mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2008, 15:55 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
zaloze sie

OK. Przyjmuję zakład. 1 mil gil.
15%-25% (a w zasadzie to sądzę, że będzie to 20%).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2008, 03:22 
Cytuj  
OMG wkoncu wpadlem na to co bedzie na MNK relic !!!
Enchences "chi blast" effect dng x2 !

albo Chakra - heal all bad status!

albo counterattack - przy counter otrzymujesz tp za hit lub oddajesz 2 razy !


_________________
Obrazek

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2008, 05:12 
Cytuj  
całą noc myślałeś ? ....


_________________
COLD is BACK !

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 29 lip 2008, 06:54 
Cytuj  
No normalnie objawienie pańskie :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 lip 2008, 09:46 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
OMG wkoncu wpadlem na to co bedzie na MNK relic !!!
Enchences "chi blast" effect dng x2 !

albo Chakra - heal all bad status!

albo counterattack - przy counter otrzymujesz tp za hit lub oddajesz 2 razy !


Ja mysle, ze monk bedzie oddawal mocz na przeciwnikow (water dmg + poison effect).

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2008, 18:01 
Cytuj  
Relic czy Mythic malo istotne - bo wszyscy wiedza za wlasciwie najlepsza bronia dla MNK sa Destroyery. Poki co Relici sa dla tzw "posh mnk-ow".


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2008, 06:39 
Cytuj  
Caspian napisał(a):
Relic czy Mythic malo istotne - bo wszyscy wiedza za wlasciwie najlepsza bronia dla MNK sa Destroyery. Poki co Relici sa dla tzw "posh mnk-ow".


lolcaspian...
gowno wiesz i powtarasz co przeczytales...
Dla twojej wiedzy endgame mnkiem to trzeba sie troche pobawic i samemu cos wywnioskowac. Najlepsza bronia teraz na przyklad dla mnka na HNMy to Relic > Wagh a takze czasem hades sainti.

Na Dark Ixionie np meleeujesz na mobkach wkolo i robisz sata+ footwork + dragon kick na DI i co ci daja destroyersy? daley niewazny, crit % niewazny, dmg spoko ale nie wiekszy niz pozostale. Wagh daja Ci att i acc, relic att i wiekszy ws dmg, Sainti wiekszy hate na Tanka na ktorego robisz TA, acc no i lolsubtle ale zawsze. Ogolnie destroyersy w endgame to tylko eventy gdzie moza lub trzeba melee'owac takie jak salvage, Einharjar, dynamis ,ale cała scena HNMow, sea, sky itp. jesli cie ktos pusci MNKiem to bez relicka tylko footwork ( imo relickiem warto i powinno byc mozna MNKiem melee'owac normalnie na mobkach gdzie normalnie melee'uja WARki DRKi i SAmuraje).


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 sie 2008, 09:27 
Cytuj  
loldestroyery

Na bardzo silnych mobach spharai ssie w porownaniu z dobra gkatana niestety. W wiekszosci miejsc jednak to super bron, czy to dynamisy, czy kampanie, czy zwykly exp.

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2008, 10:26 
Cytuj  
Cytuj:
lolcaspian... gowno wiesz i powtarasz co przeczytales...


Normalnie aleś mnie zaorał no... :lol:

