mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 62
Dołączył(a): 8.04.2006
Offline
PostNapisane: 10 lis 2008, 16:12 
Cytuj  
Witam.
Otóż tak od dłuższego czasu zastanawiałem się nad rozpoczęciem rozgrywki w FFXI i chciałbym w związku z tym dowiedzieć się paru rzeczy.

Otóż:
-Czy jest jakiekolwiek pvp w FF? (słyszałem, że nie czy tam znikome ale mi to ogólnie nie przeszkadza).
-Ile jest ras/klas i która ma jakie zastosowanie? Bo ogólnie słyszałem, że w FF online grać bez party się praktycznie nie da (kolejny +).
-Jak duża jest społeczność Polskich graczy i na jakim serwerze jesteście głównie skoncentrowani?
-Są jakieś większe instancje czy coś w tym stylu? jakieś epickie rzeczy/bossy które można bić godzinami coby ten lepszy gear wyłapać?

Ogólnie jakieś informacje dot. FF bym prosił bo dosyć kusi ; )

*

Posty: 168
Dołączył(a): 27.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2008, 16:16 
Cytuj  
1.jest pvp, bardzo ubogie, nikt się chyba już w to nie bawi
2. ras 5 klas 20, klasy można zmieniać kiedy chcesz, rasy nie
3. najwięcej polaków na ramuhu ale chyba na każdym serwerze znajdziesz kilku
4 takich instancji jest całe multum, do wyboru do koloru tylko, że na te mniej popularne czasem ciężko ludzi znaleźć bo prawie niczego w tej grze nie zrobisz sam.


_________________
Obrazek
gimped BLM XD

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2008, 17:42 
Cytuj  
http://wiki.ffxiclopedia.org/wiki/Main_Page

tutaj jest wszystko na temaf FFXI


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 62
Dołączył(a): 8.04.2006
Offline
PostNapisane: 10 lis 2008, 20:09 
Cytuj  
mhm, tzn jest z kim grać? (chodzi mi o rodaków). Nie chodzi o to, że nie znam angielskiego (znam, nawet maturę z niego pisałem) tylko lepiej się wśród swoich czuję. Przyzwyczajenie?

Chodzi mi o to, że skoro tylko z kimś gram to czy na niższym poziomie znajdę ludzi? nie chodzi mi tu konkretnie o polaków tylko ogólnie o ludzi.

Gdzie znajdę też opis klas? na tej wikipedii?

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2008, 20:56 
Cytuj  
jak widac z pytania nawet na ten link nie zajrzales... po lewej stornie masz menu i jak byk pisze: Jobs&Battle- masz tam opis klas, umiejetnosci etc....


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

**

Posty: 337
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 11 lis 2008, 00:43 
Cytuj  
Tak, sporo jest "swoich". Sporo też osób, które zaczęły grę stosunkowo niedawno. (Mam tu na myśli serwer Ramuh.)
Poprosisz kogoś o perełkę linkshella i będziesz wśród swoich. :P


_________________
Obrazek

*

Posty: 129
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 lis 2008, 12:01 
Cytuj  
i jedna moja rada:
nie wczuwaj sie zabardzo w to która klasa jest najlpsza i nie słuchaj jak ktoś ci mówi lolDRG, nie graj DRG....
wybierz sobie coś co odpowiada twojemu stylowi gry i tego sie trzymaj.

Co do niskich lvli, to codziennie widze nowych graczy, dodatkowym plusem jest to że w FF jako jednej z nieliczych gier można mieć każdą klase na jednej postaci. To znaczy że nawet staży gracze zaglądają na nisko lvlowe zony żeby expić nowe joby.

I co do ostatniego pytania: nie widziałem jeszcze gry MMO która oferowała by takie wyzwania jak FF.

peace

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.