mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2004, 00:55 
Cytuj  
No to ładnie syfów nałapałeś. A spróbowałeś kiedyś scanera on-line (ze strony komputer świata albo mksvir)? Czasami jest to ostatnia deska ratunku. Jeżeli scan on-line nie pomoże wtedy format. A może to są błędy systemu a nie wiry. Spróbuj naprawy systemu. Nic w rejestrze nie stracisz. Jest jeszcze program SpySubtract. Wypróbuj :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 gru 2004, 18:20 
Cytuj  
System przinstalowany.

Opiekun - Maat 1-3
Pierwsza taktyka okazała się najlepsza, tylko że to było na 68 lvl i trochę zabrakło poweru. W dwóch następnych zrobilem ten sam błąd: użyłem counterstance i dlatego tak strasznie obrywałem. To ma sens ale tylko ze sprzętem do counteru.

Taktyka (moze się kiedyś przyda naszym monkom):

1. Sleeping Potion x 4 (z Opo Opo Necklace)

2. Boost x 9

3. Dodge + Focus

4. Atak

5. 100 Fists

6. Chi Blast

7. Raging Fists

8. Raging Fists

Jeśli to nie wystarczy można użyć Vile Elixir albo Icarus Wing + Raging Fists

W sumie banał taraz jak już wygrałem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 gru 2004, 19:55 
Cytuj  
Gratluacje Op!!!! :D
Bodziu jak widzisz musisz się pospieszyć :D


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 gru 2004, 23:27 
Cytuj  
Przydałyby się jasne deklaracje czy robimy coś dalej w starym składzie, czy szukamy nowego BLMa czy wogóle robimy przerwę od statica?
Bodziu - żyjesz?

Ja teraz mam sporo czasu do Nowego Roku, chętnie bym coś porobił razem.

Dziś byliśmy na oczkach z Galem, ale okazały się lekko przciężkie dla nas bez tanka albo maga. Niestety wszyscy którzy mogliby nam pomóc siedzieli na SW... Biedny Sto jak nas widzi to szybko ucieka w strachu przed kolejną nocą z oczami :D

Stan oczu:

Gal 4/5
Op 2/5 :(

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 00:33 
Cytuj  
Gratulacje Opiekun !!! Dokopales temu prykowi !

Wcale nie uciekam ni nigdzie sie nie chowam przed wami ^^

Tez ciekawy jestem co bodziu dalej zamierza, bylo kilka dni luzu , mozna bylo spokojnie zdobyc i 5 razy testimony dla BLM-a, ale chyba czas poexpowac troche ....


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 00:52 
Cytuj  
No ja mam nadzieję że uda nam się szybko zebrać i poexpować - też mam wolne w tym tygodniu więc można coś porobić. Ponadto chciałbym zapytać czemu Draca nie ma ? Nigdzie z nami nie łazisz, a sądzę że wiele rzeczy zrobilibyśmy szybciej i łatwiej z Tobą. To samo się tyczy Boda. Nie było was praktycznie na żadnym skillupie, farmowaniu testimony, oczek. Sporo osób mi pomagało zdobyć ten cholerny papier ale was nie było :/
Mam nadzieję że się to zmieni.
Można teraz poexpować zdobyć trochę oczek a także inne pierdoły - także dla was.
Czekam na jakieś info od was w tej sprawie.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 08:37 
Cytuj  
1. pisalem ze na swieta wyjezdzam !
2. niestety chybiony byl ten powrot, jako ze prace bede mial o nieregulowanym czasie wiec nie bede mogl sobie niczego z gory zaplanowac :( Szkoda. A nie chce was blokowac z expem i innymi rzeczami w grze. Szukajcie innego BLMa, sorki ze tak wam namieszalem, ale mialem inne plany a w RLu zrobily sie jeszcze inne. Wpadac na 1 godzinke w FF11 nie ma sensu, a na wiecej nie wiem czy bede mogl sobie pozwolic. Coz same checi nie wystarcza. Nie sadzilem ze nowe zmiany wprowadza tak wiele zamieszania :(

Przepraszam za wprowadzenie w blad :/
Życze Wam milej zabawy, czasem wspomnijcie o mnie :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 13:18 
Cytuj  
Zamiescilem posty na alkhazam ze szukamy blm lv 70-71 do statica.

