mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 212 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 23:30 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
Suczka strikes back for siur! :>
Świeża gra, świeże doznania i świeże dupy do wyrwania!

ole!

Wiesz, musimy się chyba kiedyś na jakiś browar umówić ... towarzysko !!!
Suczek, a ty nie grywasz w Eve?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 23:40 
Cytuj  
Nie. Aktualnie w trakcie jak harvestuje w darkfallu to gram na ps3 w infamous :P


juz.

PS. Toc mozem :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 23:43 
Cytuj  
miales nie grac w dfo zdrajco ;/
biedny szk probuje ale mu nie wychodzi :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 23:43 
Cytuj  
omg CC prawie w komplecie!

Gadalem z Naifem, tez oczywiscie sie pojawi.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 06:12 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
Suczka strikes back for siur! :>
Świeża gra, świeże doznania i świeże dupy do wyrwania!

ole!


LOL :D

Krzyku zlamales swoja regule, post bez juz na koncu O_O Hahaha


No widze ze sporo ludzi wroci do FF14 swietnie :) Moze w koncu uda nam sie cos wiecej w naszym rodzimym gronie osiagnac :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 09:24 
Cytuj  
Huck Blacklady nie dopisales dziadu :)

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 09:34 
Cytuj  
Ehhh jak bedzie kasa na rig to tez bede :)

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 10:38 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Huck Blacklady nie dopisales dziadu :)


Nie tylko Blacklady, mnie też nie dopisał! Tyle czasu minęło, że już pewnie zapomniał kiedy i kim grałem :D


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 10:40 
Cytuj  
smiechu napisał(a):
Krzysiek2099 napisał(a):
Huck Blacklady nie dopisales dziadu :)


Nie tylko Blacklady, mnie też nie dopisał! Tyle czasu minęło, że już pewnie zapomniał kiedy i kim grałem :D


Phalian? :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 10:41 
Cytuj  
Wczoraj graliśmy z nowym Phalianem :lol:


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 11:50 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):

Krzyku zlamales swoja regule, post bez juz na koncu O_O Hahaha


No widze ze sporo ludzi wroci do FF14 swietnie :) Moze w koncu uda nam sie cos wiecej w naszym rodzimym gronie osiagnac :)


To było specjalnie - po to zeby podkreślić wagę posta :>

juz.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 16:21 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
i ja ja.
kass pewnie tez h3h3
Zamknięty krąg wzajemnej adoracji i uwielbienia o tak fanatycznym podejściu do gry i jakiejkolwiek kontruktywnej krytyki pod jej adresem, że biją nawet Hezbollah i jego podejście do kwestii Islamu? No thx :wink: Oczywiście w FFXI można było spotkać też normalne osoby na poziomie, ale CC w ujęciu całościowym nie kojarzy mi się z niczym miłym - zresztą nie tylko mi ;)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 16:41 
Cytuj  
Ale to pierdolo nie znaczy, ze w ogole grac nie bedziesz tak? ;P

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 16:42 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Mendol napisał(a):
i ja ja.
kass pewnie tez h3h3
Zamknięty krąg wzajemnej adoracji i uwielbienia o tak fanatycznym podejściu do gry i jakiejkolwiek kontruktywnej krytyki pod jej adresem, że biją nawet Hezbollah i jego podejście do kwestii Islamu? No thx :wink: Oczywiście w FFXI można było spotkać też normalne osoby na poziomie, ale CC w ujęciu całościowym nie kojarzy mi się z niczym miłym - zresztą nie tylko mi ;)


Kass - bez urazy, ale kiedy dolaczyles do FFXI i do CC? W 2006? Wtedy nie bylo juz starego CC, byl LS frustratow nie mogacych sie dostac do HNMLSa. Starzy memebersi, albo juz przestali grac, albo zagladali tam na chwile.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 18:56 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Ale to pierdolo nie znaczy, ze w ogole grac nie bedziesz tak? ;P
Każdego mmo próbuję :) Ten przypadek nie różni się od innych :) Jak SE zaserwuje coś fajnego, pewnie pogram dłużej. Jeśli będzie to kalka rozwiązań z FF11, to podziękuję, rzucę wszystkim szczere "Good Luck" i wypierdole grę przez okno :)

mrynar napisał(a):
Kassei napisał(a):
Mendol napisał(a):
i ja ja.
kass pewnie tez h3h3
Zamknięty krąg wzajemnej adoracji i uwielbienia o tak fanatycznym podejściu do gry i jakiejkolwiek kontruktywnej krytyki pod jej adresem, że biją nawet Hezbollah i jego podejście do kwestii Islamu? No thx :wink: Oczywiście w FFXI można było spotkać też normalne osoby na poziomie, ale CC w ujęciu całościowym nie kojarzy mi się z niczym miłym - zresztą nie tylko mi ;)


