mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 268 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2009, 10:17 
Cytuj  
A mi sie bardzo podobaja propozycje Kamilusa. Powinny zostac wprowadzone na czwartkowym Salvage z SW. Moze wtedy nasz Assault static nie musialby czekac do polnocy na Rha :]


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2009, 10:56 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
może zróbmy 1 RUN we wtorek o 20 , skoro poniedziałek MAIN ?


Po pierwsze chyba wiekszość ma w tym czasie jakiś LS event... więc bym punktów za run niemugł dać to wątpie że by się 6 osób pojawiło na runie.
Można iśc jak będzie 6 osób to może coś pofarmimy.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2009, 22:31 
Cytuj  
No nic jutro 20:30 w ruinach zobaczymy co robimy z tym co będziemy mieć.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2009, 22:49 
Cytuj  
ja będę


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2009, 06:34 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Moje propozycje do systemu punktowego:
spóźnienie: -0.5 pkt za każde 15 min.
zapomniany permit: -1pkt
brak jakiegokolwiek medsa ważnego w danym remancie: -1pkt
bezmyślne aggro: -1pkt.
d/c w trakcie runu uznane przez większość za zrobione celowo: -6pkt.
wyjście z runu bez ustalenia tego wcześniej z prowadzącym: -5pkt.
drobny błąd wynikający z olewania poleceń prowadzącego: -0.5pkt / każdy

Osoba ze stanem ujemnym to natychmiastowy kick.


kamilus zdecydowanie za dużo czasu spędzasz z Enoikosem. tym bardziej nie dziwi fakt, że twój LS się rozpadł.

najbadziej podoba mi się fragment:

tczewiak napisał(a):
d/c w trakcie runu uznane przez większość za zrobione celowo: -6pkt.


to co? będziesz skanował IP, dzwonił do providera, elektrowni albo Krystyny z gazowni, żeby dowiedzieć się czy nie wystąpił błąd na łączach, nie zabrakło prądu, a może będziesz próbował włamać się na kompa, żeby przejąć logi?

zamiast próbować ulepszyć innych, spróbuj ulepszyć siebie, bo czytając post Rha widać, że nawet w HNMLSie niczego się nie nauczyłeś.

śmieszny jesteś.

@ Opi: +1! xD

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2009, 09:22 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
kamilus zdecydowanie za dużo czasu spędzasz z Enoikosem. tym bardziej nie dziwi fakt, że twój LS się rozpadł.

Mój LS się "rozpadł", bo nikt inny nie chciał zająć się jego prowadzeniem, a ja nie miałem na to czasu. A rozpadł się tak, że każdy z automatu był przyjmowany do SW. Z tego co ostatnio sprawdzałem to z Eno za sobą niezbyt przepadamy :lol:

Cytuj:
najbadziej podoba mi się fragment:

tczewiak napisał(a):
d/c w trakcie runu uznane przez większość za zrobione celowo: -6pkt.


to co? będziesz skanował IP, dzwonił do providera, elektrowni albo Krystyny z gazowni, żeby dowiedzieć się czy nie wystąpił błąd na łączach, nie zabrakło prądu, a może będziesz próbował włamać się na kompa, żeby przejąć logi?

Bo jesteś baranem i nie rozumiesz pojęcia "uznane przez większość". Były sytuacje, że osoby po wyposażeniu wychodziły/robiły d/c. Glizda - nigdy nie byłeś zbyt rozgarnięty, no może rozgarnięty byłeś, ale nigdy nie przykładałeś się do runów, a przeczytanie jakiejkolwiek strategii przerastało Twoje możliwości. Rozumiałem to - rodzina, zmęczenie materiału. Jednak czemu ktoś przez, którego run rozkładany jest na łopatki, opóźniany i wkurza resztę osób ma otrzymywać taki sam reward? Zaproponowałem przejrzyste zasady. Istnienie kar nie wymaga ich stosowania wszędzie i zawsze. Jeśli ktoś chronicznie ma w dupie resztę to obrywa.

Cytuj:
zamiast próbować ulepszyć innych, spróbuj ulepszyć siebie, bo czytając post Rha widać, że nawet w HNMLSie niczego się nie nauczyłeś

Czegoś tam się nauczyłem. Jednak do poziomu Val, Rhae, Katsu mi daleko. Ostatnio dla przykładu spanikowałem i uleczyłem Rhae pieprząc hate. Jednak w stricte polskiej grupie czasami krew zalewa, gdy po raz n-ty z rzędu robi się to samo, a zawsze komuś:
- brakuje medsów
- aggruje na snk
- aggruje na invi
- używa cellsów w trakcie para
- spóźnia się
Dlatego wizja kar szybko by wychowała tą część, która ma na run wyjebane, traktuje salvage jako "rozrywkę", a inni przez nich cierpią. Najbardziej wkurza, że runy olewają osoby najbardziej sympatyczne, a ci, których niespecjalnie jakoś lubię - starają się.

Cytuj:
śmieszny jesteś.

