mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 05:01 
Cytuj  
Nie. 2,1 - byliśmy w 7 osób. :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 08:05 
Cytuj  
Congratz Opiekun !


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 08:23 
Cytuj  
Mam do zbycia 160 seali i niecale 60 kindredow, wymyślcie jakies zastosowanie :D


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 08:57 
Cytuj  
Seali to juz nie mam ale KS sa wiec spoko mozna by pojsc na ten za 30 co mozna zdobyc VC :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 13:59 
Cytuj  
No ja mam trochę ponad 70 KSów. Z chęcią przejdę się na te BCNM'y z VC ale proponowałbym najpierw rozwalić WSNM'y dla nowych WSów.
Musimy też jakoś ustalić podział łupów w przypadku nie posiadania orbów bo ja mogę się przejść nawet na zwykłe BCNMy ale nie mam seali :/


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 14:03 
Cytuj  
hmmm a te z VC nie maja capa ?


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 14:15 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
hmmm a te z VC nie maja capa ?


Maja, chyba 60, akurat te od VC to sa chyba 4 skorpionki


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 16:19 
Cytuj  
Ja ciągle mam z 300 BS + orb 40.

Można skoczyć na 3 walki, seale mam na 100% ja, Sto i Rha. Podział klasyczny: >10k na 6, reszta dla tego kto daje orba. Ewentualnie jedna osoba zbiera dropy i sprzedaje wszystko kasę dzieląc na 6, ale to chyba mniej sprawiedliwe, bo ja mam tyle seali nie dlatego, że ma takiego fuksa, tylko dlatego że wcześniej rzadko chodzilem na BCNMy i sporo grałem solo.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 16:53 
Cytuj  
Skorpionki nie maja Capa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 sty 2005, 17:20 
Cytuj  
Dziś robimy RANK 10. Leczcie kaca, bierzcie misje, tak aby wszyscy byli wieczorem gotowi. Po misjach można by skoczyć po tester dla Godzia.

Jutro chętnie bym poexpował.

Wypłaciłem wszystkim kasę za okularki. Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję za staticowy rabat! Teraz mogę spokojnie inwestować w GS (mam nadzieję, że kiedyś ten skill się przyda staticowi i linkshellowi), za sprzętu chciałbym jeszcze AF 2 set i black belt, ale tego za gile się niestety nie da kupić.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2005, 21:53 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
.......mogę spokojnie inwestować w GS (mam nadzieję, że kiedyś ten skill się przyda staticowi i linkshellowi), za sprzętu chciałbym jeszcze AF 2 set i black belt, ale tego za gile się niestety nie da kupić.


GS przyda sie, przyda :D

Szkoda, że nie za gile, bo mogłbym Ci dać sporo - zawiało mnie i mam katar :D :D :D

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 19:09 
Cytuj  
Przypominam, że o 20 testujemy nowego Blacka. Obecność w Jeuno o 20 obowiązkowa (za wyjątkiem Bodzia of course).


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 01:27 
Cytuj  
BLM przetestowany, ale ja jestem za powrotem do stałego składu. Znaleźliśmy dziś dla Bodzia testi, jak będzie trzeba to znajdziemy drugie. :) Generalnie potrzebna jest jasna deklaracja Bodzia, że gra dalej w FF XI. Styczeń-luty to u mnie miesiące zarabiania pieniędzy i też nie będę mógł grac codziennie, ale myślę że 1-2 terminy w tygodniu się zawsze da ustalić. Do 75 wcale nam tak dużo expa nie zostało.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 08:37 
Cytuj  
Przykro mi ze od kilku dni prosilem wszystkich o pomoc z papierem i tylko poza Opem i Galem nikt nawet nie wspomnial o pomocy :(
Coz...
Ale w sumie sie nie dziwie, stara prawda wychodzi jak slonce rano, jak jest wspolny interes to i checi sie znajda, a jak nie to wszycy maja to w d...


ps dzieki Gal i Op za pomoc wczoraj :)

ps2. btw twojego postu - Op i tak nikogo juz to nie interesuje ! Ale mimo wszystko zycze wam milej gry :) I oby wasz nowy BLM byl niegorszy niz ja :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 09:48 
Cytuj  
bodziu ... pierdolisz. :evil:

Powiedzialem ze nie ma problemu zebym ci pomugl, tylko nieo 12 w nocy, pozatym to tobie powinno zalezec a nie mi zebys mial testimony :roll:


A co do starego skladu, jestem za, oczywiscie ze wole bodzia niz innego blm-a


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 10:18 
Cytuj  
Stok a czy ja uzywam jakichkolwiek wulgaryzmow ?? Wiec prosze Cie panuj nad emocjami !
Pytalem sie o roznych porach, nie o 24:00 !! Ale to tak k woli wyjasnien :)
Natomiast sam chodze do pracy o 7:00 i samemu mi sie nie chce chodzic pozno spac, aby nastepnego dnia nie chodzic jak zombie !
No i calkowicie nie kumam twojej dziwnej aluzji:
Cytuj:
pozatym to tobie powinno zalezec a nie mi zebys mial testimony

Ile razy prosilem o pomoc ? Raz ? Dwa ?
:(
Liczylem sie z tym ze nie bedziecie rzucac wszystkiego i leciec po papier bo jakiemus tam Bodziowi sie go akurat teraz zachcialo ! Bez zadnych pretensji czekalem cierpliwie, jak wczoraj by sie nie udalo, to mialem napisac juz na forum o pomoc moze ktos chetny by sie znalazl a jak nie to poshoutowalbym sobie w Jeuno, toc to takie piekne miasto ;-)
A przykro mi jest z takiego powodu ze mimo tylu spedzonych razem chwil, nikt nie wykazal odrobiny woli, that's all !
A zrozumienie Stok to najwazniejsza cecha czlowieka i spelnia sie w grze jak i w RLu na 100% !
I ja was naprawde rozumiem, dlatego nie mam do Was pretensji !
:)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 10:54 
Cytuj  
Nie mam sily dyskutowac z toba, ani udowadniac nic. Skoro tak mnie oceniasz to ok.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 11:01 
Cytuj  
Stok - a czy ty w ogole czytasz to co pisze czy nie masz sil ??? A moze brak ci argumentow ??
Nie musiz odpowiadac to jest retoryka !

A twoj ostatni post mi dal wiele do myslenia, w sumie nawet mnie nie zdziwil :/

Ale zeby ci uproscic i dodac sil to go odebralem w bardzo prosty sposob: Mam cie w d.. pisz co chcesz !
No coz ... dziekuje :(


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.


Ostatnio edytowano 3 sty 2005, 11:04 przez Bodziu, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 11:02 
Cytuj  
Bodziu --> nie mialeś wcześniej testimony, bo za rzadko się pojawialeś w grze, miałbyś już dawno pięć razy, jak szukaliśmy dla Gala to wypadało za każdym razem dla BLMa... Nie zauważyłem żadnej złej woli od nikogo z naszej strony. Raczej wprost przeciwnie, wszyscy mówili, że "trzeba zdobyć tester dla Boda" tylko że ciebie nie było...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 11:05 
Cytuj  
Czytam, czytam kazdy post na tym forum od kiedy zostalem moderatorm, i oceniam kazdy nowy watek.
A dlaczego nie bede sie bawil w retoryke to sam ocen.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.