mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 248 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 13:28 
Cytuj  
I znów Sim mysli za nas, a przynajmniej za kilka osób... Padło hasło STATIC 56-60, dlatego otwieram topic. Czy ktoś się na to pisze?

Skład do ustalenia, ale wydaje mi się że z osób chętnych to: Kalcia - rdm, Veji - war, Myrta - sam, Cold - whm, Comodo - brd, ja - mnk, .....

Byłoby fajnie gdyby coś takiego powstało i przynajmniej zrobiło tych kilka leveli.

Otwieram listę chętnych:
1. Tomala mnk58/war29 (mnk prawie 57)
2. docelowo Veji war/nin
3. Myrta sam/rng
4. Cold whm
5. Kalcia rdm/blm
6. Phalian pld/war

Co do sesji ew. statica, jak dla mnie każdy dzień pon-pt od 20 - 24 +/- godzina w każdą stronę. W weeknedy różnie, zwłaszcza w wakacje.... raz jestem a raz mnie nie ma.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 sie 2005, 11:58 przez Tomalsky, łącznie edytowano 4 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 14:06 
Cytuj  
OK, ja sie pisze, ale:
a) nie ma tanka
b) lvl 56-60 to za imho duzy gap
c) chcialbym aby ten static expowal przynajmniej 10h tygodniowo

Sorki, ze takie problemy robie, ale juz w jednym staticu bylem i nie chce powtorki z niego :/


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 14:11 
Cytuj  
mozecie raz wyskoczyc i zobaczyc czy dasz rade ty tankowac veji... wiem co o tym myslisz ale moze w rozsadnym party i kilkoma radami od naifa daloby rade :>

jesli brakowaloby chetnego DD to moj rng moze byc na lawce rezerwowej ^^:


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 14:17 
Cytuj  
Veji, doskonale Cie rozumiem. Wiem że jako tank mógłbyś w tym składzie wystapic tylko Ty, ja mógłbym pomagać w vokowaniu, ale musielibyśmy wybierać dobrze spoty i przeciwników (musielibyśmy faktycznie spróbować jak nam idzie). Co do sporego rozstrzału między lv, ja zaniżam stawkę, ale mam tylko 3,5 k tnl, więc może da radę. Też chciałbym expować z 10 h tygodniowo.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 18:01 
Cytuj  
ja to sie zastanawiam :/
mam w sumie ledwo dingniety 58 (600expa ponad lv), ale Xet cos ma mi pozyczyc fajnego jak dingne 61 przed jego wyjazdem .___. takze to czy ja bede w staticu zalezy od Xeta, bijcie jego (zeby pozyczyl mi to cos niezaleznie od lv ;p)


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 18:47 
Cytuj  
Myrta SAM/RNG lvl 57


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 08:29 
Cytuj  
Jesli sie zbierze sklad to sprobuje potankowac, mam 800 expa do Lorici (+8 enmity) wiec za chwile bedzie latwiej. Poniewaz nie mamy w prty BLM nie powinno byc problemu z utrzymaniem hate'a wsrod melee. Problemem bedzie to iz przy moim aktualnym equpie ja dostaje od mobka taki dmg jak piechur od czolgu ;]

Z reszta - na razie nie zglosil sie zaden mag wiec nie ma co deliberowac


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 08:47 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
deliberowac


... trudne słowo :) LOL

A tak wracając do tematu... Tak poprosimy o magów, Cold?? Kalcia?? i prawie magów ( :) ), Comodo??


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 09:18 
Cytuj  
Ja już troszkę nie ufam statikom po ostatnim. Zeresztą, mam 59 lvl, a ty 56, a to jednak duża rozbierzność.

Dziękuję za pamięć ;)


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 10:06 
Cytuj  
Wiem że mam 56, ale tak jak pisałem do 57 brakuje mi 3,5 k.
A z tego co pisał Sim, róznica tych kilku leveli nie jest taka straszna....


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 10:15 
Cytuj  
Nie chciałbym się wtrącać zbytnio w wasz przyszły static, ale proponuję żeby zdefiniował ktoś termin ostatecznych decyzji ludzi.
Static wasz nie musi być full i nawet lepiej żeby nie był. Łatwiej się umawiać na termin w 2-3-4 osoby niż w 6.
Zawsze można dobrać resztę w Jeuno i okolicach. :D

Jak ktoś się nie załapie to niech sobie stworzy w kilka osób inny static.

BLM jest "trochę istotny" :) dla party, bo każdy zna przecież działanie WarpII, SleepII, Escape, Tractor, zazwyczaj sub ma WHM i poleczyć może też, może Bar- rzucać jak WHM sobie restuje itd. ... czasem też może jakiś damage zadać jak trzeba :evil: . Ale zamiast niego można mieć kilka osób w party też.

Najważniejsze jest żeby ludzie się szybko zdecydowali i żebyście zamknęli listę jak najszybciej i zaczęli expować.

