mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2271 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 114  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 311
Dołączył(a): 18.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 19:42 
Cytuj  
Porady dla rodziców: :lol:
http://free.of.pl/m/metalowcyzlem/porady.php

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2007, 19:36 
Cytuj  
LoL normalnie :)
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2007, 19:57 
Cytuj  
nowy banner Pixies:

Obrazek


ps. to lokal gastronomiczny ala "bar mleczny" w moim mieście :)


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2007, 23:45 
Cytuj  
Obrazek


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2007, 09:47 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
nowy banner Pixies:

Obrazek


ps. to lokal gastronomiczny ala "bar mleczny" w moim mieście :)


zabawnistyczne :roll:


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2007, 13:14 
Cytuj  
Tak jak twoje zalosne proby zwrocenia na siebie uwagi :]


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2007, 13:18 
Cytuj  
Shinji, ale ty właśnie zrobiłeś to co on chciał :wtf: Zwróciłeś uwagę na jego żałosne próby i zaspokoiłeś jego ego :D (mam nadzieję, że tylko to :P)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2007, 13:33 
Cytuj  
Noob ze mnie, dalem sie podpuscic i sprowokowac, jednak robilem to swiadomie ^^; Chlopak (?) sie teraz podnieci, ze ktos mu odpisal i bedzie moze troche happy :p


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2007, 16:20 
Cytuj  
mógłby ktoś w /lsmesie CC napisać coś lepszego ? (niż to co od miesiąca widnieje od osoby która praktycznie w ffxi ani w CC nie gra ), może się przyda tym którzy nie dropnęli perły


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2007, 16:28 
Cytuj  
Dajcie mi sackholdera CC o ile to możliwe ^^ ja napewno bede mial czas wpasc i troche "pożyć" na CC. Serio, mówie nie chodzi mi o głupie żarty. Ktoś może mi dać?


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2007, 16:35 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Dajcie mi sackholdera CC o ile to możliwe ^^ ja napewno bede mial czas wpasc i troche "pożyć" na CC. Serio, mówie nie chodzi mi o głupie żarty. Ktoś może mi dać?


Nie można dać sacków już to było wałkowane tyle razy :roll:


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2007, 16:37 
Cytuj  
Ja szybko zapominam sorry.


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2007, 17:05 
Cytuj  
ustawione cos... ;)
Wszelkie eventy w ramach CC i okolo CC zglaszac do mnie...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 91
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 19:34 
Cytuj  
Oto jak gra moze uzaleznic:
http://video.google.com/googleplayer.sw ... 8881&hl=en

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 17:39 
Cytuj  
http://youtube.com/watch?v=osHWPQtzIU8


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 17:22 
Cytuj  
Nie smieszne ale fajne:

Obrazek

EDIT: Gdyby ktos nie skumal:

to starcraft origami.

**

Posty: 405
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 20:31 
Cytuj  
Tez tak umiem! chyba... :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 00:30 
Cytuj  
http://video.google.com/videoplay?docid ... 0273&hl=pl


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 08:06 
Cytuj  
Zajebiste te Origami :o


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 00:28 
Cytuj  
Czas na wielkie przeprosiny...

1. Polska przeprasza za to, że od wielu lat nie potrafi zrozumieć, że w Polsce płaci się walutą PLZ /polski złoty/, a nie PLN /polski nowy, nieudany, niewdzięczny, niezręczny czy może jakiś inny?.../. Że nawet banki i urzędy skarbowe są tak głupie, że nie wiedzą jaka waluta obowiązuje.
2. Polska przeprasza za żałobę narodową po śmierci kilkudziesięciu górników i za to, że każdy dzień nie jest żałobą narodową z powodu dziesiątek ludzi, którzy giną codziennie na polskich drogach.

3. Polska przeprasza za Otylię Jędrzejczak, która spowodowała śmierć swojego brata, co było dla niej strasznym wstrząsem i nie poszła za to do więzienia, ale została sportowcem roku. Ale nie za jazdę samochodem, tylko za pływanie. Żeby było śmieszniej.

4. Polska przeprasza za "zachrypniętych rockmanów": Stachursky'ego i Wiśniewskiego, przy których zdarte głosy Lemmy'ego z Motorhead i Toma Waitsa brzmią jak zerżnięte Poznańskie Słowiki.

5. Polska przeprasza za supergwiazdę o pseudonimie "Doda" i za to, że przy Christinie Aguillerze Doda wygląda jak sklepowa z centrum handlowego w Gliwicach przyodziana w tanie szmaty kupione od Rosjan na dworcu. [no nie wiem ziom, ja bym tam ruchał aż by się kurzyło! - przyp. Franki]

6. Polska przeprasza za megaprzystojnego Adama Małysza który ośmielił się zmodyfikować polski model wąsów, dodając do zestawu awangardową minibródke. Przeprasza także za jeszcze bardziej przystojnego Roberta Kubicę, który dopiero pokaże, co potrafi.

7. Polska przeprasza za Marylę Rodowicz - największą /pod każdym względem/ gwiazdę polskiej estrady i niemalże równie dużą Beatę Kozidrak. Dziewczyny!!! Kiedy wreszcie doczekamy się waszego duetu?!

