mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2271 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 114  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2008, 14:17 
Cytuj  
Odżywki służą do bilansowania diety. Są niezdrowe gdyż lepiej bilansować ją w sposób naturalny, ale dla osób ćwiczących na poważnie, są one niezbędne (nie da się jeść i trenować naraz :D). Jeśli chodzi o suplement, to jest nim wszystko co uzupełnia niedobór czegoś :) Więc witamina C w tabletkach też jest suplementem. Ci co biorą witaminę C mają małe fiutki i móżdżki? :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2008, 14:43 
Cytuj  
Każdy suplement ma skutki uboczne. Także witamina C.
Żeby nie było to szkodliwe, to musiałby dzień w dzień przechodzić badania i dietę dostosowywać. Suplementy dla tępaków - nie są nawet w żaden sposób kontrolowane farmakologicznie.
Sam jadę na sterydach i suplementach - tyle, że ze względu na astmę i kilka innych schorzeń.
Mamy w Tczewie paru pakerków (zawodowych), którzy leczą się u moich rodziców i wujków. Oni już poznali konsekwencje. Same odżywki nie są tak straszne jak sterydy i hormony, jednak też ostro destabilizują pracę narządów. Po trzech latach życia na tym syfie nie można już nawet zostać dawcą narządów... W zasadzie to ktoś kto zaczyna to żreć powinien się zapisać w kolejce po nową nerkę. Wątróbka też się przyda. Serio Ato - przez 5-10 lat będziesz "lepiej" wyglądać, a kolejne 30 lat będziesz żreć leki na skutki obecnej "diety".
Dla żrących ten syf... Jak czujecie się kiedy dopada Was zgaga? ;)
No ale jest wolność - rób Ato co chcesz ;) Po prostu mi Ciebie szkoda.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2008, 14:53 
Cytuj  
Nie da sie sensownie uprawiac kulturystyki bez odzywek, taka jest prawda.

Tczewiak - rozumiem, ze ty wpierdalasz trawe zbierana gdzies w srodku Borow Tucholskich, bo przeciez pozywienie kupowane w sklepach jest niezdrowe dla organizmu (konserwanty itp).

Jest duza roznica miedzy pakerami, ktorzy sie koksuja i rzeczywiscie maja potem klopoty ze zdrowiem (psychicznym tez), a kims kto sobie cwiczy troche wspomagajac sie odzywkami.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2008, 14:55 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
rozumiem, ze ty wpierdalasz trawe zbierana gdzies w srodku Borow Tucholskich


Czy nawóz z kup żubrów też nie podpada pod suplement? :P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2008, 15:18 
Cytuj  
W Borach Tucholskich nie ma żubrów noobie! ;)

Opi: nie odżywiam się zdrowo :D Jednak istnieje spora różnica pomiędzy truciem się nachos, pizzą i innym gównem dla pospólstwa od trucia się suplementami.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 9 lis 2008, 20:28 
Cytuj  
Wyciagajac witamine C jako argument to tak jakbys powiedzial zeby nie pic wody w butelkach bo jest ulepszana mikroelementami. Wszystko jest dla ludzi tylko w zdrowych proporcjach. Sterydy dla sportowcow to glupota, sterydy powinny byc stosowane tylko w przypadku chorob jak juz Kamil powiedzial. Co do efektow ubocznych mam kolezanke ktora ma problemy astmatyczne zwiazane ze zbyt mala krtania. Brala sterydy na jej powiekszenie. Efekt + 20kg. Kamil mam tez paru znajomych co cwicza na suplementach dostepnych legalnie i bez zadnych recept. Jakos zadnemu nic nie jest a cwicza po okolo ~10 lat. Tylko jak to oni mowia: nie bierze sie tego nonstopem, przerwy sa czasami dluzsze niz sam proces przyjmowania tych srodkow. Wiadomo, odzywki to niezly boost dla rozbudowy organizmu. Z drugiej strony nie osiagnie sie tego samego efektu bez odzywek. Tyle samo bedzie zwolennikow co przeciwnikow.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2008, 00:26 
Cytuj  
Odnośnie witaminy C (jakoś tak się uparliście na taki mój denny przykład), to jej przedawkowanie jest sztuką. Dlaczego? Ano odpowiedź jest banalna prosta i leży w naszym układzie trawiennym. Różne składniki są wchłaniane w różnych miejscach przez różne "organy" (nie wiem jak to nazwać... przez różne rodzaje włosków mięśniowych? ech, trzeba się było uczyć więcej biologii :D). Witamina C jest wchłaniana tuż przed przejściem układu trawiennego w układ wydalniczy. Więc tak naprawdę jedynie niewielka ilość jest wchłaniana przez ogranizm. Aby przedawkować witaminę C trzeba być naprawdę zdolnym, albo traktować ją jak cukierki (pewnie przy 20 tabletkach da się ją przedawkować), no ale po wypowiedziach Kama, to może on ją już przedawkował? :D Skoro ma takie złe zdanie :D

