mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 20:28 
Cytuj  
fajny topic tak ogolnie.


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 20:45 
Cytuj  
Simi.... ownujesz!!!! ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 21:35 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Pewnie jako jeden z niewielu tu wypowiadajacych sie gralem zarowno w FFXI, WoW jak i WAR.

Odnosnie grafiki:

- grafika w WoW jest calkiem niezla, duzo lepiej wyglada na zywo niz na screenach. Denerwuje moze troche wyglad postaci, stopy i dlonie wygladaja jak bulwy, armory to na wczesnych levelach ponakladane tekstury na ten sam model w roznych debilnych kolorach. Na wyzszych levelach dochodzi troche nowych ksztaltow, a efekt "fajnosci" osiaga sie przez miganie i blyszczenie. Mimo wszystko calosc wyglada nawet fajnie, napewno ma swoj oryginalny styl


Wiesz grafa w wow nie jest fotorealistyczna i nie miała w założeniach taka być, to jest styl warcrafta 3, trochę śmieszny i komiksowy, więc nie wiem po co tutaj się przyczepiać do bulwiastych rąk i nóg... poza tym magowie mają tak samo szerokie bary jak warriorzy :>


_________________
@polygamia

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 22:08 
Cytuj  
egoist napisał(a):
fajny topic tak ogolnie.


Fajny to może był pierwszy czy drugi tego typu ale to już coś koło 10 tematów z seri FFXI vs xxx.
Ile to razy już czytaliśmy o gejowskiej grafice, o tym że ktoś tam jest na tak/nie co do pvp, czy wreszcie kolejny wywód simiego prawie na temat...

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 17:23 
Cytuj  
iniside napisał(a):
...
Jak czytam twoj post to naprawde zastanawiam sie nad jego sensem i ogolniem poziomem, bo nazywaja sprawe dosadnie pierdolisz głupoty :P.

masz prawo tak myśleć i pisać ale to przecież nie moja wina że prawdopodobnie nie rozumiesz moich metafor, pewnych szczególnych skojarzeń, nie jesteś przyzwyczajony do wyciągania trafnych i obiektywnych wniosków, nie znasz się na moich wyrafinowanych żartach i nie potrafisz oddzielić tego co w moich postach jest złośliwością, co żartem a co na serio napisałem
"Po to jest real żeby pokazywać swoją naturę ... "
ja to napisałem też w kontekście np. pomagania starszym podczas wysiadania z autobusu, ustępowania rowerzystom miejsca na ścieżkach rowerowych podczas romantycznych spacerów z kimśtam, pomagania w hospicjum dzieciom którzy się wykruszają z dnia na dzień itd. itd. itd., bycie twardzielem to nie tylko np. bicie po mordzie kibiców w sobotę i usprawiedliwianie tego swoją naturą

miło się czyta posty ludzi którzy nigdy nie odważyli się grać w ffxi , szkoda że większość z nich nie rozumie do dzisiaj że sporo graczy ffxi gra i grała w inne mmorpg'i i mają czasami lepsze porównanie między tymi grami niż reszta, jak ktoś w to nie wierzy zapraszam do kupna ffxi i pogranie z pół roku w takim samym stopniu zaangażowania jak w inne mmorpg'i

najbardziej mnie zastanawia dlaczego armia zapalonych na max graczy ślini się na samą myśl nowego mmorpg'a i czeka z utęsknieniem na jakieś nowe "dziadostwo" a nie chce i nie ma zamiaru nawet spróbować pograć w ffxi, pisanie że się nie podobają mangowe głowy w ffxi jest zawsze jakimś usprawiedliwieniem, na poziomie 5 latka ze stażem w mmorpg 2 lat


_________________
Obrazek

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 19:08 
Cytuj  
Twoje posty kiedys zostana wydane jako tomik poezji :P
A na serio podziwiam to ile potrafisz informacji umiescic w tak krotkim tekscie ;]

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 19:21 
Cytuj  
A ja wlasnie bym powiedzial "jak malo informacji w tak duzy tekscie" ;p

*

Posty: 168
Dołączył(a): 27.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2008, 14:08 
Cytuj  
Cytuj:
bycie twardzielem to nie tylko np. bicie po mordzie kibiców w sobotę i usprawiedliwianie tego swoją naturą

<true strike> ale takim ludziom tego nie wytłumaczysz i dalej będą robili to co robią


_________________
Obrazek
gimped BLM XD

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 09:41 
Cytuj  
Wlasnie organizujemy jakas mala gildie kumpli po stronie orderu (serwer KEP), tak zeby sobie pobiegac razem i potluc destro. Levele mamy od 12 do 26, wiec nie jest za pozno na dolaczenie. Lvl 12 to mozna w 2-3 dni zrobic.

Jesli ktos sie przymierza do WARa, albo gra na pustawym serwerze (KEP jest najpelniejszy z pelnych :D ) to zapraszamy!

Dzis uroczysty start, jak ktos jest zainteresowany to prosze o znak: PM albo post tutaj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 00:25 
Cytuj  
Wreszcie sie udalo. Jak ktos ma ochote zostac milicjantem to zapraszamy - Order Militia - serwer KEP, order oczywiscie. Generalnie zapraszamy tylko znajomych i znajomych znajomych.

No i pozdrowienia od Canto!: :D

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 01:30 
Cytuj  
Tak gdzieś za rok przybędę ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 09:15 
Cytuj  
Przenieście się na Dragonback Mountain :P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 09:36 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
Przenieście się na Dragonback Mountain :P


zrob alta u nas, zobaczysz jak sie gra na porzadnym serwerze

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 11:57 
Cytuj  
Dragonback Mountain to porządny serwer :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 214
Dołączył(a): 25.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 12:41 
Cytuj  
Taki pozadny ze zostawilem tam sh 35 lvl bo umieralem z nudow. Tamten serwer jest totalnie death ( t3/t4 ). Na k8p w 4 dni juz wiecej mialem orvr niz tam przez caly miesiac grania

Draq.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 12:49 
Cytuj  
Ja gram miesiąc a jeszcze do tier 3 nie doszedłem :D Może po prostu za szybko levelowałeś? :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 13:07 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
Dragonback Mountain

Jak można grać na serwerze, który nazywa się jak film o pedałach? :P
Czy chcesz nam coś powiedzieć Galak? :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 337
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 14:05 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Erelen napisał(a):
Dragonback Mountain

Jak można grać na serwerze, który nazywa się jak film o pedałach? :P
Czy chcesz nam coś powiedzieć Galak? :D
To nie było Dragonback Mountain. Ja tutaj widzę podejrzane skojarzenia. :D:D j/k


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 15:36 
Cytuj  
Czego to się można o Kamie ciekawego dowiedzieć :D


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2008, 00:31 
Cytuj  
szukając ostatnio czegoś na grupach usenetowych trafiłem na oficjalny manual do WARa. ma nieco ponad 450mb. 530str. ktoś zainteresowany? :wink:

Obrazek


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.