mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 19:06 
Cytuj  
Ja jednak bede o 22 :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 20:24 
Cytuj  
Ja nie będę w ogóle, bo coś źle się czuję ...
Gomen everyone ^^"


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 03:20 
Cytuj  
W sumie to na KH mało z Quadami miałem do czynienia. A jak byłem z Kyashem w Parlborough to dopiero na 3 piętrze zdobyłem 1 przedmiot. Te Quady z niższych ni cholery nie chciały dać.
Tak a propo: jeżeli ktoś jeszcze chce mieć zaliczoną tą misję w Parlborough to ja mam 2 przedmioty. Niestety nie oddam ich za free bo mam mało sosiny (niecały 1000) ale na pewno taniej niż na AH sprzedam (czyli niewiele zarobię). Chyba, że jutro coś sie zmieni (ludzie nie bardzo kupują moje przedmioty na AH, ale zobaczymy) to oddam za free.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 09:04 
Cytuj  
Krzysiek - wcoraj miales okazje - ta walke z 3 quadami naraz zapamietamy na dlugo - zwlaszcza ja - po tej walce zostaly mi 2 (slownie dwa) punkty hp :P
a w pobliu monumentu na KH nasze party pokonalo Poltergeista (incredible tough) - ale przezylismy ta walke tylko dzieki Coldee ktory dotrzymywal nam towarzystwa i wspieral swoimi czarami :)

btw: zastanawiam sie czy nie warto byloby rownolegle trenowac ze 2 joby zeby w razie potrzeby kompletowac team, drugi job i tak bedzie potrzebny na suba, ale mozna potrenowac jeszcze reszte ale to tylko przedluzy czas gry, dla mnie to frajda ale dla kogos kto chce jak najszybciej dojsc do 70+ to pewnie bedzie tylko strata czasu. Co o tym myslicie? moim zdaniem sprawdzenie sie we wszystkich jobach to dobra zabawa :) a jak widac na naszym przykladzie dojscie do 13 leva to kwestia gora tygodnia :)

btw2: niezla kase zarabia sie na krysztalach, na razie tylko na tym zarabiam bo reszta nie chce schodzic na ah mimo ustawionych nizszych stawek niz ostatnie notowania :/ mam full mogsafe, full inventory i nie mam juz miejsca na nowy stuff :/
btw3: jak poradze sobie z problemami z moim kompem to bede kolo 22 w Bastok (musze jeszcze dojsc z dunes bo w nocy tam zostalam :P) i mozemy isc poexpowac do kopalni - co powiecie na zrobienie ding 18 do końca weekendu? a nastepny tydzien to szkolenie suba i nareszcie bedziemy mogli w naszym party poszalec na plaży i w korolooka tunnel :)

btw4: ale bez WHM sie nie obejdziemy, jak nie bedzie Darko to wezniemy kazdego WHM na naszym levelu jaki bedzie w Bastok


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 09:55 
Cytuj  
ciężko będzie dingnąć 18-tkę do końca wejkentu

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 10:45 
Cytuj  
Pan_Pritula napisał(a):
ciężko będzie dingnąć 18-tkę do końca wejkentu

oj Prit ;) pomarzyc zawsze mozna, a na exp party pojdziemy we wlasnym gronie :)

btw: Krzysiek bedziesz dzisiaj po 22? moze pocwiczymy skillchainy? musze wreszcie zobaczyc co to jest i jak to wyglada w praktyce :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 12:44 
Cytuj  
Ludzie ja tez chce grac !!!! Ale no kurde nie moge. Ciagle mam jakies awarie i problemy TO JEST FATUM :evil: Awarie kompa, internetu mBank opierdala sie z przysłaniem mi karty nie no ja juz nie mogę :( POMOCY

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.