mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1898 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 95  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 14:14 
Cytuj  
Tak, ale jest to topic do umawiania sie itp. i szukanie i czytanie jest lekko niewygodne jak trzeba co troche przewijanie przez twoje wielkie screeny. (zreszta parsy itp tez nie wiem po co wrzucac :P)

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 14:24 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Targaryen napisał(a):
Z epeenem do Epeen topic, ostatnie ostrzeżenie.


Mysle ze traktujesz to zbyt serio. Od dawna to forum zyje tylko 1 topic'iem i wszystko jest Abyssea related, wiec wez zluzuj.


Wcale nie jednym Ato, pamiętaj że jutro tłuczemy Kiriny :D

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 14:25 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Tak, ale jest to topic do umawiania sie itp. i szukanie i czytanie jest lekko niewygodne jak trzeba co troche przewijanie przez twoje wielkie screeny. (zreszta parsy itp tez nie wiem po co wrzucac :P)


Screeny raczej ubarwiaja ten topic niz go psuja (i chetnie widzialbym wiecej), a znalezienie informacji o umawianiu sie i to ze musisz przewijac wielkie screeny to sorry ale gowno nie argument. Jak ktos jest lazy albo chce zlaesc dziure w calym to znajdzie ja zawsze. Topic jest pelny screenow ktore sa bardziej epeen niz cokolwiek innego ale zawsze sa powiazane z rzeczami abyssea (screen hucka z nowymi headami, Lesia z mantle i evisecaration dmg,). Parse Hucka zajmuja z 5 razy wiecej miejsca niz moj screen i w 80% zawieraja nieistotne informacje w 10% istotne a 10% epeen. Przyjebanie sie nagle do mojego screenu jest albo zrobione po zlosci, albo z powodu zlego humoru, albo czegos podobnego.

Wez jeszcze kaz mi zmienic podpis przeciez tez jest Epeen, a wystepuje pod kazdym moim postem w tym topicu ;)


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 14:34 
Cytuj  
Niektorzy poprostu lubia porzadek, a nie wiem co to za bol wchodzic do 2 topicow co jakis czas zamiast do jednego :p

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 14:37 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Niektorzy poprostu lubia porzadek, a nie wiem co to za bol wchodzic do 2 topicow co jakis czas zamiast do jednego :p
dobra mi to rybka


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 15:17 
Cytuj  
e tam - mi ten screen monitora nie spalił :)

gratz af3+2! :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 15:19 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
e tam - mi ten screen monitora nie spalił :)

gratz af3+2! :)


Thx ^^


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 15:39 
Cytuj  
Tylko dlatego zwracam uwagę i staram się tego pilnować aby nie zrobił się (po raz kolejny) w niewłaściwym temacie offtopic na temat WS setów czy jakaś nowa drama.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 15:52 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Tylko dlatego zwracam uwagę i staram się tego pilnować aby nie zrobił się (po raz kolejny) w niewłaściwym temacie offtopic na temat WS setów czy jakaś nowa drama.
To napisz tak od razu a nie jakies ostrzezenia dajesz XD

EDIT: Offtop sie zrobil w sumie wlasnie teraz na temat screenow XD


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 20:44 
Cytuj  
Gratki AF3+2, nie powiem zazdroszcze ^^

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 24 lis 2010, 14:27 
Cytuj  
Co nam zostało do skończenia z head ?

Priorytetowo:

Tom PLD
Allbin DRG
Saku BRD

Drugorzędnie:

Zang SMN
Tom WAR
Ja SAM i COR
Deva MNK

proponuje bić:
http://wiki.ffxiclopedia.org/wiki/Gaizkin <- BRD, DRG + KI do popnięcia bossa
http://wiki.ffxiclopedia.org/wiki/Kampe SAM, DRG, WAR
http://wiki.ffxiclopedia.org/wiki/Nightshade BRD, PLD

Jeśli Huck będzie w piątek można spróbować zrobić 2 wypady, ja na czwartkowym będę raczej na 100%, w piątek nie jestem pewien.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2010, 14:30 
Cytuj  
Ja drugorzednie tez bym SMN chcial ^^

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 24 lis 2010, 14:33 
Cytuj  
SMN dropi szkielet i dzrzewo, osobiście wole bić drzewo bo dropi też COR :)

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 25 lis 2010, 14:32 
Cytuj  
Kto dziś będzie na abyssea ? Co bijemy ?

Może na początek dla rozruszania trzepniemy:
http://wiki.ffxiclopedia.org/wiki/Minhocao

Zanim pójdziemy do Attohwa?

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2010, 14:53 
Cytuj  
ja bede z pociagu - do 22:30 ;)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 lis 2010, 15:02 
Cytuj  
Raczej będę.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2010, 15:18 
Cytuj  
Ja raczej nie.

