mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 00:41 
Cytuj  
ten topic pownien być usunięty z forum wg mnie (oczywiście nie mam nic przeciwko nabijaniu postów w tym topicu ale są ciekawsze tematy, np. odzyskiwanie skradzionego samochodu czy lalki z dzieciństwa), po co pisać że się jakieś konto odzyskowuje, proszę odzyskać i robić dalej swoje a nie pisać : idę robić siku, potem biorę papier toaletowy ..., wsiadam do samochodu, wysiadam z samochodu ... , wychodzę z pracy o XX.XX ... itd. kogo to obchodzi ?
każdy wie że zabawa z kontami, czy nawet pożyczanie i dawanie haseł innym jest naruszeniem zasad, przez takich ignorantów jak ludzie którzy mają wszystko w DUPIE mamy taki świat a nie inny, ktoś napisze że to tylko zabawa to ja napiszę : bawcie się :)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 08:37 
Cytuj  
Sora napisał(a):
Ten temat powoli schodzi do poziomu klotni 10-latkow. :roll:

Nie obrazaj 10latkow :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 13:49 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
Shinji-kun napisał(a):
Ok to ja tez dzwonie odzyskac konto muahahaha !




Ogolnie to tesknie za Finalowym community heh...


Chyba juz to zrobiles ? bo ja nie mam juz dostepu do Tadka.


Umm... blad. Odkad sprzedalem Ci konto, odinstalowalem FF i wiecej go na powrot nie instalowalem. Jestem ciekaw kto ma teraz dostep do tego konta. Przez 1.5 roku gry nigdy nikt mi konta nie przejal, Tobie zwineli je z miejsca hah.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 18:55 
Cytuj  
SEL Assistant Tadzio: Myrta kiedy ostatnio logowales sie i kiedy zorientowales, ze um.... zajebali Ci konto ?



A konto wlasnie odzyskalem, ino zainstaluje FF i zobacze czy z Tadka cos zostalo hah >.>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.