mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2009, 16:14 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Oh Wow O.o
Tylko nie rozumiem Cura, przeciez to poprostu druga Curaga? ^^;


Pewnie cura bedzie malo mp kosztowac i jak mocno oberwiesz to bedzie ekonomiczniejsza od curagi, albo bedzie miala stale Enmity niskie niezalezne od tego ile bedzie leczyc.


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2009, 16:18 
Cytuj  
Po pierwsze ato nie znoszę twoich postów - zero cytowania, bajzel na kółkach. Pisanie postu pod postem gdy nie ma takiej potrzeby. Abstrahując od tego jaki jesteś w grze czy w RL - to na forum akurat zachowujesz się jak jakiś retard. W dodatku z ADHD.
Przeczytaj coś na spokojnie, wyciągnij wnioski, używaj funkcji formatowania tekstu (quote, b, i, u, kolory, rozmiar czcionki).
Póki co twoje posty są skrajnie beznadziejne. No przesadziłem ze "skrajnie". Do tego jeszcze trochę brakuje, ale już niewiele.

Ponieważ ci się nudzi to już zdołałeś nastukać kilka kolejnych postów.
Co do Mythica - robię to dla funu. I twoje zdanie tego nie zmieni.
Wyjaśnienie dla opóźnionych w rozwoju:
http://wiki.ffxiclopedia.org/wiki/Laevateinn

Enhances Elemental Seal effect
Accuracy+30 Magic Accuracy+10 Magic Atk. Bonus +20
"Vidohunir"
Aftermath: Increases Magic Acc. and Magic Attack
Occasionally attacks twice

Więc:
mab 20 jest ZAWSZE (nawet nie wiem skąd ci się ubzdurało 10)
macc 10 jest ZAWSZE

Kwestia aftermath.
Każdy WS daje inny aftermath. Konkretniej - za 100TP daje czynnik A, za 200TP daje czynnik B, za 300TP daje czynnik C.
Uderzenie za 300TP nie daje A+B+C, a tylko i wyłącznie C. Zostało to już dokładnie przetestowane i udokumentowane przez zbanowanego PLD z pierwszym Burtgangiem.

Więc to co napisałeś dwa posty temu to jak zwykle kompletne bzdury i bełkot. Na imprezie się bawiliśmy, a Ty siedziałeś na BG i próbowałeś mi udowodnić, że zmarnuję x milionów na mythic weapon :lol:


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 26 mar 2009, 16:28 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 mar 2009, 16:28 
Cytuj  
OMG!!! :o SE pojechało... Wygląda wypaśnie!


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2009, 16:28 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Po pierwsze ato nie znoszę twoich postów - zero cytowania, bajzel na kółkach.


Jakoś nikt poza Tobą nie narzeka, ale ok postaram się.

tczewiak napisał(a):
Pisanie postu pod postem gdy nie ma takiej potrzeby.


Do tego odniosłem się na poprzedniej stronie, ale tego nie zauważyłeś właśnie z powodów, które tam podałem. Co za ironia...

tczewiak napisał(a):
Abstrahując od tego jaki jesteś w grze czy w RL - to na forum akurat zachowujesz się jak jakiś retard. W dodatku z ADHD.


Moim zdaniem to właśnie na forum jestem spokojny, a jak coś szybko napiszę to dlatego, że lubię taką chaotyczną dyskusję, bo wtedy powstają ciekawe teorie :) ( Deshter = "Lol Vrtra" ) :D

tczewiak napisał(a):
Przeczytaj coś na spokojnie, wyciągnij wnioski, używaj funkcji formatowania tekstu (quote, b, i, u, kolory, rozmiar czcionki).
Póki co twoje posty są skrajnie beznadziejne. No przesadziłem ze "skrajnie". Do tego jeszcze trochę brakuje, ale już niewiele.


Mam nadzieję, ze teraz będziesz zachwycony.


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2009, 16:35 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Więc:
mab 20 jest ZAWSZE (nawet nie wiem skąd ci się ubzdurało 10)
macc 10 jest ZAWSZE


Czyli dużo mniej niż HQ staffy

tczewiak napisał(a):
Kwestia aftermath.
Każdy WS daje inny aftermath. Konkretniej - za 100TP daje czynnik A, za 200TP daje czynnik B, za 300TP daje czynnik C.
Uderzenie za 300TP nie daje A+B+C, a tylko i wyłącznie C. Zostało to już dokładnie przetestowane i udokumentowane przez zbanowanego PLD z pierwszym Burtgangiem.


