mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1963 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 99  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 09:22 
Cytuj  
W duzym uproszczeniu:

- jesli lubisz grac magami to mithra albo taru

- jesli lubisz melee to galka albo elvaan

- lesli lubisz i to i to to hume.

Job nie ma znaczenia na poczatku, mozesz go zmieniac kiedy chcesz.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 09:30 
Cytuj  
do 10-15 levelu i tak solujesz wiec masz sporo czasu na zapoznanie sie z mechanika gry


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 09:32 
Cytuj  
Jak chcesz zacząć jako mag, to jednak polecałabym red mage. Co prawda trzeba mu kupować sporo scrolli, ale do 10 sie soluje (i dalej często też) i jest to dość upierdliwy okres. Blm solowanie nawet z subem boli, a whm...no cóż. Rdm poza tym może zadac jakeś obrażenia mieczem.
Jak chcesz zacząć od fizycznej nawalanki, to w sumie monk lub war. Warem idzie szybko, sprawnie i przyjemnie, monkiem również.

Jeżeli idzie o rasę, to imo warto się mniej więcej zdeklarować czy woli się maga, czy też nie. Mimo kilku głosów na forum, że galka whm też nie jest zły, ja bym jednak radziła tą decyzje przemyśleć. Najlepiej poczytać, popytać... Różnica między tqaru czy mithra whm, a galka whm jest znaczna ;) Jasne, że każdym jobem się da każdy job robić, ale po co w przyszłości wykosztowywac się na sprzęty, żeby dorównac innym <np ringi hp>mp czy odwrotnie>

Rasa niby nie ma znaczenia, ale jak bedziesz czekał na invite, a bedzie jeszcze kilku np. whm czy war na tym samym levelu, to rasa będzie miała znaczenie. All.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 09:38 
Cytuj  
no coz, ja zaczelam grac elvaanem bo chcialam byc monkiem (znudzilo mi sie na 40v levelu)... potem zrobilam nina do 75 a na koncu smn75... gdybym wiedziala jak skoncze to chyba zaczelabym grac mithra :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 11:31 
Cytuj  
A ja nie patrzałem na rasy na początku i wpizdu żałuję. Hume sucks. Galke bym brał jako melee.

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 13:00 
Cytuj  
Ja patrzyłem wziołem hume i nei żałuje :D


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]


Posty: 11
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 13:33 
Cytuj  
Dzięki za pomoc:] chyba nadal jestem troche niezdecydowany więc wybiorę Hume. Sie zobaczy jak się reszta potoczy...Jak zgine:p to będzie oznaka że zły wybór.


Mam mały problem z rejestracją gry,może nie tyle gry a karty:/ Kiedy podaję numer karty to zostaje odrzucona jakimś błędem tego typu treści:

UCS-60513


Wiecie o co z tym chodzi,szukałem na google,niestety nie nigdzie rozwiązania tego problemu w j.Angielskim o Polskim już nawet nie myślałem:p Tylko Ruski i Niemiecki


_________________
-under construction-

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 13:55 
Cytuj  
wg niemcow jest to tymczasowy problem i nalezy sprobowac pozniej.
wiecej info na ten temat na niemieckich stronach nie znalazlem


Posty: 11
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 15:42 
Cytuj  
goliat napisał(a):
wg niemcow jest to tymczasowy problem i nalezy sprobowac pozniej.
wiecej info na ten temat na niemieckich stronach nie znalazlem


Dzięki goliat :) Doceniam Twoją pomoc,więc zabieram się za ponowną próbę...


_________________
-under construction-

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 17:29 
Cytuj  
Crouching Tiger napisał(a):
goliat napisał(a):
wg niemcow jest to tymczasowy problem i nalezy sprobowac pozniej.
wiecej info na ten temat na niemieckich stronach nie znalazlem


Dzięki goliat :) Doceniam Twoją pomoc,więc zabieram się za ponowną
próbę...


daj znac czy sie udalo.jeszcze znalazlem info ze ten blad tez przy maintance wykakuje.tylko ze chyba teraz zadnego nie ma:/


Posty: 11
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 11 lut 2007, 07:27 
Cytuj  
Niestety,ale sie nie udało :( znowu to samo UCS-60513, wyskoczył jeszcze taki kod: UCS-51110 czy jakoś tak.


Czy to możliwe że po prostu nie obługuje takich kart: Allekarta(BZ WBK)


Czy ktoś może rejestrował Finala przy pomocy Allekarty??


_________________
-under construction-

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2007, 12:18 
Cytuj  
Jakby co to mogę Cię przeprowadzić przez rejestrację w mbanku. Szybko, łatwo i przyjemnie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 11
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 11 lut 2007, 12:35 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Jakby co to mogę Cię przeprowadzić przez rejestrację w mbanku. Szybko, łatwo i przyjemnie.


