mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2009, 20:18 
Cytuj  
W zyciu bardziej gejowego zdania nie przeczytalem :D


_________________
Obrazek

Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 8.08.2002
Offline
PostNapisane: 9 sie 2009, 20:31 
Cytuj  
O matko jak już chcecie się bawić w filozofię to poczytajcie o płci psychicznej... nie trzeba jakichś wywodów taoistycznych na temat równowagi, wystarczy współczesna psychologia by dowiedzieć się że każdy jest uproszczając po części męski i żeński.

W grze która jest bardziej lub mniej rpg odgrywamy jakąś postać, granie babą to nić specjalnego, kto się bawił w hardcorowe rpg to wie ;) Ale zarówno w RPG jak i w cRPG chodzi zasadniczo o to samo zabawę, taką postacią, klasą która nas cieszy - chociażby miał to być peruwiański sodomita z dwoma....

Dla mnie raczej jest coś nie tak, gdy się ktoś utożsamia z postacią z gry czy inną... do pewnego wieku to jest normalne, później przybiera to formy, które się leczy. Ale nie posądzałbym Ato o taki bzik ;)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2009, 20:59 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
(Desh i Kam macie teraz pole do popisu na temat starydów znowu! )


Ja akurat nic o sterydach nie pisałem :roll: :roll: ale smacznego.

Btw, jak się utożsamiasz z tym, że twoja postać jest kupiona?


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2009, 21:11 
Cytuj  
Ciekawe co by powiedział Stok o jego Mitrze jak generalnie nie miał zbytniego wyboru.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2009, 21:38 
Cytuj  
Lord_Deshter napisał(a):
Bartelius napisał(a):
(Desh i Kam macie teraz pole do popisu na temat starydów znowu! )


Ja akurat nic o sterydach nie pisałem :roll: :roll: ale smacznego.

Btw, jak się utożsamiasz z tym, że twoja postać jest kupiona?


Moja postac zostala "kupiona" z bst 70 jako najwyzszy lvl i gram Atoreisem z 3-4 lata? Moze to szokujace porownanie i nie na miejscu (akurat campanie robie nie mam czasu na wymyslanie lepszych) ale to tak jakbys mi powiedzial ze adoptowane dziecko wychowane przeze mnie od 1 roku zycia do 10 nie jest moje.


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2009, 21:58 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
ale to tak jakbys mi powiedzial ze adoptowane dziecko wychowane przeze mnie od 1 roku zycia do 10 nie jest moje.


Skoro kupionego atoreisa porównujesz do dziecka które się adoptuje, to w takim razie barteliusa, którego skasowałeś można porównać do dziecka w beczce po kiszonej kapuście? :roll:


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2009, 23:12 
Cytuj  
Lord_Deshter napisał(a):
Bartelius napisał(a):
ale to tak jakbys mi powiedzial ze adoptowane dziecko wychowane przeze mnie od 1 roku zycia do 10 nie jest moje.


Skoro kupionego atoreisa porównujesz do dziecka które się adoptuje, to w takim razie barteliusa, którego skasowałeś można porównać do dziecka w beczce po kiszonej kapuście? :roll:


No widzisz Desh jakbys chcial to bys zrozumial z mojego porownania sens a nie sama wage, ale skoro tak bardzo chcesz to porownanie specjalnie dla Ciebie: Powiedzmy ze jestem rzezbiarzem i tworze zezbe i zamiast zaczac od kawalka drzewa zaczalem od ociosanego i ladnie oszlifowanego kolka, ktory dostalem od znajomego poniewaz moj oszlifowany kolek spalilem nierozwaznie w ognisku.


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 sie 2009, 23:25 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
jestem rzezbiarzem i tworze zezbe


Nie jest AZ tak pozno.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2009, 23:44 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Bartelius napisał(a):
jestem rzezbiarzem i tworze zezbe


Nie jest AZ tak pozno.


to nie jest blad ortograficzny tylko zgubiona litera jakbys przejrzal reszte moich postow to bys zobaczyl ze jest tam pelno poprzekrecanych wyrazow i zgubionych lub podwojnych liter a to dlatego ze gram w czasie keidy psize posty dlateog psize je najszybciej jak sie da i anwet jak zobacze blad po napisaniu to poprawiam tylko jesli zaciera sens wypowiedzi.