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 25 lis 2010, 16:40 
Cytuj  
mnie dzisiaj nie bedzie niestety, a worma bym chetnie ustrzelil

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 25 lis 2010, 23:33 
Cytuj  
Kolejne sukcesy w konczeniu AF+1
- DRG head +1 (All)
- SAM head +1 (ja)
- BLM legs +1 (Lala - gratki kompletu AF +1)
- THF legs +1 (Huck)
- PLD legs +1 (All)
Dodatkowo Tom złapał WAR i PLD head seals a Zang MNK legs seals.

W poniedziałek mnie nie ma więc jak coś to wybierzcie moby które nie dropią moich jobów plz.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2010, 13:48 
Cytuj  
Nie wiedzialem czy robic dla tego nowy topic, ale zdecydowalem ze nie ma sensu. Po wypracowaniu doswiadczenia w Fell Cleave party mamy nastepujaca propozycje dla praktycznie wszystkich:

Kazdy kto chce moze przyjsc leechowac na naszych party na dowolnym jobie i dowolnym lvlu (exp w tych pt przewyzsza 95% standardowych ally). Czego wymagamy w zamian? Prosta sprawa. Zbieracie dla nas KI ze skrzynek jakie beda wypadac. Innymi slowy mozna nic nie robic ale nie mozna chodzic afk na dluzej niz 2-3 minuty, czyli nie na tyle dlugo zeby skrzynka z potencjalnym KI nie zniknela. Po skompletowaniu KI dla wiekszosci osob w party(lub ally jesli przyjdzie wiecej osob) bijemy NMy z tych KI takze kazdy kto ma set musi nam te nmy popnac (nie musi pomagac w walce itd.) Powod dla ktorego przychodzicie nie jest dla nas wazny. Mozecie robic sobie darmowy czas (czas w tych party po 3-4h dochodzi do 400-600 minut spokojnie) czy chcecie po prostu poexpic job od 30 do 85. Wiekszosc R/e ktore wypadaja z NMow ktore bijemy takze bedziemy rozdawac (oczywiscie jesli dla nas potrzebne juz bedziemy mieli). Zony ktore w ten sposob bedziemy robic to:
La thaine - nie planujemy tu zostac dlugo, wiec jesli ktos chce sie zalapac na ta zone z jakiegokolwiek powodu to beda to pewnie najblizesz 2-4 dni od poniedzialku.
Tahrongi - Tu zostaniemy raczej dlugo.

Nie jestem za bardzo pewien jak rozwiazac to w nowych zonach. Napewno jeśli posiadacie KI z :
Amun (Ulhuadshi)
Haqet (Cirein)
Tunga (Itzapapalotl)
Gukumatz (Sobek)
to oferujemy zdobycie reszty KI do stworzenia pop setow zawierajacych KI z 4 wyzej wymienionych NMow po czym zabicia T2 w zamian za itemy na Emp weapon (cala reszta dla Was).

Jesli ktos posiada KI z jakis T2 ktorych nie potrzebujemy pod emp weapons (oczywiscie nie KI z chestow tylko te ktory w chestach nie ma) i potrzebuje nas do zmercowania reszty pop setu i NMa to sprawa jest do obgadania bezposrednio na /tell w sprawie podzialu dropow.

Osobna sprawa to jeszcze Abyssea-Atthowa. Jest tam taki NM tunga, ktory jest dosyc klopotliwy i potrzebujemy tez kilka nmow dla seali (w sumie w vunkler tez by sie moze jakis nm znalazl. Wchodzi wiec w gre leechowanie w Atthowa/Vunkler za pomoc w zabijaniu NMow pod potrzebne nam seale i KI (oczywiscie wszystkie zbedne nam seale i itemy mozecie sobie brac).

Jezeli potrzebujecie nas do zmercowania czegokolwiek innego w abyssea lub poza to sprawa ceny jest do obgadania (czy to w gilach czy w "naturze"). Oczywiscie nie mowie, ze za kazda nasza pomoc bedzie cena. Chodzi mi raczej o konkretne zlecenia z ktorych macie konkretne korzysci, a my konkretne straty (np stonow).

Jesli ktos jest zainteresowany czyms powyzszym to prosze o kontakt do mnie lub Ragniego. Runy robimy zazwyczaj przez caly tydzien w godzinach wachajacych sie od poludnia do 2 w nocy (oczywiscie jesli ktos musi wczesnie isc to wszystko mozna tak rozplanowac zeby np wczesniej popnal NMa/pomogl cos zabic/itd. zeby sie wyrobil)

Zastrzegam od razu, ze niektore NMy jak np Sobek mimo kompletnego przygotowania i tak moga sie okazac chujami i np zrobic combo tp moves i spelli ktore w lowman moga sie skonczyc wipem, ale zdaza sie to rzadko i mile widziana, mimo ze to my marcujemy, jest drobna pomoc w takich wypadkach.


_________________
Obrazek

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1898 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 95  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.