Prawda jest taka ze gram dluzej od Ciebie i zamiast studiowac na necie gre wczytujac sie we wszystkie poradniki, czyli to z czego jestes znany - staram sie dobrze bawic. Moj zmeritowany pierwszy MNK Neyah uzywal destroyerow i bylo calkiem spox. Moj drugi MNK Caspian dostosuje sie do obecnych standardow - Shenlong's baghnakhs - wygladaja obiecujaco. Twoj skasowany przez Ciebie Bartelius "niby MNK" prawdziwego endgame nie liznal. A kupiony pozniej Atoreis jakos czesto MNKiem nie bywal. Sproboj zrobic dwa MNK-i od zera - to pogadamy na temat wiedzy. Najwazniejsze sa wlasne preferencje i fun wynikajacy z gry.
W endgame sie nie bawie bo nie jestem w stanie zaakceptowac braku tolerancji niektorych graczy (patrz lutsro), tylko dlatego ze nie mam jednego czy dwoch itemkow, za ktorymi musialbym latac na prawo i lewo, tracac polowe dobrodziejstw zycia w realu. Jedni sa gotowi na takie "poswiecenia" (patrz lustro), inni zaś wiedza co w zyciu najwazniejsze.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2008, 13:39 
Cytuj  
Caspian bez urazy, ale... gówno wiesz, kiepski z Ciebie MNK.
To, że grasz dłużej i wyexpiłeś 2x MNK nic nie znaczy. Taki Zangetsukun wciąga Ciebie nosem.
Twoja wiedza ogranicza się do tłuczenia kolibrów. Co za tym idzie - nie masz pojęcia o graniu MNKiem.

Ato MNKiem soluje ENM50. Więc jakąś wiedzę PRAKTYCZNĄ posiada.

Ty po za tym, że jesteś strasznym narcyzem o ogromnej manii swojej niesamowitości - to nawet jesteś spoko - jako osoba. Jednak gracz z Ciebie cienki póki co. Pograj trochę, pobaw się w jakieś dynamisy na początek, potem sky. Zmienisz nieco pogląd na pewne sprawy.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2008, 14:48 
Cytuj  
Caspian napisał(a):


Prawda jest taka ze gram dluzej od Ciebie i zamiast studiowac na necie gre wczytujac sie we wszystkie poradniki, czyli to z czego jestes znany

LOL tak sie sklada ze ja wlasnie malo cyztam poradnikow dlatego czesto wymyslam glupoty z ktorych sie ludzie smieja ale to inna sprawa
Caspian napisał(a):
- staram sie dobrze bawic. Moj zmeritowany pierwszy MNK Neyah uzywal destroyerow i bylo calkiem spox. Moj drugi MNK Caspian dostosuje sie do obecnych standardow - Shenlong's baghnakhs - wygladaja obiecujaco.

Pewnnie ze wygladaja i pewnie leca z pandemonium wiec mozesz sobie powiesic na scianie screen wydrukowanny i moze ci sie przysni ze je masz
Caspian napisał(a):
Twoj skasowany przez Ciebie Bartelius "niby MNK" prawdziwego endgame nie liznal.
Zgadza sie tyle ze mi zarzucasz ze nie levelowalem MNKa od zera Bartelius byl robiony od zera do 67lv .
Caspian napisał(a):
A kupiony pozniej Atoreis jakos czesto MNKiem nie bywal. Sproboj zrobic dwa MNK-i od zera - to pogadamy na temat wiedzy. Najwazniejsze sa wlasne preferencje i fun wynikajacy z gry.
Bartelius patrz wyzej. Gadasz od rzeczy czlowieku Atoreis kiedy go kupilem mial MNK na 10 lv ( wiec w sumie zrobilem 2 MNKow od zera 1->67 i 10->75 ). Nie bede gadal z Toba na temat wiedzy bo jej nie masz ani praktycziej, ani nawet teoretycznej bo jak sam napisales gardzisz czytaniem poradnikow.
Caspian napisał(a):
W endgame sie nie bawie bo nie jestem w stanie zaakceptowac braku tolerancji niektorych graczy (patrz lutsro), tylko dlatego ze nie mam jednego czy dwoch itemkow, za ktorymi musialbym latac na prawo i lewo, tracac polowe dobrodziejstw zycia w realu. Jedni sa gotowi na takie "poswiecenia" (patrz lustro), inni zaś wiedza co w zyciu najwazniejsze.

