mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2010, 09:04 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
teraz "elitA" wybiera kto moze robic smn burn a kto nie ........


Coldzik, co masz na myśli ?

Odświerzyłem sobie postać, odświerzyłem sobie trochę wiedze o Finalu ... i powiem wam że nie spotkałem dotąd drugiej takiej gry z taką ilością end game contentu. Zwykle gry oferują coś na end game, a to parę instancji rajdowych, a to parę itemków za grind pvp/pve. A to rozbudowane PvP itd ... tutaj natomiast zaczyna się zabawa na 75. Przez ostatni rok z okładem nie przeglądałem zbyt uwaznie info o Finalu ... a tu proszę tyle -nowych wyzwań ... sprubuję to trochę wypisać :
-BCNM
-Sky
-Avatar
-Dynamis
-Emptines
-Limbus
-ENM
-Besieged
-Assault
-ISNM
-ZNM
-Ejhnerial
-Salvage
-Campaign
-ANNM ? / CNM
-SNM
-Fields of Valor
-Garison
-Maze
===hobby
-Chockobo
-Pankration
-Fellow
-Chockobo riding
-Gardening
===Craft
- XXX craft
-Synergy

Ja cie ... kurde, jak przeczytałem opis jak zdobyc relica w Empire to normalnie zfarmienie beewax na upgarde relica to pikus :lol:
Nudzi wam się w FF ?? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2010, 13:10 
Cytuj  
Chlopaki --> wow, aion, lotro, te gry sa identyczne i identycznie nudne. Po graniu w FFXI oczywiscie wydaja sie luzne i fajne, ale w nich gra sprowadza sie do robienia questow przeplatanych instancjami. W wszystkie z tych gier mozna grac nie odzywajac sie do nikogo, nikogo w grze nie poznajac.

FFXI tez jest mega nudna gra, ale koniecznosc grania w teamie sprawia, ze czuje sie, ze to prawdziwe mmorpg, a nie singleplayer online.
Jesli w FFXI zbierze sie fajna ekipe to nudne bicie mobow, czy przydlugie csy wydaja sie fajne.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 07:52 
Cytuj  
Opik - dokladnie ! To jest zaleta jak i wada, team work praktycznie od 10lvl+. Do dzis wspominam Duny i miejsce J6 na expie :) Fajnie jest grac wspolnie, rozmawiac i to bez nawet komunikatorow, ale z drugiej strony szukanie party to mordega. Osobiscie bardziej mi przypadla do gustu gra w grupie, w koncu to MMO a nie single player :) Owa koniecznosc grania w grupie niesie za soba konsekwencje, ktorych niestety ale nie akceptuje juz dzisiejszy gracz :/ Stad tez bedziemy mielli nastepstwa w FF14, ale to juz zobaczymy niebawem :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 08:58 
Cytuj  
Nie wiem Bodziu, jesli SE odejdzie od rozwiązań przyjętych obecnie w FF XI przy nowym produkcie to będzie to fail niestety, bo nie zatrzyma wiekszosci graczy z abonamentem oczekujaych kolejnego wow czy aion.
Swoja drogą Opiekun, masz duzo racji. I przyznaję się że jedyna co mnie bawi w finalu to teamplay bo nei spotkałem takiego rzowiażania nigdzie, w żadnej grze. Są oczywiście MMO tasks lub Quests ale nie ma rozwiązania ktore wymusza od początku do końca teamplay


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 09:03 
Cytuj  
Ja ogólnie lubie pograć w party, wyzwania są fajne a w finalu dobicie nawet tego 75 to nie pięc minut grania. Jeśli jednak skoki expa między poziomami się utrzymają to dobicie 99 będzie po prostu nudne, a dodatkowo nie wiem czy w tej grze są jakieś moby powyżej 100 levelu coby nie expować na easy preyach po 30 exp / sztuka bo wtedy to dopiero będzie dramat.

