mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 08:45 
 
wrzucilam info o temacie do /lsmes Provoke, bo sporo ludzi rzadko albo w ogole tutaj nie zaglada


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 08:58 
 
Duszek napisał(a):
wrzucilam info o temacie do /lsmes Provoke, bo sporo ludzi rzadko albo w ogole tutaj nie zaglada


Super, dzieki!

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 09:15 
 
Wyjasnienia do opisow:

1/4 - chetni tylko na gody, albo bywajacy sporadycznie

2/4 - majacy rozne rzeczy poplanowane w poniedzialki (ingame i RL), pojawiajacy sie w miare mozliwisci

4/4 - chetni na wszystkie eventy (co nieznaczy oczywiscie, ze pojawiajacy sie na wszystkich eventach)

Itemy wypisuje tylko dla orientacji co moze byc potrzebne. Priority bedzie dla osob, ktore moga dany item ubrac (nie bedzie raczej priority dla wybranych jobow w ramach poszczegolnych itemow).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 09:19 
 
W zależności czy przełożymy ENM z poniedziałku na tylko środę, to jestem albo 2/4 albo 4/4 :)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 09:20 
 
ja chce genbu shield i suzaku sune-ate ;)

w poniedzialki nie ma zadnego eventu na SW w EU times wiec jak tylko bede ingame moge siedziec w sky :D

wiec generalnie byloby 4/4 (chyba ze akurat bede miec 2 zmiane w pracy)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 09:32 
 
Bartelius napisał(a):
Nie simi chodzi o to ze Pixies nie chce chodzic do sky ... sky bylby dla mnie mozliwoscia zeby te itemy zdobyc.


no ja wszystko rozumiem, jest nadal spory konflikt interesów itemowo-punktowy w endLSach
ale ja bym szczerze wolał pomóc polakom z np. Provoke zdobyć jakiś wypasiony item np. z Kirina czy goda niż komuś kto ma za sobą POTĘŻNY HNMLS z MEGA możliwościami tylko kilku leniwym frajerom nolife się nie chce chodzić do sky bo ... bo co ? bo mają w dupie swoich ludzi którzy tworzą ich LS ?


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 09:43 
 
Slayerek napisał(a):
ale ja bym szczerze wolał pomóc polakom z np. Provoke zdobyć jakiś wypasiony item np. z Kirina czy goda niż komuś kto ma za sobą POTĘŻNY HNMLS z MEGA możliwościami


+1


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 10:40 
 
Slayerek napisał(a):
Bartelius napisał(a):
Nie simi chodzi o to ze Pixies nie chce chodzic do sky ... sky bylby dla mnie mozliwoscia zeby te itemy zdobyc.


no ja wszystko rozumiem, jest nadal spory konflikt interesów itemowo-punktowy w endLSach
ale ja bym szczerze wolał pomóc polakom z np. Provoke zdobyć jakiś wypasiony item np. z Kirina czy goda niż komuś kto ma za sobą POTĘŻNY HNMLS z MEGA możliwościami tylko kilku leniwym frajerom nolife się nie chce chodzić do sky bo ... bo co ? bo mają w dupie swoich ludzi którzy tworzą ich LS ?


Sim - HNM LSy robia to co potrzebuja ich czlonkowie. Wiecej ludzi potrzebuje rzeczy z DI czy SEA niz ze SKY. Tydzien sklada sie z 7 dni, ani leniwy ani pracowity frajer nie jest w stanie tego zmienic.

Mam nadzieje, ze dzieki tej inicjatywie ludzie z provoke dostana pare itemow.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 11:48 
 
jak juz tam robisz ta tabele to mnie wpisz 4/4 i d.body wykresl bo je mam. wpisz jeszcze ewentualnie w hands i m head na HQ bym chcial to tyle. jak tylko bede w domu to przyjde na run jak mowilem w DH do ~11PM sie nic nie dzieje


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 11:49 
 
btw w 12 osob jestesmy w stanie zabic kazdego goda to nie 2005 rok:) ludzie soluja genbu:D


_________________
Jast v2.0


Posty: 39
Dołączył(a): 11.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 12:44 
 
Tez mogę pomóc tyle ze jako 2/4.

Szarlej - RDM / THF.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 13:30 
 
Ja chętnie bym mógł chodzić. Przynajmniej bym pograł coś z bardziej doświadczonymi ludźmi.

Job: DRG 75 tylko a i z subami na razie cienko - tylko SAM i WHM. Po update mam nadzieje szybko zrobić /NIN, /THF i /WAR.
Dostępność: 4/4

Co do dropów to może powiedzcie czy jest coś sensownego dla DRG. W. Legs się przydają? Myślałem też nad itemami z Hecatomb Set (głównie legs i head) do zmakrowania przy WSach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 13:34 
 
Tilandil napisał(a):
Co do dropów to może powiedzcie czy jest coś sensownego dla DRG. W. Legs się przydają? Myślałem też nad itemami z Hecatomb Set (głównie legs i head) do zmakrowania przy WSach.


Musialbys sie Rha spytac - jednego z najlepszych DRG na Ramuhu.
Jesli nie ma super sprzetu to pewnie te abjurations beda dla Ciebie super.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 13:34 
 
Zamykam topic. Przechodzimy w faze konkretow.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.