mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 17:51 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
glownie BLMow bez ktorych nie zabijemy ani MG ani Fausta

Sorki. Z Polaków aktywnych jest tylko dwóch BLMów i obaj jak słyszą sky farm to dostają dreszczy ;)
To jest to, że bardzo mało Polaków było wytrwałych na tyle by skończyć takie joby jak BLM, SMN czy WHM. Jeszcze mniej zostało w grze (tęsknię za dwoma czarnuchami, którzy dingnęli 75 przede mną ;) ). Sporo osób przeszło już żłobek zwany sky w OS i zdobyło to co chciało.
Dlatego też powstawały z naszych inicjatyw LSy europejskie...
Opiekun stworzył Pixies
Torell LolMercenariea
Maras OldStars

Ja osobiście będę wolał sobie kupić/solo wyfarmować triggery na byakko i zapłacić jakiejś grupie za zabicie (w sensie haidate moje, wszystko inne dla grupy). Jak już pisałem Opiemu in-game. Ja w sky spędziłem ponad rok i to grając 3-5 razy tygodniowo po 4-7 godzin(ja wówczas chciałem tylko ahands, które nomen omen zdobyłem jeszcze później z... Fafnira, a suma sumarum używałem jakieś 2 miesiące i trafiły na półeczkę). Więc proszę bez bulwersów, że odmawiam.
Na gody przyjdę na 90%. Pierwszeństwo jednak mają eventy w Pixies - czyli jeśli akurat będziemy tłuc Ixiona - pójdę na Ixiona.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 19:01 
Cytuj  
Ja będę w poniedziałek. Jak juz pisałem chciałbym D. Legs z Byakko i może Haidate jak będzie szansa. Pisałem wczesniej, że mogę chodzić w poniedziałki co dwa tygodnie. Dlatego też ostatnio mnie nie było.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 19:06 
Cytuj  
ja na gody też mogę przyjść czyli w pon. między 18-20

sky nie jest dobrym pomysłem na polski event, ale drugiego takiego łatwego w ffxi nie ma, cała reszta to albo nieopłacalna, albo nadal niemożliwa dla polaków, albo zbyt konkurencyjna hnmlsowo, albo timerowa itd., biedna gra ta ffxi, tylko 1 rzecz mogą robić polacy wspólnie w grze

chodziłbym częściej do sky gdyby polacy poważnie traktowali tą niepoważną grę i zrobili BLM do 75, bycie odmieńcem który zrobi raz -ga a na końcu ze 12 warp2 jest ...........................................................................


niech ktoś pomyśli nad zrobieniem wspólnego eventu pt: levelowanie BLM, na pewno się to przyda każdemu w ffxi do ostatnich sekund w grze :roll: :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 23:40 
Cytuj  
Moim marzeniem bylo zdobycie dwoch itemkow ze sky - podstawa dla kazdego MNK powaznie myslacego o swoim jobie. Bylem na kazdym runie, ale stwierdzam ze jest nas zdecydowanie za malo aby cokolwiek zrobic wspolnie - czy gody a juz o kirinie nie wspomne. Sky jest juz na tyle stary ze malo kogo on interesuje - zazwyczaj ludzie juz zdobyli to co chcieli w innych LS-ach. Obawiam sie ze zblizamy sie powoli ku zamknieciu projektu PN...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 16:02 
Cytuj  
Przypominam, ze glosowanie do soboty!

Info dla potencjalnych sposorow. Za jeden kupiony trigger dostaje sie mozliwosc lotowania jednego wybranego itemu (oczywiscie z tego goda do ktorego jest trigger). Ta zasada wchodzi w sobote - jesli zostanie przeglosowana (co jest bardzo prawdopodobne).

Na teraz potrzebujemy:

Summerstone x 2

Springstone x 2

Gem of the West x 2

Autumnstone x 2

Innych triggerow na teraz nie potrzebujemy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 19:42 
Cytuj  
Głosowanie już się chyba skończyło, więc jakie decyzje Opi?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 21:29 
Cytuj  
Decyzje sa nastepujace:

- zostajemy przy poniedzialkowych eventach

- mozna kupowac triggery, za kazdy kupiony trigger mozna sobie wybrac jeden item do ktorego ma sie priority (koszt itemu - 6 punktow). Jesli ktos cos kupi prosze o info tu na forum.

Jutro wrzuce info kto ile punktow ma.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 09:43 
Cytuj  
Maintenance zdaje sie w poniedzialek, wiec przekladamy gody na nastepny tydzien.

Kupujcie/farmujcie triggery. W tyogdniu chcialbym sie ustawic jeszcze na jeden farm diorite, dam znac.

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 12:21 
Cytuj  
Na farm chetnie pojde - daj znac kiedy ^^


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 12:28 
Cytuj  
Czytając te zasady o sponsorowaniu. Czyli jak kupię gem of west to mogę sobie wybrać jeden item z byakko? Z tych co dropną czy z tych co mają możliwość wypaść (a jak nie wypadną to mam pecha)? :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 12:39 
Cytuj  
Ja to widze tak:

- kupusze gem of the west i mowisz, ze chcesz byakko haidate. Pierwsze byakko haidate jakie wypadnie jest dla ciebie. Drugie dla drugiego sponsora itd
Mozna tez zadeklarowac, ze jak na danym runie item nie wyadnie to chce sie brac udzial w podziale zyskow (moze to czesciowo zrekompensowac koszty).

