mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2009, 06:11 
Cytuj  
Do ćpunów powinno się strzelać.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2009, 14:05 
Cytuj  
ty Kamil nie rozrozniasz cpuna od czlowieka , ktory dobrze sie chce zabawic i poprostu sobie zapali :)


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2009, 14:50 
Cytuj  
poza tym nie nazwałbym palenia zioła ciapaniem ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2009, 15:10 
Cytuj  
A ja tak. Każdy ćpunek twierdzi, że marihuana to nie narkotyk, a niektórzy naiwniacy to łykają. Natomiast każdy kto się z tego bagna wyrwał zgodnie twierdzi, że jest to megasyf, który wypala dziury w mózgu. Osobiście twierdzę, że każdy kto pali to gówno dość szybko stacza się do formy roślinki, zaczyna bełkotać, a najprostsze procesy myślowe stają się dla takiego ćpuna ogromnym problemem (dla przykładu - najprostsze obliczenia).

Także tak - wystrzelałbym wszystkich ćpunów, którzy w internecie promują to gówno wciągając w to kolejne pokolenia.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2009, 15:25 
Cytuj  
Ja paliłem dżezik, dziury w głowie mam do tej pory, wyszedłem z tego i nadal nie twierdzę, że palenie to ćpanie. Marycha robi dziury w głowie a tytoń w płucach. Poza tym pierdolenie, że jaranie to ćpanie gdy nigdy się tego nie robiło jest zdeka pojebane i taka opinia jest gówno warta. Dodatkowo... próbowałem fety, koki, haszu. Także czyja opinia jest lepsza, he?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2009, 15:30 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
gdy nigdy się tego nie robiło

Nie wiem skąd takie założenie.
Zresztą - to nie miejsce na dyskusje o gównie. Wyraziłem tylko swoją opinię ;)
Strzelałbym do skurwieli promujących modę na ćpanie - gdyby to tylko było legalne.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2009, 15:39 
Cytuj  
ogolnie to wodka jest gorsza od jarania a kupisz w sklepie za 25zl


_________________
Jast v2.0

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2009, 15:50 
Cytuj  
Łatwiej uzależnia, ale nie wywołuje trwałej degeneracji komórek mózgowych (po odwyku człowiek wraca do siebie) - po "jaraniu" z tym dużo ciężej. Generalnie jak ktoś chce to niech sobie jara, ale propagowanie tego typu używek w sieci mnie strasznie drażni. Co raz młodsi gówniarze (13-14) po to sięgają, bo to teraz takie modne, a na jutubie tyle "fajnych" klipów. Taki szczeniak jak wyrośnie to tylko na linię produkcyjną w fabryce będzie się nadawać. O ile mu płuca nie wysiądą (hint - "ziółkiem" przyprawiłem sobie bardzo upierdliwą astmę - tytoniu nigdy nie paliłem nałogowo).

No i przeciwko wódzie ludzie sami się łapią widząc tych wszystkich żuli na ulicach - chyba najlepsza akcja społeczna przeciwko alkoholizmowi.

P.S. Nie piję, nie palę, nie palę, nie wciągam. Ciągnie mnie czasami do imprezek, ale jak myślę o skutkach dnia kolejnego to wolę odpuścić ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2009, 18:22 
Cytuj  
Piwo czy wódka (oraz inne alkohole) degenerują trwale układ pokarmowo - moczowy. Po odwyku człowiek nie wraca do siebie, regeneracja jest niemożliwa i jedynie przeszczep może niektóre fragmenty wyleczyć. Z drugiej strony jestem za legalizacją narkotyków. Niech każdy robi to co chce, a państwo zawsze może mieć z tego dochód. Tylko, że alkoholików/ćpunów/palaczy nie powinno się leczyć z pieniędzy państwowych gdy zachorują na choroby związane z ich stylem życia.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2009, 19:07 
Cytuj  
Nerki, wątrobę da się przeszczepić, a aby je zniszczyć to trzeba naprawdę dość intensywnie pić. BTW - nerki się regenerują z czasem ;)
Aby rozpieprzyć mózg wystarczy kilka razy zapalić - a tego przeszczepić się już nie da. No i z uszkodzonymi innymi organami można żyć - z uszkodzonym mózgiem... co to za życie - bełkoczące warzywko.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 sty 2009, 19:54 
Cytuj  
Wydzielilem narkoposty.

Kiedys to byl moj ulubiony forumowy temat, ale nie chce mi sie juz na ten tamat rozpisywac. Napisze krotko:

trawa = alkohol = fajki, wszystkie z tych uzywek niszcza czlokowieka na swoj sposob w wypadku regularnego uzywania. W wypadku sporadycznego sa prawie niegrozne.
Z calej trojki woda moze zniszczyc najszybciej i najskuteczniej.
Z moich obserwacji znajomych glowna wada trawy to oslabienie motywacji. W niektorych zawodach da sie z tym zyc, w niektorych moze utrudnic a nawet uniemozliwic ich wykonywanie, wiec spolecznie trawa jest dosc grozna. Jesli zaczynaja palic malolaty to niestety pozniej moga miec problem z odnalezieniem sie w doroslym zyciu.