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 11:24 
Cytuj  
maja dodac nowe moby, exp zone'y z tego co mi sie wydawalo :P


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 11:41 
Cytuj  
Stok - to prawda, moze dlatego lubie ten sposob lvlowania/grindowania z FF11, bo mimo wszystko to jest gra jakby nie patrzec z ludzmi. W FF11 mimo ze to jest siedzenie na spocie i bicie tych samych mobow, to jednak jest to dosc ciekawe, jakos tak mi sie nie nudzilo, dopiero dodatek z ToA wrzucil jakies gowniane TP burny co juz stalo sie monotonne :/ Do dzis mi sie odbijaja czkawka te pelikany bleeehhh, wolalem zyrafy i gobliny na buru :D Wlasnie BSTem mialem najwiekszy fun z lvlowania, bo zwiedzalem rozne miejsca, rozne spoty w lvlowaniu w zaleznosci ilu nas bylo :) FUN jak cholera, wspominam cieplo te duo BSTow z Maxim albo Naifem ahh ... :) Moze wroce i w koncu wylvluje tego BSTa LMAO :D


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 12:12 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Stok - to prawda, moze dlatego lubie ten sposob lvlowania/grindowania z FF11, bo mimo wszystko to jest gra jakby nie patrzec z ludzmi. W FF11 mimo ze to jest siedzenie na spocie i bicie tych samych mobow, to jednak jest to dosc ciekawe, jakos tak mi sie nie nudzilo, dopiero dodatek z ToA wrzucil jakies gowniane TP burny co juz stalo sie monotonne :/ Do dzis mi sie odbijaja czkawka te pelikany bleeehhh, wolalem zyrafy i gobliny na buru :D Wlasnie BSTem mialem najwiekszy fun z lvlowania, bo zwiedzalem rozne miejsca, rozne spoty w lvlowaniu w zaleznosci ilu nas bylo :) FUN jak cholera, wspominam cieplo te duo BSTow z Maxim albo Naifem ahh ... :) Moze wroce i w koncu wylvluje tego BSTa LMAO :D


Bodziu wracaj to bedziemy robic Pupa do 99 :D. Moze jeszcze Op i Sto sie dolacza to bedziemy mieli low lv static ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 12:12 
Cytuj  
Dla mnie w FF wszystko się rozbiło o to, że ja jestem casualem, a FF to jak drugie życie i praca. Przyeszł taki dzień kiedy nie mogłem być już częścią community bo nie nadążałem za wymaganiami i playtime.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 12:56 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Dla mnie w FF wszystko się rozbiło o to, że ja jestem casualem, a FF to jak drugie życie i praca. Przyeszł taki dzień kiedy nie mogłem być już częścią community bo nie nadążałem za wymaganiami i playtime.


podpisuje sie pod tym obiema rekami :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 13:37 
Cytuj  
naif napisał(a):
Bodziu wracaj to bedziemy robic Pupa do 99 :D. Moze jeszcze Op i Sto sie dolacza to bedziemy mieli low lv static ;)


LOL !
Ile ja mam jobow rozpoczetych a tylko jeden skonczony hahaha, w sumie chcialbym cos innego zrobic do 75/99 ale trafialem czesto w powrotach na takie party ze mi sie troche odechcialo ;)
Hmm... FF11 mnie zawsze ciagla, ale kiedy juz wrocilem to ludzie byli tak zaaobsorbowani end-contentem albo tak daleko z innymi rzeczami, ze moje tyly mnie zniechecily z dalszej gry. Chetnie bym wrocil, bo milo wspominam gre na tle innych MMO. Sam nie wiem --> Who knows ?!

