mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 212 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 20:24 
Cytuj  
Ja tam nadal nie wiem co zrobic zeby mi naliczylo te punkty cholerne :D

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 21:39 
Cytuj  
Smieszy mnie ten caly zachwyt nad FFXIV ktory nawet jesli bedzie gra dobra, co wcale nie jest pewne ( no moze poza muzyka ) to Wyjdzie pewnie za ponad rok beta bedzie pewnie najwczesniej na gwiazdke. Dajcie sobie na wstrzymanie troche bo Wam ten caly zapal wygasnie zanim zaczniecie grac :)


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 21:44 
Cytuj  
Muzyka? Imo Uematsu sie do mmorpg nie nadaje ;p Ale zobaczymy, moze sie popisze :P
Dodam co mam na mysli. Uematsu to bardzo dobry kompozytor. Ale jego muzyka to styl ktory nie do konca pasuje do gier mmo. W paru miejscach sie wstrzelil ladnie, ale momentami wychodzilo lekko groteskowe polaczenie klimatow.


Ostatnio edytowano 9 cze 2009, 21:47 przez Gokulo, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 21:45 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Smieszy mnie ten caly zachwyt nad FFXIV ktory nawet jesli bedzie gra dobra, co wcale nie jest pewne ( no moze poza muzyka ) to Wyjdzie pewnie za ponad rok beta bedzie pewnie najwczesniej na gwiazdke. Dajcie sobie na wstrzymanie troche bo Wam ten caly zapal wygasnie zanim zaczniecie grac :)


Przepraszamy Ato, sprobujemy jakos opanowac tan nasz zapal.

FFXIV na 100% bedzie zajebista gra. To jest pewne.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 22:00 
Cytuj  
Napewno to tylko Lenin wiecznie żywy.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 22:06 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Smieszy mnie ten caly zachwyt nad FFXIV ktory nawet jesli bedzie gra dobra, co wcale nie jest pewne ( no moze poza muzyka ) to Wyjdzie pewnie za ponad rok beta bedzie pewnie najwczesniej na gwiazdke. Dajcie sobie na wstrzymanie troche bo Wam ten caly zapal wygasnie zanim zaczniecie grac :)


Przynajmniej forum żyje ^^

Osobiście będę się jarał każdym trailer'em, każdym info, każdym screenshotem, od teraz, przez betę i na premierze kończąc :)


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 22:17 
Cytuj  
Ator ma racje, na 100% polowa z osob ktore tutaj zarzekaja sie ze pojawia sie w FFXIV za pol roku zapomni o jej istnieniu, a polowa pozostalej polowy pogra nie dluzej niz miesiac, dwa... :roll:

Ale, fakt, przynajmniej forum zyje :]


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 22:31 
Cytuj  
olaboga, ale wy zrzedy jestescie :P


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 22:34 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Smieszy mnie ten caly zachwyt nad FFXIV ktory nawet jesli bedzie gra dobra, co wcale nie jest pewne ( no moze poza muzyka ) to Wyjdzie pewnie za ponad rok beta bedzie pewnie najwczesniej na gwiazdke. Dajcie sobie na wstrzymanie troche bo Wam ten caly zapal wygasnie zanim zaczniecie grac :)


w końcu normalny post

zna ktoś jakąś dobrą grę zrobioną przez SE ? (oprócz FFVII której nie zrobiło SE)

zna ktoś jakąś dobrą grę zrobioną przez Blizzard ?

odpowiadajcie sobie w myślach ...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 22:46 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
zna ktoś jakąś dobrą grę zrobioną przez SE ?

FFXI.
Dobra gra. Nie wybitna, ale dobra.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 22:52 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Slayerek napisał(a):
zna ktoś jakąś dobrą grę zrobioną przez SE ?

FFXI.
Dobra gra. Nie wybitna, ale dobra.


SE nie zrobiło FFXI, firma powstała prawie rok później


_________________
Obrazek

**

Posty: 337
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 22:54 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
SE nie zrobiło FFXI, firma powstała prawie rok później


HAHAHAHAHA pwnd.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 23:04 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Muzyka? Imo Uematsu sie do mmorpg nie nadaje ;p Ale zobaczymy, moze sie popisze :P
Dodam co mam na mysli. Uematsu to bardzo dobry kompozytor. Ale jego muzyka to styl ktory nie do konca pasuje do gier mmo. W paru miejscach sie wstrzelil ladnie, ale momentami wychodzilo lekko groteskowe polaczenie klimatow.


pewnie oglądałeś ten koncert w tokio z orkiestra symfoniczną ktora grala muzyke z FF. Właśnie zajebiście gość pasuje imo:D Kwestia gustu.


