mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1898 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 95  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 21 paź 2010, 20:00 
Cytuj  
Mnie dzisiaj nie będzie, partition magic postanowił zrobić psikusa i wysypać partycje. Instalowanie win 7 + photoshopa + 9328327 różnych innych rzeczy = epic fail.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2010, 23:44 
Cytuj  
po sprawdzeniu "stanu" ukonczonych LEGSow proponuje VOTE nad następną zonką do farmu :

FEETsy
HEADy

a dopóki niektóre osoby chcą jeszcze robić / kończyć LEGSy jednego dnia ( PON np. ) a w czwartki nowa zona > bo jeśli skupimy się na biciu tylko ryby + zdobywaniu KI na bossow Miseraux > to heads/feet nie zaczniemy w tym roku jeszcze .....


_________________
COLD is BACK !

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 22 paź 2010, 02:07 
Cytuj  
Jam mam oba legsy +1 wiec ciezko mi sie wypowiadac w temacie. Jak ustalicie tak bede chodzil, ale sprawiedliwym mi sie wydaje zrobienie kazdemu przynajmniej po legsach zanim bedziemy robic inne zony

Co do priorytetow
1. WAR
2. PLD

I tutaj jest duze ALE ... wolalbym 1 PLD, tylko jak to bedzie z tymi mobami. Co mi z tego, jak ustawie sobie w priorytecie job dla ktorego NM i tak bic nie bedziemy. PLD jest przerabany bo dropi go tylko ten amphiterion i VNM T3.

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 22 paź 2010, 07:05 
Cytuj  
Okazuje się że nie farm TE ani sama Carabosse jest trudna...tylko samo składanie pop setu jest trudne i czasochłonne...po 11 godzinach zabilismy 2x Carabosse oraz 3x Ovni :) 11/100!

A i jeszcze jedno :D

Obrazek


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 22 paź 2010, 08:39 
Cytuj  
Wczorajszy wypad udany, zabiliśmy rybę.

Przejrzyjcie key itemy co macie z popów na Rybę. Będziemy ją tłuc kiedy tylko to możliwe.

Co do head/feet czy ktoś bił te NMy i może powiedzieć które są łatwiejsze ?

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2010, 09:12 
Cytuj  
Ragni napisał(a):
Okazuje się że nie farm TE ani sama Carabosse jest trudna...tylko samo składanie pop setu jest trudne i czasochłonne...po 11 godzinach zabilismy 2x Carabosse oraz 3x Ovni :) 11/100!


Próbujecie elemental ws na baba yaga/la theine liege? Ponoć dramatycznie zwiększa szansę na drop triggera jeśli się znajdzie czerwone wykrzykniki.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2010, 09:16 
Cytuj  
Rha, robi cos Pixies w godzinnach dziennych? Bo panowie tutaj to wszystko wieczorami, a ja wtedy czesto jestem zajety, wiec szukam gdzie mozna jeszcze cos do roboty znalezc :p

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2010, 09:56 
Cytuj  
Nic zobowiązującego, eventy zaczynają się od 19. Ale jeśli chodzi o abyssea exp czy spontaniczny lowman dla seali na af3+1 to raczej o dowolnej porze.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 22 paź 2010, 10:15 
Cytuj  
Ok popatrzyłemna feet/head i:

Jeśli chodzi o feet to COR>THF>RNG (+1)
Head to THF>RNG>COR (+1)

wszysto mi jedno co pierwsze.

Proponuje do koca października robić legsy (zostały 2 terminy)
Potem preniesiemy się gdzie indziej, sporadycznie można robić spodnie +2 jak komuś pop item wpadnie.

W spodniach trochę braków ciągle jest ale odpowiednio zakrojony run i wszystko będzie:

All PLD ?/8
Huck THF ?/8
Saku BRD ?/8
Have COR 5/8 (przy okazji robie quest na seale ale wymaga on otwierania skrzynek)
Cold DNC 5 albo 6/8
Deva WHm ?/8
Zang MNK ?/8
Kogoś pominąłem ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2010, 12:08 
Cytuj  
SAKU chyba BRD feet skonczyl

ja DNC feet 5/8


więcej pamiętam z headsów - jakie NMy można bić :) , bo to już Pixies robiło

jakbyśmy head robili to ja :
SAM 6/8 jestem
BRD 2/8 chyba
WHM i DNC done tam
SMN 1/8 chyba

jeśli Vunkerl to tradycyjnie :

WHM 4/8
DNC 0/8


_________________
COLD is BACK !


Ostatnio edytowano 22 paź 2010, 12:49 przez coldee1, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2010, 12:46 
Cytuj  
0/8, nie dane mi tych legsów skończyć :P jak mi dzisiaj po update nie zacznie wszystko chodzić to sobie bana załatwię żeby więcej nie wracać.