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2009, 05:59 
Cytuj  
Lord_Deshter napisał(a):
Bartelius napisał(a):
ale to tak jakbys mi powiedzial ze adoptowane dziecko wychowane przeze mnie od 1 roku zycia do 10 nie jest moje.


Skoro kupionego atoreisa porównujesz do dziecka które się adoptuje, to w takim razie barteliusa, którego skasowałeś można porównać do dziecka w beczce po kiszonej kapuście? :roll:


Delikatnie powiedziane, ale opcja dość gruba. Ja bym porównał do dziecka w 37 tygodniu w łonie matki, które dostało kopa z półobrotu od Chucka. Delete gwarantowany.

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2009, 08:26 
Cytuj  
ale wy pierdolicie. aż się reszty forum przez was nie chce czytać. mam nadzieję, że na forum FFXIV moderatorzy szybko będą reagować na takie dyskusje.

już nie wspomnę, że temat wątku zniknął gdzieś na trzeciej stronie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 10 sie 2009, 08:29 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
mam nadzieję, że na forum FFXIV moderatorzy szybko będą reagować na takie dyskusje.


No, Zet pewnie bedzie mial sporo do roboty gdy release bedzie juz blisko/bedzie po premierze ;) Albo w czasie beta testow :lol:

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2009, 08:37 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
ale wy pierdolicie. aż się reszty forum przez was nie chce czytać. mam nadzieję, że na forum FFXIV moderatorzy szybko będą reagować na takie dyskusje.

już nie wspomnę, że temat wątku zniknął gdzieś na trzeciej stronie.
Sorry Glizdus ja sie staram trzymac tematu ale czasem sie daje nie wiem czemu tym zaczepkom :/


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2009, 08:52 
Cytuj  
Polska mowa, trudna mowa ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 16
Dołączył(a): 10.11.2008
Offline
PostNapisane: 11 sie 2009, 20:01 
Cytuj  
/edited/


_________________
Chubisubi {Dark Knight} 75 {Tarutaru}

Taru can do anything d(^..^)b


Ostatnio edytowano 12 sie 2009, 16:21 przez chubisubi, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 07:23 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Jak facet gra w mmorpg kobitka to cos jest nie tak. Ja rozumiem ze jak patrzysz na ta postac duzo to przyjemniej patrzec na kobitke, ale jak patrzysz w lustro to tez bys chcial widziec kobiece ksztalty czy raczej raczej to kim jestes? Wiem ze gra to nie RL but still.


Mialem sie nie wtracac, ale ... Skoro taka filozofie uprawiasz to co powiesz o facecie grajacym galka ? Jak spojrzysz w lustro to chcesz widziec galkowate ksztalty z ogonem itd, czy to nie jest jakies zboczenie ?
Oczywiscie to jest wynik Twojego myslenia, na szczescie wiekszosc uwaza, ze granie jakimkolwiek toonem nie ma kompletnie zadnego znaczenia jaki jestes w realu, a jesli uwazasz ze jest inaczej to moze czas udac sie do psychologa i odrzucic te swinstwa ktore cpasz ;)

Have FUN !

ps. A ci co w PvP zabijaja innych graczy to w realu sa mordercami tak ? LOL (sorki nie moglem sie powstrzymac)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 08:22 
Cytuj  
ej, ja wybralam mithre, bo mi sie strasnie podoba i chcialabym tak wygladac :P nie mowie tu o siersci, ogonie i uszach (aczkolwiek w mangowych rysunkach dorabiam sobie uszka - ale okragle ;p ). ale o typie budowy ciala mithry, jest drobna, ma maly biust, zwinna itp :p
humki sa juz dla mnie za duze, nie wspominajac o krowicach elfkach :P


