mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 25 lis 2010, 09:03 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
Sprobujmy sie ustawic jeszcze raz ale tym razem tak zeby kazdy przyszedl. Jest godzina wyznaczona to z 10 minut na ustalenie jobow i go, a wczoraj po 40 minutach gadania jak zrobic kirina zaczelismy sie zastanawiac czy jego robic czy cos innego, nie dla mnie sa takie ustawki.


Agreed, tylko też nie ma co iść na pewnego wipe i stratę pop setów farmowanych w pocie czoła :), wczoraj brakowało z 2 magów i można by pójść. Moim zdaniem skład minimalny to:

Ragni RDM/NIN - kite Kirina
Deva WHM/RDM - main heal
Lalafer BLM - DD nr. 1
Zang MNK - DD nr. 2
Allbin DRG - DD nr. 3
Tom WAR - DD nr. 4 (chyba jak Ragni będzie tankował lepiej iść WAR aby szybciej popy zabijać)
Ato - tutaj nie wiem co najlepsze - BLM MNK NIN ? NIN mógłby vokować addy
Have - THF/NIN - dla TH, ewentualnie Kite kolejnego adda jak poprzedni nieubity.

Oczywiście jakby było więcej osób to super - Goku na RDM by był bardzo przydatny, Saku na BRD, Huck na BLU lub THF i wtedy ja COR lub RNG lub SAM.

Problem jest taki że ja Kirina biłem raz, walka trwała 2h prawie i moim głównym zadaniem było wrzucenie windów na addy. Dlatego jeśli ktoś ma sugestię co do taktyki lub jobów to proszę piszcie, jak będą joby i taktyka ustalona to szybciej się zbierzemy.

Proponuję umówić się na niedzielę - Ato Ragni możecie wtedy ?

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2010, 09:10 
Cytuj  
100licad napisał(a):
Zangetsukun napisał(a):
Sprobujmy sie ustawic jeszcze raz ale tym razem tak zeby kazdy przyszedl. Jest godzina wyznaczona to z 10 minut na ustalenie jobow i go, a wczoraj po 40 minutach gadania jak zrobic kirina zaczelismy sie zastanawiac czy jego robic czy cos innego, nie dla mnie sa takie ustawki.


Agreed, tylko też nie ma co iść na pewnego wipe i stratę pop setów farmowanych w pocie czoła :), wczoraj brakowało z 2 magów i można by pójść. Moim zdaniem skład minimalny to:

Ragni RDM/NIN - kite Kirina
Deva WHM/RDM - main heal
Lalafer BLM - DD nr. 1
Zang MNK - DD nr. 2
Allbin DRG - DD nr. 3
Tom WAR - DD nr. 4 (chyba jak Ragni będzie tankował lepiej iść WAR aby szybciej popy zabijać)
Ato - tutaj nie wiem co najlepsze - BLM MNK NIN ? NIN mógłby vokować addy
Have - THF/NIN - dla TH, ewentualnie Kite kolejnego adda jak poprzedni nieubity.

Oczywiście jakby było więcej osób to super - Goku na RDM by był bardzo przydatny, Saku na BRD, Huck na BLU lub THF i wtedy ja COR lub RNG lub SAM.

Problem jest taki że ja Kirina biłem raz, walka trwała 2h prawie i moim głównym zadaniem było wrzucenie windów na addy. Dlatego jeśli ktoś ma sugestię co do taktyki lub jobów to proszę piszcie, jak będą joby i taktyka ustalona to szybciej się zbierzemy.

Proponuję umówić się na niedzielę - Ato Ragni możecie wtedy ?


BRD
BRD

DD
DD
DD
DD
SMN
COR

Walka nie powinna trwac wiecej niz 2 minuty.


_________________
Obrazek

Obrazek


Ostatnio edytowano 25 lis 2010, 09:12 przez Bartelius, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2010, 09:11 
Cytuj  
double post


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 25 lis 2010, 09:13 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
100licad napisał(a):
Zangetsukun napisał(a):
Sprobujmy sie ustawic jeszcze raz ale tym razem tak zeby kazdy przyszedl. Jest godzina wyznaczona to z 10 minut na ustalenie jobow i go, a wczoraj po 40 minutach gadania jak zrobic kirina zaczelismy sie zastanawiac czy jego robic czy cos innego, nie dla mnie sa takie ustawki.


Agreed, tylko też nie ma co iść na pewnego wipe i stratę pop setów farmowanych w pocie czoła :), wczoraj brakowało z 2 magów i można by pójść. Moim zdaniem skład minimalny to:

Ragni RDM/NIN - kite Kirina
Deva WHM/RDM - main heal
Lalafer BLM - DD nr. 1
Zang MNK - DD nr. 2
Allbin DRG - DD nr. 3
Tom WAR - DD nr. 4 (chyba jak Ragni będzie tankował lepiej iść WAR aby szybciej popy zabijać)
Ato - tutaj nie wiem co najlepsze - BLM MNK NIN ? NIN mógłby vokować addy
Have - THF/NIN - dla TH, ewentualnie Kite kolejnego adda jak poprzedni nieubity.

