mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1963 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 99  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 405
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 10:12 
Cytuj  
DObra wyluzujcie bo się daram zaczyna z powodu głupie karty kogoś kogo nawet nie znamy :P

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 10:40 
Cytuj  
Shinji-kun napisał(a):
goliat napisał(a):
Kang napisał(a):
Ale wy jesteście żałośni...
Po jaką cholerę się tu wogóle wypowiadacie


Jak sie nie podoba to zostan modem i wycinaj nasze posty, uzasadniajac naruszenie regulaminu. Chcialbym przpomniec, ze to nie jest zamkniete forum i kazdy ma tu prawo sie wypowiedziec.


Masz prawo do swojej opini, ale szydzic, wysmiewac, drwic z innych za to, ze chca uzyskac pomoc jest nie na miejscu. To, ze kolega prosi kogos o udostepnienie tych danych karty nie upowaznia was do wytykania i ironizowania z niego. Nie mozecie mu pomoc ? To zamilczcie i spokoj na wieki.

... Pozniej sie dziwia, ze dramy na CC...


EDIT:wycielem ten caly crap ktory napisalem i go skrocilem:

glupie pytanie--->glupia odpowiedz


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 12:11 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):
/oh tak skrzycz mnie Texas Rangerze arrrr


To sie usmialem hahaha !


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 12:13 
Cytuj  
Make kids not drama.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 12:27 
Cytuj  
Loth - Ja nie mam zamiaru z Tobą rozmawiać bo do Ciebie nigdy nie docierają żadne argumenty. Przez takie osoby jak Ty nie chce mi się czytać tego forum, wtrącasz swoje 3 grosze do każdego topic'a i myślisz że wszyscy Cię za to uwielbiają. Tak to forum publiczne ale publiczne nie oznacza że muszą się tutaj wypowiadać takie osoby jak Ty. Jesteś cholerną hipokrytką a jeżeli za 5 min zapytasz o co mi chodzi, to proponuję przeczytać parę Twoich wypowiedzi w topicach od kolegów z WoW ;) Przestań trollować na tym forum bo się niedobrze robi...


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 12:31 
Cytuj  
W odpowiedzi na pytanie - jak chcesz to wielokrotnie już użyczałem swojej karty. Dajesz dostęp do swojego finala i ja podpinam moją kartę.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 12:34 
Cytuj  
782 ^_^ Skoro wy spamujecie, to czemu ja nie mogę?? :oops:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 13:52 
Cytuj  
Gal skoro nie masz zamiaru, to czemu rozmawiasz? Ja? Że co? Że każdy mnie uwielbia? Buahahahahahahhahahahahhaha /popłakała się ze śmiechu/ oh oh rotfl dnia XD Jakbyś nie zauważył nie dążę do tego, aby mnie wszyscy koffali, uwielbiali etc. Ba. Wręcz przeciwnie. Oh oh /brzuch ja ze śmiechu rozbolał/
Takie osoby jak ja powiadasz? Jakie? Nie tolerujące ludzi bezmyślnych? Piszące szczerze co myślą? Bez względu na to jaką formę ów wypowiedź otrzyma? Sarkazm, ironia, satyra. Czemu mam ich nie używać?
Galciu zawsze możesz mnie ignorować ^^
Poza tym to Twoje wypowiedzi są agresywne :roll:

Erelen rób sobie dzieci, ale sam je potem ródź oO
/ciągnie OT nie z własnej woli/ :lol:


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 14:10 
Cytuj  
Loth , Goliat i inni ktorzy lubia dramy




poczytajcie posty na forum sprzed 1 roku > 2 lat , 3......

drama wtedy > byla > spowodowana CZYMS konkretnym ... nigdy bez powodu , nigdy n ie w taki sposob .......



Gal rzeczywiscie rzadko sie odzywa > widocznie nie widzi sensu w prowadzeniu dialogu z wami .

Poza tym ..... naprawde potraficie odstraszyc od Polskiego Community w grze nowych/przyszlych graczy .... zalosne .