_________________
Jast v2.0

*

Posty: 64
Dołączył(a): 8.12.2003
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 23:08 
Cytuj  
kalcia napisał(a):
olaboga, ale wy zrzedy jestescie :P


dokladnie Kalciu... :).. tym razem pewnie zaczniemy grac razem, a nie z duzym opooznieniem.. bedzie ok..

a FF online to z pewnoscia jeden z najlepszych mmo jakie powstaly i mimo wszystkich trudnosci z ludzmi i enginem, utrudnien frustrujacych , a moze wlasnie dlatego, ta gra jest (dla mnie przynajmniej) jedna z trzech najlepszych ever :)... zdobywajac w niej cos naprawde trudnego, czasochlonnego i wymagajacego totalnej koordynacji wielu ludzi powodowalo, ze czules prawdziwa satysfakcje.

no i poznalem tu wielu TOTLNIEzajebistych graczy, ktorzy, mam wrazenie, rowniez zostali zauroczeni przez te gre (nie bede wymianial, zeby kogos nie pominac ;>)

masa

**

Posty: 331
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 23:20 
Cytuj  
Krótka notka.
Uematsu nie będzie robił muzyki, bo Pan Uematsu już od jakiegoś czasu nie pracuje w Square (notabene od czasu SE jakoś), a założył z twórcą FFVII studio - Mist Walker.
Grunt to mieć fun Ator, a wszyscy się tu dobrze bawią. Łącznie ze mną, bo w końcu jest coś do przeczytania. Chwilami nawet śmiesznie.
Tyle ode mnie. Pozdrawiam. :wink:


_________________
B.B.B.T.D. King

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 23:20 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
zna ktoś jakąś dobrą grę zrobioną przez SE ? (oprócz FFVII której nie zrobiło SE)


Dragon Quest 8, Valkyrie Profie 2 Silmeria, The World Ends With You, Kingdom Hearts2 - kwestia gustu oczywiscie, tak samo jak tytuly typu FFXII ktore niektorzy ubostwiaja, inni mieszaja z blotem.


Lesiu, oczywiscie, ze widzialem. Zapierajace dech w piersiach widowisko. Ale MMO nie moze miec takiego patosu, ze wzgledu na ciaglosc i powtarzalnosc, to sie w koncu robi meczace. Co innego muzyka w CS'ach fabularnych - prosze bardzo, niech szaleje do woli ;)

lolo99 napisał(a):
Krótka notka.
Uematsu nie będzie robił muzyki, bo Pan Uematsu już od jakiegoś czasu nie pracuje w Square (notabene od czasu SE jakoś), a założył z twórcą FFVII studio - Mist Walker.
Grunt to mieć fun Ator, a wszyscy się tu dobrze bawią. Łącznie ze mną, bo w końcu jest coś do przeczytania. Chwilami nawet śmiesznie.
Tyle ode mnie. Pozdrawiam.


SE samo oglosilo, ze Uematsu znowu zajmie sie sciezka. Poczytaj dokladnie newsy na takich stronach jak ign.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 07:29 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
lolo99 napisał(a):
Krótka notka.
Uematsu nie będzie robił muzyki, bo Pan Uematsu już od jakiegoś czasu nie pracuje w Square (notabene od czasu SE jakoś), a założył z twórcą FFVII studio - Mist Walker.


SE samo oglosilo, ze Uematsu znowu zajmie sie sciezka. Poczytaj dokladnie newsy na takich stronach jak ign.

Na oficjalnej jest jak wol napisane nawet :wink: Mnie raczej dziwi brak Yoshitaki Amano...


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**

Posty: 331
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 09:12 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Gokulo napisał(a):
lolo99 napisał(a):
Krótka notka.
Uematsu nie będzie robił muzyki, bo Pan Uematsu już od jakiegoś czasu nie pracuje w Square (notabene od czasu SE jakoś), a założył z twórcą FFVII studio - Mist Walker.


SE samo oglosilo, ze Uematsu znowu zajmie sie sciezka. Poczytaj dokladnie newsy na takich stronach jak ign.

Na oficjalnej jest jak wol napisane nawet :wink: Mnie raczej dziwi brak Yoshitaki Amano...


uo kurde, faktycznie!
Chciałem zaświecić wiedzą, a tu proszę. :wink: Jednak nie jest tak źle, gra ciut urosła w moich oczach. Całkiem niezłe to to wszystko.
A jeśli będzie limit osób na LS, to możecie być pewni że dla wszystkich polaków grających w FFXIV zabraknie miejsca. :wink:


_________________
B.B.B.T.D. King

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 09:14 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):

w końcu normalny post



Znaczy sie norma jest wszystko to co jest podobne do Ciebie? :>
Wg mnie kazdy post jest normalny, i ten oziebly i ten rajcujacy sie, ludzie w rozny sposob rozne rzeczy przezywaja.
I zamiast dywagowac czy gra bedzie dobra czy nie bedzie, lepiej skupic energie ktora w takich momentach sie czesto wytwarza na dzialaniach tworczych na przyklad na logo :>

juz.

*

Posty: 64
Dołączył(a): 8.12.2003
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 09:28 
Cytuj  
krzyk napisał(a):

I zamiast dywagowac czy gra bedzie dobra czy nie bedzie, lepiej skupic energie ktora w takich momentach sie czesto wytwarza na dzialaniach tworczych na przyklad na logo :>



amen :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 212 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.