mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 18:12 
Cytuj  
Cold, za to Ty nie umiesz czytac ze zrozumieniem i widać nie widziałeś co napisałam w temacie Pixies, więc schowaj sobie swoje osądy w d., bo mam je gdzieś i nie produkuj się, jeśli nie masz konkretnej odpowiedzi.

Pisałam w temacie Pixies a propos jobów, które planuje i co jest wymagane, bo TAK, mam kiedyś zamiar się do Pixies wybrać. Skoro jest okazja, to pytam się, jak to w końcu jest z tym przyjmowaniem, bo co chwila czytam cos innego.

Zajmij się sobą, zamiast z braku laku się mnie czepiać po raz któryś. Widać masz za dużo wolnego czasu.

Ja chcę sie kiedyś spotkac z 2 osobami, ale wątpię, aby było to tematem tej rozmowy i kogokolwiek interesowało.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 18:16 
Cytuj  
masz "Nie pcham się do Pixies, mam ze 20 innych priorytetowych rzeczy, ale..... "


miedzy innymi o te twoje ALE mi chodzi
zawsze masz jakies ALE .... nie od czasu do czasu , nie chwilowe /.emo tylko przy kazdym temacie . Czasu niestety mi brak , z checia siedzialbym wiecej w grze/lub z rodzinka niz TYLKO na forum czytajac twoje FLAMEy bez ktorych zyc nie mozesz .....


ale to tyle > walic to > daje cie na IGNORUJ ( mam nadzieje ze mi tych Twoich dram nie braknie )


_________________
COLD is BACK !

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 18:27 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):
Teraz piszecie, że Pixies jest pełne, że trzeba mieć uber doświadczenie i w ogóle. Ktoś inny pisze, że wystarczy to czy to i tyle. To w końcu jak to jest? Nie pcham się do Pixies, mam ze 20 innych priorytetowych rzeczy, ale tak się chwalicie, ze jesteście najlepsi, to powiedzcie mi, mamy (my, Ci którzy kiedyś może do Pixies by chcieli dołączyć) ustawiać się w kolejce czy zapisywać się na listę oczekujących, by za 2 lata mieć szanse? :roll:
Pomińmy sky. sea, 2 x 75 job magiczny i merity :lol: <znaczy załóżmy, ze ktos taki się zgłosi> Odrzucicie za brak doświadczenia? Pogubiłam się, kazdy mówi coś innego. :-?


Gdzie tu jest emo pokaz mi coldee ??? bo nie widze, jak podchodzisz do kazdego jej posta jak by to byla drama to sie zawsze czegos doszukasz.

coldee1 napisał(a):
jak sie nie pchasz to po co sie produkujesz ???

nie wiem co jest bardziej chore .... twoje wieczne wpieprzanie sie i dramy

czy moja ( hmmm ) glupota ??

glupota ze po prostu nie wlacze oprzy twojej postaci funkcji : IGNORUJ ....

pomimo ze wkurzamy sie o te dramy , zawsze chetnie ( lub nie ) je czytamy

i serio . poznalem wiele osob grajacych w FFXI w grze oraz IN REAL.

jakos Ciebie .. nie wiem czemu , ale nie chcialbym poznac .

SOrry jesli Cie mylnie osadzam ( in RL ) , ale na forum nie ma wiekszej jedzy od Ciebie ......


za to tu widze emo a nawet EMO, wiec moze przeczytaj to jeszcze raz nie wychodzac z zalozenia ze Loth kogos napewno atakuje i sie zastanów co Ty napisaleś.


Ostatnio edytowano 14 lis 2007, 18:30 przez Samotnik, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 18:30 
Cytuj  
tu nie chodzi o Jej emo :) pisze ze u niej to normalne > nie jak u innych "chwilowe /emo " a potem drama .

a ja juz po prostu mialem dosc czytania pierdol Loth > w prawie kazdym poscie ... napisalem co mysle i dalem ja na IGNORUJ .

Ciebie nie znam za bardzo , widze jednak ze usilnie starasz sie jej zawsze bronic <idk , why >

poczytaj moje poprzednie wypoweiedzi na temat DRAM na tym forum . BYLY , SA i BEDA . A ludziom bardziej lub mniej > ale pasuje czytac to . Jednak Dramy wywolywane przez 1 osobe ... to juz troche nudne sie staje ....


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 18:36 
Cytuj  
Daj spokój Sam. Nie warto. Jak ktoś chce mieć do mnie nastawienie "jesteś emo, głupia i kazdy twoj post tworzy dramę", to takie nastawienie miec będzie. Jeden zacznie obrażać "głupia jędza" "za nic nie chciałbym cie w realu poznać". Ok. Jakoś przez to nie będę się czuła gorzej. Szkoda tylko, ze od osoby dość doświadczonej czytam posty tego typu, zamiast normalnej odpowiedzi. Nie róbmy dramy. Wciąż czekam na odpowiedź dot. Pixies i przyjmowania.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 18:44 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):
Wciąż czekam na odpowiedź dot. Pixies i przyjmowania.


