mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1898 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 95  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 20 paź 2010, 10:19 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
w czwartek


Aby nie było jakiś nieporozumień proponuje usatlić jak dzielimy dropy:

1) AF+2 materiały proponuje zgodnie z poprzednią propozycją wg. priorytetów dzielić (chyba że są inne pomysły)
2) http://wiki.ffxiclopedia.org/wiki/Cirei ... 7s_Lantern
I tu jest gorzej bo albo trzeba to sell komuś albo ktoś się zadeklaruje robić weapon (GK, GUN, GS)

Triale obejmują pixies t2 NM *25-50 w zależności od dropów oraz ryba *25-50.

Ja robiąc triale na marksmanship myślałem raczej o:
http://wiki.ffxiclopedia.org/wiki/Trial_2235
Ponieważ baaardzo powoli idą mi te triale a to widzę szansę skończyć.

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 20 paź 2010, 10:52 
Cytuj  
A moze by tak wszystkim z nas dobic te wypasione atmy? Na 100% powinnismy zabic mobka ktory pozwoli nam na korzystanie z 2 atm jednoczesnie, no i oczywiscie ciagnac w swoja strone chce miec atme +HP koniecznie!!!

PS Rozmawialem z Gizmosem i stwierdzil ze jest w stanie zasponsorowac atme z +DEX - wiec HUck i ATO niech sie z nim dogadaja ^^

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 20 paź 2010, 10:55 
Cytuj  
TandK napisał(a):
A moze by tak wszystkim z nas dobic te wypasione atmy? Na 100% powinnismy zabic mobka ktory pozwoli nam na korzystanie z 2 atm jednoczesnie, no i oczywiscie ciagnac w swoja strone chce miec atme +HP koniecznie!!!

PS Rozmawialem z Gizmosem i stwierdzil ze jest w stanie zasponsorowac atme z +DEX - wiec HUck i ATO niech sie z nim dogadaja ^^


No tak, taki jest plan ale jak już zabijemy dużą rybę to warto jakoś sensownie podzielić z niej dropy...
Co do HP+ atmy to można nawet dziś na nią pójść jak znajdziesz jakiegoś chętnego healera (deva musi oszczędzać na jutro kamienie :))

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 20 paź 2010, 10:59 
Cytuj  
TandK napisał(a):
PS Rozmawialem z Gizmosem i stwierdzil ze jest w stanie zasponsorowac atme z +DEX - wiec HUck i ATO niech sie z nim dogadaja ^^


Atme RR trzeba by znowu z Pixies dogadać chyba bo ten mob jest MEGA przejebany.

Zasponsorować = ma pop itemy?

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 20 paź 2010, 11:18 
Cytuj  
Ja mam połowę popu pod ironclada. Trzeba zabić głowę (mam trigger na nią).

Co do ryby, zbieram ciren lantern pod trial, jak nikt nie będzie tego potrzebował to jest szansa abyście mi passneli ten item? :) Również chętnie pomogę wam zabić każdą rybkę :)

Mam już 10/50 ciren lantern.

EDIT: A co do atmy z HP to jest taka super:

http://wiki.ffxiclopedia.org/wiki/Atma_ ... ine_Scythe

HP+: Major Critical Hit Damage+: Major Enmity+: Minor

Wszystko idealne pod tankowanie + DMG - te HP to jest +40% lub 50%.

Ta atma + RR = masakra :O A NM nie jest aż tak trudny i wkurwiający jak ironclad :D (łatwo jest popnąć !!)

Co do zabicia kiedy już popniemy !! to można zergnąć z Alexem i marchami - tak mi się wydaje :P


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 20 paź 2010, 11:55 
Cytuj  
co do itemow na weapon triale to ja zadnych nie potrzebuje - i tak klne na cale SE ze mnie w ciula z GA zrobilo, teraz jak glupi siedzie i probuje zabijac kraby na slabsza wersje GA bo o zdobyciu 2 x po 50 itemow z uber NM to nie ma co mowic - wy chcecie te triale latami robic? Serwery Wam wczesniej zamkna. Za chwile z nowmi lvl dojda kolejne setki itemow do zdobycia - dla mnie to jest irytujace

No a atma faktycznie mega wypasiona ....