Ogolnie powinnismy sfarmowac autumnstone, bo jest drogi. Pozstale triggery mozna czesto tanio dostac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 13:17 
Cytuj  
Gem of west ~600k
Autumnstone ~700k


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 13:21 
Cytuj  
A co maja do powiedzenia w takiej sytuacji te osoby ktore chodzily regularnie na kazdy run spedzajac dobre kilka godzin w skaju???


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 13:39 
Cytuj  
Muszą liczyć na to, że ktoś będzie chciał dlegs.
Opi - bo w OS miał taki system zostać wprowadzony, ale potem zrezygnowałem z lidera i się posypało. My raczej myśleliśmy o wyborze itemka z dropniętych, ale warunek to przyniesienie kompletu triggerów.
Czyli kto pierwszy przyniesie set na byakko mógłby być pierwszy w kolejce do haidate, albo mógłby pobrać z zabitego byakko cokolwiek innego w walce, za którą zapłacił.
Z drugiej strony - dość ryzykownym byłoby wydawanie 1.3mil na walkę w składzie, który nie ma gwarancji zwycięstwa. OS failnęło na Byakko dwukrotnie - raz jak MI nas zalagowało, a raz jak RDM debil poszedł afk w środku walki. A póki co PN w swoim składzie nie ma ani kompletu sensownych DD (sam Opi to jednak za mało, szczególnie, że byakko w małych ilościach do DRK i SAMowie, którzy SATAują na tankach), ani sensownego supportu (Sakura sam jeden też nie wystarczy).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 14:04 
Cytuj  
Caspian napisał(a):
A co maja do powiedzenia w takiej sytuacji te osoby ktore chodzily regularnie na kazdy run spedzajac dobre kilka godzin w skaju???


Mamy wybor, albo nie robic pewnych godow, albo robic i miec z nich tylko czesc itemow. Nic sensownijeszego nie jestem w stanie zagwarantowac.

Kamilus --> ja licze na to, ze kilka osob przyjdzie nam pomoc i ze skladem nie bedzie, az tak tragicznie. Oczywiscie jest to ryzyko, jesli dla kgos kilkaset k to gruba kasa to oczywiscie nie ma sensu (zeby traumy nie bylo potem).

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 17:06 
Cytuj  
Byakko jest latwy do zrobienia nawet w 9 osob - w tym 2 x nin brd rdm i whm reszta dowolna


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 17:53 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
Byakko jest latwy do zrobienia nawet w 9 osob - w tym 2 x nin brd rdm i whm reszta dowolna

Nie tak łatwy. Nie jeśli ma sie w ekipie ludzi nie wykonujących rozkazów, nie jeśli ma się ninów nie potrafiących przerzucać cieni, nie gdy ma się DD bez sensownego (czytaj - nieHNMowego) equipa.
RDM bez meritów to żaden RDM.
To samo w wypadku WHM czy BLM.
NIN bez haste equip, marchy i ciągłym haste to może tam sobie pomarzyć o tym, że pożyje. Triple attack + crity i po zabawie. Bez dobrego DD z SATA nikt nie zdąży z niego ściągnąć hate.
To o czym Ty piszesz jaw to tłuczenie Byakko z equipem i meritami. Spójrz z czego składa się PN i przemyśl swoją wypowiedź ;)
Chociaż z Kyuubim, puszczając SC + MB można by szybko robić całkiem spory dmg, ale... Rhae wtedy musiałby tankować. Ewentualnie Pudzian - to jest zaś pożeracz mp ;)
Nie znam żadnych innych polskich tanków, którzy byliby w stanie utrzymać hate po MB.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 125
Dołączył(a): 9.11.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 18:55 
Cytuj  
umiejetnosc gry jobem > reszta. mozna i pokonac byakko w 9 osob bez super itemow i meritow. DD bez hnmowego equipu? ze niby kazdy musi miec adaman hauberki, ace's helmy, itp. ? ludziom poprostu nie chce sie skupic przez 20 min. rzucanie na zmiane 4 spelli i dobry timing to wszystko. Nie, ja tak byakko nie zabilem, tylko probuje uswiadomic, ze tak sie da, ale niektorzy w ta gre sa skazani na chodzenie w syfnych itemach, bo niektorym nie chce sie/nie potrafia skupic sie przez iles tam minut walki i trzeba ciagnac caly alliance.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 20:58 
Cytuj  
Tylko Opi, taki system promuje nie chodzenie do sky. Casp spokojnie farmując te 3-4 hr co spędza w sky, za kilkanaście dni sam będzie w stanie kupić triggery. Więc po cholerę ma chodzić, aby np. d.legs które chce, a na którego triggery zdobył ls, mają przypaść sponsorowi, bo ten nie dostał ich na swoim runie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 21:05 
Cytuj  
Mysle, ze nasze rozwazania sa czysto teoretyczne, bo narazie zaden chetny sponsor sie nie pojawil. :D

Sam kupilem jeden trigger, zeby event nie skoczyl sie na dwoch genbu, ale nic nie chce za to.

Jesli macie takie niezawodne sposoby na zarabianie kasy, to mozemy spokojnie farmowac kase, a potem kupowac triggery i do sky chodzic tylko na gody.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.