FA. Tyle w temacie śmieszności.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2009, 11:37 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
nigdy nie byłeś zbyt rozgarnięty


i vice versa

tczewiak napisał(a):
nigdy nie przykładałeś się do runów, a przeczytanie jakiejkolwiek strategii przerastało Twoje możliwości.


gdybym trollu jeden nie przykładał się do runów, to nie dotarlibyśmy do pięta 80 Nyzul i Huck nie miałby swoich Denali. czy nie zrobilibyśmy prawie całego Assault contentu.

tyle w temacie. witam na mojej Ignore liście.


ps. Sorry Cold, ale nie mogłem tego pozostawić bez odpowiedzi.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2009, 18:47 
Cytuj  
Mnie dzisiaj nie będzie na salvage bo wracam z wawy do gdańska właśnie.. . . . I ludzie. . . Więcej pozytywnej energii miejcie w sobie a się nie obrzucajcie wzajemnie błotem. Jak czytam niektóre wpisy to ręce opadają. El7ob jak mówią koledzy z bliskiego wschodu :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2009, 18:55 
Cytuj  
więcej pozytywnej energii również proponuję a szczególnie oddzielenie tego co gracz robi w grze od tego co pisze w grze czy poza :) , wszyscy polacy mogą obrzucać błotem niejakiego Enoikosa tylko dlatego że coś tam gdzieś pisze, dajecie się na to nabrać, kto wam każe to czytać co on pisze ???????????
lepiej zobaczcie jak on gra i jak się poświęca w grze a potem zróbcie to samo jak dacie radę :) a potem dopiero zacznijcie pisać głupoty takie jakie on pisze , taka powinna być wg mnie kolejność :)
jak nie chcecie to nie udawajcie że gracie w ffxi tylko przyznajcie że się bawicie, i tylko bawicie :)
(oczywiście nikogo nie chcę obrażać ani pouczać ani nic w tych klimatach, po prostu ja wiem od 1000 lat że medsy, rr itd. są tylko "utrudnieniem" dla wypasionych graczy którzy 500x potrafią robić ten sam event, też próbowałem walczyć o dobro eventu dawno temu, nie udało się :) (kooooosztyyyyy!) )


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2009, 19:13 
Cytuj  
ja się bawię .


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2009, 21:19 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
ja się bawię .


ja tez, piwo, a teraz woda.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 maja 2009, 10:47 
Cytuj  
update punktów.

Kilka uwag do wczoraj co nie napisałem:
-Ator musi zmieniać broń przed charmem bo napierdalał wszystkich szybko
-teraz już jak będzie się zbliżało 75% to wszyscy mogą się oddalić i tylko jedną osobę zostawiać na LAC (ten kto ma hate akurat) na 50%, 25% tak samo
-erase, para ważniejsze od cure (przynajmniej para na każdym bossie i erase też jak nie chcemy dużo specjali widzieć poza planowymi)

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2009, 10:51 
Cytuj  
Ta sorry nie wiem czemu wczoraj tak mialem jak walczylem u Galakara to zmienilem 5/5 BJ brona tutaj 0/2 i Frey dostala za 400+ w jednej rundzie sorki ; ;


_________________
Obrazek

Obrazek


Ostatnio edytowano 1 maja 2009, 17:16 przez Bartelius, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 maja 2009, 11:04 
Cytuj  
taaa Ator ... teraz już możesz zapomnieć o 2 x march od Freyah ... :p


_________________
COLD is BACK !

**

Posty: 337
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 1 maja 2009, 20:05 
Cytuj  
Ato: Frey, songs!

Frey:

Obrazek

:D


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2009, 20:20 
Cytuj  
Freyah: lalalala
Long-Armed Chariot readies Brainjack
Atoreis: Ups Macro miss
Atoreis scores a critical hit!
Freyah takes 198 points of damage
Atoreis scores a critical hit!
Freyah takes 195 points of damage
Atoreis scores a critical hit!
Freyah takes 188 points of damage
Atoreis scores a critical hit!
Freyah takes 124 points of damage
Freyah was defeated by Atoreis

XD


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 337
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 3 maja 2009, 19:34 
Cytuj  
Tak jak by co informuje - jutro może mnie nie być. :har: Zależy czy kasa będzie na koncie i będę mogła zapłacić. Nie mam też aktualnie wziętego taga (run w piątek do 1szej, a w sobotę konto mi odcięli x: ), więc możliwe, że nawet jak będę to tylko z jednym.

Gomen. -_-


_________________
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2009, 16:24 
Cytuj  
Pewno nie tylko ty masz podobną sytuacje dlatego dziś zobaczymy co robimy o 19 zależnie kto będzie.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.08.2007
Offline
PostNapisane: 4 maja 2009, 17:51 
Cytuj  
Sorki, że dopiero teraz o tym piszę ale nie będzie mnie dzisiaj. Siostra gości znajomego z Anglii i nie bardzo mam możliwość siedzenia przed kompem. Powodzenia.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2009, 22:18 
Cytuj  
AR - SSR ---- BOSS 2/2 win :)



Obrazek

to co moje :)


_________________
COLD is BACK !

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 268 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.