Kass - bez urazy, ale kiedy dolaczyles do FFXI i do CC? W 2006? Wtedy nie bylo juz starego CC, byl LS frustratow nie mogacych sie dostac do HNMLSa. Starzy memebersi, albo juz przestali grac, albo zagladali tam na chwile.
Opi ja Ci naprawdę wierzę, że kiedyś było super. Niestety w 2006 generalnie było "niefajnie". Utrzymuję kontakt z częścią osób z FFXI i w związku z zapowiedzią FF14 wspominaliśmy trochę i doszliśmy do konkluzji, że naprawdę nie wiemy po co ludziom się wciskało tą zieloną perłę skoro dawało im się wybitnie do zrozumienia, że są idiotami i nikt ich tu nie chce. Najczęsciej jakiekolwiek pytanie newbie było kwitowane "sprawdź na necie", więc ludzie z czasem sie irytowali i zaczynali narzekać, co było kwitowane "spierdalaj grać w Sims Online jak ci sięnei podoba"... Doprosić się o jakąkolwiek pomoc graniczyło z cudem - ja miałem trochę szczęścia bo znałem z poprzednich mmo Suczke i Stokrotke, którzy albo sami mi pomagali, albo kogoś tam namówili, ale inni straszne problemy zrobić choćby subjoba. Pamiętam sytuację, że od kogoś grał młodszy kuzyn (dzieciak młody), to "pewna" osoba tak go zjebała, że histerii dostał. Kurwa no nóż sie normalnie w kieszeni otwiera... Grałem w wiele mmo i tak unfriendly community nie spotkałem nigdzie i pewnie nie spotkam (no chyba, że w FF14;)). Kończe się rozwodzić bo nie chce mi się denerwować...

Opi mam nadzieję, że w FF14 CC będzie takie jak było na samym początku. Nawet kilka/kilkanaście piwek dzisiaj za to wypiję.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 19:12 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Opi mam nadzieję, że w FF14 CC będzie takie jak było na samym początku. Nawet kilka/kilkanaście piwek dzisiaj za to wypiję.


Znam pare osob, ktore przez najblizszy rok kazde piwo wypija w tej intencji. Wierz mi prawie 10 ostatnich lat spedzilem w roznych mmorpg, ale tego pierwszego roku w CC nie da sie z niczym porownac. Jesli choc troche uda sie odtworzyc tamten klimat to bedzie super.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 20:11 
Cytuj  
Hehe pamiętam jak mnie Zjaw i Myrta na starcie wkurzali :D
Potem nie chciało mi się już o nic pytać i doszło do absurdu, że "miniweterani" sami wiedzieli mniej od nowych - bo korzystali nadal z alla/somepage, gdy nowi już w tym czasie przesiadywali na wiki.
Po aferze z myrtą i wyjebaniu go z grona Polaków na CC zaczęło być naprawdę zajebiście. Potem multum osób przeszło do endgame lsów i CC wyludniało zachowując dramamakerów - mnie i loth + buraka samotnika.

Jednak faktem jest, że Kass trafił na chujowy okres CC. Sam wypieprzyłem perłę po kilku dniach po tekście suczki z blowjobem (wówczas myślałem, że najeżdża na Freyah, będąc nieświadomy pewnych innyc hfaktów ;) ).
Jednak do dzisiaj super wspominam właśnie Kasseia, Canto, Galenrosa, którzy zawsze pomagali w potrzebie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 20:27 
Cytuj  
Ech ech, faktycznie jak sobie wspomne poczatek CC to jakosc LSa byla rozna od tego czego mozna bylo doswiadczyc pozniej - to tez kwestia tego, ze wszyscy bylismy nobami w grze i nikt nie robil niczego po tysiac razy tylko zachwycalismy sie nowym. Zlote czasy, powiadam wam. Oby reaktywacja przywiala choc odrobine tego klimatu co kiedys.

juz.

*

Posty: 96
Dołączył(a): 8.07.2008
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 21:15 
Cytuj  
Cytuj:
Pamiętam sytuację, że od kogoś grał młodszy kuzyn (dzieciak młody), to "pewna" osoba tak go zjebała, że histerii dostał.


Ten mlodszy dzieciak to ja :P Dokladniej chodzilo o to ze staralem sie dogadac z jakims Amerykaninem ktory do mnie ot tak zagadal jak sie zapytalem o jakies wyrazenie to ktos na mnie z lekka najechal ze robie wstyd Polakom (powiedzialem gosciowi ze jestem Polakiem) bo nie umiem angielskiego na 6 :D. Kiedys jak sie okazalo ze nie korzystalem z windowera to tez ktos o to na mnie wrzeszczal. :lol:. Jednak milo wspominam rozmowy na CC (z wyjątkiem dram ktore sie srednio czesto pojawialy :lol:). Zaluje ze nie zaczynalem grac gdy powstawalo CC wtedy napewno bylo milej bo nikt jeszcze za duzo nie wiedzial i pewnie milej odpowiadano na pytania :)


_________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości.....

Obrazek


Ostatnio edytowano 6 cze 2009, 21:44 przez Tokimu, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 21:26 
Cytuj  
jak ja zaczynalem grac CC bylo zajebiste:D tyle:) pozniej faktycznie HMlsy nam pojechaly i sie skonczylo.


_________________
Jast v2.0

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 212 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.