Na razie FF13 tluke :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 20:13 
Cytuj  
Nikt nikomu nie kazał a szczególnie SE bić tych samych mobków godzinami i miesiącami żeby dobić jak najszybciej do upragnionych leveli. To nie wina gry że my - gracze jesteśmy tacy LENIWI i idziemy na ŁATWIZNĘ że większość mobków jest dla nas albo za słaba albo za silna i bijemy tylko te "dopasowane" żeby "liczby szybciej leciały". Namówienie nawet NOWYCH graczy żeby bili inne mobki podczas expowania/meritowania/levelowania niż wskazują "instrukcje" nigdy się nie powiedzie dlatego ta gra będzie i jest nudna -> z naszej winy. Japończycy robiąc ffxi w życiu by się nie spodziewali że większość mobków w grze nigdy nie zobaczy graczy :) .



W ffxi da się sensownie rozmawiać , ale TYLKO na tematy nie związane z grą. Chyba każdy z nas po setki razy widział i słyszał co i kiedy ma się robić a nadal mnóstwo wypasionych expertów czy nowych graczy popełniała błędy (czyli grali niezgodnie z instrukcjami które były pisane) niezależnie gdzie i kiedy grali :) Wiadomo że każdy był zadowolony z nawet najmniejszych sukcesów zapominając szybko o setkach porażek ale tak działa ludzki mózg :)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2010, 11:19 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
Nikt nikomu nie kazał a szczególnie SE bić tych samych mobków godzinami i miesiącami żeby dobić jak najszybciej do upragnionych leveli. To nie wina gry że my - gracze jesteśmy tacy LENIWI i idziemy na ŁATWIZNĘ że większość mobków jest dla nas albo za słaba albo za silna i bijemy tylko te "dopasowane" żeby "liczby szybciej leciały". Namówienie nawet NOWYCH graczy żeby bili inne mobki podczas expowania/meritowania/levelowania niż wskazują "instrukcje" nigdy się nie powiedzie dlatego ta gra będzie i jest nudna -> z naszej winy. Japończycy robiąc ffxi w życiu by się nie spodziewali że większość mobków w grze nigdy nie zobaczy graczy :) .



W ffxi da się sensownie rozmawiać , ale TYLKO na tematy nie związane z grą. Chyba każdy z nas po setki razy widział i słyszał co i kiedy ma się robić a nadal mnóstwo wypasionych expertów czy nowych graczy popełniała błędy (czyli grali niezgodnie z instrukcjami które były pisane) niezależnie gdzie i kiedy grali :) Wiadomo że każdy był zadowolony z nawet najmniejszych sukcesów zapominając szybko o setkach porażek ale tak działa ludzki mózg :)


A ja się pod tym podpiszę ;]


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2010, 12:11 
Cytuj  
Jak by gracze nie bili godzinami tych samych mobków w party by zrobic max lvl, to bili by inne miesiacami lub latami na ten sam efekt. :lol:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2010, 13:48 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Chlopaki --> wow, aion, lotro, te gry sa identyczne i identycznie nudne. Po graniu w FFXI oczywiscie wydaja sie luzne i fajne, ale w nich gra sprowadza sie do robienia questow przeplatanych instancjami. W wszystkie z tych gier mozna grac nie odzywajac sie do nikogo, nikogo w grze nie poznajac.

FFXI tez jest mega nudna gra, ale koniecznosc grania w teamie sprawia, ze czuje sie, ze to prawdziwe mmorpg, a nie singleplayer online.
Jesli w FFXI zbierze sie fajna ekipe to nudne bicie mobow, czy przydlugie csy wydaja sie fajne.


Nudne expienie czy to w grupie czy solo... zawsze będzie nudnym expieniem. Nie nudziłem się expiąc tylko kilka razy... jak chainowaliśmy w party z Vejim w składzie (z Ridillem) Kolibry i z Coldem w wielu miejscach, gdy w nocy siedzieliśmy na skajpie. Poza tym booooring.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2010, 17:10 
Cytuj  
Caspian napisał(a):
To co nadchodzi wprowadzi ogromny chaos (...) PUP z Chi Blastem


Dawno się tak nie uśmiałem :D


_________________
Obrazek

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.