Odnośnie odżywek to są one jak najbardziej potrzebne. Oczywiście lepiej gdy zawartość odżywek byłaby zdobywana z naturalnych źródeł, ale przy dużym wysiłku fizycznym, ciągle musielibyśmy jeść, co skutkowałoby w zbieraniu się tłuszczu który znowu trzeba było by spalić. Dodatkowo coś takiego doprowadziłoby do jeszcze gorszego zaburzenia organizmu, gdyż on chciałby być ciągle stymulowany przez pożywienie. Odżywki mają stanowić dodatek do diety, który pozwala uzupełnić te ekstra minerały, które straciło się podczas wysiłku bez dostarczania niepotrzebnych bodźców dla układu trawiennego.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2008, 07:59 
Cytuj  
zapewne wielu z was słyszało to w RMF FM.

otóż mamy nowy taniec narodowy.

nazywa się Obarak. i tańczy się go Obama nogami.

wydało mi się zabawne :)

ps. pozdrawiam zza światów.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2008, 00:31 
Cytuj  
Ciesze sie ze zrobilem taki off top lol. Kamil za duzo sie naczytales nie wiem czego ja stosuje tylko bialko. Jest to uzupelnienie diety bogatej w warzywa. owoce i normalne bialko jako ze jestem teraz zdrowo najebay to moge tez napisac ze moj "maly" miedzy nogami nie jest taki maly i bynajmniej wcale sie nie zmniejsza :D. Po prostu nie sposob zjadac tyle "bialka" w normalny m pozwywieniu, a ze dodatkowo mam "nadpotliwosc" to mam tez taki problem ze w trakcie treningu leci ze mnie jak z rynny i musze uzupelniac witaminy. Spoko nie chce byc drugim pudzianem :) Szkoda ze nie ma Tomali , jestem ciekawy jesgo zdania :D


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 125
Dołączył(a): 9.11.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2008, 00:49 
Cytuj  
6 dni po 2h? niedlugo sie zajebiesz kolego tymi treningami. troche czesto.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 01:55 
Cytuj  
http://pl.youtube.com/watch?v=pkXPbEb4NyI
:lol:


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 168
Dołączył(a): 27.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 11:36 
Cytuj  
Miałem dzisiaj interesującą rozmowę z pewnym rmt w mount zhayolm. Dodam, że był to lvl 25 whm bez suba szukający party.
ObrazekObrazek

A wczoraj z kolei inny rmt który botował, gdy napisałem coś o game masterze od razu przestał botować i dał mi na dodatek 7k, proponował też, że doda mnie do fl ale odmówiłem :D [/img]


_________________
Obrazek
gimped BLM XD

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 14:50 
Cytuj  
http://209.85.171.104/translate_c?hl=en ... D2mkzR1iaQ

Obrazek


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 10:46 
Cytuj  
zmieniłem ostatnio pracę. trafiłem do cięższego transportu :)

oto nasz nowy nabytek. dźwig, który może podnieść do 700 ton. jak na razie to największy samobieżny dźwig w Polsce. robi niesamowite wrażenie. te elementy, na których są napisy reklamowe, to jego stopy :) a to dopiero sama platforma jezdna. do kompletu są jeszcze kratownice. kabina operatora ma 5m wysokości xD


Obrazek

Obrazek


Podobno telewizja ma do nasz dzisiaj przyjechać, więc może będziecie mieli okazję zobaczyć go na filmie :)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 12:12 
Cytuj  
to do galerii "na Żywo " sie nadaje :) ale spoko :) lepiej powiedz ile dostajesz:) wiem ze dźwigowi niezłą kapustę trzepią ;p


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 13:00 
Cytuj  
na okresie probnym mam 2000zl na reke ;P

ps. Huck przerzuc to do topica ze zdjeciami na zywo pls


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 13:27 
Cytuj  
W tym dzwigu to se w FFXI nie pograsz raczej.

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 13:31 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
W tym dzwigu to se w FFXI nie pograsz raczej.


ja nie jestem operatorem lol. zle zrozumialem pytanie Colda :) pracuje w biurze xD tylko chcialem sie pochwalic tym bydlakiem :)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 13:42 
Cytuj  
swoją drogą, to praca operatora to odpowiedzialna sprawa. chwila nieuwagi i może się stać coś takiego:

http://pl.youtube.com/watch?v=Wabx5JdBGow


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 17:52 
Cytuj  
http://pl.youtube.com/watch?v=XkDPGr9to ... re=related


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2271 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 114  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.