Ale zanim znajdziemy proponuje sie spotkac we wtorek o 20 w Jeuno i poszukac jakiegos BLM i poexpowac troszku.

Szkoda Bodziu że jednak nas opuszczasz, mam nadzieje że ci się ułoży w zyciu i bedziesz czerpał dużo Fun z WoW.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 13:26 
Cytuj  
Bodziu --> szkoda, odchodzisz w najciekawszym momencie. Do zobaczenia w innym wirtualnym świecie! :)

Potrzebujemy BLM po przejściach z Maatem i możemy jechać z expem. Jak nikogo nie znajdziemy to może dobijemy w piątke do 71 na żyrafach? Chciałbym już zacząć robić asurana.
Nuki RDM są coś warte czy musi to być koniecznie czarny?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 13:30 
Cytuj  
Stok - dzieki, a WoW pogrywam tylko doraznie, jak mam czas, ktorego ni chybil bede mial coraz mniej :( Wlasnie przed chwila dostalem terminarz szkolen :( wiekszosc weekendow w rozjazdach :/


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 13:30 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Bodziu --> szkoda, odchodzisz w najciekawszym momencie. Do zobaczenia w innym wirtualnym świecie! :)

Potrzebujemy BLM po przejściach z Maatem i możemy jechać z expem. Jak nikogo nie znajdziemy to może dobijemy w piątke do 71 na żyrafach? Chciałbym już zacząć robić asurana.
Nuki RDM są coś warte czy musi to być koniecznie czarny?


No sa "coś" warte - polowe tego co daje BLM - mam za niska klase skilla, malo MP na to, nie mam AoE zaklec III, i mam raptem max III zwykle zaklecia a BLm ma już IV, z czego Thunder III dostaje na lv 75 :oops:

Zamiast BLm-a może być RNg ... ale to będzie problem z Hate jak dobry RNG, a jak ciota, to exp będzie sie pierdolil.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 13:49 
Cytuj  
Jak nie będzie BLM to można przująć drugiego RDM (jeden do nuków, drugi do cure) albo WHM. Jednak magic burst, nawet slabszy, to potęga.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 19:41 
Cytuj  
grats opi
tyle marudzenia bylo i narzekania a sami widzicie ze nie takie ciezkie, widac rozpeiszczeni byliscie po tym jak wam wszystko tak latwo przychodzilo :P


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 gru 2004, 23:31 
Cytuj  
Uwaga static! Zbiórka o 20 w Jeuno!
Robimy papier dla Boda, BCNM i jak starczy czasu jakieś oczko.

Obecność obowiązkowa!

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 02:05 
Cytuj  
A moze by tak expo skoro mozna by dobic do 71 a Bodziu by mial motywacje do zabicia Maata?

Bede o 20 w Jeuno.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 02:17 
Cytuj  
Sorry ze sie wtrace ale czytam o tym Maateuszu i czytam i nie wiem po cholere go trzeba zabic? :)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 02:39 
Cytuj  
Asmax - zabicie Maata to Genkai 5 - czyli możliwość levelowania 70+ (podnosi level cap do 75).

Maat zawsze ma joba takiego jak przeciwnik - i nie zawsze trzeba go zabić. WHM musi wyleczyć ileś tam HP, THF musi mu ukraść coś.

Ale w innych przypadkach trzeba mu nakopać :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 08:10 
Cytuj  
Rha - ja tam na Maata mam motywacje, juz wczoraj chcialem z nim skonczyc ale papieru nie mam :( Natomiast co chcecie to bedzie, ja i tak na koncu z expem stoje wiec i tak mi wszystko jedno :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 01:48 
Cytuj  
Dziś static w składzie poszerzonym o naszego starego WHMa zdobył dla mnie spectacles, a dla siebie po 300k :). Poza tym niesety większość z nas znajdowała w skrzyni śmieci.

Szczęsliwą rękę miał Bodziu i w miarę szczęsliwą Galenros.

Dzięki chłopaki!

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 02:42 
Cytuj  
hmm policzyli ci 1.8 za spec ? :D to ja tez sie chetnei z wami przejde na ten bcnm :]


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.