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 20 paź 2010, 12:37 
Cytuj  
Ja proponuje jeszcze raz pójść któregoś razu na Warblera:
http://wiki.ffxiclopedia.org/wiki/Warbler jak będziemy coś robić razem.

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 20 paź 2010, 13:02 
Cytuj  
Jeśli się zdecydujemy robić :
http://wiki.ffxiclopedia.org/wiki/Atma_of_the_Ebon_Hoof

To chciałbym też w la tcheine zabić:
http://wiki.ffxiclopedia.org/wiki/Chasmic_Hornet dla abyssite (tylko puller dostaje więc można od niego zacząć najwyższy /random pulluje)
http://wiki.ffxiclopedia.org/wiki/Piasa dla COR neck (tego biliśmy i jest dosyć słaby z tego co pamiętam).

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2010, 14:50 
Cytuj  
TandK napisał(a):
co do itemow na weapon triale to ja zadnych nie potrzebuje - i tak klne na cale SE ze mnie w ciula z GA zrobilo, teraz jak glupi siedzie i probuje zabijac kraby na slabsza wersje GA bo o zdobyciu 2 x po 50 itemow z uber NM to nie ma co mowic - wy chcecie te triale latami robic? Serwery Wam wczesniej zamkna. Za chwile z nowmi lvl dojda kolejne setki itemow do zdobycia - dla mnie to jest irytujace

No a atma faktycznie mega wypasiona ....


Zamierzamy miec empyreal obydwoje na gwiazdke.
Duze Lsy robia Masamune w 4 dni od zera, a nas jest tylko dwoje + czasem nam ktos pomoze, ale damy rade.

Co do atm z Vunkler to sa dwie dobre.
Scythe ktora pokazal ragni oraz atma z durinna z refresh 10/tic i +50int.
Obydwie proponuje zrobic jutro po Waszym evencie albo w sobote.
Na obydwa brakuje nam troche triggerow, ale mysle ze dalibysmy rade jutro skonczy obydwa pop sety z Ragnim w czasie waszego eventu.


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 20 paź 2010, 15:05 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Duze Lsy robia Masamune w 4 dni od zera

Kurde Masamune robi się tak samo jak Armageddon, może jednak się skuszę (zobaczę jak będzie się tłukło rybę i pixie)...

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2010, 15:08 
Cytuj  
100licad napisał(a):
Bartelius napisał(a):
Duze Lsy robia Masamune w 4 dni od zera

Kurde Masamune robi się tak samo jak Armageddon, może jednak się skuszę (zobaczę jak będzie się tłukło rybę i pixie)...


Ja Ci powiem tak, albo sie to robi, albo zapomnij.

Albo masz checi i zasoby, zeby siedziec w abyssea przez 15h robiac pop sety i zabijac albo to nie ma sensu.

Zabijajac 1 rybe i 1 pixie na tydzien bedziesz mial za 8 miesiecy ta bron. Na tym etapie gry to juz znacznie za wolno imo.


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 20 paź 2010, 15:23 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
100licad napisał(a):
Bartelius napisał(a):
Duze Lsy robia Masamune w 4 dni od zera

Kurde Masamune robi się tak samo jak Armageddon, może jednak się skuszę (zobaczę jak będzie się tłukło rybę i pixie)...


Ja Ci powiem tak, albo sie to robi, albo zapomnij.

Albo masz checi i zasoby, zeby siedziec w abyssea przez 15h robiac pop sety i zabijac albo to nie ma sensu.

