mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1266 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 19:10 
Cytuj  
Ja jestem ready, ale jest maintenance :(
Z tego co czytalem na ENM static thread to im sie posypał dzisiejszy statik.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 01:45 
Cytuj  
No to pierwsza proba za nami, gdyby nie DC Hucka na poczatku walki z Omega a pozniej MPK Zeta na nas to spokojnie bysmy wygrali. Myslalem ze walka jest trudniejsza...


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 01:48 
Cytuj  
A tu na pamiatke :)

Obrazek


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 01:50 
Cytuj  
poszlo super, next time wygramy :] trzeba tylko dopracowac to i owo ^^;

z mametami proponuje by xav wbiegl pierwszsy i wszyscy atak na jednego mameta, blmi nie maja wystarczajaco many by je znukowac jeden po drugim, huck musi robic dmg inaczej trwa to za dlugo.... xav sobie spokojnie poradzi z dobrym supportem i AOE wsem ^^/ (icarus na pcozatek walki ?)
ja robilem 60dmg staffem... chociaz mam niedoskilowany... wiec sa slabe... blmi sa ciency na mamety aleeee....

weapony zownujemy blmami :]
male nuki i debuffy do 20% potem pompy i ancient przy 14%, pozamiatane :] male nuki od czasu do czasu nie maja prawa zabrac xavowi agrro (nawet jak zabralem to z blink i stoneskin spokonie dalem rade i xav ze mnie go sciagnal, ale bylo to przy 40% gdzies wiec nie walil AOE tak czesto, inaczej moglby magow uszkodzic) i mysle ze w czasie spokojnie sie zmiescimy
EDIT: aha jeszcze jedno !!! nie stunujemy na poczatek walki, nie ma sensu i tak sie nie zablkuj jego specjala a nie jest on wcale taki mocny
oby tylko do tych 14% nie uzyl magic shielda.... ciekawe ile trwa to gowno....
wszystkie czary i debuffy wchodza w niego jak w maslo, musimy sie jakso nimi podzielic bo wszystkich nie upilnuje ;) zet niech sie skupi na xavie, mozemy sie podzielic z bodem debuffami (odciazy mnie to tez z mp) a i tak nie mozemy nukowac non stop
jest tez spokojnie czas by usiasc na chwile i restnac mp troche, prawie lepsze od ethera ktory sie laduje wieki...

huck zapodaj jakies info z parsera... szczatkowe bo szczatkowe ale lepsze niz zadne ;p i zupdatuj pierwszy post ;p

chetnie sie przejde w poniedzialek, trzeba tylko na 2 pompy zrobic zrzutke
tak wogole to najchetnij bym poszeld w piatek sobote czy niedziele.. ASAP super walka... nie ma zadnego glupiego dojscia na ten bc i ta godzinke moze jakso kazdy wygospodaruje ? :]

tez myslalem ze weapony sa trudniejsze... jesli sie stoi poza aoe i ma sie xava za tanka idzie super fajnie :]


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 07:12 
Cytuj  
Icarusa chyba na poczatek nie walic bo mu medication nie zejdzie/

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 08:05 
Cytuj  
Zgadzam się z Saiem - mamy dobrą taktykę. Każdy Mammet ma ~2500 HP (mam 2 sparsowane).

Musimy poprawić Silencowanie Mammetów - bo ja spokojnie mogę tankować 2-3. Jednego (w trybie BLMa) zsolowałem. W trybie DRG i WAR nie są groźne - ale taka Thundaga II może mi i z 400 hp zabrać.

Jednak taktyka z Evasion PLD się sprawdza - mam nadzieję, że podobnie będzie na Ultimie. :)

To co - poniedziałek, 19:00?

Obrazek


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 10:09 
Cytuj  
Poniedziałęk 19:00 ok, zrzuta na pompy ok.
Walka byłą na prawdę przyjemna :) mam madzieję, że taką zostanie :)

Uwagi:
Mammety: Jestem za tym co mówi Saitou, że Xav tankuje wszystkie i aoe zabiera hate. Jak są wszystkie w kupie to ja stoję blisko (nie ważne, że mnie jakies AOE lekko trafi) i patrze czy nie pojawi się jakiś ze stafem i go silencuje.
Draconi (powiedz czy bedziesz mial na to czas) stoi niedaleko mnie i na nieblmowców wali yellow liquidy.
Xavery stara się wybierac do zabicia mammety BLM bo są najsłabsze a zarazem najniebezpieczniejsze + AOE WS zeby dobrze trzymać hate.
Reszta /assist Xavery i napierdziela ile fabryka dała.