Różnica w lvl'ach to temat rzeka. Jak nie spróbujecie to się nie dowiecie. :D

Niedawno byłem z jap party, różnica leveli =2 , exp od 60-140, 2.3k exp na godzinę (Gustav tunel, nawet nie wiem czemu tam byłem, pewnie to nie było exp party tylko polowanie na ancienty :D).
Milczałem jak grób (po 3-4 godzinach oczekiwania na invita), bo dla mnie każdy 1k expa jest ważny. Dla was też będzie. Musicie tylko poczekać kiedy będziecie mieć 30k tnl.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 11:02 
Cytuj  
Tomalsky napisał(a):
Wiem że mam 56, ale tak jak pisałem do 57 brakuje mi 3,5 k.
A z tego co pisał Sim, róznica tych kilku leveli nie jest taka straszna....
Ja już przeskoczyłem te lvle i dla mnie taka różnica, to duże zaniżenie expa. Bo mobka, który dla mnie jest IT lub VT będziesz zabijał dużo dłużej (z racji missów).


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 11:46 
Cytuj  
Rozumiem. Wobec tego nie bierzemy Komody pod uwagę w ew. Staticu. Lub mnie z racji najniższego lv.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 12:02 
Cytuj  
Tomalsky napisał(a):
Rozumiem. Wobec tego nie bierzemy Komody pod uwagę w ew. Staticu. Lub mnie z racji najniższego lv.


Realnie "patrząc" - zanim ten static ruszy do zdobycia expa to te 3.5k expa Tomala możesz zdobyć kiedy tylko chcesz i kiedy Ciebie zechcą w party.
To jest 1h lub 1.5h expowania przecież.
Ale skoro to przeszkadza (1-2 godziny expowania w staticu z expem o 10-20 niższym niż oczekiwany) ... zobaczymy jakie będą trudności jak będziesz mieć 57 lvl !!!!!! (Sam jestem ciekawy :D ).


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 12:06 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
Realnie "patrząc" - zanim ten static ruszy do zdobycia expa to te 3.5k expa Tomala

Realnie 'patrzac' to w czasie gdy Tom zrobic te 3.5k xpa, Comodo zrobi 3.5 levela.

Heh... to chyba najwieksza bolaczka tej gry - expowanie takim jobem jaki sie ma :/ A jak sie ma taki jaki ma Tomala to juz w ogole trzeba miec nerwy ze stali i anielska cierpliwosc.

[tutaj mial byc caly wywod na temat warunkow w jakich niektore joby musza dochodzic do tego co z kolei przychodzi innym jobom z latwoscia, ale stwierdzilem ze kazdy inteligentny wie o co chodzi =P]

Mysle ze po to jest tez static, zeby takim ludziom pomagac. Po te zeby mniej bylo takich Arlinow, Karwackow, Phalianow itp.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 12:23 
Cytuj  
To prawda.
Wiekszosc monkow odpada miedzy 50 a 60 levelem. Trzeba miec sporo szczescia i samozaparcia, zeby to przetrwac. Potem na szczescie jest juz coraz lepiej.

Po mozolnym zebraniu "niezbednych jobow" zostaja 2 spoty w party i wtedy na pelnym luzie mozna wybierac z calej armii DD z wywieszona flaga: SAMow, WARow, MNKow itd

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 12:56 
Cytuj  
Wiem, wiem, wiem. Bolesna prawda. Ostatnie party miałem jakies 2,5 tygodnia temu. Co prawda byłem w tym okresie i na krótkim urlopie i miałem problemy z netem, ale nie zmienia to faktu, że jest ciężko, nawet samem składając party. Ale nadal mam pozytywne nastawienie i sporo samozaparcia. Byle do 60tego :)
Co do kwestii tych 3,5 k to jasne, to jest godzina gry w dobrym pt...pod warunkiem ze sie je znajdzie i że bedzie dobre....

Vejitta napisał(a):
Mysle ze po to jest tez static, zeby takim ludziom pomagac. Po te zeby mniej bylo takich Arlinow, Karwackow, Phalianow itp.


True.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 23:23 
Cytuj  
Dobra, podbiłem dzis z expem do 58 lv, więc może static jest teraz aktualny?
Lv 58-60 :)

Swoją drogą miałem dziś najlepsze pt w swojej dotychczasowej karierze.... @19k expa w @4h. Heh. No i 2 lv mi dingnęły :)


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 00:04 
Cytuj  
Heh... 5k -> 61 lvl

Dzisiaj mialem niezle prty - 2x WAR/NIN, MNK/THF, MNK/WAR, BRD/WHM i RDM/WHM. Zadnych tankow, zadnych czarnuchow, na pierwszy rzut oka totalnie cyrkowy setup - a jednak sprawdzal sie ;) Szkoda ze dwa razy padlem - bylby 61 :(

Ja sie zapisalem i czekam na decyzje innych. Proponuje poczekac jeszcze do konca tego tygodnia. Jak nadal bedzie takie 'zainteresowanie' to wydaje mi sie ze mozna sobie darowac...


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 00:13 
Cytuj  
Dojdziecie do 60 i bedzie lepiej. zobaczycie. Tomala i Myrta rubcie /thf suba. Nie widzialem nic tak mocnego jak WS SAM/THF, MNK/THF po 60 lvlu. I bedziecie mieli duzo mniejsze problemy z party. (Myrta i tak wiem ze nie zrobisz:D /thf)

[EDIT] Mnie osobscie nie przeraza brak invitow ale 30k tnl :-?


_________________
Jast v2.0

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 248 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.