Taaa Logika... Gdzie ja napisałem, że jak walniesz za 300% to masz A+B+C? Chodzi mi o to, że jak chcesz mieć double attack to, można od razu walnąć za 300% i masz double attack a nie, że trzeba robić najpierw 100% później 200% i dopiero 300% ( czyli 3 Wsy, żeby mieć DA) tak mówiłeś na imprezie. Jak Ty tak czytasz moje posty to ja się nie dziwie, że nie znajdujesz w nich sensu lol


tczewiak napisał(a):
Więc to co napisałeś dwa posty temu to jak zwykle kompletne bzdury i bełkot. Na imprezie się bawiliśmy, a Ty siedziałeś na BG i próbowałeś mi udowodnić, że zmarnuję x milionów na mythic weapon :lol:


no comment


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2009, 17:34 
Cytuj  
Myślałem że WHMi mają w czasie walki palce skonfigurowane nad klawiaturą żeby odpalić w 0.0001 sek macro na cureIV czy cureV a zapowiadają się ciekawe rozpraszacze dla tego najtrudniejszego joba w grze :D


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 mar 2009, 19:18 
Cytuj  
Cytuj:
Znaczy Erasega + pod effectem misery Eresega z mozliwoscia Erasowania wiecej niz 1 statusu? Mythic Can go fuck ....


Hold your horses~!
Jak donosza ludzie tlumaczacy notes z jp i francuskiego, w naszych pieknych angielskich nie dodali, ze aby esuna zadzialala, whm sam musi miec jakis enfeeble na sobie. Czyli nie przesadzajmy z tym Mythic to trash :D

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2009, 19:43 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Cytuj:
Znaczy Erasega + pod effectem misery Eresega z mozliwoscia Erasowania wiecej niz 1 statusu? Mythic Can go fuck ....


Hold your horses~!
Jak donosza ludzie tlumaczacy notes z jp i francuskiego, w naszych pieknych angielskich nie dodali, ze aby esuna zadzialala, whm sam musi miec jakis enfeeble na sobie. Czyli nie przesadzajmy z tym Mythic to trash :D
no to transfer enfee from target to whm ma teraz bardzo duzo sensu...

Poza tym ciekawy jestem czy MNK i war ridill nie stana sie rzeczywiscie niezlymi jobami na hnm do melee jesli ten enlight bedzie mocny. Szczegolnie mnk ktory ma duzo subtle blow w gear + ten subtle blow od WHM i mozliwe ze bedzie walil z bardzo dobra skutecznoscia.

Tylko czy to acc + enlight to nie jest tylko boost dla whm?



Coldee bedziesz mial fun jak nie wiem na Salvage :D
Wogole Salvage bossy z WHM to bedzie dziecinna zabawa
Cure+stoneskin i do tego subtle blow + subtle blow na gear u MNK i ledwo mobek bedzie TP move robil:D
a na HNMy WHMmnkSTYLEhnmDDing Chiblast = Holy, Cure na siebie ze swapowaniem hp gear = Boost :D


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 mar 2009, 20:32 
Cytuj  
Az mnie kusi, zeby sprawdzic jak te nowe abiliti wplyna na wydajnosc mojego expowania z Anc..., ale nie, nie skusze sie. :)

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2009, 01:43 
Cytuj  
...jakby whmi mieli malo do roboty >.>;


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2009, 04:47 
Cytuj  
kalcia napisał(a):
...jakby whmi mieli malo do roboty >.>;

No wiesz w teorii, toz taką Esuna bedą mieli troche mniej :)


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2009, 19:43 
Cytuj  
a do koleczka haste'ow i zdejmowania debuffow, wrzucania buffow, pilnowania hp, dochodzi auspice za pewnie chora ilosc mp jak np 40.
hell yeah! ==;


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 27 mar 2009, 21:06 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Az mnie kusi, zeby sprawdzic jak te nowe abiliti wplyna na wydajnosc mojego expowania z Anc..., ale nie, nie skusze sie. :)


oj skusisz się skusisz...jak wyjdzie dodatek za tydzień :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2009, 18:35 
Cytuj  
Jak ktos jeszcze nie wie jeden koles juz ma Yagrush i perma divine veil jest potwierdzone, do tego dziala na party poza Twoim czyli mozesz dac paralyna na cale inne party wystarczy ze dasz paralyna na jedna z osob w unnym pt. Do tego dochodzi update i WHM w tym momencie jest imo najpotezniejszym supoort jobem w grze ( z mythickiem :D )


_________________
Obrazek

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.