mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 16:21 
Cytuj  
Nie no ludzie bez jaj :roll: Jest faktycznie trochę bałaganu, ale nie ma sensu robić jakiś wielkich zasad lootowania, bo:

a) nie zawsze chodzą Ci sami ludzie

b) częsci manekina są RARE, więc nikt nie lootnie 5-ciu feets i 3-ech legs, pozatym zawsze może po walce rozdzielić te nadbywające

c) jedynie DC są RARE/EX, ale już chyba każdy wie, że lootuje je wyłącznie osoba co dała triggera (najlepiej aby go od razu użyła DC jak się znajdzie w inventory, aby móc lootować następne)

Jedynie trzeba trochę myślenia i uczciwości przy tym. Sczególnie na cap40 gdzie wypadają fajne R/E itemki, ale mające latent działający tylko na garrison, więc nie ma sensu aby WAR lootował ring na "+2~ MP" a WHM pelerynkę na "+2~ DEF". Ja chodzę w sumie tylko i wyłącznie dla frajdy i to głównie aby niskolevelowcy mieli trochę odreagowania od expienia i zabawy, której ja nie miałem, bo nikt czegoś takiego w CC nie organizował. Fajnie, że newbie mają szansę lootnąć coś drogiego i sprzedać, bo jedyne co ja dostałem materialnego (nie liczę otrzymanej pomocy) w czasie mojej gry to stack Meat Mitchkabob od Canto, toporek od Glizdusia i to, że Stok mi porzycza EH, a Torell HB... więcej w tej chwili nie pamiętam, ale dużo więcej tego nie było i to przypadki typu fundnięcie teleporta, czy silent potion :] Jakbym miał kurwa liczyć każdy grosz to bym wogóle nawet nikomu nie pomagał, bo food, teleporty, outpost warpy, toolsy itd. kosztują przecież, a czasem przecież expa się też traci. Weźcie miejcie do tego jakieś zdrowe podejście jak np. Magos, bo naprawdę się czasem aż niemiło czyta takie posty


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 18:20 
Cytuj  
Ja niechcacy Loot dalem na DC bo ktos krzyczal zeby dawac (taki spam lecial ze nawet nie wiedzialem co sie dzieje), a bylem na tym pierwszy raz, wiec pozniej przeprosilem ladnie ze wlaczylem.
Wystarczylo ladnie wytlumaczyc na tell co i jak, jak to niektorzy zrobili i juz wiedzialem o co chodzi, a nie drzec sie i unosic bo ty jestes "lepszy" i wiesz wszystko.
Nie poszedlem tam zdobywać sprzetu tylko zobaczyc co to jest;)
Dostalem grata i jestem bardzo wdzieczny i to bardzo!!! Magos wie o co chodzi:P i postąpie w ten sam sposób, czyli jak przestaje używać to oddam mu:) chyba ze nie bedzie chcial:) to dostanie to ktos kto bedzie to uzywal i nie sprzeda:)

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 21:03 
Cytuj  
Proponuje zrobić garrison znowu na cap20.
Mamy 4x
Obrazek

Możemy oczywiście zrobić Gustaberg :) jakby co ja mam juz 1 sztuke:P

Lista chętnych do tej pory:
1.Irrie
2.Bartas
3.Seehj
4.Jasonos
5.Freyah
6.Tczewiak
7.Shinji-kun
8.Kyuubi
9.Sonoman
10.Gizmos
11.albin


Proszę się zgłaszać :) im wiecej nas tym lepiej:) 18max


Ostatnio edytowano 31 gru 2006, 15:25 przez Sidagel, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 152
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 21:19 
Cytuj  
Tez mam Red Cryptex i moge pojsc.

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 23:21 
Cytuj  
A czy przypadkiem teren niemusi byc pod kontroloa twojej nacji żeby zacząc garrison? :D

*

Posty: 91
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 00:40 
Cytuj  
musi byc ale nacje zawsze mozna zmienic :roll: :roll:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 01:38 
Cytuj  
Sonoman napisał(a):
A czy przypadkiem teren niemusi byc pod kontroloa twojej nacji żeby zacząc garrison? :D
A lol faktycznie ;]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 447
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 03:51 
Cytuj  
To moze zrobimy znow Gustaberg (Cap.20)?
Farmowanie 3 triggerow to sprawa paru minut.
To jak?


