mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1898 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 95  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 20:55 
Cytuj  
Spoko, spoko. Nie zamierzam jeszcze raz dyskutowac o tym samym. Skoro do tej pory nie zrozumiales o co nam chodzilo to juz pewnie nie zrozumiesz. Ja doskonale rozumiem wasze podejscie, tez kiedys dla mnie liczyl sie glownie WYNIK, bardziej cel niz srodki.

Mam poprostu mala, egosityczna przyjemnosc z tego ze wam nie wychodzi. Poza wesoloscia nie wzbudza we mnie ten wasz static specjalnych emocji.

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 21:14 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Mam poprostu mala, egosityczna przyjemnosc z tego ze wam nie wychodzi.


Dzięki Opi... naprawdę miłe
A prawda jest taka że nie jest tak że nam nie wychodzi, zabiliśmy naprawdę sporo NMów po prostu w 5 osób wszystkich nie zabijemy.

*

Posty: 152
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 21:34 
Cytuj  
Przykro mi ze nie moglem byc na dwoch kolejnych runach. Mimo to moge wyslac moje usprawiedliwienie na PM do Ragniego albo do Ato(jest naprawde uzasadnione). Postaram sie byc na kolejnych runach.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 21:47 
Cytuj  
Zwolnienie L4 powinienes przyniesc... Jeszcze sie zastanowimy co z Toba zrobic.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 22:14 
Cytuj  
A co to za debil ASSmax? Myślisz że jesteś śmieszny? lol, bardziej żałosny ;)


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 22:18 
Cytuj  
Gowno wiesz a gadasz Opi. stales sie na maksa casualem i chcesz aby wszyscy poszli za Toba. Marnujesz relic na ktory pracowalo mnostwo osob. Jakbys troche pogral z nami to bys sie przekonal ze w tej grupie realizuje wlasnie swoje low man ambicje w tej grze a nie wynik > all. Bardziej chce cos zabic stylowo niz po prostu zabic. Zreszta wszedzie gdzie moge tak robie. Ostatnio sie wkurwilem np bo Solo tankowalem LBC i udalo mu sie mnie raz uderzyć na 1%. Dla mnie wcale nie jest tak ze wynik > all, tylko dokladnie tak jak u Ciebie jest to fun > all tylko ze ten fun mamy z czego innego. Ja mam fun z lowman stylowego zaplanowania i zabicia NMa w nowatorski lub perfekcyjny sposob. Ty natomiast masz fun z malo ambitnego, wyluzowanego i widowiskowego wipu z którego jest kupa śmiechu.


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 23:08 
Cytuj  
I... must... resist...

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 23:10 
Cytuj  
Ragni napisał(a):
A co to za debil ASSmax? Myślisz że jesteś śmieszny? lol, bardziej żałosny ;)


Po czym wnosisz?


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 23:12 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Ragni napisał(a):
A co to za debil ASSmax? Myślisz że jesteś śmieszny? lol, bardziej żałosny ;)


Po czym wnosisz?


Po twoim inteligentnym profilu.


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 23:13 
Cytuj  
Ragni napisał(a):
Po twoim inteligentnym profilu.


Zatrważające.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 23:23 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Ragni napisał(a):
Po twoim inteligentnym profilu.


Zatrważające.


Wysilil bym sie na jakis smieszny komentarz, ale dla kolesia, którego nadal smiesza rzeczy typu wpisywania w miejscu zamieszkania "Z koziej dupy" i używającego 5 sylabowych słow jako próby ciętej riposty (chyba), chyba nie bede sie produkowal.


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 23:27 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Wysilil bym sie na jakis smieszny komentarz, ale dla kolesia, którego nadal smiesza rzeczy typu wpisywania w miejscu zamieszkania "Z koziej dupy" i używającego 5 sylabowych słow jako próby ciętej riposty (chyba), chyba nie bede sie produkowal.


Łamiesz me serce:(


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 00:26 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Gowno wiesz a gadasz Opi.


o.O lol...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 08:00 
Cytuj  
To jaki plan jest na czwartek ? Gdzie idziemy i co lejemy

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 09:00 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Marnujesz relic na ktory pracowalo mnostwo osob.


haha

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 11:32 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Bartelius napisał(a):
Marnujesz relic na ktory pracowalo mnostwo osob.


haha


No Ato ty na tym kupionym koncie to najbardziej pracowales na tego relika... no i przynajmniej Opik nie wymienił go na koks...


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 11:44 
Cytuj  
lol


_________________
Jast v2.0

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 12:08 
Cytuj  
Faktycznie, przynaję się, moim błędem było założenie, że uda się zrobić team, który będzie rozwalał wszystko w Abyssea. Przez to straciliśmy super ludzi z teamu (Opi, Naif, Saku, Myrta) po to by teraz główni animatorzy tego posunięcia stwierdzili, że chodzą na Abyssea z innym LSem. Zajebiście.

Ato / Ragni - jakbym miał takie podejście jak Wy, to bym olał w ogóle te wypady i chodziłbym z Pixies. Zależało mi by chodzić we wspólnej ekipie.

To że wy teraz nie macie kamieni na maksa będzie miało wpływ na nasze wypady - bo niejednokrotnie było już tak, że wchodziliśmy na 90 minut, potem wychodziliśmy, braliśmy dodatkowe kamienie i przechodziliśmy do innej zone'y.

Podobnie ten "wasz" team - miało być 6 osób - a nie ma żadnej na runach. Jak zaczynaliśmy to wiedzieliście też, że oni są z innej strefy czasowej i nasze wyjścia wypadają w ich godziny popołudniowe.

Określcie się co chcecie robić, żeby pozostałe osoby z dawnego teamu nie marnowały swojego czasu.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 12:08 
Cytuj  
Prawda jest taka, że sporo osób było nieco zawiedzionych jak Opiekun skompletował relika a potem pojawiał się na dynamis raz na miesiąc (w porywach, duowanie mandragorek w Den of Rancor w czasie dynamis było ważniejsze). Wcześniej bywał niemal zawsze, nagle szybka zmiana w casuala i cześć, tyle go widzieli.

Galenros po skompletowaniu Ragnaroka chodził do końca DP za co wielki respekt. Dzięki jego wysiłkom i moim DP pociągnął tyle ile się dało zanim się nie wypaliliśmy z liderowaniem (6-7 miesięcy po skończeniu relików).


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 12:23 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Prawda jest taka, że sporo osób było nieco zawiedzionych jak Opiekun skompletował relika a potem pojawiał się na dynamis raz na miesiąc (w porywach, duowanie mandragorek w Den of Rancor w czasie dynamis było ważniejsze). Wcześniej bywał niemal zawsze, nagle szybka zmiana w casuala i cześć, tyle go widzieli.


Po zrobieniu relica gra mi zwyczajnie znudzila.
Nie podpisywalem zadnego kontraktu z DP ani z SE, ze bede gral wiecznie. Spharai zrobilem w calosci za kase swoja i Anc (glownie Anc mowiac szczerze :) ).

Ludzie nie chodzili na dynamisy po to, zebysmy zrobili relici, tylko po to zeby zdobywac AFy i dzieki sponsorowanym runom nie musieli placic za wejscie.

W Den of Rancor bilem jaszczurki :) i raczej nigdy w czasie dynamisu. Jak bylem w grze to staralem sie chodzic na dynamisy, ale nie potrzebowalem nic z nich wiec motywacje mialem slaba i rzeczywiscie bywalem rzadko.

Mimo wszystko bylem chyba w pierwszej piatce najaktywniejszych ludzi w DP.


Ostatnio edytowano 18 sie 2010, 12:26 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1898 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 95  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.