mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 11:53 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
SE zrobi repop DI na 36-72 i będzie spokój xD


OMG YES PLEASE! albo chociaz main zeby wrocil do NA timezone :)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 12:51 
Cytuj  
Di to jest jakies zboczenie tego LSa. Chodzby mnie mieli wyjebac nie bede tam chodzil. To gorsze niz fafnir na ktorego Rhae tak narzekal swojego czasu. Totalnie mi przechodzi ochota do FF jak sobie pomysle o Ixionie.


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 14:16 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
1. Nie wiem jakim durniem trzeba być aby w dobie STF i RMTPWNER 1.337 mieć przed oczami wizję "kupię gile na expa"...
2. Nie wiem jakim durniem trzeba być aby nie potrafić przeliczyć, że postać lvl75 można dostać za 50$, a na "wyexpienie" od podstaw trzeba by wydać kupując gile około 150$.

Resztę napiszę później gdy wrócimy z zakupów, ale generalnie wypowiadanie się na jakikolwiek temat powiązany z endgame przez osobę, która tego nie widziała na oczy.... za przejaw czystego debilizmu.


Wiesz co? Pozdro i pocwicz!!! Tyle mam ci do powiedzenia. Zapomnialem ze ty jestes w pixies i reszta swiata to nooby. Wez juz lepiej nic nie pisz.

*

Posty: 125
Dołączył(a): 9.11.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 15:39 
Cytuj  
endgame to grind w tej grze przeciez.

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 18:15 
Cytuj  
Hahahah Kamilus hahahahah XD

Ktokolwiek, czegokolwiek by w tej grze nie osiągnął, dalej będzie noobem w mniemaniu Kamilusa. No, może poza Rha.

Ah, sorry. Nie chcę dram. Tylko głosuję za dystansem do siebie, swojego LS'a i DI *tehe*.

Co do kupowania postaci. Jasne. Moge kupic sobie mase postaci na 75 i przy okazji miec jeszcze gile z nich etc. Napewno wydam mniej, niż expiąc sama blah blah blah. Marzę o wydawaniu dolarów na postacie - pytanie po co. No, chyba, ze dla kogoś nic poza FFXI nie istnieje, to sorry. W końcu to gile, itemy oh my God blah blah blah...

Teraz przynajmniej będę miała nową podziałkę graczy. Dzięki SE </3


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 19:24 
Cytuj  
egoist napisał(a):
Di to jest jakies zboczenie tego LSa.


DI dla Pixies jest tym, czym dla TAL jest Tiamat.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 19:48 
Cytuj  
Coz dowiedzialem sie ze sky, salvage odrobina einheriara, dynamisy i odrobina sea to nie endgame. Skoro endgame w mniemaniu Kamilusa to HNMy only to widac kto tu jest idiota.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 00:03 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):
Hahahah Kamilus hahahahah XD


Co do kupowania postaci. Jasne. Moge kupic sobie mase postaci na 75 i przy okazji miec jeszcze gile z nich etc. Napewno wydam mniej, niż expiąc sama blah blah blah. Marzę o wydawaniu dolarów na postacie - pytanie po co. No, chyba, ze dla kogoś nic poza FFXI nie istnieje, to sorry. W końcu to gile, itemy oh my God blah blah blah...



kupowanie postaci to dobry sposób na zrobienie amanomurakumo bez dynamis LSa :D


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 01:28 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Lothlorien napisał(a):
Hahahah Kamilus hahahahah XD


Co do kupowania postaci. Jasne. Moge kupic sobie mase postaci na 75 i przy okazji miec jeszcze gile z nich etc. Napewno wydam mniej, niż expiąc sama blah blah blah. Marzę o wydawaniu dolarów na postacie - pytanie po co. No, chyba, ze dla kogoś nic poza FFXI nie istnieje, to sorry. W końcu to gile, itemy oh my God blah blah blah...



kupowanie postaci to dobry sposób na zrobienie amanomurakumo bez dynamis LSa :D


odezwal sie lolUber co kupowal gile zeby swojego relika konczyc LOL, wiec idz Rha i sie jebnij w leb, bo jak widac twoja hipokryzja nie zna grac...miec pretensje do kogos za cos co sie samemu robi...to takie typowe prawda ?


ps. kupilem tylko i wylacznie 1 postac : lolTadka, ktory zreszta potem ja "odzyskal" zeby sprzedac jeszcze raz, no ale jak ja to robie to samo ZLO ale jak jakas pizda z tczewa kupuje 5 postaci zeby botowac na nich fishing to jest OK, bo to przeciciez pseudo zakompleksiony astmatyczny uber z pierdolonego PIXIES.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 02:44 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):
Co do kupowania postaci. Jasne. Moge kupic sobie mase postaci na 75 i przy okazji miec jeszcze gile z nich etc. Napewno wydam mniej, niż expiąc sama blah blah blah. Marzę o wydawaniu dolarów na postacie - pytanie po co. No, chyba, ze dla kogoś nic poza FFXI nie istnieje, to sorry. W końcu to gile, itemy oh my God blah blah blah...

Jesteś prostsza niż budowa cepa. Nie potrafić zrozumieć "będą expić kupując gile" vs. "przecież taniej im kupić postać". No ale cóż... co już dawno wiadomo - jesteś po prostu głupia.