Oczywiście jakby było więcej osób to super - Goku na RDM by był bardzo przydatny, Saku na BRD, Huck na BLU lub THF i wtedy ja COR lub RNG lub SAM.

Problem jest taki że ja Kirina biłem raz, walka trwała 2h prawie i moim głównym zadaniem było wrzucenie windów na addy. Dlatego jeśli ktoś ma sugestię co do taktyki lub jobów to proszę piszcie, jak będą joby i taktyka ustalona to szybciej się zbierzemy.

Proponuję umówić się na niedzielę - Ato Ragni możecie wtedy ?


BRD
BRD

DD
DD
DD
DD
SMN
COR

60 sec walka.


Ale to chyba wymaga użycia 2h, czyli styknie na 1 popnięcie najlepiej by było popnąć przynajmniej 2 razy (mamy 3,75 pop setu) chyba że liczymy na fart przy restore 2h przez COR...

i brakuje tam THF dla TH :)

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2010, 10:55 
Cytuj  
Lepsze 4x po 2 minuty nic raz 4h :D


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 25 lis 2010, 11:11 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Lepsze 4x po 2 minuty nic raz 4h :D


Fakt faktem, dlatego pytam o zdanie jaki skład jest wystarczający aby zabić go w rozsądnym czasie bez 2h, jeśli się nie da pójdziemy 4 razy.

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 29 lis 2010, 12:29 
Cytuj  
Wczoraj w związku z problemami z ludzmi nie udało się zrobić wypadku, może następna niedziela ?

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 29 lis 2010, 13:23 
Cytuj  
Jako ze ludzie czasu nie maja za wiele to moze po prostu zrobmy go zamiast Abyssea?

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 29 lis 2010, 16:00 
Cytuj  
Albo przed Abyssea ? Bo nie ma co rezygnować z runu Abyss jeśli mamy zrobić 2h zerg. Prawdopodobnie moglibyśmy się zamknąć w niecałe 1h jeśli wcześniej ustalimy joby wliczając w to dojscie do Sky i zmiany jobów przed Abyss.

Bartelius napisał(a):
BRD
BRD

DD
DD
DD
DD
SMN
COR

Walka nie powinna trwac wiecej niz 2 minuty.


Ato zakładam że SMN dla Perfect def ?
Można zrobić tak:
BRD: Ragni
BRD: Saku

DD: Tom WAR
DD: Allbin DRG
DD: Zang MNK
DD: Ato ??
DD: Lala BLM
RDM: Goku
SMN: ?? Nie wiem czy ktoś u nas ma perf. def. Trzeba spytać Deva
COR: Ja
THF: Huck

Można by spróbować 2 razy zabić jak sie pofarci z COR 2h.

Można we czwartek spróbować jeśli Ato / Ragni mogą.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2010, 17:47 
Cytuj  
o ile Lesiu ma dostep do mojej Postaci wciaz - to na SMN macie Alexandra z PD ... mozecie uzyc


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 29 lis 2010, 17:50 
Cytuj  
Deva nie ma.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 02:31 
Cytuj  
100licad napisał(a):
Albo przed Abyssea ? Bo nie ma co rezygnować z runu Abyss jeśli mamy zrobić 2h zerg. Prawdopodobnie moglibyśmy się zamknąć w niecałe 1h jeśli wcześniej ustalimy joby wliczając w to dojscie do Sky i zmiany jobów przed Abyss.

Bartelius napisał(a):
BRD
BRD

DD
DD
DD
DD
SMN
COR

Walka nie powinna trwac wiecej niz 2 minuty.


Ato zakładam że SMN dla Perfect def ?
Można zrobić tak:
BRD: Ragni
BRD: Saku

DD: Tom WAR
DD: Allbin DRG
DD: Zang MNK
DD: Ato ??
DD: Lala BLM
RDM: Goku
SMN: ?? Nie wiem czy ktoś u nas ma perf. def. Trzeba spytać Deva
COR: Ja
THF: Huck

Można by spróbować 2 razy zabić jak sie pofarci z COR 2h.

Można we czwartek spróbować jeśli Ato / Ragni mogą.


Bede szczery, watpie ze Zang podola. Nie znam dokladnie equip Toma i Alla, ale moze dadza rade, jednak Ragni zdecydowanie na DD zamiast Zanga i to na DNC prawdopodobnie. Pogadajcie z Lesiem niech przyjdzie na BRD+SMN chociaz.


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 08:52 
Cytuj  
Ale co jest nie teges?

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 15:27 
Cytuj  
brd+smn sie nie da:) albo brd albo smn:)


_________________
Jast v2.0

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 16:12 
Cytuj  
BRDa z tego co pamietam to Ator z Ragnim juz ma - idz SMN z Alexem .... w podstawowym equipie bedziesz mial 1,1k MP - tyle chyba musi byc zeby PD bylo efektywne .


_________________
COLD is BACK !

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.