mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 55  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 18:32 
Cytuj  
No właśnie to mnie wkurza w tym całym Eno. Pixies to POLSKA inicjatywa.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 18:34 
Cytuj  
Poza tym, gdzie indziej spotkacie króla zboczeńców? Pana wszystkich zboczeń?
Choć tak ogólnie to do bani :/ Ja nie mogę grać w tygodniu (tak mam zajęcia), często w niedziele też nie mogę siedzieć do północy, a jakoś nikt nie chce mnie wyrzucać czy dawać jakiś trial... Poza tym póki co Kamilus nie bierze personalnych kłótni ze mną (tak samo Pudzian) do serca i nie wykorzystuje pozycji lidera :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 18:39 
Cytuj  
Pamiętam, gdy Pixies zaczynało. Piękna wizja uber ls'a dla polaków i innych. Teraz to przypomina prywatny plac zabaw jakiegoś "innego", innych z polakami na doczepkę.

Może powinniście byli robić testy psychologiczne i IQ zanim zaczęliście rozdawać "władzę" tym innym.

Tak czy siak żal dupę ściska.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 18:56 
Cytuj  
Pixies jest teraz HNMLSem dla uberow z innych serverow i dla normalnych graczy ktorzy maja prace, szkole, rodzine nie ma w nim miejsca

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kamil - chetnie :)
o ile mnie po pierwszym tygodniu nie wywalisz za to ze zamiast isc na event siedze na kampanii albo expie nowy job ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 19:09 
Cytuj  
MORE pls !!!!!!!!!!!!!! :lol:


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 19:14 
Cytuj  
Idea była zacna, ale podupadła, bo polacy pozwolili sobie zabrać "dowództwo". Imo to dobrze jest mieszankę narodowościową zrobić, ale dopuszczać do władzy jedynie osoby zaufane.

OS ma jakąś tam szansę, ale granie "bez nie-polaków" mnie osobiście nie kręci. Cały urok w mmo to możliwość poznawania ludzi z całego świata IMO.
Zresztą ja się nie wtrącam do OS, więc idę sprzątać. 8)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 20:11 
Cytuj  
W pewnym sensie nie ma co się dziwić ponieważ większość guildi/lsów (biorę tu pod uwagę np. gildie z wowa) jest na poziomie no-lifów i raczej dla normalnych ludzi nie ma tam miejsca, ponieważ zajmują oni miejsce osobie, która potrafi się poświecić dla progresu i zaliczenia tego, co normalni nie mają nigdy szans;)

heheh czytałem wymagania jednej gildii co czyści wszystko w wow i okazało się, że mój już lekko no-lifowy tryb grania to podchodzy noworodków;P
4-5 dni w tygodniu 3h raid i dostępność minimum 10h dziennie;) jako minimum:P

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 20:31 
Cytuj  
fajnie by było żeby każdy z was kto ma problem z rulesami napisał dlaczego nie odejdzie z Pixies, pisać można sporo rzeczy na forum a robi się i tak co innego :D , Eno ma już prawie wszystko co by chciał (reszta jest chyba kwestią droprate) i może dyktować warunki, reszta biednych owieczek szuka knebli na własne usta i pomocy u Rha ? po co ? :D :D :D
na Ramuhu jest więcej LSów MERCEDESÓW z prestiżem, kolegami, profesjonalnymi i wypasionymi graczami, a że nie robią głupiego fafka ? kogo to dzisiaj obchodzi :D :D :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 20:45 
Cytuj  
Kochani moi!
Pixies od dluzszego juz czasu stara sie byc jednym z najlepszych LSow i to nie tylko na Ramuhu. To nie jest LS w ktorym najwazniejsza jest fajna atmosfera, tylko LS gdzie liczy sie progres. Jednym sie to podoba innym nie.
Z punktu widzenia Zeta czy Zjawci wazne jest zdobycie jakiegos rzadkiego, wymarzonego itemu.
Z punktu widzenia LSa wazne jest, zeby ten rzadki item trafil do jednego z no-lifow, dzieki ktoremu bedzie skuteczniejszy na nastepnych eventach i pojawi sie na 18 na 20 eventow, a nie na 2 na 20.