Zabijajac 1 rybe i 1 pixie na tydzien bedziesz mial za 8 miesiecy ta bron. Na tym etapie gry to juz znacznie za wolno imo.


Dzięki Ato ! faktycznie - odpuszcze wole zrobić tą gorszą wersję ale całą. Na pewno dla mnie siedzenie po 15h dziennie odpada. Czasem przydaje się słowo rozsądku ogarniające pęd na itemy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2010, 16:21 
Cytuj  
MOJE priority na +2 to :

1.WHM
2.DNC


_________________
COLD is BACK !

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 21 paź 2010, 00:38 
Cytuj  
jesli moge sie przydac do lapania triggerow czy cokolwiek na te atmy to sie chetnie przejde - do soboty jestem 24h online , pozniej tylko do 15:00

p.s Ragni potrzebuje tych itemow na trial z ryby, my porzebujemy seale wiec chyba da sie to polaczyc. Robienie tych wypasionych trialowych broni nie ma sensu w naszym ls bo nikt nie bedzie siedzial i farmil godzinami, to jak robienie relica z coinow ktore dropia w campagin

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 21 paź 2010, 08:12 
Cytuj  
TandK napisał(a):
jesli moge sie przydac do lapania triggerow czy cokolwiek na te atmy to sie chetnie przejde - do soboty jestem 24h online , pozniej tylko do 15:00

p.s Ragni potrzebuje tych itemow na trial z ryby, my porzebujemy seale wiec chyba da sie to polaczyc. Robienie tych wypasionych trialowych broni nie ma sensu w naszym ls bo nikt nie bedzie siedzial i farmil godzinami, to jak robienie relica z coinow ktore dropia w campagin


Też o tym myślałem > co wy na to że wymienimy dropy do triali na weapon na itemy do triali na +2 (na zasadzie że z naszych popów wy lotujecie dropy do weaponów i analogicznie my lotujemy odpowiednio dropy do +2) wymiana pop za pop.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2010, 08:32 
Cytuj  
100licad napisał(a):
TandK napisał(a):
jesli moge sie przydac do lapania triggerow czy cokolwiek na te atmy to sie chetnie przejde - do soboty jestem 24h online , pozniej tylko do 15:00

p.s Ragni potrzebuje tych itemow na trial z ryby, my porzebujemy seale wiec chyba da sie to polaczyc. Robienie tych wypasionych trialowych broni nie ma sensu w naszym ls bo nikt nie bedzie siedzial i farmil godzinami, to jak robienie relica z coinow ktore dropia w campagin


Też o tym myślałem > co wy na to że wymienimy dropy do triali na weapon na itemy do triali na +2 (na zasadzie że z naszych popów wy lotujecie dropy do weaponów i analogicznie my lotujemy odpowiednio dropy do +2) wymiana pop za pop.


Chodzi ci ze z naszego pop setu wy lotujecie itemy na +2 a my z Waszego na bronie, czy my Wam pomagamy zabic wasz pop set i lotujemy itemy na bronie a Wy sobie itemy na +2?
Jesli to drugie to spoko, a jesli to pierwsze to nie ma sensu za bardzo bo my nadal potrzebujemy itemow an +2 tez, a poza tym mamy do zrobienia w chuj tych ryb wiec predzej czy pozniej z naszych setow itemy bedziemy rozdawac za friko. Moglibyscie np za friko dac nam itemy na bronie a my JAK JUZ SKONCZYMY +2 i bedziemy popowac rybe tylko dla itemow na bronie to sobie rzyjdziecie polotowac itemy na af3.