RDM, WHM 75, scapowane merity, sky, sea, dyna access i sporo wolnego czasu na gre.

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 18:51 
Cytuj  
A jak stoi sprawa smn brd? Znaczy wiem, że brd to każdy kocha, ale jednak się chętnie upewnię. Nie chcę być whm >< ;)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 19:11 
Cytuj  
SMN, BRD, WHM, RDM, BLM cokolwiek bys miala jest brane. Mowie jedynie, ze scapowane merity dla kazdego joba to "must have". Jednak z tego co czytam i widze na forach Pix to nawet jezeli masz zajeb jobow i meritow nie przydasz sie jezeli masz jakies ograniczone godziny gry czyt. grasz sobie po 2, 3h dziennie.

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 19:12 
Cytuj  
RDM/WHM/BRD/SMN/BLM <- wydaje mi sie ze jakikolwiek mix dwoch(lub wiecej :P) z tych 5ciu jobow bedzie kochany >.>


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 19:18 
Cytuj  
Jasne jest dla mnie, ze jednak taki ls wymaga oddania i czasu. Dlatego pytam o wiele rzeczy wcześniej. Jak napisałam, mam dużo innych rzeczy do roboty wcześniej - misje, questy, stuff, exp..., chcę być dobrze przygotowana. Mi się nie spieszy. Wolniej, a dokładniej.
Dzięki za odpowiedzi. Teraz pozostaje mi wzięcie się za exp ostro ^^v


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 19:29 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
tu nie chodzi o Jej emo :) pisze ze u niej to normalne > nie jak u innych "chwilowe /emo " a potem drama .

a ja juz po prostu mialem dosc czytania pierdol Loth > w prawie kazdym poscie ... napisalem co mysle i dalem ja na IGNORUJ .

Ciebie nie znam za bardzo , widze jednak ze usilnie starasz sie jej zawsze bronic <idk , why >

poczytaj moje poprzednie wypoweiedzi na temat DRAM na tym forum . BYLY , SA i BEDA . A ludziom bardziej lub mniej > ale pasuje czytac to . Jednak Dramy wywolywane przez 1 osobe ... to juz troche nudne sie staje ....


bronie jej bo wszyscy chuja ja znacie tak samo jak mnie i oceniacie.

**

Posty: 214
Dołączył(a): 25.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 19:31 
Cytuj  
Ja tu jednej rzeczy nie rozumiem Loth. Wszyscy poza Samo Ci piszą ze coś jest nie tak a Ty twardo przy swoim. Pisałaś ze gdzieś/coś moderujesz, tam tez takie zasady i emo generujesz co post??? Ja mam do Ciebie wielka prosbe. Następnym razem jak będziesz chciała coś postać tutaj to wiesz co zrób. Pierdolnij głowa w slup ............... dla opamiętania się i oszczędzenia nam czytania twoich EMO bzdur . A tak btw to ile ty masz latek bo wygląda na jakieś 14 no w porywach 16.

P.S Samo proszę Cie nie komentuj, i nie wtrącaj się do moich wypowiedzi względem pani EMODRMA Z GORY WSZYSTKICH TRAKTUJACEJ.

P.S Co do joba Loth to proponuje Scholara jak ulał dla ciebie. Male zakompleksione taru biegające z wielka linijka do rozstawiania wszystkich po katach.

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 19:44 
Cytuj  
Misiekk napisał(a):
Ja tu jednej rzeczy nie rozumiem Loth. Wszyscy poza Samo Ci piszą ze coś jest nie tak a Ty twardo przy swoim. Pisałaś ze gdzieś/coś moderujesz, tam tez takie zasady i emo generujesz co post??? Ja mam do Ciebie wielka prosbe. Następnym razem jak będziesz chciała coś postać tutaj to wiesz co zrób. Pierdolnij głowa w slup ............... dla opamiętania się i oszczędzenia nam czytania twoich EMO bzdur . A tak btw to ile ty masz latek bo wygląda na jakieś 14 no w porywach 16.

P.S Samo proszę Cie nie komentuj, i nie wtrącaj się do moich wypowiedzi względem pani EMODRMA Z GORY WSZYSTKICH TRAKTUJACEJ.

P.S Co do joba Loth to proponuje Scholara jak ulał dla ciebie. Male zakompleksione taru biegające z wielka linijka do rozstawiania wszystkich po katach.


