mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 19:45 
Cytuj  
Rece opadaja jak sie to czyta Krzysiek.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 19:50 
Cytuj  
Ale Wy wszyscy tragizujecie:D

Pixies na starcie bylo wyjebane w kosmos:D Kazdemu praktycznie z tej listy co zakladali LS chcialo sie grac, ludzie chodzili na kampy. (Nidhogg jakos 3 trzeci dzien istnienia LS to bylo super).

Po jakich 5 miechach, Pala Dexy dostali banana, wekszosc Arabow quitnela, quitna Oraichu. Coz to chyba byl najgorszy moment w histori dla lsa bo stracilismy z 10 najbardziej aktywnych membersow. I wtedy chyba znajbardziej aktywnych liderow zostalem ja(nie pamietam czy Rhae mial wtedy sacka) a ze do liderowania czegokolwiek srednio sie nadaje to po prostu byly potrzebne nowe sacki wsrod aktywnych ludzi i to jest sprawa normtalna.(wtedy wlasnie Eno dostal sacka).

Pozniej Opi przestawal powoli grac, trzeba bylo zrobic remade shella(to akurat bylo srednio potrzebne) no i coz stalo jak sie stalo i wladze mial kto mial(ja po drodze dropnalem sacka ze 3 razy najpierw nie chcialem wziasc z powrotem a pozniej juz mi nikt nie chcial dac;p)

Enoikosa nigdy nie lubilem, dla mnie to byl zawsze chory psychicznie pacjent, ja w Pix mialem swoja ekipe ludzi z ktorymi lubilem grac i mnie to cieszylo, prawie wszyscy quitneli gre i tak naprawde niewiele mnie juz tam trzymalo bo pod koniec wiecej rozmawialem z swc niz z wszystkimi ludzi z pix razem wzietymi. A ta historia z mieczem no coz dobry powod:)

Ale Pix jak dla mnie bylo super lsem szczegolnie na poczatku i bardzo sie ciesze ze cos takiego powstalo bo pewnie juz bym dawno w ff nie gral:D Big thx dla opiego za najwiekszy wklad w powstanie LSa:)

Ciagle uwazam ze zamrazanie pkt to bezsens ale coz w lsie nie jestem nie moge z tym nic zrobic.

Ta cala depolonizacja lsa jest wina tylko i wylacznie polakow ktorzy po prostu juz nie graja w ta gre jak kiedys, to normalna kolej rzeczy i nie ma co plakac:)


_________________
Jast v2.0

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 20:46 
Cytuj  
Co wy z tym Chinczykiem cialge?? Naprawde macie jakies rasistowskie odjeby...

Eno mieszka w Hong-Kongu, miejscu od ktorego takie kraje jak nasz moglyby sie uczyc demokracji i zasad wolnego rynku.

Zreszta jak ktos jest Chinczykiem to wcale nie oznacza, ze w zyciu zachowuje sie jak Mao.

Jakie to ma znaczenie czy Eno jest bialy, zolty czy czarny? Zreszta nie wiemy jaki naprawde jest, nikt z nas go na oczy nie widzial.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 21:18 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Jakie to ma znaczenie czy Eno jest bialy, zolty czy czarny? Zreszta nie wiemy jaki naprawde jest, nikt z nas go na oczy nie widzial.


Mi dal swoje zdjecie jesli to sie liczy :p

Mowa tu o poszkodowanych Polakach, a co Polak najlepiej potrafi ? Narzekac ;) Nie idzie cos po naszej mysli to wszyscy bee, jedynie nie my sami.

Jak juz to bylo nakreslone setki razy w tym topicu: Pix zmienilo sie z standardowego HNM shell'a w LS o duzych wymaganiach i jeszcze wiekszych ambicjach. Nie dziwi mnie fakt, ze ludzie ktorzy byli w Pix od poczatku zostaja odsuwani z racji niskiego attendance. LS nastawiony jest na progress, a ze slabszy wypierany jest na rzecz mocniejszego to standardowe prawa natury ;)

