mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 9 mar 2007, 22:50 
Cytuj  
U mnie szlo jak krew z nosa (neo 512) 26% po 4.5h, nagle rozlaczylo mi neostrade - po czym zrestartowalem POLa i 74% sciagnelo w 1h.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2007, 23:23 
Cytuj  
a u mnie po straremu:

przy ostatniej wersji POLa podczas ściągania startpol.exe wywala POL-1156

wywaliłem POLa i zainstalowałem od nowa wywala POL-1160.

chyba mnie nie będzie na Dynamisie i Kirinach... >< a niech tylko wypadną w.legs to coś roz**er**le


_________________
Obrazek

*

Posty: 105
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2007, 23:25 
Cytuj  
update
hem hem 10 godzin na modemie 40Kb/s hem hem
e$%@$^%$&^@ internet providers
70 zeta mnie to kosztowała no razie ehhh

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2007, 23:34 
Cytuj  
myślałem, że to się źle nagrał ten startpol.exe z pracy, ale ten od Kyuu też jest jakiś lewy. gdzieś mi zaginęła instalka Window$a. może to byłby mój jedyny ratunek... jeśli nie znajdę zabiorę kompa do pracy i spróbuję updatnać na tamtym łączu. jeśli się nie uda znaczy, że coś siedzi w kompie.


_________________
Obrazek

*

Posty: 105
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2007, 12:47 
Cytuj  
hey gli nie wiem jak ze ściąganiem ale z wejściem do gry to teraz kupa ludzi ma problemy, SE twierdzi ze wszystko w porzo.
a pozatym
jaką masz karte graficzną? bo jak sobie kiedyś kupiłam gforce to mnie już na sprawdzaniu plików wywalało z pol, pomogła dopiero zmiana na ATI.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2007, 13:42 
Cytuj  
Ja zupdatowałem w czwartek. W piątek robiłem format dysku z Windowsem (grę mam na innym). Zmieniłem nazwę katalogu z grą i zainstalowałem FFa od nowa. Potem tylko nałożyłem pliki po updacie na te świerzo zainstalowane. Nawet później niemusiałem aktywować dodatków. Także Glizdek jak coś to skasuj FFa z kompa w domu i potem zainstaluj od nowa i zabierz dysk do pracy i skopuj tamte pliki w wklej do gołej instali z dysku domowego. Checkfiles i po kłopocie.

*

Posty: 105
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2007, 14:08 
Cytuj  
ok SE sp... coś z banoweaniem IP albo coś w tym rodzaju.
2 moich przyjaciół miała problem z zonami do south sandy i ru lude garden, jak ja (na #%$#@%$ modemie) zalogowałam się na ich konta to nie miałam żadnego problema z zonami do tych miejsc.
sooooo
jak możesz zmienieć dostęp do internetu na update to może pomóc. zabrać komp do kolegi lub pracy jak chyba sugerowałeś gdzie nie ma problemu z d/c i powinieneś ściągną update.
mam nadzieje że to pomoże ^^

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2007, 16:07 
Cytuj  
mam ATI, ale nie sądze żeby to był problem. przed updatem gra działała bez zarzutu. naciekawsze jest oto, że jak nadpiszę POLa tym z pracy (zupdatowany) na świeżo zainstalowanego POLa na dysku C mam POL-1156, ale jak zainstaluję POLa na dysku D i nadpiszę tymi samymi plikami mam POL-1160. tak czy inaczej mam przed sobą reinstal Windowsa. może to coś pomoże. raczej mnie nie bedzie na Dynamisie >.< pewnie po raz kolejny przepadnie mi Valor Coronet >....<


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2007, 19:09 
Cytuj  
Glizdek ja po nadpisaniu też miałem POLa jakiegoś ale tylko raz. Potem włączył się checkfiles.

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2007, 20:28 
Cytuj  
wynalazłem problem - ANTYWIRUS!! ale już przeinstalowałem windowsa. w sumie należało mu się po prawie 3 latach :lol: wcześniej mi raz dał subtelny znak, że coś mu się z plikiem startpol.exe nie podoba. okazuje się, że po instalacji windozy na nowa i instalacji NODa znów mi wywalił ze to wirus. dodałem plik do wyjątków i POL po nadpisaniu plików z poprzedniej wersji połączył się bez zająknięcia. geez...


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 mar 2007, 20:35 
Cytuj  
Bo w tym update zamieścili skaner - być może dlatego :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2007, 21:17 
Cytuj  
Kang napisał(a):
Bo w tym update zamieścili skaner - być może dlatego :)


nie prawda:

"Response from Square Enix:

Recently the FINAL FANTASY XI community on Allakhazam has been discussing an untrue rumor. We would like to put that rumor to rest by stating that there has been no change in the PlayOnline software that would allow it to report on a user's active programs, or cause it to send the data back to Square Enix. We want to make this official announcement so that our members will not be alarmed or confused by a rumor that has no basis in fact."


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.