Z drugiej strony nazywanie trawy narkotykiem to tez ostre przegiecie, bo w porownaniu z koka, amfa albo hera to naprawde tylko niegrozny dymek, a ktos moze wyciagnac durny wniosek, ze skoro trawa mi nie szkodzi zbytnio (a media klamia ze szkodzi) to moze warto tez sprobowac dziabnac cos twardszego.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2009, 20:24 
Cytuj  
reasumujac ... WCIAZ mam ZIELONA perelke :) zakladam OD CZASU DO CZASU :p i jest mi z tym dobrze .... :p


_________________
COLD is BACK !

*

Posty: 78
Dołączył(a): 14.06.2006
Offline
PostNapisane: 1 sty 2009, 20:29 
Cytuj  
Tczewiak dobrze mowi.
i co za bzdurne licytowanie sie o to co bardziej niszczy organizm.


_________________
Awangarda (Ramuh).

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 sty 2009, 21:27 
Cytuj  
Adam First napisał(a):
Tczewiak dobrze mowi

...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 sty 2009, 21:49 
Cytuj  
Adam First napisał(a):
Tczewiak dobrze mowi.
i co za bzdurne licytowanie sie o to co bardziej niszczy organizm.


No pewnie. Mozna zyc w komorze tlenowej jak kiedys m.jackson i wpierdlac eko salate jednak imo czlowiek powinien sie czasem zbombardowac lekko, porobic niekoniecznie zdrowe rzeczy itp. Zycie jest barwniejsze dzieki temu, nawet jak sie ma potem kaca.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2009, 22:08 
Cytuj  
Zgadzam sie z tym ze licytowanie co bardziej niszczy organizm jest bzdurne, bo nawet glupi Big Mac, Coca-Cola czy Chipsy niszcza organizm. Cale nasze zycie codzinne go niszczy, m.in. dlatego umieramy :D

Ale sprowadzanie wszystkich osob to jednego okreslenia jest rownie bzdurne :)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2009, 01:01 
Cytuj  
Ja tam lubię sobie przeczytać książkę, wyjść pobiegać, porozwiązywać zadania z matematyki, napisać jakieś opowiadanko/pracę, pograć. Jakoś "narąbanie i naćpanie" nie są mi potrzebne do "barwnego" życia. Veji ja tam chipsów czy śmieciofooda też nie jadam :P (no z wyjątkiem kolby kukurydzy z KFC). Choć zgadzam się z tym, że nie ma co licytować. Wszystko jest równie szkodliwe :)

Co do Kamila: przewód pokarmowo-moczowy (a raczej odbytniczy), to nie tylko wątroba i nerki. Znajdź sobie jakiś dobry podręcznik do proktologii i zobacz jak wyglądają zniszczone jelita. Alkohol niszczy również florę bakteryjną jelit (choć ją można odtworzyć, tylko z tego co wyczytałem, trwa to pięć razy dłużej niż okres jej niszczenia). Więc nie można ot tak sobie wartościować: narkotyki be, alkohol cacy.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2009, 01:06 
Cytuj  
A gdzie ja napisałem, że cacy? Napisałem, że w ogólnym rozrachunku mniej szkodliwy, bo jego skutki da się naprawić (długotrwały proces, ale jednak możliwy), a po paleniu gówna już tylko trumienka i reinkarnacja (w spora część ćpunów wierzy :lol: )


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2009, 01:49 
Cytuj  
heh :) a mialo byc smiesznie ... szkoda , ze niektorym brakuje poczucia humoru i potrafia zrobic afere z byle czego :) posmiac sie kazdy moze , nawet z takiego filmika .... Mam nadzieje ze Kamil nie ma pozwolenia na bron , bo pewnie juz musialbym sie bac z domu wychodzic .... :)

Polak ze wszystkiego potrafi drame zrobic ... czego dowodem ten OT :p


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2009, 09:00 
Cytuj  
Cytuj:
...alkohol cacy.


tczewiak napisał(a):
w ogólnym rozrachunku mniej szkodliwy, bo jego skutki da się naprawić


trzeba było w czasie świąt oglądać Dr.G na Discovery. materiał był o lasce, która w ciągu dwóch miesięcy przekręciła się przez spożycie dużej dawki alkoholu. więc o jakim naprawianiu szkód ty mówisz?

jakoś nie słyszałem, żeby od marihuany ktoś umarł. mówię o bezpośrednim zgonie w skutek przedawkowania, a nie liczę tych, którzy zginęli w wypadkach samochodowych, spadli z wysokości czy popełnili samobójstwo po załapaniu ciężkiego ''doła''

zresztą jak Vaji mówił. nie ma na świecie używki, która w ten czy w inny sposób nie wyniszczała organizmu.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.