Na poczatek, jesli chodzi o moje granie MNKiem gram bardzo duzo MNKiem, wciskam sie wszedzie i bronie sie jak moge zeby nie isc nikim innym na eventy w endgame dzieki temu jako jeden z niewielu moge sie tak naprawde wypowiadac o terazniejszym end game mnkiem. Specjalnie dla ciebie jednak kilka latwych rzeczy ktore lubie robic mnkiem. Solo chain #4 na sharkach w sea. solo enm 50, solo yagudo EasyPray w castle oztroja 3x mnk + BRD ( 4 mobki ) na raz dla skill up guard lub 2 yagudo BLM + BRD. Zrob ze dwie z tych rzeczy i pogadamy.

Kilka rzeczy na ktore dzieki samozaparciu i cwaniactwu sie wcisnalem MNKiem pewnie jako jeden z niewielu:
MNK/DRK Jailer of Love - souleater ( jako bonus w tej walce zbilem ostatnie kilka procent 2hr i mialem last hit )
MNK/THF Dark Ixion
MNK/WHM Sandworm -> Serket
MNK/NIN Sandworm -> Guivre
MNK/rozne - wiekszosc sea godow

Poza tym chodze MNK na einharjar, tankuje w salvage w 6 osobowej grupie, zabilem wszystkich chyba bossow na salvage. tankowalem addy na gulololjaja, tankowalem/holdowalem NM demony na dynamis xarca bez straty zycia tylko z haste spellem. Bilem ZNMy, robie mnkiem assaulty. Na koniec jeszcze

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Cerberus FL assault
Bo combo GoH->Lava spit zobaczylem ze castuje Utulation ( dmg + para ) wiec wstrzelilem sie z utsusemi ( zostalo mi 82/1700ish HP), weszlo mimo paralyze. Wszyscy padli po tym Ulutation i juz raczej pogodzili sie z przegrana ja jednak czulem ze moge dac rade walnalem asuran Cerb zdjal mi wszystkie cienie i na ulamek sekundy przed jego runda ja mialem swoja i zabilem critem. Szczescie? napewno, equip? pewnie tak, skill? mam nadzieje. Grunt to ze MNKiem. Jakie Ty masz tego typu doswiadczenia na MNKu? HUCK przepraszam ze Offtopic jak chcesz to wez to postaw jako osobny topic. Moze sie przechwalam, ale jak mi ktos z taki jak Caspian napisal ze nie gram MNKiem, a ja sie narazam w Pixies i staram sie kiedy tylko sie da isc MNKiem wszedzie to mnie po prostu wkurwilo. kthxbye


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2008, 15:16 
Cytuj  
MNK DRAMA GOO! :lol:


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2008, 15:24 
Cytuj  
co do FLa to Ato >>> my best MNK friend :) ( sorry Opi nie mielismy szans na male co nieco razem :P )


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 sie 2008, 16:45 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
co do FLa to Ato >>> my best MNK friend :) ( sorry Opi nie mielismy szans na male co nieco razem :P )


:evil:

Jesli chodzi o monkdrame to i Ato Casp maja przerosniete ego, ale mimo wszystko doswiadczenie w graniu monkiem Ato >>> Casp.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2008, 16:54 
Cytuj  
Poza tym .. dlaczego ATo the best ???

27 wiadomosci ..... jakis guide odnosnie odbierania , Ato ?:p

jak dojdziesz do 100 to bedziesz PRO :)


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2008, 18:43 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
coldee1 napisał(a):
co do FLa to Ato >>> my best MNK friend :) ( sorry Opi nie mielismy szans na male co nieco razem :P )


:evil:

Jesli chodzi o monkdrame to i Ato Casp maja przerosniete ego, ale mimo wszystko doswiadczenie w graniu monkiem Ato >>> Casp.


Widac Opi za malo gralismy razem jesli uwazasz ze mam przerosniete ego :) malo osob wie jaki jestem naprawde :) btw Caspian tak mi sie jeszcz e przypomnialo z ostatniech chwili Trio Ul'Yovra mnk/nin , whm , sch z czego sch i whm to byl 2boxing a whm nie mial equipu, bez sleepu, normalne meleeowanie.


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2008, 18:47 
Cytuj  
A Caspian ma sea żeby w ogóle wiedział "o czym Ty do niego rozmawiasz" Ato? :D


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.