Zang: odnosiłem się do powyższej osoby.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 08:23 
Cytuj  
Nie. To Ty nie rozumiesz, że obie opcje wydają mi się głupie i śmieszne. Przymiotników na Ciebie nie będę wypisywała. Po co się zniżać do Twojego poziomu. LevelSync jest spoko, ale no thanks. Lol.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 09:45 
Cytuj  
Ok Kamil sorry i zwracam honor. Myslalem ze bijesz do mnie. Trade czegokolwiek za exp chocby i 5M za natychmiastowy ding 1-75 nie zmieni jednej rzeczy. Brak weapon i magic skilla. Ze nie wspomne o skillu gracza. Prosty przyklad: ja wczoraj postanowilem dalej robic whma na sub. Zrobilem 19-23 ale gdyby nie Katsu ktory co chwile mi pisal co robie nie tak, oraz 2xdnc w pozniejszej fazie ktorzy nadrabiali moj brak mp to bym pewnie skonczyl na 20 i pierdolnol tym w pizdu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 10:35 
Cytuj  
Mając n*lvl75 zasad gry danym jobem spokojnie nauczysz się po dingnięciu 75. Od weapon/magic skilla masz skillup party. I żeby nie było - jest sposób na ultra szybki exp - i to za darmo :D
O czym doskonale wiesz :P

Ok zaraz Freyah wyjdzie z łazienki, wtedy czas na mnie. Więc zamiast wiele się rozwodzić....
Obrazek

a reszta dla wybrańców :lol:


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 10:56 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Mając n*lvl75 zasad gry danym jobem spokojnie nauczysz się po dingnięciu 75. Od weapon/magic skilla masz skillup party. I żeby nie było - jest sposób na ultra szybki exp - i to za darmo :D
O czym doskonale wiesz :P


Gdzie sie naucze tej gry? Na meritach gdzie tylko kilka jobow ludzie chca brac? A moze na endgame evencie bede noobil? Troszke bez sensu Kamil. A ten ultra szybki exp probowalem pare razy zrobic i gowno z tego wyszlo bo nikt za darmo nie przyjdzie pullowac cala lokacje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 11:06 
Cytuj  
Ja DRK nauczyłem się grać w trakcie Salvage ;)
Po prostu - ogłady nabierasz patrząc na to jak inni grają, zadając pytania i "jadąc z tym koksem".
Wierz mi Zang - dla takich jak ja - crafterów to rozwiązanie byłoby rewelacyjne. Zarabianie gili miałoby kolejny cel poza robieniem relica.

A to, że nie dla każdego byłoby to dobre? Nie dla psa kiełbasa. Minimum jeden, gotowy już job 75 or GTFO! :D
W Krapkowicach padł jeszcze pomysł, że byłoby to świetne rozwiązanie w celu nabicia buforu po eventach.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 12:00 
Cytuj  
Moje zdanie jest takie na przykladzie qufim:
Robisz P1 czyli 9x clipper 1xland worm czyli 10 mobow x ~200 xp = ~2000 xp (podaje w zaokragleniu bo nie chce mi sie wyliczac chainow.
Za FoV dostajesz 630 xp oraz 63 taby.

Robisz to ze 3x czyli masz 6k xp oraz 1890xp za FoV = 7890 xp oraz 189 tabow.

I tutaj pojawia sie opcja ze za powiedzmy 150 tabow mozesz przekazac okreslona ilosc gili dla expa. Podejrzewam ze w tej lokacji bonus nie bedzie wiekszy jak 1k xp.

To bedzie lekki boost expa nie calkowity. Ze strony SE nie ma sensu dawac wiecej bo za szybko by ludzie levelowali, endgejmowali i quitowali. Ze strony gracza tez nie ma sensu szybszy exp poniewaz przy aktualnym systemie skillup jest akurat taki ze jak cappuje skilla to akurat mam ding. Szybszy exp powodowalby ze zamiast faktycznie robic cos innego to trzebaby robic skillup party, czyli czasowo na to samo wychodzi.

*

Posty: 168
Dołączył(a): 27.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 12:22 
Cytuj  
Cytuj:
W Krapkowicach padł jeszcze pomysł, że byłoby to świetne rozwiązanie w celu nabicia buforu po eventach.

to


_________________
Obrazek
gimped BLM XD

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 13:09 
Cytuj  
Balrog napisał(a):


odezwal sie lolUber co kupowal gile zeby swojego relika konczyc LOL, wiec idz Rha i sie jebnij w leb, bo jak widac twoja hipokryzja nie zna grac...miec pretensje do kogos za cos co sie samemu robi...to takie typowe prawda ?



Widzę, że fantazja nadal dopisuje no ale przecież to nie pierwszy raz jak odpowiadasz w ten sposób aby się usprawiedliwić w oczach świata, opowiedz jeszcze raz jak to wykopaliśmy cię z DP z Galem :D
Relika skończyłem swojego, Galowego i Opiekunowego opierając się na pracy zespołowej (oraz kasie z cassie i chocobo w junglach+woodworking w moim przypadku) z czym masz ogromny problem jeśli na tym nic nie zyskasz. No ale zapewne znów to ja kłamię i te wszystkie LSy z których odchodziłeś, servery które zmieniałeś były pełne ludzi którzy się najzwyczajniej na świecie uwzięli.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 13:16 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
No ale zapewne znów to ja kłamię

A nie?? :P

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 13:28 
Cytuj  
Taaa, ciekawe jak to się stało że jeszcze nie zmieniłem servera jak w fundzie było 300m i dość monet na 2 reliki, pewnie to moja chciwa natura kazała mi czekać na więcej :D

Raz od Oczka kupiłem gile jak quitował bo mi brakowało do SH i to tyle, sorry jeśli to żadna rewelacja, przepraszam :D


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.