Taka jest brutalna prawda. W dobrej druzynie nie ma miejsca dla slabych graczy (w tym wypadku dla rzadko grajacych).

Na w/w liscie sa glownie ludzie, ktorych najbardziej lubilem w FF i zdaje sobie sprawe, ze jest to dla nich przykre i krzywdzace...

Napisze teraz cos bardzo kontrowersyjnego:

Enoikos jest bardzo dobrym liderem Pixies. LS nastawiony na progres potrzebuje wlasnie kogos takiego. Nie wiem, byc moze znam go od troche innej strony niz wiekszosc z was. Jak zrobilem go sackgolderem bardzo czesto do mnie pisal (byl okres, ze nie chcialo mi sie logowac do gry, bo wiedzialem, ze odrazu Eno mnie zaspamuje :D ). To czlowiek bardzo powaznie podchodzacy do liderowania (pewnie zbyt powaznie), do tego strasznie przejmujacy sie wszelka krytyka.
Naprawde sie dziwie jak on z Wami tak dlugo wytrzymuje. :)
Mam nadzieje, ze mu sie nie zwichruje psychika od tego, w koncu to mlody chlopak.

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 20:54 
Cytuj  
Cytuj:
Z punktu widzenia LSa wazne jest, zeby ten rzadki item trafil do jednego z no-lifow, dzieki ktoremu bedzie skuteczniejszy na nastepnych eventach i pojawi sie na 18 na 20 eventow, a nie na 2 na 20.


OK, natomiast pewne standardy uczciwości powinny być zachowane.
Zarobiłem uczciwie niemałą pracą swoje punkty więc powinienem mieć możliwość ich wykorzystania i tyle.

Nie domagam się nic ponad to. To co się dzieje to jest zmienianie zasad opodatkowania w roku podatkowym ;)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 20:58 
Cytuj  
mam wśród sack holderów dobrego kolegę (nie polaka), który o tej sprawie dawał mi znać juz jakiś tydzień temu. sam stwierdził, że Enoikosowi się pogarsza i, że Pixies staje się LSem dla elity, co siedzą w grze po 12h+. ja mam identyczną sytuację jak Zjawcia. do tego mam malutką córeczkę, która jest dla mnie priorytetem. tak się składa, że pracuję od 14 do 22 i w grze jestem praktycznie codziennie od 8 do 13. ciężko zmusić HNMy, żeby popwały w tych godzinach. dlatego z braku innych zajęć w tym czasie dlaczego Książę Emoikos nie wymyśli jakichś eventów. chćby pieprzonego Sky, które robimy raz na pół roku? farmowanie Sea, żeby robić jak DH 7 JoL pod rząd? miałbym okazję się wykazać. Zet również ma rację. również moje 600+ punktów z księżyca się nie wzięło. powiem więcej! wiele razy ryzykowałem utratę pracy dzwoniąć do szefa, okłmując go, że zepsuł mi się samochód i nie moge dojechać na czas a siedząc w domu trzymałem na sobie Tiamata przez 1,5h, bo byłem jedynym tankiem on-line. to ma być wdzięczność? nazbierało się różnych skur%# z innych serwerów i mają czelność po paru miesiącach w LSie rzucać oskarżenia o leechowanie. ciekaw jestem z jakich powodów sami te serwery opuścili.

jedno jest dla mnie pewne. o ile wiem SE nie planuje zrobić HNMów co popują dokładnie co 21h czy 24h. moja sytuacja z aktywnością nie poprawi się dopóki gody nie zaczną popować w czasie, kiedy jestem w grze. ale przecież 12 godzina to dla Pixies za wczesnie, żeby coś zabić. mam jeszcze w pamięci czasu, gdy staliśmy całym alliance w DA o 7 rano, żeby coś zabić. śmiejecie się z TAL, że mają ludzi na 95% Tiamatów. ja ich podziwiam. widać zaangażowanie.

u Rha nie macie co szukać wsparcia, gdyż z tego co wiem to sam przyłożył do tego rękę.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 21:05 
Cytuj  
zet napisał(a):
Cytuj:
Z punktu widzenia LSa wazne jest, zeby ten rzadki item trafil do jednego z no-lifow, dzieki ktoremu bedzie skuteczniejszy na nastepnych eventach i pojawi sie na 18 na 20 eventow, a nie na 2 na 20.


