mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2009, 23:35 
Cytuj  
ACP
1. W walkach bcnm moga pomagac osoby nie majace misji, a podobno nawet osoby nie majace dodatku.
2. Za niektore misje dostajemy klucze ktore mozemy wymienic na itemy w jeuno. Itemy sa randomowe. Jako rewardy sa tez augmentowe itemy, z radomowymi statsami. Niektore osoby dostaly wcale nie glupi equip np earring z macc+2 lub earring a ratt+4.
ANNM
Augmentowe itemy rewardy z tego moga byc calkiem mocne imo przyklad...
Obrazek


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 96
Dołączył(a): 8.07.2008
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 00:06 
Cytuj  
ja dostalem tylko :

Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 00:12 
Cytuj  
Mi cos takiego dropneło:
Obrazek

Jak coś to tell chętnie machne jeszcze kilka razy tą walkę dla dodatkowych key^^ SMN albo RDM/DRK u can have this:P

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 00:43 
Cytuj  
Troszkę to pierdyknie w ekonomię imo >.>


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 05:54 
Cytuj  
btw jakby ktos nie wiedzial to nie jest tak ze tradujesz przedmiot i Ci sie dolaczaja do niego augments tylko w tym wypadku tradujesz keye w jauno z walk i misji ACP lub dostajesz losowe itemy z pulli w ANNM tak jakby to bylo BCNM tylko ze itemy dostaja random augments.

Maxii, Tokimu Grats :D Mam nadzieje ze tak rozkminiliscie taktyke ze mi pomozecie :D Chociaz wystarczyl pewnie kompetentny PLD/rdm pozostajacy w zasiegu healow :D

/Private ON
Toki dzis wracam chyba kolo 18 to przed salvage machniemy moze CSy dalej w TOAU.
/Private OFF

Chcialbym tez zrobic jakis static ludzi chetnych robic ANNM. Potencjal wypadajaych tam rzeczy jest ogromny. Haste back np. zreszta wystarczy spojrzec co wypada i na liste augments i od razu widac ze moze sie dziac.
Oczywiscie napewno Maxii i Tokimu beda chetni zaloze sie :D
Wiec jeszcze 3 osoby by sie przydaly.


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 96
Dołączył(a): 8.07.2008
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 11:29 
Cytuj  
Cytuj:
Mam nadzieje ze tak rozkminiliscie taktyke ze mi pomozecie


Misje zrobilismy w skladzie : smn , cor , rdm/drk , whm, pld/drk i blu/nin. Pld mial dobry sprzet z magic def bonus i dzieki magus roll malo obrywal , whm umial podbiec zeby wyleczyc pld i nie oberwac ,a addy blu pullowal CB i zabijal szybko 1 spellem ( czasami mu pomagalem z quick draw ). W sumie to jak kazdy wie co robic to walka nie jest trudna :D

Cytuj:
Toki dzis wracam chyba kolo 18 to przed salvage machniemy moze CSy dalej w TOAU.


ok , powinienem byc online wtedy
Cytuj:
Chcialbym tez zrobic jakis static ludzi chetnych robic ANNM. Potencjal wypadajaych tam rzeczy jest ogromny. Haste back np. zreszta wystarczy spojrzec co wypada i na liste augments i od razu widac ze moze sie dziac.
Oczywiscie napewno Maxii i Tokimu beda chetni zaloze sie
Wiec jeszcze 3 osoby by sie przydaly.


Ja bardzo chetnie bede chodzil - walke mozna robic raz na Japanese midnight :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.