mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 22:03 
Cytuj  
Ok. Własnie otworzyłam sobie winko, wypiję myśląc o was i o Depp'ie XD


_________________
Obrazek

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 22:04 
Cytuj  
BARDZO PROSZE MODERATOROW O JAK NAJSZYBSZE ZAMKNIECIE TEMATU KTORY MA WYLACZNIE "CHARAKTER INFORMATYCZNY" DLA NOWYCH GRACZY!!!


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 22:04 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Konkrety, przykłady.


Wywalił bym tu taka litanie, że byś się w gacie zesrał śmieciu, ale jednocześnie musiał bym rozgrzebać sprawe która może dotknać osoby która mi niczym nie zawiniła... nie każdy myśli tylko o swojej dupie, nie bede udowadniałswojej racji kosztem innych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 22:05 
Cytuj  
lol co do podobnych nickow... pamietam jaka to byla pseldo drama(przyjacielska wymiana zdan i ciagle wzajemne docinki, w ramach przyzwoitosci) jak zaczalem grac jak Maras prawie 3 lata temu a na LSie byl Daras... dostalem nawet 100k za zmiane nicka lol... ehhhhh to byly czasy... pech chcial ze mi postac skasowalo i zaczalem wtedy grac jako Kafarek? albo jakis inny nick... Bezimienny czy jakos tak.... pozniej nowe konto a ze juz Darasa nie bylo moglem grac jako Maras... hehehe j/k...


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 22:06 
Cytuj  
Caspian napisał(a):
BARDZO PROSZE MODERATOROW O JAK NAJSZYBSZE ZAMKNIECIE TEMATU KTORY MA WYLACZNIE "CHARAKTER INFORMATYCZNY" DLA NOWYCH GRACZY!!!


nic ci to nie da

DRAMA BYLA JEST I BEDZIE ZAMKNIECIE TEMAT A MY BEDZIEMY DZIALALI W PODZIEMIU :P

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 22:06 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):
Samotnik napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Hmmm sorki, ale kiedy ja kłamałem albo byłem dwulicowy?


zawsze?


Prawie. Jak się odlewa lub, gdy śpi, to pewnie nie jest ^^ Bądź bardziej sprawiedliwy, Samciu ;)


hihihi Ty taka wyrozumiała jesteś XD

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 22:07 
Cytuj  
Caspian napisał(a):
BARDZO PROSZE MODERATOROW O JAK NAJSZYBSZE ZAMKNIECIE TEMATU KTORY MA WYLACZNIE "CHARAKTER INFORMATYCZNY" DLA NOWYCH GRACZY!!!

Ale czemu? Niech nowi wiedzą kto jaki jest. Ja przynajmniej nie ukrywam, że jestem konfliktową osobą i że jak ktoś zajdzie mi za skórę to ma przerąbane.

Edytka: Maitek się skończy i drama ucichnie :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 12 lis 2007, 22:07 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 22:07 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):
Ok. Własnie otworzyłam sobie winko, wypiję myśląc o was i o Depp'ie XD

podobno fajnie zagral w tym Depp inside Jenna Jameson

**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 22:08 
Cytuj  
GRAC!! nie gadac!!!


Nastepna drama przy okazji next maintenance! ha ha


_________________
Obrazek

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 22:09 
Cytuj  
ROTFL Prit

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 22:10 
Cytuj  
katsu napisał(a):
GRAC!! nie gadac!!!


Nastepna drama przy okazji next maintenance! ha ha

Następna będzie jak zacznę bluzgać, że jeszcze dodatki nie doszły, a posiadacze wersji NA już grają ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 22:11 
Cytuj  
to zadna drama

**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 22:13 
Cytuj  
Pan_Pritula napisał(a):
to zadna drama


wiem ze Depp inside Jenna Jameson to nie drama xD


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 22:15 
Cytuj  
Pewnie to, że NA będzie miało dodatki szybciej niż Polacy to też wina Kamilusa ^_^


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 22:16 
Cytuj  
to bylo na temat bluzgania kamilusa, niech se bluzga, mje to nie rusza ;]


i


nie, to akurat twoja wina ;p

*

Posty: 91
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 22:19 
Cytuj  
Samotnik napisał(a):
seehj napisał(a):
Ale nadajesz na tego kamilusa loth...czy on na serio jest taki okropny podly i oktutny? Nie mialem co prawda na jakies dlugie rozmowy z nim, ale nigdy jakos nie chcial mnie zjechac za to ze zamiast sprawdzic w necie pytalem na ls o zeczy ktorych sprawdzenie zajeloby mi 3 minuty , czy tez gdy prosilem o pomoc...z tego co piszesz powinien mnie zje**c tak ze schowal bym sie ze wstydu.