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 08:29 
Cytuj  
Kalcia, nie masz true pro zwichniecia. Powinnas wybrac Elvaana zeby sie slinic nad nim jak nad prawdziwym bishounenem.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 08:33 
Cytuj  
Po pierwsze to tym razem juz sie nie powstrzymam i powiem prosto z mostu ODPIERDOL SIE Z TYM PIERDOLONYM CPANIEM bo prubujesz byc dokladny w jednym a porazasz niedokladnosci i ignoranctwem w czyms innym. Napisze to po raz ostatni i jak kurwa jeszcze raz ktos napisze cos o tym to bede ignorowal z miejsca tak wypowiedz jak i osobe. Bialko ktore kupilem dobre 10 miechow temu juz chyba oraz BCAA oraz Multivitamine to zwykle suplementy diety ktore jedza zwykli sportowcy ( nie strongmani czy kulturysci ) i zwykli ludzie w pozywiniu tylko ze z tluszczem. Bialko to zwykle bialko ( z jajek, serwatki, mleka ) wydzielone z pozywienia w celu zjedzenia go bez reszty tego z czego sa wydzielone ( tluszow jajek czy tluszczu mleka itd. ) zawyczaj do takiego bialka dodawane sa jakies witaminy ktore czlowiek traci w czasie cwiczen lub ktorych organizm potrzebuje w czasie przeciazen fizycznych oraz mineraly ktore tracimy z nadmiernym poceniem. Nie jest to nawet blisko lekki odzywek takich jak HMB czy kreatyna, ba nie ejst to nawet blisko spalaczy tluszczow tak czesto teraz reklamowanych w telewizji. Bcaa do proponuje przeczytac na wikipedii a multivitamina to multivitamina czyli roznce witaminy w tabletce. Bialko stosuje sie w czasie diety budowy masy nie stosuje sie dlaego ze to bialko jest lepsze od bialka z miesa czy ryby czy jajek czy innych rzeczy zawierajacych bialko tylko dlatego ze aby dostarczyc wystarczajaco duzo bialka w czasie budowania masy trzeba by dziennie zjesc bardzo duzo co zaowocowalo by nie tylko przyrostem masy miesniowej ale takze masy tluszczowej i drugim wanzym powodem jest to ze organizm po cwiczeniach potrzebuje budulca szybko a bialko z pozywienia jesli zjemy zaraz po treningu musi sie strawic i w rzeczywistosci moze byc pozyskane dopiero po kilku godzinach. Mozna by zjesc oczywiscie 2h przed treningiem tylko wtedy tranujac z pelnym zoladkiem w czasie trawienia w 90% nabawimy sie bolu brzucha i/lub ze to nazwe kolokwialnie sraczki. Natomiast bialko spozyte z kotajlu bialkowego jest w postaci plynu i organizm moze je sobie pobrac do odbudowy miesni prawie od razu.

Co do postaci w grze to zle sie wyslowilem nie chodzilo mi o wyglad w RL porownywalny do wygladu w grze tylko mentalnosc RL porownywalna do wygladu w grze. Gry solo to co innego zupelnie. Mmorpg to kontakt z innymi ludzmi i nasza postac powinna imo oddawac w jakis sposob to kim jestesmy (nie jak wygladamy) a plec jest imo sprawa juz zupelnie osobna mi sie dziwnie gada z facetem ktory gra kobieta i z kobieta ktora gra facetem. Jestem ciekawy jakbys chcial pofirtowac z kobieta i bys patrzyl na Galke ktora gra to czy bys sie nie czul dziwnie. Szczegolnie jak ktos jest wzrokowcem. rozumiem Mithry ktos chce miec statsy mithrry nie ma wyboru musi grac kobitka, ale jak sie ma do wyboru plec i nie ma znaczenia to imo duza wiekoszosc osob wybiera plec ktora ma w realu. RPG jak sama nazwa wskazuje probujemy wejsc w role bohatera i imo latwwiej sie utozsamic jak sie wybralo zgodna z rzeczywistoscia plec bo jakby np w fabule pozniej bylo ze flirtujesz z facetem jak grasz taka female humka to sorry ale ja sie nie w czuje w fabule gdzie mnie facet wyrywa XD Nie uwazam zupelnie ze jak ktos wybierze inna plec to ma zaburzenia osobowosciowe itd. niz z tych rzeczy po prostu uwazam ze skoro nasza postac to jakis nasz avatar to nawet dla ulatwienia kontaktu latwiej jesli sie da wyrazic wygladem postaci jacy jestesmy ( po raz kolejny nie jak wygladamy )


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 08:57 
Cytuj  
nie wiem jak niektorzy ale ja zaczynajac gre wybieram sobie postac ktora MI sie podoba i jest mi obojetne czy ktos inny bedzie mnie ocenial po tym jak wyglada moja postac w grze - to raczej jego problem, nie moj :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.