Pomyslalem, ze skrobne co nieco, gdyz przez jakis tam okres bylem czescia Pixelsow i zdazylem poznac tych o ktorych sie tu tak glosno mowi.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 21:33 
Cytuj  
Fakt ustalenia rulesów nie wyszedł od Eno. Rzeczywiście moim zdaniem niesłusznie po nim jedziecie. Tak naprawdę rękę przyłożyli do tego wszyscy którzy mają sacki - a że mają dużo więcej czasu na grę to taki aktualnie jest profil :( I o ile rozumiem że profil LS'a się zmienił w pewnym sensie bądź też mozliwości coponiektórych osób jezeli chodzi o dostępność to moim zdaniem akcje z zamrażaniem punktów, usuwaniem z LS'a trialowaniem ludzi z którymi od dawna się grało jest trochę nie fair(owszem są i wyjątki ale to już inna sprawa). Przecież to zwyczajne postawienie tych ludzi z dnia na dzień przed faktem że cała ich praca dla LSa (jakakolwiek by nie była) jest gówno warta. Nie zastanawiałem się nad rozwiązaniem owej sprawy bo i nie bardzo mam ochotę i nie byłoby to proste, zresztą nie sądzę aby moje zdanie było jakoś bardzo szczególnie brane pod uwagę, ale pewien jestem że nie powinno to wyglądać w ten sposób w jaki wygląda teraz. Tak naprawdę każdy gada o tym aby dawać itemki wedle potrzeb a rulsy są ustawione w chwili obecnej w 100% pod osoby które chodzą cały czas mają po 10 jobów i każdy chcą ubrać. I tak naprawdę myli się każdy mówiąc że osoba X dostając dla 10 joba konkretny item będzie go używać częściej bo jest 3 razy więcej online niż osoba Y, tak naprawdę wychodzi na to samo... I tak nie przyjmujemy do LS'a nowych osób o małej aktywności, nie widzę problemu dla którego obecne nie mogą zostać i grać tak jak grały, komu przeszkadza że może lotnie jakiś item na który przecież zapracował. Punkty są - nie wzięły się znikąd. To mnie właśnie najbardziej boli że ludzie mówią o non greediness a zgadzają się z rules'ami które promują to w tak jasny i bezpośredni sposób, nie dam innym bo sam nie dostanę!
Na tym pragnę zakończyć moją chaotyczną wypowiedź.
Gal Anonim


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 22:02 
Cytuj  
moimi 223 punktami Eno moze sie udlawic, zbieralam punkty na 2 itemy na ktorych mi zalezalo a tera znie moge wydac ich nawet na jakies smieci bo nie mam attendance etc

powiedz mi szczerze Rha - jakbys sie czul gdybys jutro zobaczyc swojego chara na freeze i twoje 800+ punktow moglbys sobie co najwyzej na pointsheecie poogladac? twoje wlasne zapracowane punkty ktorych teraz nie mozesz wydac bo masz mniej czasu na granie i nie wypracujesz potrzebnego minimum zeby je wydac?

latwo ci mowic i oceniac innych bo masz teraz czas na granie - zobaczymy jak spodobaja ci sie nowe rulesy w sezonie zimowym :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 22:23 
Cytuj  
Zja chyba nie przeczytałaś moich postów zarówno w tym temacie jak i w jego angielskim odpowiedniku.

Jak pisałem nie tak dawno- nie zdziwię się jak mnie freezną bo nie jestem ostatnio aktywny. Zimą byłem bardziej aktywny niż teraz btw. Łatwo mi mówić bo zdobyć 30-50 punktów to nie jest dla chcącej osoby wielki problem pod warunkiem, że poświęci czas który normalnie spędza levelując low level joba na chodzenie na eventy- nawet jeśli niekoniecznie je kocha robić. To się nazywa teamwork.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2008, 01:07 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Zja chyba nie przeczytałaś moich postów zarówno w tym temacie jak i w jego angielskim odpowiedniku.

Jak pisałem nie tak dawno- nie zdziwię się jak mnie freezną bo nie jestem ostatnio aktywny. Zimą byłem bardziej aktywny niż teraz btw. Łatwo mi mówić bo zdobyć 30-50 punktów to nie jest dla chcącej osoby wielki problem pod warunkiem, że poświęci czas który normalnie spędza levelując low level joba na chodzenie na eventy- nawet jeśli niekoniecznie je kocha robić. To się nazywa teamwork.


