mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 494 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2007, 17:21 
Cytuj  
Będę w domu po 22 i proponowałbym zrobić wtedy konferencję końcową.
Strona już działa w zarysie pod adresem jaki wczoraj Wam podawałem.
Pomyślcie o końcowym kształcie rulesów, bo dzisiaj w nocy je zamieścimy i jutro chyba ruszymy? :)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2007, 17:34 
Cytuj  
mnie niestety dzis nie bedzie bo mam imprezke pozegnalna mojego kumpla ktory leci do Holandii na 2 lata do roboty... nie krepujcie sie podejmowac decyzji bez mojej osoby:D w razie czego bede pisal protesty:D ta stronka jest taka jakas nieruchawa... no tak dziala w zarysie:D pozdro!!!


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2007, 17:37 
Cytuj  
btw cos bym jeszcze zrobil z tymi bialymi bokami... no chyba ze tam cos jeszcze dojdzie


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

**

Posty: 214
Dołączył(a): 25.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2007, 17:48 
Cytuj  
Bede Ingame ok 22. Dam znac na /tell i dogadamy wszystko do konca.

Drak.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 19 paź 2007, 18:39 
Cytuj  
Daj linka przyuwaze jak wyglada.

**

Posty: 337
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 19 paź 2007, 20:36 
Cytuj  
Marass napisał(a):
btw cos bym jeszcze zrobil z tymi bialymi bokami... no chyba ze tam cos jeszcze dojdzie

Ta... Będzie trzeba jakieś tło zrobić. :-? Mam nadzieje, że dzisiaj/jutro sie uda...
Pamiętaj, że to dopiero 'szkielet'. ^^'


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2007, 21:01 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
Daj linka przyuwaze jak wyglada.

W fazie produkcyjnej ino dla liderów :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 15:24 
Cytuj  
http://www.oldstars.pl/forum

Forum ruszyło. Rejestrujcie się członkowie. W szczególności liderzy :)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 11:00 
Cytuj  
napiszę tutaj co chciałem napisać, potem najwyżej wnioski na forum OS się napisze

generalnie to po ang ani na LSie ani na forum nie zamierzam pisać, niestety ale potwierdza się to że poziom intelektualny naszych anglojęzycznych kolegów jest poniżej norm które przewidują jasną i klarowną komunikację, przepraszam jeśli się obrażą i zachęcam ich do pracy nad sobą

jestem za tym żeby runy SKYowe były 2x w tygodniu, w 1 dzień triggery, w niedziele gody/triggery - nie ma sensu się przegrzewać monotonią w LSie i narażać ludzi na obrzydzenie ciągłym bieganiem po sky


w tym tygodniu powinna zapaść decyzja czy i kiedy LS będzie robić Limbusy lub jeśli się nie da to kiedy LS zacznie pomagać swoim ludziom w dostępie do sea i być może chwilę potem skończenia CoP, chodzi mi o to że w czasie kiedy byśmy mieli robić np sky środa czy piątek wszyscy zbieramy się o 19 czy 20 i idziemy robić misje CoP dla tych co nie mają, za takąpomoc oczywiście każdy powinien dostać rekompensatę w postaci medsów i drobnych na bieżące wydatki np. 20k gili, gwarantuję że dopiero Limbusy pokażą prawdziwą hardcorową zabawę w ffxi a nie jakieś plażowanie w sky

sprawa wygrania DM powinna być priorytetowa, z oczywistych względów (czytaj psychologicznych), wg mnie każdy kto zdobędzie triggera i go zużyje na walkę powinien dostać np. 50k gili (działać to powinno również wstecz!!), nie może być tak że ktoś się namęczył żeby zdobyć trigger a ma z tego tylko ... wrażenia po przegranej walce i głaskanie siępo głowie, każdy w LSie powinien brać odpowiedzialność za event/run/walki i z banku powinny iść nasze pieniądze dla tych co się udzielają

nie może być tak że nowy gościu który sobie przyjdzie pierwszy raz z LSem do sky lotuje na czymś, nie można doprowadzać do sytuacji żeby ludzie którzy są od początku w OS czuli się jak #$%#$%, myślałem że ten gościu testowo sobie lotnął i zaraz spassuje na katanie, ale jak widziałem że mu dropnęła to już mi się odechciało go opierdolić, TEN NOWY NIE ROZUMIE FFXI, ON NIGDY NIE CHODZIŁ PO 100-200 x na eventy za 1 itemem, życzę mu tego z całego serca żeby mu już w tej grze nic nie dropnęło a jak już to żeby ktoś mu to lotnął z większym randomem, co z tego że przeprosił jak nie rozumie gry, życzę mu chodzenia na hardcorowe eventy w ffxi do końca życia, może się nauczy oceniać sytuacje, czytać logi i rozumieć je

