mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 19:37 
Cytuj  
Ok, z nowego newsa, ktory mowi o systemi SE Account, http://account.square-enix.com/manual/en/about.html wynika, ze Tokeny sa Region-Free, ale zamawia sie je przez ten SE Account, ktory musi miec ten sam region jak twoje POL ID ktore chcesz do niego podlinkowac. Tokena bedzie zamawialo sie przez POL.

Czyli teraz dla nas importerow: Jezeli SE nie jest totalnie retarded i nie zrobilo tak, ze mozna zamowic max 1 token na raz, opcja dla nas jest poprostu poprosic kogos z kontem EU zeby zamowil wiecej tokenow dla nas. W domu nie mam niestety dostepu do FF, wiec ktos inny bedzie musial sprawdzic czy nie ma problemu z zamawianiem wiekszej ilosci.

Tak ja to przynajmniej zrozumialem :D Gorzej jezeli mimo calej "region free" gadki, w momencie jak zamawiasz Token z POL jest on zlinkowany do tego ID? Wydawaloby sie to troche bez sensu... sam juz nie wiem...
Ale juz znalazlem odpowiedz :P

Can anyone use my security token before I receive it?

To use a security token, it has to first be registered online. The user who registers that token will be the only person able to use that token. Unless this registration is completed, the security token will be unusable. Because of this design, a security token cannot be used by a third-party until the token is registered online.

Czyli dostajemy token i dopiero rejestrujemy gdzie trzeba.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 20:25 
Cytuj  
Kupować można już dzisiaj.
Można mając NA konto podać adres na dostarczenie w Polsce.
Zamówić można jeden na raz!


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 20:30 
Cytuj  
Znaczy sie rozumiem, ze podaje sie adres zamawiajac i mozna wybrac co sie chce? Ok, ale czy to nie oznacza, ze madre SE zamiast wyslac nam jakos z "oddzialu" europejskiego, wysje z US i dostaniemy dodatkowe koszta po dupie? ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 20:33 
Cytuj  
Przesyłka jest gratis. Chociaż dziwnie wprowadza się kod pocztowy. Same cyferki - nie da się wstawić myślnika.
Mog sachet ponoć dostaje się dopiero w momencie podpięcia tokena do konta. Jeden token może być używany do kilku kont POL ID!!!


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 20:39 
Cytuj  
To, ze przy kosztach jest napisane Shipping+Tax included niewiele dla mnie znaczy bo zwykle odnosci sie to tylko do kraju z ktorego jest wysylka. Nie pokryja Ci kosztow za wyslanie paczki ze stanow do chin :PP
A mi wlasnie o to chodzi, czy wlasnie nie bedzie tak, ze zamawiajac z NA konta nie wysla wlasnie ze Stanow jak idioci - a wiemy ze SE nimi sa :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 20:48 
Cytuj  
To się okaże. Jednak jedna osoba może zamówić tylko jednego tokena.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 22:19 
Cytuj  
ja zamówiłem, podałem adres w Polsce.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 22:34 
Cytuj  
Ja też, dowiemy się czy dojdzie.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2009, 19:05 
Cytuj  
Dostal juz ktos to cudo??


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2009, 10:36 
Cytuj  
niet :<

ale wiem ze coponiektorzy mieszkancy USA dostali...


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2009, 10:58 
Cytuj  
Nawet juz dosc sporo. Ktos rozmawial z SE i powiedzieli, ze w UK podobno ma byc w tym tygodniu. No idea czy rzeczywiscie doszly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2009, 16:39 
Cytuj  
jak dla mnie to jest jawne w chuja cięcie . w informacji wyraźnie napisane jest ,że przesyłka powinna dojść do 14 dni - jak nie to kontakt , blablabla......


Spróbujcie się skontaktować z Playonline ... lol

nie dość ,że ch...ki zaczęły pobierać kasę za to , co w sumie powinno być za darmo , to jeszcze takie problemy są z dostarczeniem ....

Nie mam zamiaru "przekreślać" tej gry , ale ... jak chcą utrzymać stałych,znudzonych już - graczy ... na pewno nie takimi zagraniami .


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2009, 18:59 
Cytuj  
dzwonilem dzisiaj do tego UK oddzialu, dodzwonilem sie bez problemu, powiedzili mi ze tokeny dla osob z EU beda rozsylane w poniedzialek, wiec powinny byc pod koniec nastepnego tygodnia.

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2009, 15:05 
Cytuj  
nvm, dostalem dzisiaj rano

ale pewnie zlodzieje, rmt, fishboty, claimboty, ff11app i inne szumowiny maja pierszenstwo ! dlatego juz mam !!!

pozdrawiam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 11:03 
Cytuj  
Czy do kogoś w Polsce już to gówienko dotarło?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 12:33 
Cytuj  
ja rozmawialem na chacie .... i u mnie ( oraz podobno u innych ktorzy mieli date zamównienia 07.04.09 ) zaszla pomylka taka , ze pomimo maila o realizacji zamowienia - przesylka .... nie zostala wyslana z jakiegos LOL powodu.

Jak pisalem nie kazdy - ale podobno taki blad dotknal wielu , którzy zamawiali 7 kwietnia ..... rece , kurwa opadaja ......


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 15:20 
Cytuj  
Zajebiści są. CTRL+C CTRL+V odpowiedzi... Dla wszystkich jednakowy bullshit.

Cytuj:
Thank you for contacting the PlayOnline Information Center, a representative will be with your shortly!
You have been connected to SEL Agent Rachel.
SEL Agent Rachel: Hello Kamil. Thank you for contacting the PlayOnline Information Centre. One moment please while I read your question. Thank You!
Kamilus the Hitler: Hello
Kamilus the Hitler: I ordered my security token (mog satchel) at 07.04.2009
Kamilus the Hitler: still didn't got it
SEL Agent Rachel: Dear Sir/Madam,
SEL Agent Rachel: Wed late this week, please contact us again directly.
Kamilus the Hitler: my order number: xxxxxxxxxxx
SEL Agent Rachel: Sorry, that message was not intended for you
SEL Agent Rachel: At the moment we are unable to give you an update, the delivery is made by normal post so there is no way for us to track the parcel unless it is returned. I will however take your email address and we will check this with the warehouse and get back to you as soon as possible, it might take up to one week. We apologise for the inconvenience caused and thank you for your understanding and patience.
SEL Agent Rachel: And if you can confirm the e-mail address registered please?
Kamilus the Hitler: [email protected]
SEL Agent Rachel: Thank you very much
SEL Agent Rachel: Is there anything else I can help you with today Kamil?
Kamilus the Hitler: No.
SEL Agent Rachel: Thank you for visiting our PlayOnline Chat line Kamil. Take care and have a good day!
SEL Agent Rachel: If you no longer have any other questions, please end this session.
Kamilus the Hitler: Bye.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 15:22 
Cytuj  
jak tu ich nie kochać ......


_________________
COLD is BACK !

*

Posty: 168
Dołączył(a): 27.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 16:21 
Cytuj  
pałają miłością do swoich klientów


_________________
Obrazek
gimped BLM XD

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 17:13 
Cytuj  
Jeszcze miejcie nadzieje, ze rzeczywiscie beda mieli i wysla ;p W japonii juz dali znac, ze tokeny sie skonczyly i nie wszyscy dostali chyba >.<;

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.