_________________
.oO°Oo. Gizmos: Elvaan .oO°Oo.
RDM 75 | BLM 75
Bastok/Windurst/SanD'Oria: Rank 10 | ZM: Done | CoP: Done | ToAU: Done | WotG: 3 | Assault: C

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 09:46 
Cytuj  
Przeszedłbym sie też.
Ostatnio zarzucono mi że "jestem niemiły" itd :) dlatego tym razem niech każdy lotuje to co chce (free lot) niebedzie dramy a wszysko bedzie zależeć od szczęścia 8)

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 09:47 
Cytuj  
Moge iść blu :P


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 11:20 
Cytuj  
MNK, DRG, COR, RNG, NIN, SAM do uslug :D (Cap 20 offkoz)


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 12:00 
Cytuj  
A o Freyah i o mnie to Irrie zapomniałeś... Dobra jest...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 13:06 
Cytuj  
Nie goraczkuj sie, ze Cie nie ma na liscie (jak 90% chetnych) nie znaczy, ze nie pojdziesz LOL


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 15:26 
Cytuj  
zaktualizowalem liste;) mam nadzieje, ze wszystkich wpisalem:)
oczywiscie gustaberg tez moze byc;)
mi glownie zalezy na gracie +dex (mam juz tunike) jesli sie uda trafic:)

*

Posty: 91
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 18:57 
Cytuj  
ja bym byl chetny na spodnie jesli to nie problem :)

**

Posty: 447
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 19:04 
Cytuj  
Jutro jak bede mial chwilke to pojde do P.Mines po trigger ... jeszcze kogos wyciagne to beda 2.


_________________
.oO°Oo. Gizmos: Elvaan .oO°Oo.
RDM 75 | BLM 75
Bastok/Windurst/SanD'Oria: Rank 10 | ZM: Done | CoP: Done | ToAU: Done | WotG: 3 | Assault: C

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 sty 2007, 14:03 
Cytuj  
Jakby osoby majace triggery i mogace go uzyc (bo okazalo sie ze nie moge) podaly ze maja bedziem wiedziec ile razy mozem zrobic;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2007, 19:01 
Cytuj  
Darksteel engraving (cap20 gustaberg) - mam.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2007, 22:17 
Cytuj  
[flame on]
Dziękujemy wszystkim, którzy się zapisali, a nie przyszli. W szczególności tym, którzy byli w grze, ale wystawili flage zaraz przed eventem... Dzięki temu część ludzi przyszła, zrezygnowała z innych planów i czekała jak takie barany. Walka w 6 osób jest zaś {Impossible to gauge}. Padliśmy dwukrotnie.
Zapisanie się na event to branie w nim udziału, a nie szukanie innych zajęć w tym czasie. Nie chcesz - nie zapisuj się. Przynajmniej inni nie będą robili sobie nadziei, a przede wszystkim nie będą marnować czasu.
[/flame]


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2007, 23:42 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
[flame on]
Dziękujemy wszystkim, którzy się zapisali, a nie przyszli. W szczególności tym, którzy byli w grze, ale wystawili flage zaraz przed eventem... Dzięki temu część ludzi przyszła, zrezygnowała z innych planów i czekała jak takie barany. Walka w 6 osób jest zaś {Impossible to gauge}. Padliśmy dwukrotnie.
Zapisanie się na event to branie w nim udziału, a nie szukanie innych zajęć w tym czasie. Nie chcesz - nie zapisuj się. Przynajmniej inni nie będą robili sobie nadziei, a przede wszystkim nie będą marnować czasu.
[/flame]


a) sam jesteś baran

b) gdzie jest jakaś lista :o Jedyne co tutaj widzę to listę na Garrison Ronfaure, która też jakaś wyssana z palca jest... z tego co kojarzę, to w grze się mnie pytał Irrie czy pójdę na Garrison Ronfaure ale nic konkretnego nie było mówione, nitk tu nawet nie potwierdził obecności. Zresztą Ronfaure padło, ponieważ musi być w rękach Bastok, aby można było się bawić.

c) robienie jakichkolwiek eventów w czasie dynamisu mija się z celem

d) Garrison się da zrobić w mniej osób, bo jest wtedy mniej mobków do bicia


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.