**

Posty: 331
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2010, 16:41 
Cytuj  
1. BRD
2. BST

Legs:
BRD done
BST 7/8

Head:
BRD 0/8
BST 3/8

Feet:
BRD 0/8
BST 0/8


_________________
B.B.B.T.D. King

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2010, 18:13 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Ragni napisał(a):
Okazuje się że nie farm TE ani sama Carabosse jest trudna...tylko samo składanie pop setu jest trudne i czasochłonne...po 11 godzinach zabilismy 2x Carabosse oraz 3x Ovni :) 11/100!


Próbujecie elemental ws na baba yaga/la theine liege? Ponoć dramatycznie zwiększa szansę na drop triggera jeśli się znajdzie czerwone wykrzykniki.


Ta... elemental WS w duo na mnk+rdm XD Ragni czasem probowal earth crusher XD

Bylem raz na NIN na carabosse i wtedy probowalismy bo NIN ma sporo, a Blade: Ei ztrigerowalo red !! na Cara i zdobylismy Atme ;)


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2010, 22:14 
Cytuj  
Tylko Blade: Ei triggernie atmę i tak, reszta się nie kwalifikuje jako stricte elementalny WS.

Jak idziesz NIN to możesz wziąć GKT, miecz i sztylet oprócz katan. Ragni mógłby wziąć cluba poza staffem- wtedy szansę na gwarantowany trigger Wam się diametralnie zwiększa.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 22 paź 2010, 22:53 
Cytuj  
No tak ato robil, ale to dużo czasu zajmowało. Zaczęliśmy normalnie bić i dawały key itemy 1/2 czy tam 1/3 ale wczoraj to było 1/10 itp wiec wrócimy jednak do triggerowania red !! - Ato może robić z katany gkt dagger i cluba, ja bym miał problem z trafieniem z cluba... a na staff używam dusty wing :p


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2010, 07:57 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Tylko Blade: Ei triggernie atmę i tak, reszta się nie kwalifikuje jako stricte elementalny WS.

Jak idziesz NIN to możesz wziąć GKT, miecz i sztylet oprócz katan. Ragni mógłby wziąć cluba poza staffem- wtedy szansę na gwarantowany trigger Wam się diametralnie zwiększa.


Wszystko wiem Rhae :D z Cluba tez lepiej jak nin wali bo jak zakladasz katane w druga lape to nawet jak missujesz z club to trafiasz z sub hand katany do tp :)

Z Carabosse bylo zabawnie bo najpierw zrobilem GKT pozniej dagger pozniej club i dopiero na koncu switchnalem na katany i blade: Ei ztriggerowalo :D
Lepiej mi powiedz ktore NIN Ws moga ztriggerowac niebieski bo tego akurat nie wiem.


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2010, 09:02 
Cytuj  
Tego nie jestem pewien ale najwięcej triggerów było z ku i ten. Jednak dla pewności i tak używam wszystkich poza Ei i Metsu :]


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2010, 09:04 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Tego nie jestem pewien ale najwięcej triggerów było z ku i ten. Jednak dla pewności i tak używam wszystkich poza Ei i Metsu :]


Mi sie wydaje ze wlasnie 3 ostatnie triggeruja.
MNK Howling,Dragon,Asuran
NIN Jin,Ten,Ku

EDIT: Ale tez robie wszystkie XD


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 23 paź 2010, 11:03 
Cytuj  
Ato kiedy bedziecie chcieli robic ta atme do tankowania? Mam na nia mocne cisnienei i nie chcialbym jej przegapic a za czesto teaz nie bede online - jestes w stanie okreslic sie do +/- 2h i daty? Czy tez jest plan zrobienia jej podczas ktoregos z wypadow pon - czw?

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2010, 11:28 
Cytuj  
TandK napisał(a):
Ato kiedy bedziecie chcieli robic ta atme do tankowania? Mam na nia mocne cisnienei i nie chcialbym jej przegapic a za czesto teaz nie bede online - jestes w stanie okreslic sie do +/- 2h i daty? Czy tez jest plan zrobienia jej podczas ktoregos z wypadow pon - czw?


Ten mob na papierze wydaje sie trudny. Trzeba go bedzie chyba tankowac w 1 osobe + duzo cure i cursna bo jakos nie widze tej walki z kilkoma osobami w zasiegu AoE 4 hit i doomga. Proponuje w poniedzialek po Waszym wypadzie.

EDIT: Zreszta przeciez Rhae walczyl z Bukhisem napewno! Rhae napisz mi jak silne sa te jego 3-4hit i jak sobie radzic z cruor buff dispel i max hp down? Dobrym pomyslem jest solo tankowac na MNK? NIN ma chyba za malo hp zeby przyjac blizzaga IV? Da sie go stunowac?


_________________
Obrazek

Obrazek


Ostatnio edytowano 23 paź 2010, 12:42 przez Bartelius, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1898 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 95  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.