mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 494 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 23:43 
Cytuj  
Na Salvage chodzą tylko najlepsi, najbardziej skupieni. Także staraj się, bo to będzie event z największym odsiewem ludzi.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 23:45 
Cytuj  
Nie chce mi sie tutaj juz nic pisac poza jednym, zacznijmy robic te assaulty i zbierzmy sie wczesnij o misje.

btw mojej wczorajszej dwuzdaniowej dramy i d/c

jak sie pytam statika to sie pytam statika

jak ktos chce pomocy to niech to mowi, a nie wali za chwile focha ze nie potrzebuje pomocy bo tak w sumie to go jebie ten pierscionek

nie pisze kto bo ci co maja wiedziec to i tak wiedza kto


Ostatnio edytowano 12 gru 2007, 23:48 przez Zangetsukun, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 23:47 
Cytuj  
pamietaj ze jak na razie wrociles na triala, czyli nie masz juz pierwszenstaw przy bidach i brakuje Ci jednego ostrzezenia do kicka... ale fakt faktem jak bysmy pozwolili na wymiane itemow po bidach wiesz co by sie dzialo? ja z Tomala bylbym w stanie czynic cuda na bidach i to pewnie zaczeli by robic inni znajomi(ja cos bidne ale w sumie ci oddam bo to juz mam ale inni o tym nie wiedza a tobie sie przyda).... ale to jest nieuczciwe... po 2-gie... a co to za roznica czy jestes w alliance czy poza nim podczas bidowania? bidy sa robione na /l wiec mozesz spokojnie bidowac i jak wygrales bida to mowisz do jednego z liderow PT na /t zeby dal invite i tyle...(liderow PT mozesz sprawdzic szybko sprawdzajac linkshell)


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 23:50 
Cytuj  
W sumie to po tej akcji ze straconym itemem zrobilismy bidowanie przed godem i jest to dobre rozwiazanie. Tylko pogoncie ludzi zeby passowali. Gryphee zagotowal mnie konkretnie tekstem ze bedzie passowal jak bedzie mial ochote.

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 23:52 
Cytuj  
co do salvage to na poczatek musimy miec ludzi ktorzy maja punkty z assaultow... jak na razie cienko to widze... wiec moze Einherjary zaczniemy robic? :P w sumie nic z nich nie mam ale moze byc fun i nowe doswiadczenia... choc nie wiem czy ten sprzet jest wart naszego zachodu/czasu/kasy

http://wiki.ffxiclopedia.org/wiki/Shadow_Coat_Set

http://wiki.ffxiclopedia.org/wiki/Shado ... tplate_Set

EDIT: wycofuje sie z pomyslu Einherjarow... w sumie nie ma tam nic ciekawego i jest ponoc mega trudny


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone


Ostatnio edytowano 12 gru 2007, 23:57 przez Marass, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 23:55 
Cytuj  
Gryphee, Devastate, Marass, Simiurg i Kamilus mają passować na końcu. Po to gdyby ktoś próbował zrobić ninja-steal. Wtedy zdążymy takiego delikwenta kicknąć. My passujemy jak już wszyscy inni dadzą pass.

Takie były postanowienia od początku.

Kris bo nie wiem czy jesteś tego świadomy, ale item przepadł wtedy. Gryphee go nie dostał, bo gra jest tak skonstruowana, że jeśli ktoś lotnie w alliance to wyłączany jest random nawet jeśli ta osoba z aliance wyjdzie...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 23:57 
Cytuj  
Maras ja przecież tak zrobiłem. Było bodaj 20 osób na runie. Jak dostałem invite to było 10 w całym alliance (3 party po kilka osób). Pisałem kilka razy na LSie o invite, stałem z flagą by zrobić tylko target i invite. Kilka osób też pisało na LSie "invite Jasonos, invite Jasonos". Było trzech liderów w alliance ale co robili zamiast mnie brać to nie stwierdzę. Invite dostałem od lidera tank party jakby nie mogli mnie inni zaprosić.

Edit: Nigdy tego nie spotkałem i nie sprawdzałem... jak ktoś lotnie nie swój item specjalnie ("ninja-steal" dobre) i go wywalicie z party (kick) to on dostanie ten item czy dalej będzie do lotnięcia przez osoby, które nie spasowały?