4h kirinow 20 pktow polowa punktow w 4 godziny czy naprawde musze wiecej pisac?


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2008, 06:51 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
4h kirinow 20 pktow polowa punktow w 4 godziny czy naprawde musze wiecej pisac?


i to mówi osoba, której parę razy odmówiono itemów z powodu olewania eventów. Ator od kiedy stałeś się taki cholernie aktywny? rzuciła cię kolejna dziewczyna??


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2008, 08:02 
Cytuj  
to juz naprawde trzeba miec nierowno pod sufitem zeby sledzic na search przez kilka godizn alty ludzi ktorzy akurat nie byli na pixies zeby sprawdzic co robia w czasie kiedy nie sa na eventach...

co to ma byc - nadzor policyjny? panstwo policyjne z dyktatura Enoikosa?

za chwile nie bedziecie sie mogli przelogowac na alta zanim nie powiecie eno po co, na ile i jak nazywaja sie wszyskite wasze alty :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2008, 08:18 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Jak pisałem nie tak dawno- nie zdziwię się jak mnie freezną bo nie jestem ostatnio aktywny.


tego raczej nie musisz sie obawiac Rhae - pixies nie jest LSem ktory moze sobie pozwolic na wykopanie uber nina z relikiem :lol:


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2008, 08:26 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
tego raczej nie musisz sie obawiac Rhae - pixies nie jest LSem ktory moze sobie pozwolic na wykopanie uber nina z relikiem :lol:


Co tam nin z relikiem on ma DRG!!


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2008, 08:49 
Cytuj  
Kang napisał(a):
Fakt ustalenia rulesów nie wyszedł od Eno. Rzeczywiście moim zdaniem niesłusznie po nim jedziecie. Tak naprawdę rękę przyłożyli do tego wszyscy którzy mają sacki - a że mają dużo więcej czasu na grę to taki aktualnie jest profil :( I o ile rozumiem że profil LS'a się zmienił w pewnym sensie bądź też mozliwości coponiektórych osób jezeli chodzi o dostępność to moim zdaniem akcje z zamrażaniem punktów, usuwaniem z LS'a trialowaniem ludzi z którymi od dawna się grało jest trochę nie fair(owszem są i wyjątki ale to już inna sprawa). Przecież to zwyczajne postawienie tych ludzi z dnia na dzień przed faktem że cała ich praca dla LSa (jakakolwiek by nie była) jest gówno warta. Nie zastanawiałem się nad rozwiązaniem owej sprawy bo i nie bardzo mam ochotę i nie byłoby to proste, zresztą nie sądzę aby moje zdanie było jakoś bardzo szczególnie brane pod uwagę, ale pewien jestem że nie powinno to wyglądać w ten sposób w jaki wygląda teraz. Tak naprawdę każdy gada o tym aby dawać itemki wedle potrzeb a rulsy są ustawione w chwili obecnej w 100% pod osoby które chodzą cały czas mają po 10 jobów i każdy chcą ubrać. I tak naprawdę myli się każdy mówiąc że osoba X dostając dla 10 joba konkretny item będzie go używać częściej bo jest 3 razy więcej online niż osoba Y, tak naprawdę wychodzi na to samo... I tak nie przyjmujemy do LS'a nowych osób o małej aktywności, nie widzę problemu dla którego obecne nie mogą zostać i grać tak jak grały, komu przeszkadza że może lotnie jakiś item na który przecież zapracował. Punkty są - nie wzięły się znikąd. To mnie właśnie najbardziej boli że ludzie mówią o non greediness a zgadzają się z rules'ami które promują to w tak jasny i bezpośredni sposób, nie dam innym bo sam nie dostanę!
Na tym pragnę zakończyć moją chaotyczną wypowiedź.
Gal Anonim


Post chaotyczny, ale chyba docierajacy do sedna sprawy. :)
Dla LSa nie ma znaczenia czy Bahastaff dostanie Zet czy ktos mega aktywny z 10 jobami. Zet przyjdzie z tym staffem na 2 eventy na 20, ale ta druga osoba tez przyjdzie SMNerem na 2 eventy na 20, bo na pozstale 18 przyjdzie innym jobem, bardziej potrzebnym w danym momencie.