Dzięki,ale narazie się jeszcze wstrzymam.Specjalnie dla tej gry założyłem konto:p no i po części dla wygodnego sposobu robienia zakupów przez internet.Dzisiaj poproszę znajomego aby wpadł do mnie z kartą Inteligo...Upewnie się,czy to problemy z serwerm bądź moją kartą


_________________
-under construction-

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2007, 13:00 
Cytuj  
Lepiej się upewnij, że masz kase na karcie bo to jest komunikat, że raczej niemasz kasy... a nawet jak zaczynasz po raz pierwszy musisz mieć przynajmiej pare złotych na koncie zeby SE mogło potwierdzić wiarygodnosć danych.


Posty: 11
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 11 lut 2007, 16:39 
Cytuj  
Jak to jest kiedy np: zgine...Muszę tworzyc postac od nowa?? Place za to?? Czy po prostu gine i pojawiam się w miejscu w którym zacząłem i gram od nowa bez dodatkowych kosztów.


Z tego co wyczytałem w instr. to płaci się za tworzenie kolejnej postaci,więc analogicznie jeśli zgine to nie powinienem płacic za nową gre.Troche zamieszałem,jak to dokładnie jest :-?


_________________
-under construction-

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 10:59 
Cytuj  
jak zginiesz dostajesz od kogos raise albo wracasz do home pointa... tracisz tylko troche expa, a po za tym to nic szczegolnego sie nie dzieje... nie musisz zaczynac od nowa, nie tracisz sprzetu ani kasy


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone


Posty: 24
Dołączył(a): 12.01.2007
Offline
PostNapisane: 23 lut 2007, 16:33 
Cytuj  
Witam
Szukam jakiejś alternatywy do WoW'a ponieważ mi się on znudził :o Zastanawiam się nad FF XI lub LOTR SoA grałem we wcześniejsze wersje finala 5,6,7,8 i 9 a teraz ciekawi mnie gra online :) Tylko boję się czy będę umiał w nią grać mam na myśli sterowanie, lvlowanie, instancje czy są itp Ogolnie chciałbym to co było w WoWie tylko w innym swiecie :) Może ktoś mi pokrotce opowiedziec co i jak bo szkoda by mi było wydac kupe kasy bo okaze sie to shitem nie daj boze :-? Czy jest podobna do WoW'a? Moze ktos np porównac te dwie gry?
Pozdrawiam

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2007, 16:42 
Cytuj  
jest juz tu kilka topicow o tej tematyce. wow i ff to zupelnie rozne gry. end of story. pokop na forum troche.


_________________
Jast v2.0

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2007, 16:53 
Cytuj  
Fragless napisał(a):
Ogolnie chciałbym to co było w WoWie tylko w innym swiecie.

SWG NGE - obecnie to taki WoW w innym świecie.
Ale nie ma póki co żadnego takiego MMOG'a, który dawałby aż tyle pasteli co WoW. Jak lubisz WoW'a, to ffxi Ci się nie spodoba - to jest gra dla cierpliwych, którzy są w stanie poczekać kilka miesięcy zanim dojdą do endgame.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2007, 17:40 
Cytuj  
Fragless napisał(a):
Witam
Szukam jakiejś alternatywy do WoW'a ponieważ mi się on znudził :o Zastanawiam się nad FF XI lub LOTR SoA grałem we wcześniejsze wersje finala 5,6,7,8 i 9 a teraz ciekawi mnie gra online :) Tylko boję się czy będę umiał w nią grać mam na myśli sterowanie, lvlowanie, instancje czy są itp Ogolnie chciałbym to co było w WoWie tylko w innym swiecie :) Może ktoś mi pokrotce opowiedziec co i jak bo szkoda by mi było wydac kupe kasy bo okaze sie to shitem nie daj boze :-?
LOTRO jest ponoć świetne, znam dużo osób które w to grają i bardzo chwalą, ostatnio był otwarty event w becie (stress-test serwerów) i Ci którzy brali udział zostawali w becie na stałe. Z tego co wiem to szykował się kolejny, ale czy już go czasem nie było to nie wiem. Jest trochę mało klas i ras jak na mój gust, ale ponoć gra wręcz wchłania gracza gameplayem. Klient "waży" 4GB jeśli się dobrze orientuję. Co do tematu "FFXI a inne części serii" to gra online jest całkowicie różna od singli :har: Dla mnie to bardzo średni choć na swój sposób bardzo dopracowany tytuł, ale spróbuj - może akurat gra Ci się spodoba :P

Fragless napisał(a):
Czy jest podobna do WoW'a? Moze ktos np porównac te dwie gry?
Pozdrawiam
Oby dwie są bardzo średnie ;) Przy czym WoW jest mniej frustrujący i ma mniej rmt ;)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1963 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 99  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.