jeśli chodzi o Pudziana to wg mnie powinien zostać jednym z liderów, np. zamiast mnie, jest aktywny, zbiera triggery, jest PLD, mówi/pisze po polsku, cóż więcej chcieć ?
nie powinniśmy za błędy kogokolwiek "nagradzać" go ujemnymi punktami, (to się nawet w DP nie udało gdzie milion super wypasionych uberów ledwo kojarzyło z jakim eventem mieli do czynienia i wszelkie namowy na używanie medsów, rr, usypianie skorpów przez FASTCASTERÓW itd. ........), generalnie to w sky kiedy nie ma nikogo innego niż naszego LSa nie powinniśmy jakoś szczególnie się przejmować szybkością zdobywania triggerów bo ostatecznie SE kontroluje drop rate i popowanie NMów, wyczyn Pudziana spowodował obsuwę w zabiciu SC o około 2 minuty a niepojawienie się naszych THFów na runie spowodowało być może szkody których nigdy już nie odrobimy, więc jak już to -2 punkty powinien dostać ktoś komu nie zależy na tym żeby zwiększyć szanse na zdobycie triggerów niż ktoś kto przychodzi, nie jest afk TYLKO WALCZY itd., wiem że to są cieżkie i nieobiektywne sprawy i niedługo być może wygra opcja żeby się w ogóle lepiej nie pokazywać na runach niż narażać się na coś nieoczekiwanego, dlatego propnuję Pudzianowi za bohaterską walkę o zdobycie triggera przyznać +20 punktów a jak ktoś się z tym nie zgadza to niech WYPIERDALA z mojego LSa :D :) :-? :o


generalnie jak dla mnie priorytety do ustalenia przez władze LSa powinny być nastepujące :
- ustalić dzień kiedy WSZYSCY POMAGAJĄ w robieniu misji CoP (to są misje powtarzalne więc o statikach proszę nie wspominać mi)
- ustalić nagrody dla tych którzy dadzą/dali triggera na DM i zachęcać innych do zdobywania triggera
- ustalić czy robimy coś z triggerami na kirina czy nie, nie mam siły już prosić WSZYSTKICH POLAKÓW NA RAMUHU ŻEBY POMOGLI LSOWI OS W BANALNYCH WALKACH Z KIRINEM (jak któryś polak się jeszcze raz spyta kiedy "robimy" kiriny to poleci na moją czarną listę, od prawie pół roku kiriny "robimy" zawsze w ten sam dzień o tej samej godzinie)

jak ktoś chce to wrzucić na forum OS po ang to nie widzę przeszkód poza jedną - zabraniam upraszczać treść !! :roll:

to że mam dziwną perłę nie oznacza że jestem liderem, przydała mi się jak musiałem dać Amateru która nie zabrała swojej na sky run, musicie mi wybaczyć ale nie dam rady prowadzić żadnego eventa/runu/walki w niepolskim gronie


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 11:39 
Cytuj  
ale z drugiej strony ta katana mogłaby być dobrym motywatorem dla nowego, ale z innej fatalnym dla Jasonosa, wredną grę zrobiło SE
to samo z punktami dodatnimi i ujemnymi, czy ma się -100 czy 100 to i tak nie będzie znaczenia gdy ktoś by chciał coś co wypada z mobków których bić w LSie nie możemy

wszystko da się jeszcze naprawić, odkręcić, odzyskać


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 11:42 
Cytuj  
A kiedy jest kirin.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 11:48 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
A kiedy jest kirin.

wtedy kiedy około 15 polaków na Ramuhu spoza OS zdecyduje się pomóc nam go zabić


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 11:50 
Cytuj  
Aha, czyli nigdy ?


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 11:51 
Cytuj  
Sorry, że się wtrącam ale ta katana nie jest wcale jakaś uber.
Unji jest tanie, Perdu Blade praktycznie darmowe jeśli ktoś pracuje nad assault rank/merituje nie mówiąc o tym że Senjuinrikio wymaga raptem kilkunastu godzin na odblokowanie latenta (6% critical i 38 bade dmg) albo ostatecznie Fudo czy nawet 2x Fudo.

Co nie zmienia faktu, że zdecydowanie potrzebujecie systemu, który by nagradzał w pierwszej kolejności najbardziej aktywne osoby w LSie a dopiero w ostateczności ludzi, którzy przyszli na pierwszy run i wyszli z czymś na co kto inny czekał 2-3 miesiące. To prowadzi do dramy, tak było w każdym LSie w którym byłem.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 11:51 
Cytuj  
W tą niedzielę MIAŁ BYĆ. Ale zobaczymy.
Generalnie mamy tyle setów triggerów, że należy je po prostu spalić. Tyle, że przegrana mogłaby być potężnym demotywatorem dla LSa...