Ultima: Strategia dla mnie okej. Musimy uważać na hate. Xav bardzo dobrze sobie radzi. Opcja taka, że przy 50% BLMi powinni miec 100% MP jest bardzo istotna.
Kilka faktów: Jak Saitou i Bodziu zaczeli rzucac ES+Flare to robotowi zostało 21% tuz przed wyladowaniem flary mial 19% (czyzby xav go na 2% utlukl przez ten czas?) po wyladowaniu zostalo 7% - wynika z tego, że 2xFlare zabiera 12% a w tym czasie melee sa w stanie jeszcze 2% zabrac.
Question: Czy ten Magic Shield da sie dispelowac? Jeżeli tak to moze jakies 3 sekundy przed wyladowaniem Flary Dracon imoglby go dla pewnosci zmiekczyc? ;)

Omega: Czuje, ż tu nie bedzie miekkiej gry - duzo damage, wiec duzo hate i szybka walka = szybko schodzi MP Yagudo pomogą ale nie wiele. Trzeba zainwestowac w proethery. Ja to nie mam co marzyc o restowaniu nawet przez sekunde bo omega spamuje tyle syfu, ze caly czas bede musial zdejmowac.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 11:04 
Cytuj  
Jak widac z parsera malo nukowalem ciagle silencowalem i w sumie do dupy to bylo, imho Zet powinien sam silencowac, niedosc ze bedzie bardziej skuteczny, to my z Saiem bedziemy mogli sie zajac killowaniem mammetow :) Generalnie najtrudniejsze wg mnie sa mammety, panowal totalny chaos, nie wiem jak my w ogole z nimi dalismy sobie rade LOL :) One lataly co chwile do kazdego, poza tym jak staly daleko to nie widzialem co trzymaja lapie, sugeruje zajac sie jednym i go nawalac, mozna stac przy nim w sumie. Bylo fajnie i jest to spokojnie do przejscia :)

Jesli macie jakis termin to podajcie na forum, zagladam regularnie z gra jeszcze przez tydzien bede mial pewne zgrzyty, ale zawsze moge czas wygospodarowac na konkretny cel.

ps. zrzuta spoko okolo 35k od osoby :) Sai ja moge sie zajac debuffami bo mam wiecej many :P


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 11:40 
Cytuj  
termin: poniedziałek, 19:00

Zet, Sai, Xav i ja - potwierdziliśmy

Bodziu i Drac?

Zet - nie da się robić tak jak ty mówisz - tzn bić tylko BLMów - bo one za często zmieniają joba. Ja używałem wczoraj Yellow Liquida, żeby przytrzymać danego joba - ale ciężko się działa jak jest ich kilka i lata.

Proponuje, żeby Zet zajął się Silencowaniem wszystkich po kolei - i to jest jego główne zadanie. Drac może wspomagać ewentualnie. Nie ma co patrzyć na joba - silencować wszystkie po kolei - bo i tak zaraz mogą zmienić się na BLMa. Sai i Bodziu niech njukują ile dała fabryka aktualnie rozwalanego moba.

Ważna jest jeszcze kwestia zwracania uwagi na Transmogrification i Mind Wall - i szybkie reagowanie na to czyli przełączanie się na innego mammeta (/assist Xavery)

Ja mogę tankować 2 - walcząc i solując jednego, lub tankować i kite'ować 3.

Wg mnie spokojnie damy radę jak wszystkie będą zasilencowane. W końcu daliśmy radę - to czemu teraz ma się nie udać :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***

Posty: 540
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 14:05 
Cytuj  
Mi pasuje poniedzialek. Moze daloby sie jakos wczesniej umowic na farmowanie pomp? Do tego nie bedzie potrzebny caly statik.
Co do mammetow to uwazam ze Xav powinien sprobowac potankowac wszystkie, najwyzej jak nie wyjdzie to wejdziemy ponownie. Tak wlasciwie to czy te mammety szybko castuja swoje czary? Bo zastanawiam sie czy nie dalbym rady moze rzucac odpowiednich bar- spelli zanim odpala swoj czar. Z tego co widzialem to kilka razy te ich czary byly mocno zrezistowane, wiec bar- moglby bardzo pomoc.