Mam nie kometowac? dlaczego bo mi nie wolno bo jestem z opozycji?
Czym was tak urazila? Hehhehe zalosni jestescie tyle wam powiem niby Ona jest najgorsza a kto komu ubliza? napisala cos na ciebie albo na colda ze tak po niej pojechal moze i jest emo ale wy pokazalisie klase nie ma co. Boli was jak ktos psze co mysli? żalosne... tak mozecie po mnie jechac jak chcecie mi to wisi ale troche kultury wzgledem kobiet... przeciez to ja jestem ten co wszystkich bluzga a wy samo dobro ... eh

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 19:51 
Cytuj  
Misiekk napisał(a):
P.S Co do joba Loth to proponuje Scholara jak ulał dla ciebie. Male zakompleksione taru biegające z wielka linijka do rozstawiania wszystkich po katach.

WAL sie na galkocyce! =P
Ja robie scholara!
Fak Ju!
:lol: ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 20:08 
Cytuj  
Samotnik napisał(a):
bronie jej bo wszyscy chuja ja znacie tak samo jak mnie i oceniacie.


"Jak Cie widzą, tak Cie słyszą"

Powiedzonko to tyczy się m.in. właśnie takich sytuacji na forum. Generalnie gówno wiemy i oceniamy osobę po tym co mamy.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 20:11 
Cytuj  
Ja to mam propozycje. Niech sobie kazdy strzeli baranka ze sciana. Kazdy ma o kazdym zdanie to niech mu to na prv napisze a nie ciagle tylko jeden po drugim jezdzi a trzeci sie wtraca. Popatrzcie najpierw jaki jest temat a pozniej sie zastanowcie czy nie robicie zbiorowego OT.

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 20:22 
Cytuj  
A ja napiszę kolejnego posta. Wyciągnijcie kałasznikowy 8)

Zacznę od braku komentarza na powyższe posty. Same się komentują.

Za to napisze coś na temat <czyli zrobię to, co staram się robić, ale mi nie pozwalają /EMO chlastu chlastu>

Pomysł Kamilusa uważam za zacny i życzę mu powodzenia. Stara sie zrobić dobrą alternatywę dla tych, którzy z różnych względów nie mogą, bądź nie chcą poświęcać każdej wolnej chwili grze. Oby się wam udało, bo nie każdy ma szansę trafić do Pixies, z tego co wywnioskowałam. Szkoda, ze w Twojej grupie mam samo aggro :lol: Wiele ls'ów to możliwość wyboru PL, dokonania wyboru dla nowych i nie tylko. Nie ma potrzeby siedzieć w kupie w jednym miejscu, gdzie napięcie wisi w powietrzu. Choc na Pixies tez pewnie nie ma wszechobecnej miłosci do każdego, to widać, można cos zrobić ponad podziałami (charakterów, pogladów etc.) Moje ostatnie uwagi sa czysto teoretyczne, ale w końcu nie osiągnie się wiele, gdy sie nie zapomni o urazach (chocby na czas walki). Szkoda, że na forum też się tak nie da. Pewnie znów oberwę, ale czego nie zrobi się dla kolejnej gwiazdki :roll:

Posta sponsoruje literka W jak Wyluzujcie.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 20:58 
Cytuj  
j atylko odnosze wrazenie, ze loth jest najbardziej aktywna w tematach z drama, nawet jesli nie wie o czym mowa ^^;
czy to ona goni dramy, czy dramy gonia ja? tego nie wiem ;p ale tam gdzie jest drama, tam jest tez masa postow loth :P


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 21:09 
Cytuj  
Samotnik po pierwsze, ja znam Loth dobrze, najpierw z Krypty (z skąd znam też Krzyśka i Gokulo), a później z długiej kadencji na Fairy. I co by nie mówić, to co pisze Coldee czy niektórzy, zgadza się z jej charakterem (choć w równym stopniu z charakterem Kamilusa, najwyżej tak mi się wydaje, nie znam go na tyle dobrze). Poza tym Samotnik, odpi****l się od Coldeego, gdyż jest to jedna z najporządniejszych osób na Ramuhu. Zanim się o kimś wypowiesz, postaraj się go poznać. Może powinieneś w sigu sobie walnąć podpis: "nikt nam nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne"?


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 21:17 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
Samotnik po pierwsze, ja znam Loth dobrze, najpierw z Krypty (z skąd znam też Krzyśka i Gokulo), a później z długiej kadencji na Fairy. I co by nie mówić, to co pisze Coldee czy niektórzy, zgadza się z jej charakterem (choć w równym stopniu z charakterem Kamilusa, najwyżej tak mi się wydaje, nie znam go na tyle dobrze). Poza tym Samotnik, odpi****l się od Coldeego, gdyż jest to jedna z najporządniejszych osób na Ramuhu. Zanim się o kimś wypowiesz, postaraj się go poznać. Może powinieneś w sigu sobie walnąć podpis: "nikt nam nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne"?


whatever

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.