Ostatnio edytowano 13 gru 2007, 00:01 przez Krzysiek2099, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 00:01 
Cytuj  
Co do Salvage... ja mówiłem - robić assaulty, a nie czekać na kogoś kto jest nieobecny. Można robić w 5 osób - można też znaleźć zastępstwo.
Teraz nie macie punktów, ale salvage chcecie...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 00:02 
Cytuj  
wiesz ze po wygranych godach zawsze zaczyna sie gadanie na LSie... czy tak ciezko jest chwile pomyslec i odezwac sie do kogos na /t ktory jest znacznie lepieje widzoczny w natloku czesto durnych wypowiedzi w /l czy /p


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 00:03 
Cytuj  
Popcornu? :D


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 00:03 
Cytuj  
"Moja" ekipa robiła assaulty przez dwa tygodnie. Może i różne ale kilka z nich powtórzyliśmy. Nie wierze, że nie macie punktów choć na jedno wejście, gdyż powinniście mieć na 2-3 spokojnie.

Maras ja wtedy byłem KO. Nie dość, że czekałem kilka minut na Raise to jeszcze potem na invite. Ludzie szaleli za bidami a nie za Raisem. Może i mogłem wysłać /t ale naszło jeszcze bidowanie feralnego Dryadic. "Someone want it?"... "Jaso bid".

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 00:08 
Cytuj  
następnym razem WSZYSTKIE OSOBY które wygrały bidy przed walką z godem jeśli nie są w alliance niech poproszą lidera jakiegoś party o INVITA i zalecam upewnienie się żeby zacząć walke jeśli wszyscy którzy ewentualnie mają coś lotować byli w alliance

gody w SKY są tak banalne że w tych czasach powinno się je bić w 10 osób (u nas takich chyba nie ma, nie wiem dlaczego, przecież ludzie grają po kilka lat, niektórzy jak ja w tej samej klasie kolejny rok ale mam nadzieje że uda mi się jeszcze być w LSie który na słowo SKY się uśmieje pokazując całe sety z nyzuli/salvage :roll: )


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 13 gru 2007, 00:11 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 00:11 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Popcornu? :D


ja mam cole i nachos :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 00:12 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Popcornu? :D

poprosze :D
Kris jak wygrasz bida z miejsca leci raise... wiec juz nie rob z siebie ofiary tylko zacznij dzialac i uzyj troche inwencji tworczej, choc moze z tym to nie jest najlepszy pomysl... my cie nie mozemy przez caly end game za reke prowadzic jak dziecko... ciagle tylko narzekasz ze toge mi nie powiedzieliscie ze tamtego... wystarczy czasem /tell i caly problem z glowy....


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 00:12 
Cytuj  
szkoda ze faf juz popnal .... nie ma wiecej okien juz :( ....


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 00:17 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
następnym razem WSZYSTKIE OSOBY które wygrały bidy przed walką z godem jeśli nie są w alliance niech poproszą lidera jakiegoś party o INVITA i zalecam upewnienie się żeby zacząć walke jeśli wszyscy którzy ewentualnie mają coś lotować byli w alliance

gody w SKY są tak banalne że w tych czasach powinno się je bić w 10 osób (u nas takich chyba nie ma, nie wiem dlaczego, przecież ludzie grają po kilka lat, niektórzy jak ja w tej samej klasie kolejny rok ale mam nadzieje że uda mi się jeszcze być w LSie który na słowo SKY się uśmieje pokazując całe sety z nyzuli/salvage :roll: )


Simi ja sie czasem zastanawiam czemu nie jestes jeszcze w Pixies :D a co do tego zeby osoby ktore wygraly bid byly zawsze w PT to nie widze sensu rezygnowania z osoby ktora przyspieszy zabicie goda na rzecz osoby ktora w danej walce nam jest akurat totalnie niepotrzebna


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 00:20 
Cytuj  
Marass napisał(a):
Kris jak wygrasz bida z miejsca leci raise...


Nie raisujesz więc nie gadaj. Bo nie leci. A przynajmniej wtedy nie leciał. "Ja tam nic nie zrobiłem a LS jest zajebisty tylko ty nawalasz", co.


Ostatnio edytowano 13 gru 2007, 01:21 przez Krzysiek2099, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 00:21 
Cytuj  
Bo Simi jest idealistą i chce pomagać POLAKOM!
No i Simi jest fanboyem CoPa i sea (podobnie jak i ja :P) - z tego co widziałem to popadł w konflikt z Pixies o sea, odszedł, a potem Pixies zaczęło sea dopiero robić :lol: :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 152
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 00:30 
Cytuj  
Mamy jednego tak naprawde WHMa, czasem jest Ornito i po walce czasem nie maja mp, po walce wszyscy dostaja r3 wiaze sie z tym recast, ale w sumie jak chcesz, zawsze mozesz dostac r1 jak ci nie zalezy na expie

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 01:01 
Cytuj  
Jak będzie mi zależało to dam znać R3. W Sky zawsze mam ustawioną postać na exp. Żeby farmując triggery nadrabiać ewentualne straty przy zgonach. W te 3-4h zawsze z 1,5 do 2,5k expa zrobię farmując. Nie schodzę z expem poniżej 30k.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 494 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.