_________________
Draconi Hume BRD75 COR75 MNK55 BLM42 WHM37 WAR25 THF15 BST15 NIN20 RNG45
77 Merit Points
Boneworking 100+2, Leather 60,Cloth 50, Goldsmithing 18, Alchemy 60

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 14:20 
Cytuj  
Mi pasi w poniedzialek, bede i robimy tak dlugo az zrobimy do bolu !!! :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 14:30 
Cytuj  
go go go Alfa !!!

czekamy na Was w Al'Taieu :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 14:58 
Cytuj  
Drac - pompy zasponsorujemy z Zetem. Time is money. ;)

Dobra! to o 19 w poniedziałęk rozpieprzamy weapony. :))


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 15:29 
Cytuj  
-ga 3 castuja szybciej niz ja silence >.> przerabane z tym.
najczesniej castuja waterage3 i areoge 3 wiec takie bary najlepsze

nukowac ile fabryka dala jednego po drugim sie nie da bo juz mowilem ze jest za malo many..... ale...

ja bym chentie sporbowal jeszcze przejsc sie z bodziem w wolnej chhwili
wejsc do BC, stoneskin, blink, aqua, shock spikes, rest do full
blizzga2>firaga2>thundaga
jesli maja 2500hp... (500+500+300)x2 = 2600hp, powinno byc pozamiatane.... WHM moglby czekac w sealin den by nas r3 w razie czego... lub... wejsc z nami i zrobic banishga2>banishga (ok 300dmg ?)
bardzo jestem ciekaw.... ze stoneskinem i blinkiem powinnismy spokojnie wrzucic drugie -ga problem moglby byc z trzecim.... ale CHCE SPROBOWAC :]


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 21:51 
Cytuj  
Ja i Sai wlasnie skopalismy zady weaponom :)
Macie wygrac w poniedzialek ! I pojdziemy razem na NMki przed Tenzenem :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 23:22 
Cytuj  
walka byla caly czas pod kontrola dopoki rha nie oberwal czyms paskudnym i padl ^^;;

mysle ze jak z mammetami nei bedizemy sie za dlugo bawic to spokojnie wygramy, magowie sa ciency na mammety ale super na weapony, bo mozemys tac poza aoe... gorzej tylko jak omega odpali ten swoj magic resist ..... no ale xav z huckiem + moze jakis wsadzony miedzy zebra nuke i omega padnie, zwlaszcza jak sie pompe zainstaluje ok 20%

ultima resistowala elemental debuffy okrutnie, i spamuej chyba wiecej roznago badziewai ale nie jest raczej trudniejsza, wzne by xav zostal przy zyciu, a jesli wipe to w rogu i po raisie mozna spokojnie dobic beszczela

mysle ze damy rade o ile czegos konkretnie nie sknocimy....
aha mielismy 5 pomp

jesli ktos mial Parsera to please o wklejke wynikow...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 09:34 
Cytuj  
Jeżeli xav będzie tankował wszystkie mammety, to ja idę jako THF/RNG. OK?


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 10:23 
Cytuj  
Zabila mnie Ultima mniej wiecej w 35% swojego HP poniewaz spamowala Smoke Bomb czyli wrzucanie Slow. Niestety ten slow nie schodzi po prostym rzuceniu haste tylko trzeba erase>> haste a co za tym idzie zabiera to więcej czasu. W pewnym momencie byłem przez jakieś 50 sekund bez możliwości wrzucenia jakichkolwiek cieni, potem dostałem za około 600 jakimś specialem (mimo włączonego defenreda i protecta) i padłem. Całe szczęście taktyka zombiaków wygrała i Goku sie mógł cieszyć nowymi scenkami :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 10:45 
Cytuj  
SUPER i GRATULACJE!!!
Dzisiaj my złoimy dupsko weaponom!!!


_________________
Obrazek

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 14:05 
Cytuj  
Panowie, chce na urodziny dostac martwe weapony! Zeby nie bylo niedomowien!


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1266 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.