Dzis byla DLUGA noc.
Atma of Allure i 9 Carabaosse gems. 7 Carabosse padlo w sumie. Wszystko duo ^^


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 21 paź 2010, 08:51 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
100licad napisał(a):
TandK napisał(a):
jesli moge sie przydac do lapania triggerow czy cokolwiek na te atmy to sie chetnie przejde - do soboty jestem 24h online , pozniej tylko do 15:00

p.s Ragni potrzebuje tych itemow na trial z ryby, my porzebujemy seale wiec chyba da sie to polaczyc. Robienie tych wypasionych trialowych broni nie ma sensu w naszym ls bo nikt nie bedzie siedzial i farmil godzinami, to jak robienie relica z coinow ktore dropia w campagin


Też o tym myślałem > co wy na to że wymienimy dropy do triali na weapon na itemy do triali na +2 (na zasadzie że z naszych popów wy lotujecie dropy do weaponów i analogicznie my lotujemy odpowiednio dropy do +2) wymiana pop za pop.


Chodzi ci ze z naszego pop setu wy lotujecie itemy na +2 a my z Waszego na bronie, czy my Wam pomagamy zabic wasz pop set i lotujemy itemy na bronie a Wy sobie itemy na +2?
Jesli to drugie to spoko, a jesli to pierwsze to nie ma sensu za bardzo bo my nadal potrzebujemy itemow an +2 tez, a poza tym mamy do zrobienia w chuj tych ryb wiec predzej czy pozniej z naszych setow itemy bedziemy rozdawac za friko. Moglibyscie np za friko dac nam itemy na bronie a my JAK JUZ SKONCZYMY +2 i bedziemy popowac rybe tylko dla itemow na bronie to sobie rzyjdziecie polotowac itemy na af3.

Dzis byla DLUGA noc.
Atma of Allure i 9 Carabaosse gems. 7 Carabosse padlo w sumie. Wszystko duo ^^


Gratki dropów Ato :).
Problem jest taki że osób do lotowania itemów +2 będzie sporo (osoby które z TD + waszego PleaseDrop chodzą pomagać) jak dla mnie ok że najpierw wy sobie te +2 poskładacie ale potem chcielibyśmy my na wyłączność lotować te +2 proporcjonalnie do ilości popów z których wzieliście itemy na broń. I nie mówcie że ci z TD nie są zachłanni bo Sturm ninjalotował nasz drop ostatnio.

Jakie itemy robicie z +2 ?

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 21 paź 2010, 12:05 
Cytuj  
Pamietaj plz ze ato i ragni robia NM wtedy kiedy my spimy, wiec niewielu z nas bedzie moglo z nimi chodzic - nasze itemy sa nam naprawde nie potrzebne bo w zyciu nie zrobimy tych triali - szybciej sie doczekasz lvl 99 i moze bedziesz duo robic te NM, wtedy pomyslisz czy jeszcze chcesz ta bron, obecnie to strata czasu. Niech ato i ragni po prostu ida z nami a w zamian pomoga z atmami, uber NM itp, jak oni beda robic swoje to niech dadza znac kiedy i moze ktos z nas sie podepnie to wtedy dostanie drop na zasadzie wymiany

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2010, 13:11 
Cytuj  
TandK napisał(a):
Pamietaj plz ze ato i ragni robia NM wtedy kiedy my spimy, wiec niewielu z nas bedzie moglo z nimi chodzic - nasze itemy sa nam naprawde nie potrzebne bo w zyciu nie zrobimy tych triali - szybciej sie doczekasz lvl 99 i moze bedziesz duo robic te NM, wtedy pomyslisz czy jeszcze chcesz ta bron, obecnie to strata czasu. Niech ato i ragni po prostu ida z nami a w zamian pomoga z atmami, uber NM itp, jak oni beda robic swoje to niech dadza znac kiedy i moze ktos z nas sie podepnie to wtedy dostanie drop na zasadzie wymiany
Czy ja wiem, robimy roznie. Mozemy robic w bardziej przyzwoitych godzinach tez sporo popow. Dzis np Carabosse ciag dalszy mamy od 17 :D.


_________________
Obrazek

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2010, 15:31 
Cytuj  
ja będę na styk dziś - a może kilka minut później


_________________
COLD is BACK !

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1898 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 95  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.