I tu sie mylisz on Ci nigdy bez posrednio nic nie powie, zjechac to juz bardziej do mnie czy Loth podobne ale tez nie bez powodu, jesli nie znasz jeszcze ludzi to sie nie wypowiadaj, a co do niego to jeszcze sam sie przekonasz hehheeh poprostu poczekaj :)


Skoro tak to poczekam i zobacze :)

Loth w swojej wypowiedzi nie bylo nic co by dotyczylo twojego charakteru czy tez twojej postawy, a to ze jestes szczera, sarkastyczna i piszesz to co myslisz to twoja sprawa i mi nic do tego :wink: pozatym ludzi szczerych...szanuje bardziej :D

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 23:06 
Cytuj  
Nie Erelen, to akurat wina Lecha K. :>


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 09:03 
Cytuj  
ta pseudodrama trochę przypomina macierewicza i kaczyńskich przy winku którzy potem mówią do kamer : "coś wiemy ale nie powiemy"
około 90% ludzi czytających te posty pojęcia nie ma kto i za co i na kogo i kiedy się obraził/obraża
szczególnie mało to jest interesujące dla ewentualnych nowych graczy którzy chcieliby przynajmniej pograć w ffxi w polskim gronie a nie w jakieś pseudointrygi
problemy nowych (czytających to forum) graczy ze zdobyciem informacji kto może dać im perły polskich LSów na Ramuhu to oczywiście zasługa moderatorów którzy tak konfigurują przyklejone czy ogłoszenia żeby ktoś nowy nie miał szansy znaleźć nicków liderów polskich LSów, to jest oczywiście robota na 3 minuty ale pewnie jakieś biznesowe blokady w mózgu powodują że dla moderatorów zasada "kto nie jest z nami jest przeciwko nam" ma wyższy priorytet niż fun i zabawa nowych graczy
nie mogę znaleźć na forum kto da mi perłę na ramuhu polskich LSów, heeeeeeeeeelp :roll:


_________________
Obrazek

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 09:17 
Cytuj  
Marass napisał(a):
lol co do podobnych nickow... pamietam jaka to byla pseldo drama(przyjacielska wymiana zdan i ciagle wzajemne docinki, w ramach przyzwoitosci) jak zaczalem grac jak Maras prawie 3 lata temu a na LSie byl Daras... dostalem nawet 100k za zmiane nicka lol... ehhhhh to byly czasy... pech chcial ze mi postac skasowalo i zaczalem wtedy grac jako Kafarek? albo jakis inny nick... Bezimienny czy jakos tak.... pozniej nowe konto a ze juz Darasa nie bylo moglem grac jako Maras... hehehe j/k...


W sumie to 100k dostales za cos innego^^

No i roznica byla - w naszej "dramie" bylo zero nienawisci :) . Bardzo lubilem nasze rozmowy. Bezsensu, skladu i o niczym (nie tylko drama zylismy^^) . Do tego dochodzily od czasu do czasu rozne wiazdy, ktore tez bezsensu byly w sumie. (Np. Miriam, kto ci przejechal moterem po glowie) Wszystko jednak z humorem i pewnym dystansem. Czlowiek nie moze tylko pseudofilozoficznymi rozmowami zyc. I jak sam mowisz, zmieniles nick, ale "drama" zostala. Nie chodzilo tutaj o nicka, raczej o zwiazek/uklad, ktory sie wytworzyl, i krtory dobrze wspominam.^^


Co do twojego nicka teraz... nie ciesz sie, Daras moze zawsze wrocic :evil: :roll:


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 09:55 
Cytuj  
Dopuki był jeden LS Polski ludzie ze sobą rozmawiali, nie wszyscy się lubili i szanowali, ale sobie pomagali. Potem Polacy zaczeli wstępować do HNM i CC lekko podupadł, zewnątrzna wrogość pomiedzy HNM ls-ami sprawiła że tego typu napięcia zaczeły być przenoszone na forum CC, dalej, nowi gracze uwazali że starsi maja obowiazek im pomagac bezwzglednie ... zasady na HNM ls-ach typu ta parla jest przez 99% wlacozna i zadna inna ... to razem sprawilo ze nowi gracze nie otrzymywali takiego wsparcia jakie im sie wydawalo ze musza otrzymac, dodatkowo brak osob ktore budowaly CC przez rok wspolnej gry na wspolnym czacie doprowadzil do powstania jakis smiesznych dram, oczekiwan i niejasnosci ... powstawac zaczely inne polskie ls-y pomimo mojej wyraznie akcentowanej na tym forum i w grze niecheci i nietolernacji .. SAMI KURWA PODZIELILISCIE POLSKIE COMMUNITY NA RAMUCH .. a teraz 6 stron pierdolenia o tym ze ten jest zly, tamten zly etc ... LUDZIE, TROCHE WYROZUMIALOSCI I AKCEPTACJI DLA INNYCH, sami nie jestescie super, bo kto jest bez grzechu niech podniesie kamień ... SAMI DALEJ DZIELICIE TO CO ZOSTALO Z POLSKIEGO COMMUNITY w FFXI, i idzie wam doskonale.
Widać, jedyne co Polacy potrafią doskonale to ROZPIERDOLIC coś ze wzgledu na jakies prywatne urazy. GRATULUJE WAM !

A teraz, z innej beczki, czy może ktoś bez tego ciągłego jętrzenia przygotować arytkuł opisujacy polskie ls-y na serwerze ramuh, konkretnie to profil, ilosc aktywnych graczy, lvl graczy, zasady etc .. + info kto ma sack i czy zalozyciel dalej gra aktywnie ... proszę.
I moze zamknąć ten JEBANY SMIETNIK w tym topiku ... proszę.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.