OK, natomiast pewne standardy uczciwości powinny być zachowane.
Zarobiłem uczciwie niemałą pracą swoje punkty więc powinienem mieć możliwość ich wykorzystania i tyle.

Nie domagam się nic ponad to. To co się dzieje to jest zmienianie zasad opodatkowania w roku podatkowym ;)


Raczej trzeba to potraktowac jako nowy rok podatkowy. ;)

W tych nowych rulesach brakuje mi tylko informacji ile trzeba zdobyc punktow (np. 50% w ciagu miesiaca), zeby wrocic na liste "normalnych no-life graczy", bo w obecnej postaci to jest chyba czysto uznaniowe i jesli was liderzy nie lubia to rzeczywiscie mozecie sie juz pakowac i szukac nowego LSa.

Ogolnie sorry, ze sie wypowiadam na temat gry w ktora nie gram, ale nie moglem sie powstrzymac. :D Juz wiecej sie nie wtracam.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 21:26 
Cytuj  
O !

A do gry chcialem wracac... wziuu~

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 21:55 
Cytuj  
rzucać pracę, brać rozwody i będziecie mogli zaspokoić mapeta;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 22:22 
Cytuj  
No i tutaj Opi ma rację :) Każdy od gry chce czego innego. W tym wypadku inne były założenia LS'a inaczej to wygląda na dzien dzisiejszy, inaczej też wygląda życie niektórych osób teraz w porównaniu do kiedyś. Ja osobiście chyba będe musiał sobie darować Pixies, zmieniły się moje cele w grze ze względu na czas jaki mogę poświęcić, zresztą Rha mi to uświadomił :)
Pixies jest teraz endgame LSem i 90% ludzi tam dąży do osiągnięcia czegoś czego ja w chwili obecnej nie jestem w stanie supportować.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 22:31 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
W tych nowych rulesach brakuje mi tylko informacji ile trzeba zdobyc punktow (np. 50% w ciagu miesiaca), zeby wrocic na liste "normalnych no-life graczy", bo w obecnej postaci to jest chyba czysto uznaniowe i jesli was liderzy nie lubia to rzeczywiscie mozecie sie juz pakowac i szukac nowego LSa.

Ogolnie sorry, ze sie wypowiadam na temat gry w ktora nie gram, ale nie moglem sie powstrzymac. :D Juz wiecej sie nie wtracam.


to ile punktow i tak juz nie ma znaczenia, nie podoba mi ise obecna forma pixies i tego ze stal sie HNMLSem dla "uber" graczy z innych serwerow i dla normalnych ludzi ktorzy maja prace i rodzine nie ma w nim juz miejsca

nie mam zamiaru pisac niczego na pix forum czy robic jakiejs dramy - ludzie ktorych lubie znaja moja decyzje - reszta ktora potraktowala mnie jak smiecia nie zasluguje na ani jedno moje slowo


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 22:33 
Cytuj  
Pewnie tyle punktów trzeba zdobyć ile normalnie aby być na minimum aktywności- 30 allbo 50 w miesiącu już nie pamiętam ile dokładnie.

Nie mam sacka, nie rozmawiałem o żadnej liście z żadnym sackiem bo sam ostatnio jestem w grze tylko na salvage i kopanie na kurze.

Każdy robi co chce i gra ile chce, każdy się tak lub inaczej zasłużył dla LSa w swoim czasie ale to nie znaczy, że wiecznie tą osobę należy hołubić i patrzeć przez palce jak zlewa wszystkie eventy poza jednym gdzie (pewnikiem zbieg okoliczności) wypada coś dla niego. To nie jest wojna w Wietnamie gdzie bohatera, który wyniósł kolegę z jungli pełnej wściekłych partyzantów odznacza się medalem i wysyła na emeryturę...