8. Polska przeprasza za Budkę Suflera, której od ponad 30 lat znowu w życiu nie wychodzi.

9. Polska przeprasza za braci Cugowskich, którzy przejęli pałeczkę po ojcu - Krzysztofie Cugowskim i będą rzęzić przez następne dziesięciolecia.

10. Polska przeprasza za Patrycję Markowską, która jest jeszcze bardziej charyzmatyczną wokalistką niż jej ojciec - Grzegorz Markowski.

11. Polska przeprasza za Katarzynę Dowbor - wybitna dziennikarkę, której mumia jest w lepszym stanie, niż odnowiona mumia Włodzimierza Lenina i będzie straszyć w polskich mediach przez następnych sto lat. A jak nie ona, to jej potomek - Maciej Dowbor, również wybitny dziennikarz.

12. Polska przeprasza za Bożenę Dykiel - królową polskich gospodyń, kobietę-kartofel, co to zawsze radę znajdzie i obiad z niczego zrobić pomoże.

13. Polska przeprasza za Piotra Rubika, wybitnego polskiego kompozytora który trafia ze swoja "sztuką" nawet pod strzechy, a właściwie tylko tam. Generalnie wszędzie tam, skąd wystaje słoma: z butów, z kieszeni, z butonierki, z portfela.

14. Polska przeprasza za Krystynę Feldman, którą po jej śmierci media okrzyknęły WYBITNĄ AKTORKĄ. Pewnie dlatego, że w ciągu 87 lat żywota dostała tylko jedną główną rolę.

15. Polska przeprasza za Jezusa - Króla Polski i jego matkę, Maryję - Królową Polski.

16. Polska przeprasza za Stanisława Wilgusa - księdza agenta, który udowodnił, że gdy Polakom pluje się, a nawet szcza się na twarz, to są wierni i wybaczają.

17. Polska przeprasza za to, ze nigdy nie ujawni ilu jest księży w Polsce, co robią, czym się zajmują, na czym polega ich "praca". Ile i od kogo dostają, a nie ZARABIAJA pieniędzy.

18. Polska przeprasza za pieszczotliwe nazywanie mężczyzny - chłopem, a kobiety - babą. Za czułe nazywanie żony: "moja stara", a męża: "mój stary".

19. Polska przeprasza za subtelne i wysmakowane określenie na seks miedzy dwojgiem ludzi, czyli BZYKANKO. Bo Polacy się nie pieprza, nie rżną, a już na pewno nie kochają, tylko "bzykają"

20. Polska przeprasza za miłość Polaczków do zdrobnień. Za PIENIĄŻKI, TAKSÓWECZKĘ, PARAGONIK, FAKTURKĘ, NIPEK, BILECIKI, MANDACIK I BZYKANKO.

21. Polska przeprasza za namiętną miłość Polaków do firanek w oknach, zasłaniających cały ten syf i obrusów przykrywających cały ten syf.

22. Polska przeprasza za śmierdzące wyziewy wydobywające się z ryjów Polaków, a także za jak najbardziej legalny smród czosnku i cebuli, bo to przecież ZDROWO.

23. Polska przeprasza za gustowne wystroje wnętrz rodaków, którzy obdarzeni wyszukanym gustem malują je na kremowo, ewentualnie kolorem kawy z mlekiem. Za uzupełnienie tego wystroju kafelkami położonymi od podłogi do sufitu, a w szczególnych przypadkach niezwykle gustownym piaskowcem.

24. Polska przeprasza za polski szowinizm przejawiający się hasłem "dobre bo Polskie" /aż dwa błędy: jeden - interpunkcyjny, drugi - ortograficzny. Brawo!/ umieszczanym na mleku, maśle, chlebie, pasztecie, boczku, flakach, czyli na wszystkim, co Polacy kochają najbardziej.

25. Polska przeprasza za Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, która dobitnie co roku udowadnia, ze Polacy to naród szczególny i potrafi się jednoczyć w szlachetnym celu, nie tylko po to, żeby przegrać powstanie.

26. Polska przeprasza za napisy na sklepach monopolowych: "zakaz spożywania alkoholu w obrębie sklepu", a nigdy na przykład: "zakaz lizania lizaków w obrębie sklepu" czy "zakaz jedzenia owoców w obrębie sklepu".

27. Polska przeprasza za polskich kierowców, którzy włączają kierunkowskaz w momencie, w którym skręcają, a nie ZANIM skręcą i tym samym informują innych kierowców o fakcie skręcania, a nie o ZAMIARZE skręcenia.

28. Polska przeprasza za będące szczytem inwencji twórczej nazwy firm: Dźwigpol, Indykpol, Szwagropol, Iglopol, Patex-pol, Ajespol, Lechpol, Hirsch-pol, Dry-pol, Zek-pol, Ann-pol, Met-pol, Dart-pol, Stal-pol, Bud-pol, Art-pol. /wszystkie nazwy są autentyczne./

29. Polska przeprasza za tzw. WĄS MENTALNY - najcięższą chorobę umysłową, niestety nie uleczalną i jeszcze bardziej niestety dotykającą tylko i wyłącznie mieszkańców 1-ej, 2-ej, 3-ej, 4-ej, 5-ej, 6-ej oraz 666-ej Rzeczbardzopospolitej Polskiej Katolskiej.


http://www.dziwnetabletki.com - dawno tego nie czytałem =]


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2271 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 114  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.