mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 11:14 
Cytuj  
Obrazek

As previously mentioned on this space, FINAL FANTASY XI will see more frequent updates in the future, with the introduction of small-scale patches to complement the major releases seen thus far.

We are pleased to announce that the first of these small-scale patches is scheduled for mid-February, and will usher in a range of battle-related tweaks, such as increasing experience point yield and lifting level restrictions on certain mission battlefields. The PlayStation 2 HDD storage issue will also be addressed, with adjustments to the way version update files are downloaded.

Details will be made available right here on Topics in the coming weeks, so stay tuned!

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 12:07 
Cytuj  
o wszystkich (1. branie większej ilości traverser stones od joachima 2. zdjęcie level capa dla misji "nation"owych 3. możliwość wymiany itemów ToAU) tych rzeczach (i o innych też) pisali na twitterze:

http://twitter.com/FFXI_EN

czyli jeszcze:

Diehard PUPs of Vana'diel, fear not! We're planning adjustments for the next major version update, so rest easy! Details to come!

For the mid-February update we're planning to add the <petmpp> command. You didn't think we'd add hpp and forget the other, right...?

While still a ways off, we received the green light to create an official #FFXI forum! Keep your eyes peeled for more details!


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 lut 2011, 10:18 
Cytuj  
Exp poza abyssea ma byc dwa raz wiekszy - fajnie!

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 1 lut 2011, 10:40 
Cytuj  
I tak levelowanie 30+ będzie w Abyssea, nie wiem co musieliby dodać aby opłacało się levelować poza. Dominion Opsy dają exp, cruor, dominion punkty + szanse na seale. Poza abyss mamy... conquest points? Dodatkowo exp chain w Abyss trudno jest złamać, no i można iść kulturalnie na przerwę do toalety, na obiad, do sklepu :). No chyba że zrewolucjonizują Campaign i będzie dawał porównywalny exp bo to było nawet spoko do solowania.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 lut 2011, 10:47 
Cytuj  
Problemem nadal jest -30, plus nie wszyscy lubia leechowac w abyssea, nie wszyscy tez maja taka opcje, albo maja ja zawsze. A jezeli bedzie sie dalo spokojnie tez poza exp robic rozsadny exp to czemy nie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 lut 2011, 10:53 
Cytuj  
Ja tam bede sobie solowal moim NIN jak dadza 2 x exp. To tez fajna wiadomosc dla BST.

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 1 lut 2011, 10:57 
Cytuj  
Levelując COR poszedłem do zwykłego PT (lesser collibri) - level 54. Było 5 osób NIN taru, RNG, BLU, COR (ja), WHM. RNG miał archery skill 100, większość przyszła półgoła. Po godzinie kiedy netto na EXP wyszedłem na 0 podziękowałem za zabawę. A na RDM levelując 20 - 30 dostałem 1 (słownie jedno) zaproszenie do PT, poszedłem w końcu BLM bo skład był WHM RDM RDM (ja) DNC DNC i THF :) Resztę robiłem solo RDM/BST lub duo z Deva (levelował DNC albo WAR sub).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 lut 2011, 11:18 
Cytuj  
Nie mowie, ze party ludzie maja robic, tylko o solo wlasnie. (albo low-man)

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2011, 14:43 
Cytuj  
Przyjaciel sie bardzo cieszy. Razem z Kupofriend's Ring to wszytskie joby jakie chcemy na nim 90 wkoncu bedzie mozna w jeden dzien zrobic 1->30 :D


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 17:15 
Cytuj  
mały update z twittera:

# Next Major VU: Looking into making adjustments to the difficulty exploiting weakness in Abyssea using BLU's Blitzstrahl & 1000 Needles

# Confused about "fishing instinct"? Hop in this Cavernous Maw and visit the distant past (2005!) for more info! http://bit.ly/finstinct

# Information on battle related adjustments planned for the Feb. minor version update has been posted on Topics! http://bit.ly/battleadj

# Goblin Stir-fry Hint #1: What would stir fry be without the oil? Be sure to pick up this item at your local Derfland regional vendor!

# We’re looking into improving the effectiveness of "fishing instinct" and are hoping to have this ready for the major version update!

# We've confirmed an issue where bait is consumed when fishing up rusty leggings. Planning to fix this during the Feb. version update.

# Put on your chef hat and get ready to wok and roll! Over the next 8 days we'll be releasing hints for the Goblin Stir-fry recipe!


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.