mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 11:58 
Cytuj  
Tylko, że w FF solo nic nie zrobisz, a w innych mmo jak najbardziej. A jak gra dogorywa to przestań grać i zmień ją... Całkowicie popieram Ato w tym co mówi.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 12:03 
Cytuj  
Srsly - wbijam w problemy trial account jeżeli przez to mam otrzymywać spam. Niech sobie gadają z ludźmi, którzy do nich zagadają, ale nie potrzebują możliwości rozpoczynania rozmowy. Nie muszą składać party. Przez te 2 tygodnie mogą być ino zapraszanymi.
Zaprzeczysz, że gra dogorywa? 2k ludzi online na serwerze to ciutek mało.

I mam ogromną nadzieję, że w kwietniowym update przytną możliwość spamowania przez generowane automatycznie trial accounts.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 12:06 
Cytuj  
...

kilka stówek miesięcznie?

...


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*

Posty: 125
Dołączył(a): 9.11.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 12:18 
Cytuj  
tczewiak to taki Andrzej Lepper polskiego ff community albo Jan Tomaszewski - wiejski filozof.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 12:27 
Cytuj  
Rhae: opłacam 5 kont. 3 moje, 2 Freyah. Wychodzi ~300zł.
Płacąc za HBO nie otrzymuję reklam.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 12:43 
Cytuj  
ja nie place za HBO i tez nie mam reklam ;p


_________________
Obrazek

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 13:22 
Cytuj  
Albo zrobic jeszcze inaczej, zrobic server dla triali i niech sie tam bawia do woli. I tak przez pierwsze 2 tygodnie to czlowiek poznaje interfejs, moze dochodzi do diun.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 13:47 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
Albo zrobic jeszcze inaczej, zrobic server dla triali i niech sie tam bawia do woli. I tak przez pierwsze 2 tygodnie to czlowiek poznaje interfejs, moze dochodzi do diun.
Nic tak nie dobija w rpg jak trzeba powtarzac pozniej questy jednorazowe. Chyba ze by dali za darmo pozniej server transfer. Tylko na takim serverze dla trialow to by bylo ciekawe ah, zero pomocy od kolegow/zanek po fachu itd. troche bez sensu bo teraz zazwyczaj jak ktos zaczyna grac w ffxi to dlatego ze jakis przyjaciel go namowil.


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 14:07 
Cytuj  
kamil dobrze prawi. jak grałem w trial LOTRO, to nie można było zagadać do nikogo na tell, ale można było odpisywać na tell, wiec i to by się sprawdziło. dopóki nikt do RTM nie zagada, będzie miał spokój. tak na wszelki wypadek ograniczenie dostępu do AH to kolejny dobry krok w kierunku zapobieżenia wpływom RTM co grają na trialach.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 14:18 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
kamil dobrze prawi. jak grałem w trial LOTRO, to nie można było zagadać do nikogo na tell, ale można było odpisywać na tell, wiec i to by się sprawdziło. dopóki nikt do RTM nie zagada, będzie miał spokój. tak na wszelki wypadek ograniczenie dostępu do AH to kolejny dobry krok w kierunku zapobieżenia wpływom RTM co grają na trialach.
Jak tak ma wygladac trail to juz prosciej wogole trialu nie robic. Po co zniechecac do gry?


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 14:57 
Cytuj  
no wiesz, jakoś LOTRO ludzi nie zniechęciło. żebym nie był tak bardzo skrzywiony przez FF, lub zaczął od LOTRO swoją przygodę z MMO, to pewnie grałbym w to długi czas. jakoś przebrnąłem przez Trial w LOTRO, znalazłem polską gildię, gdzie mogłem o wszystko wypytać, uzyskać pomoc. jeśli w trial gra osoba chcąca spędzić z gra trochę czasu a nie na niej zarobić, to jestem pewien, że zrozumie te ograniczenia. ja zrozumiałem.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 15:06 
Cytuj  
Opi już zrobił polish sky guild w lotro?


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 16:04 
Cytuj  
Glizda tylko, że w LOTRO (sam grałem to wiem), nie potrzebujesz pt do levelowania. W FF jako nowy gracz daleko solo nie zajedziesz. A pomysł, by nie móc pisać, tylko odpisywać... Już widzę jak wszyscy zapraszają Thf11 bez suba na pt na Valkurm. Lepiej zawołać jakiegoś high levela z innym bardziej przydatnym jobem i tyle. To co Kam proponuje to nowy pomysł, co zrobić, aby już nikt nie grał w FF.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 19:21 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Opi już zrobił polish sky guild w lotro?


:)

Ja soluje w LOTRO. Widze, ze gra paru znajomych z FFXI, ale sie nie ujawniam. Zreszta gram tak rzadko, ze trudno to nazwac graniem w mmo (jak na nasze stare standardy).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.