Swoje dla lsa zrobiłem, każdy to przyzna ale nie będe zaskoczony jak za tydzień czy 2 ktoś zamrozi moje punkty bo nie chodzę na eventy. Co z tego, że tankowałem to czy owo bo byłem jedynym tankiem, co z tego, że pojawiłem się na dynamis dokładnie w momencie kiedy demon NM zaczynał masakrować alliance bo padli wszyscy tankowie.

Tak jak Op napisał, Pixies nastawiło się od pewnego czasu na bardziej hardcorowe podejscie do sceny HNM i szerokopojętego endgame i nagradza się tych co są najbardziej aktywni ale czy tak nie jest wszędzie?


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 22:43 
Cytuj  
minimum punktow na miesiac mozna zdobyc chodzac na 5/8 dynamis jako help i nie chodzac na nic innego po prostu niektorzy sobie olewaja i tyle. Co to jest 50 punktow na miesiac? jak jednego dnia mozna zdobyc z 20 jak dobrze pojdzie?


_________________
Obrazek

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 23:06 
Cytuj  
czy mi sie wydaje Bart ? czy robiles sobie przerwe w FFXI ze wzgledu na kobiete/szkole ???

idz do pracy > miej 1 DZIEN wolnego w tygodniu > zobaczymy czy bedziesz na 5/8 dynamisow ........

Rha ... dzieki za wyjasnienie > Opi i wszyscy > mowicie o zmianach w LSie .... wszyscy sie chelpia/helpia ( nie jestem pewien ) ze Pixies NIE BOTUJE jak TAL , ale w chuj ludzi wkurwia sie jak np.Jast Claimnie fafka czy innego HNMa ..

zgadzam sie ze w kazdym HNM lsie potrzeba NO LIfow .... szkoda tylko ze na kilka DOBRYCH itemow zapracowalem ja , Zjawcia , Zet, a teraz kopie sie nas w dupe > z ciezko wypracowanymi ( przynajmniej dla nas ) punktami .

Moze warto bylo sie NAJPIERW zapytac : Zjawcia > czemu tak rzadko pojawiasz sie w grze ??? a pozniej wyciagac konsekwencje ..... to chyba community nie ?"?

witamy w obozie ? > przynajmniej ja to tak odczuwam . Jest jeszcze wiele osob , ktore nie graja ostatnio , ale SA USPRAWIEDLIWIONE .... nie chodzi mi tu o wsazywanie palcem , tylko o wyrozumialosc dla jednych , a olanie >totalne > drugich .....

Fajnie byloby miec WCIAZ Polaka ktory czytajac te nasze zale tutaj > mialby JAJA spytac Eno DLACZEGO tak a nie inaczej .... i ciagnac taka dyskusje ,,,,, niestety > ja ,Zjawcia czy inni > za ciency jestesmy .... nie mamy X Jobow , X meritow i nie lizemy dupy Enoikosowi ...... ( zgrabnie powiedziane , co Kamil ? )

....A mialo byc tak pieknie ......


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 23:24 
Cytuj  
nikt raczej nie uwierzy w bajki o superowości, endgameowości i uberowości graczy z Pixies, to że ma się fajne screeny na portalach, mnóstwo punktów w tabelkach, graczy z 35 serwerów nie ma nic wspólnego z żenującym poziomem gry 99% ludzi w PIXIES

jakby np. Rha był uczciwy i chciał na serio traktować zabawę (bardziej niż Eno) w ffxi porównując ją do profesjonalnej pracy w realu to mógłby co nieco napisać o poziomie grania, używaniu odpowiednich medsów, RR, SC, WS, ustawieniu melee i magów, range, pulowaniu itd. ludzi z Pixies a wtedy te wszystkie punkty i lśniące zbroje byłyby zapewne w cieniu z pamiętnika tanka :D
odwagi brak więc jest jak jest, wszyscy się lśnią jak Jezus na obrazkach, a ci którzy się nie lśnią muszą iść do magazynu ... :D


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 55  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.