Nowe rulesy, nie tyle bronia interesu LSa co ludzi co graja non-stop, maja kilka jobow i tak jak Gal napisal chcieliby uber ubrac kazdy, a na to nawet 2k punktow nie starczy, dopoki sa osoby z jednym jobem, ktore cierpliwie ciulaja punkciki na 1-2 itemy.
Niestety sercem LSa jest grupka hardcore graczy (to naturalne) i to ich interesow musi pilnowac Eno.

Chyba jednak LS powinien sie jakos rozliczyc z wami jesli was nie chce, nawet jesli nie w postaci itemow to chociaz kasy. Tak byloby uczciwie.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2008, 08:57 
Cytuj  
Juz wiesz Katsu czemu nie chce byc w Pixies?

Btw gazeta.pl czytalem dzisiaj 5 minut. Ten temat od wczoraj z 20 :P

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2008, 10:19 
Cytuj  
przesadzacie
sedno nie leży w punktach tylko w tym z jakim mobkiem/eventem ma problem Pixies i ile razy prosiło np. mnie żebym im pomógł w czymś ? bez punktów, za darmo, bez zbędnej papierkowej roboty ? ILE RAZY ???

ile razy my/ja pisałem o tym że przydałaby się pomoc od Pixies pozostawiam do samoprzemyślenia


_________________
Obrazek

*

Posty: 125
Dołączył(a): 9.11.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2008, 16:46 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
getserious napisał(a):
Duszek napisał(a):
swiat na pixies sie nie konczy :D

powinnam chyba podziekowac Eno - nareszcie moj czas znowu nalezy tylko do mnie i moge robic ingame co chce :D

urzekla mnie twoja historia, pewnie ten caly eno nie bedzie po tobie plakal, bo na twoje miejsce ma ludzi, ktorzy skladaja aplikacje ze wszystkich serwerow.


O znowu szmato przemowiles, jakie to wzruszajace tylko szkoda ze wszyscy maja w dupie twoje tandetne docinki.

ryj jebany zlodzieju

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2008, 16:47 
Cytuj  
getserious napisał(a):
Balrog napisał(a):
getserious napisał(a):
Duszek napisał(a):
swiat na pixies sie nie konczy :D

powinnam chyba podziekowac Eno - nareszcie moj czas znowu nalezy tylko do mnie i moge robic ingame co chce :D

urzekla mnie twoja historia, pewnie ten caly eno nie bedzie po tobie plakal, bo na twoje miejsce ma ludzi, ktorzy skladaja aplikacje ze wszystkich serwerow.


O znowu szmato przemowiles, jakie to wzruszajace tylko szkoda ze wszyscy maja w dupie twoje tandetne docinki.

ryj jebany zlodzieju



Brawo, na to wlasnie czekalem :D


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2008, 17:51 
Cytuj  
ja sie obrazilem

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2008, 19:29 
Cytuj  
Roball obrażasz nas! My jesteśmy dużo gorsi niż jakieś tam mohery :P


_________________
Obrazek


Posty: 39
Dołączył(a): 11.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 maja 2008, 02:03 
Cytuj  
Sorry, ze sie tak wpieprze miedzy wódke a zakąske ale nie mogłem sobie darowac.

Weź Kamil na wstrzymanie z tą polskością... jak czytam Twoje posty tutaj przypomina mi sie Stok i jego "Nie dam Ci perły CC bo chcesz rozwalic polskie community on Ramuh." czy coś w ten deseń.

Debili spotkasz pod każdą szerokością geograficzną i narodowośc nie ma tu nic do rzeczy. W OS jestem tylko dlatego ze tak jak pisze Kris nikt nie ma do nikogo ansów o to że go nie ma na runie. Pracuje jak pracuje, jestem w grze kiedy moge i jest git. Polskosc tego ls-a ma dla mnie takie samo znaczenie jak aktualna sytuacja polityczna w Timbuktu. I chyba sie nie łudzisz, że ktokolwiek z Polaków jest w OS bo to "polski LS".

Nie dopisuj ideologii tam gdzie jej nie mam lub - co gorsza - jest zupełnie niepotrzebna.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.