_________________
COLD is BACK !

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 14:17 
Cytuj  
Coldee chyba trochę przesadzasz :D U mnie na shellu każdy dzień prawie zaczyna się od takiej dramy (a jeśli nie na shellu to na /tellu) i to jest bardzo dobre :) Lepiej sobie szczerze powrzucać, niż sie zblistować i nie odzywać :) Na serio dużo lepiej jest jednak sobie powrzucać :D Największy kryzys z Loth u mnie rozpoczął się od momentu gdy przestaliśmy sobie wrzucać, a normalnie rozmawiać :D
[Edit] mod mógłby wyciąć ten flame z topicu :D i przenieść do osobnego :)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 14:27 
Cytuj  
nie przesadzam .


jesli jest o co to sie kloccie .... na shellu CC zawsze bylo pelno dram . tylko ze w tym wypadku / w unnych tez > wystarczy po staremu wstawic linka > lub odeslac do topica ( jesli ktos ma za duzo pytan ) , albo napisac ze nie ma szans na cos takiego jak uzyczenie karty ..... czy tak ciezko NORMALNIE odpowiedziec ???

chcecie sie posmiac > szukajcie > wklejajcie na "/lsmes" .... jak inni to robia

zdrowiej i bardziej ...normalnie .

a wyciac to wszystko to juz mozna , rzecZywiscie


_________________
COLD is BACK !

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 14:31 
Cytuj  
a wy odstraszacie juz ingame :roll:
nie chce ludziom robic falszywej nadzieji


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 14:33 
Cytuj  
goliat napisał(a):
a wy odstraszacie juz ingame :roll:
nie chce ludziom robic falszywej nadzieji



no comment . ide obejrzec jakis film


_________________
COLD is BACK !

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 14:35 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
Poza tym ..... naprawde potraficie odstraszyc od Polskiego Community w grze nowych/przyszlych graczy .... zalosne .

Chyba Loth i reszta nowych graczy muszą się od was dużo nauczyć :P W końcu kto tu zrobił genialną dramę, jaki to jestem głupi, że gram na Fairy a nie na Ramuhu?? :P Moje pierwsze dni w FF i już zostałem zjechany przez wytrawnych graczy, tak że odechciało mi się wogóle grać :P I kto tu niby jest masterem w dramach? :P
Poza tym, ja tam nie widziałem, żadnej dramy aż do postów Kanga, Shinjiego i twoich Coldee :P


_________________
Obrazek

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 14:41 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
coldee1 napisał(a):
Poza tym ..... naprawde potraficie odstraszyc od Polskiego Community w grze nowych/przyszlych graczy .... zalosne .

Chyba Loth i reszta nowych graczy muszą się od was dużo nauczyć :P W końcu kto tu zrobił genialną dramę, jaki to jestem głupi, że gram na Fairy a nie na Ramuhu?? :P Moje pierwsze dni w FF i już zostałem zjechany przez wytrawnych graczy, tak że odechciało mi się wogóle grać :P I kto tu niby jest masterem w dramach? :P
Poza tym, ja tam nie widziałem, żadnej dramy aż do postów Kanga, Shinjiego i twoich Coldee :P


egzakli :P


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 14:48 
Cytuj  
Bo to jest tak. Przyjdzie noobek i zada pytanie bądź o coś poprosi. Grupka szyderców jeżeli ma powód /zwykle/, wyśmieje, pożartuje sobie...2-3 posty i po sprawie. Potem przyjdzie 1 czy 2 obrońców prawa i sprawiedliwości i wygarnie szydercom jacy to są źli, jak to robią dramy i w ogóle powinni spadać i nie wracać, bo są fe, be i fuj w ogóle. Tym samym rozpoczynają dramę pod tytułem "Idźcie źli ludzie, bo robicie złą reklamę". Prawda jest taka, że wygarnięcie komuś bezsensowności jego pytania, to nie zła reklama, lecz zwrócenie uwagi. W ten czy inny sposób. Dla mnie złą reklama jest zabranianie szczerości w wypowiedziach. Na CC też jest to zauważalne. Powiesz coś szczerze komuś, to się ls rzuca, żeś niespołeczny/a, zuy/a i deprawujesz dzieci :lol:

Erelen, bo zwykła rozmowa jest potrzebna, gdy trzeba iść i coś ubić/zrobić, poza tym...to nuda :roll:

3...2...1... DRAMA!
:lol:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 14:50 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):
zuy/a


Co to jest?

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 14:53 
Cytuj  
Cytuj:
3...2...1... DRAMA!


Wiiiiiiiiiii :D

Loth wez juz sie nie odzywaj bo cie przestana lubiec :roll: :lol:
i nikt ci juz wiecej nie pomoze w niczym :lol:


_________________
Obrazek

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 14:54 
Cytuj  
Sidagel napisał(a):
Lothlorien napisał(a):
zuy/a


Co to jest?


zly/zla po lothlorienemu :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 14:57 
Cytuj  
goliat napisał(a):
Sidagel napisał(a):
Lothlorien napisał(a):
zuy/a


Co to jest?


zly/zla po lothlorienemu :D


Po devianckiemu :P

Nie będą mnie koffać? OMG pochlastam się w takim razie własnym ogonem ... :cry: :wtf:


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1963 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 99  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.