mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
*

Posty: 125
Dołączył(a): 9.11.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 16:41 
Cytuj  
hahaha, widze, ze bardzo sie interesujesz moja opinia. ja jedno zdanie, a ty dziesiec. bez dobrego endgame'owego lsa nie jestes w stanie zrobic relica w tak krotkim czasie. jestem ciekaw skad wygrzebiesz te 80 baniek. moze go zrobisz za 5 lat, jak juz ta gra nikogo nie bedzie obchodzic.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 16:50 
Cytuj  
Kupi konto, sprzeda sprzęt, za gile kupi monety... (ekhmTadeushekhm)
No ale -SAM- zrobi relika, żeby żaden mu nie powiedział, że LS mu robi.

Pewnie attestation i fragment też zsoluje, szef wszystkich szefów. :lol:

A to wszystko bez botowania i jak najbardziej uczciwie, no bo w końcu nie było jego xywki na liście FFXIApplication a jak wiemy to jedyny bot do finala :D


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 17:02 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Kupi konto, sprzeda sprzęt, za gile kupi monety... (ekhmTadeushekhm)


I co w tym jest nielegalnego ? Rha jak uwazasz ze botuje, to prosze Call GM, jak uwazasz ze robie cos co nie jest zgodne z zasadami SE to prosze Call GM. Tak sie sklada ze do zrobinie relika jest potrzebna TYLKO kasa, TYLKO, nic wiecej, monety z bazaru, a attestation + fragment mozna tez kupic, wystarczy zasponsoworac run, sa LS, ktore sie tym zajmuja. A skad wezme 80 baniek zeby skonczyc ? proste pewnie Rha "swieta krowa" polskiej spolecznosci moze Wam to powiedziec od razu...UKRADNE !!! lol


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 18:03 
Cytuj  
Rha - faktycznie - daj już sobie na luz.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 20:42 
Cytuj  
Huck: getserious != Rhae.
Pytałem dzisiaj ;) Jeśli Myrta sobie nagrabił - to musi teraz przełknąć ostrą krytykę. Jeśli nie - to niech do cholery oczyści swoje imię - to proste - poprosić GMów o odgrzebanie logów, że nie miał nic wspólnego z zaginionymi itemami. Może nawet wyszłoby na jaw, że teoria Myrty jest prawdziwa.

Akcja z Tadkiem... No cóż - nieładna, ale akurat w tym wypadku nie ze strony myrty (mowa bodajże o ebow - dokładnie nie wnikałem).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 23:15 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Akcja z Tadkiem... No cóż - nieładna, ale akurat w tym wypadku nie ze strony myrty (mowa bodajże o ebow - dokładnie nie wnikałem).


Ze niby jaka akcja ? :roll: Prosze o wyjasnienie, moze byc na PM co by flame'u i off'a uniknac.

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 23:19 
Cytuj  
myrta sobie nagrabil.

wracajac do tematu; jest masa nowego super equipu, chyba musze postarac sie zejsc z freeze listy pixies ;p ale to po sesji/mgr lol


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 23:26 
Cytuj  
kalcia napisał(a):
myrta sobie nagrabil.



lol czym znowu ?

zaczynam sie w tym gubic, tyle zlych rzeczy i nieszczesc sie dzieje z mojej winy w Finalu :o


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 23:44 
Cytuj  
Dzisiaj Pixies biło Samaririego przez prawie godzinę. To 100% dłużej niż Tiamat. Fajne te nowe walki, ciekawe jak ciężki i przekombinowany będzie tier 3 i dalej! (aby nie było całkiem nie na temat).

Huckster napisał(a):
Rha - faktycznie - daj już sobie na luz.


Wiem, że offtop ale to nie ja zacząłem, ja tylko głośno się zastanawiam jak można samemu zrobić relika. Sam wiesz, że sarkastyczne uwagi to było (a może nadal jest) jego hobby więc kto jak kto ale akurat on nie powinien czuć się z tego powodu dotknięty (no, chyba że uważa że naprawdę w tym co zrobił nie było nic złego ale to już chyba przypadek do psychoanalizy odchyłów moralności).

Sam chciałbym wiedzieć kto to jest Getserious, dobrze prawi mimo że offtop.

Gwoli ścisłości handel kontami (kupno, sprzedaż, wymiana) nie należy do legalnych co notabene SE podkreśla w umowie którą sie z nimi zawiera, ale to tak tylko napomknąłem w odpowiedzi na -I co w tym jest nielegalnego-

Tak tak wiem, wszyscy to robią, windower też jest nielegalny, blablabla (wstawić tutaj inną wymówkę).

Co zrobisz, żeby skończyć relika to twoja sprawa, niemniej jednak obnoszenie się że to zrobisz -samemu- kiedy kupuje się cudze konto i sprzedaje z niego rzeczy aby kupić monety jest oględnie mówiąc zabawne. Równie dobrze Sephan -samemu- robił relika regularnie odwiedzając IGE tylko na nieco inną skalę. Pozostaje mieć nadzieję (złudną ale jednak!), że nie ucierpi na tym nikt więcej za co dzisiaj zmówię paciorek jak na "Świętą Krowę" przystało.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey


Ostatnio edytowano 11 cze 2008, 23:49 przez Targaryen, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 23:48 
Cytuj  
ZZzzzzZZZZzzzz


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 23:54 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
ZZzzzzZZZZzzzz


Co za błyskotliwa riposta, padłem pod wrażeniem kontragumentów! Naprawdę mi imponuje sposób w jaki bez pudła odbijasz wszystkie te fałszywe oskarżenia. Respekt... nah.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2008, 00:11 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Balrog napisał(a):
ZZzzzzZZZZzzzz


Co za błyskotliwa riposta, padłem pod wrażeniem kontragumentów! Naprawdę mi imponuje sposób w jaki bez pudła odbijasz wszystkie te fałszywe oskarżenia. Respekt... nah.


lol nie ma co kontrowac, pewnie to wiesz...bo jestes wyksztalcony ze Nikt nie musi udowadniac swojej niewinnosci, trzeba komus udowodnic wine....to taka zelazna podstawa prawa.....zreszta jak sam napisales, sa to falszywe oskarzenia.....o ile jakies sa w tym co napisales.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2008, 00:56 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Dzisiaj Pixies biło Samaririego przez prawie godzinę. To 100% dłużej niż Tiamat. Fajne te nowe walki, ciekawe jak ciężki i przekombinowany będzie tier 3 i dalej! (aby nie było całkiem nie na temat).

[


Juz tier III byl :D uciazliwy ale dalismy rade jutro tier 4 moze.


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 cze 2008, 20:27 
Cytuj  
Porownujac equip dla monka mam dylemat:
http://wiki.ffxiclopedia.org/wiki/Enkidu%27s_Leggings
czy
http://wiki.ffxiclopedia.org/wiki/Fuma_Sune-Ate
Jak sadzicie czy warto zamienic ten 1% haste na dodatkowy dex, att i subtle blow?

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2008, 20:41 
Cytuj  
Kto urzywa Fuma?!?!?!? >.> poza tankowaniem moze.

do dmg Dune boots
do solo af+1


_________________
Obrazek

Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 12 cze 2008, 23:37 
Cytuj  
Shinji-kun napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Akcja z Tadkiem... No cóż - nieładna, ale akurat w tym wypadku nie ze strony myrty (mowa bodajże o ebow - dokładnie nie wnikałem).


Ze niby jaka akcja ? :roll: Prosze o wyjasnienie, moze byc na PM co by flame'u i off'a uniknac.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.