Rhae: dramy w zasadzie nie ma - to Simi jakąś robi. Kris chyba nawet nie ma o to pretensji, bo dla Niego celem jest wyposażenie Krzyśka, a nie Jasonosa (co jest w pełni zrozumiałe).
IMO w pierwszej kolejności powinien dostawać Gryphee, który NINem chodzi i ma zamiar na nim się skupić.
Nowy gość - cóż - dostał i będzie musiał odpłacić - będzie chodzić NINem i padać w imię dobra LSa :D

Punkty karne będą - i każdy będzie traktowany równo. Ja także dostałem -5 za spóźnienie się na gody. Jeśli mamy ludzi wiecznie prowadzić za rączkę i przymykać oko na wpadki to ja to pierdzielę i niech ktoś przejmie liderowanie. Pudzian miał zostać liderem od kadr, ale wczoraj odszedł i nie zdążył. Dostał karne za błąd, który został powtórzony po raz n-ty i zawsze był opierdziel i grożenie, że w końcu będą za to konsekwencje. Decyzja ta wywołała fatalne skutki (quitnięcie Pudziana), ale jej nie zmienię. Bowiem karanie uważam za słuszne. Przymknięcie na to oka oznaczałoby precedens dla innych żeby na runy nie przychodzić - bo jak swoich ludzi nie karam to innych też nie powinienem.

Faktem jest, że wiele osób ma wbite w LSa i działają tylko dla swojej korzyści. Przejawia się to chociażby niechęcią przyjścia na głupią walkę DM. Mnie osobiście zaczyna wkurzać jeden niepolak i przy kolejnej akcji /emo "dostałem mniej punktów niż inni to nie fair żeby punkty były za ilośc zdobytych triggerów, a nie cały run" wyleci z LSa. Dosyć mam liczenia na to ,ze ktoś przyjdzie na gody, a ktoś się nie pojawia, bo ma "ciekawsze" rzeczy do robienia w grze.

Nie oczekujemy aktywności 24h dla LSa, ale w trakcie zaplanowanych dużo wcześniej eventów obecność jest obowiązkowa (o ile jest się in game), a nie pomaganie kolegom spoza LSa.

Pomaganie w copach - jestem za. Tam nie potrzeba jakiś zarąbistych medsów itd. Wyjątkiem jest airship. I bez przesady żeby OS to refundował... Mój static w samego airshipa wpakował około bańkę. Nagrodą są punkty i exp z BC. No i fun. I perspektywa wspólnych wypadów do sea. Fund musi zostać na cursedy i zbliżające się dynamisy. Wydawanie klepaków na medsy to najlepsza droga na naciągania i defraudacji (nie robimy HNMów by przepadnięcie 100k gili tygodniowo było dla nas nieodczuwalne). Dlatego nie ma i nie będzie takiej opcji. Ewentualnie istnieje opcja, że zakupimy medsy na DM fight - ale tylko jeśli ludzie wykażą podstawy zainteresowania. Przeczytają opis na wiki, przygotują się do walki. Nie będą afkować.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 6 gru 2007, 12:09 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 12:05 
Cytuj  
katana kataną ale jak Jasonos lotnął za ponad 900 i wszyscy passneli a 1 tylko MNK który okazał się też NIN 75 sobie od niechcenia lotnął za 998 to jest dopiero demotywujące :) :o


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 12:10 
Cytuj  
Simi... Dla mnie i Marasa rzeczą znaną było to, że Yuber ma także NIN75. Napisał o tym w swojej aplikacji. Na run przyszedł jako MNK, bo tak kazał mu Maras.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 12:14 
Cytuj  
Co to jest SC i co za błąd zrobił tank .. i kurczee sorki że nie byłem wczoraj ale usnoł czekajac na up ... byłem przed downem i skoczyłem do windurst zeby sie portnac zaraz po down do sky ale zdechłem, sorki panowie.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 12:27 
Cytuj  
SC to Steam Cleaner zapewne a jaki blad nie mam pojecia, zgaduje ze zabicie/obudzenie detectora lub pulniecie drugiego.


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 12:30 
Cytuj  
chodziło mi o to że dla większości było zaskoczenie że też ma NIN, pozytywne chyba
już nikt nie pamięta chyba co tank zrobił, jakiś autocośtam
jeśli chodzi o kirina to wg mnie lepiej triggery wywalić niż je użyć na walkę która z góry byłałby przez wszystkich uznana za niemożliwą do wygrania, po wipie depresja na maxa by trafiła niektórych którzy sobie by uświadomili ile czasu i pracy właśnie stracono a co było w zasięgu


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 494 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.