mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 07:13 
Cytuj  
zieeeeeeeeeeffff jeju help !! zaraz jade do pracy a jestem kompletnie nieprzytomna :P poszlam spac o 3 a wstalam o 6,45 zieeeefffff
Krzysiek - jak bedziesz o 20 to zrobimy swoje party - musze tylko skoczyc do jeuno po nowa broń i jedzonko :D musze sie zmienic w porzadnego killera ;)

hmmm... nie ma zadnej porzadnej broni dla MNKa?
mam teraz Metal Knuckles Dmg: +6 Dly: +91 Accuracy: 2 (lev 20)
- Republic Knuckles Dmg: +6 Dly: +76 HP: 3 MP: 3 Accuracy: 2 Attack: 3 (lev15) chyba je kupie bo maja +3 do att... no i czym ja mam zabijac te mobki? ;)

Pakuś - dzieki za Beetle Armor Set :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 09:58 
Cytuj  
taa, wczoraj tez mielismy robic sfoje party, ale KTOS W CHUJA PRZYCIAL :[ grrr :x

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 10:02 
Cytuj  
Prit kogo masz na myśli?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 10:04 
Cytuj  
:] glupie pytanie zjawo ;]

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 10:15 
Cytuj  
wiedzialam :P
wytarczy przeczytac moje posty - od samego poczatku bylam za tym zebysmy razem partowali i zrobili STATIC - oczywiscie jak widac na zalaczonym obrazku nic z tego nie wyszlo, kazdy gral w przypadkowych party - czy na diunach czy teraz na qufim - ja spokojnie czekalam az wszyscy zrobia mainy i suby na tym samym levelu zebysmy mogli grac razem i co? bylo widac - ja i Kris mielismy mainy na 20, Darko na 22, ty tez polazles sam na Qufim i zrobiles 22 level nie czekajac na nas...

więc teraz niech kazdy ma pretensje tylko do siebie

moglam wczoraj czekac na was na qufim ale jakos nikt sie nie zadeklarowal ze robimy party, wiec kiedy dostalam invite to zaakceptowalam - i nie żałuję.


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 10:23 
Cytuj  
Zjawcia poczekaj do lvl 40 ze staticem, do 37 jest szybki i w miare latwy exp, potem są już lekkie schody, w miare jak przybywa expa do zdobycia i zadań jakie można i trzeba tez czasem realizować, coraz gorzej jest z przypadkowym party które robi w miare sensowny exp ... pozatym na lv 30 dojda wam advaced joby do wyboru, okaze sie kto jest tough guy a kto nie :D itd, aczkolwiek idea statica na niskim lvl jest bardzo fajna i napewno ulatwi wam to granie i lvl, a takze pozostale zadania.

Najbliższe zadanie jakie moglibyscie razem zrealizować to khazam airpass ... bawcie sie dobrze do lv 25 a potem key hunt


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 10:31 
Cytuj  
nie lubie tylko jak ktos ma do mnie pretensje bez powodu...

na szczescie klucze mozna zdobyc solo... albo kogos poprosic...

zreszta sami wiecie jak bylo z kluczem z PM - umawialismy sie a w kopalni za pierwszym razem bylam sama z Karwim, a za drugim razem musieliśmy PROSIĆ zeby ktos przyszedł do kopalni...

jestem tylko ciekawa jak bedzie wygladac sprawa z naszym rank 3...


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 10:37 
Cytuj  
Zjawcia dobijaj do 25lvl a potem kluczyki w 3 miejscach i airpass do Kazam :)
Ja dzis sprobuje NIN zrobic do 20lvl a potem Qufim to moze razem w Kazam pogramy ^^


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 10:44 
Cytuj  
Mogę pomóc z kluczami. Dajcie znać jak będziecie potrzebować.

Trzeba mieć:

- Giddeus Chest Key,
- Ghelsba Chest Key,
- Palborough Chest Key

Opis questu: http://ffxi.allakhazam.com/db/quests.html?fquest=215

Swoją drogą - jak się dobrze teraz czujecie w party - to sugerowałbym już partować w Kazham (Yuhtunga Jungle). Ja tam zaczynałem dwoma jobami na lv23.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80


Ostatnio edytowano 11 sty 2005, 10:45 przez Huckster, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 10:45 
Cytuj  
kluczyk z PM juz mam - trzeba mi tylko z Giddeus i Ghelsba :)

jak dobrze pojdzie to najpozniej do piatku mam 25 level :) i Duch przenosi sie straszyc do Kazham :D

a przedtem jeszcze przyprawic Dread Dragona o atak serca ;) ktos chetny zaspiewac smokowi kolysanke? a ja go wysle do krainy smoczych łowów :P

Bodziu - chętnie :)

Huck - ja swietnie a po wczorajszym 5 godzinnym party jeszcze lepiej :D poprawiłam macra i SC nam wczoraj pieknie wychodziły :) macro na voke tez mam i nauczylam sie korzystac z niego w awaryjnych sytuacjach :) doszliśmy do takiej wprawy ze kazda walka konczyla sie z full hp a magowie restowali w trakcie walki i zabijalismy praktycznie mobki bez przerw - stad chainy do 4 i expy po 240

Stok - co do adv jobów - chetnie zrobie wszystie questy zeby je odblokowac ale poki co mam zamiar grać MNKiem :) i levelowac go na zmiane z WARem :) moze zrobie NIN albo SAM ale sie jeszcze zastanowie :D - MNKiem gra mi sie naprawde komfortowo :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 11 sty 2005, 11:20 przez Duszek, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 10:55 
Cytuj  
taa, bez powodu ;] Ustawialismy sie na forum na 20 na party, byla roznica 1 lvlu miedzy nami, pisalem do ciebie 3 razy czy robimy party, a ty po chwili napisalas ze masz party 19 - 20 bo lepszy exp no to ja dziekuje, odrzucilem 3 invite'y bo czekalem na ciebie, pozniej darko mnie przygarnal :>
Zreszta nie wiem po co ale robicie po kolei wszystkie suby i niemozna sie was doprosic o pojscie na exp maina ;] ostatni raz maina expowalem (oprocz qufim) ze 2 tygodnie temu

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 11:06 
Cytuj  
Dzieci dajcie luzu. Ja też miałem być o 20 ale przez tą zasraną tabelkę byłem dopiero 1,5h poźniej. Niestety mam jednego kompa w domu i 4 chętne do gry osoby. Gdyby nie to, że zajmuję się jego serwisowaniem i opłacam internet (niestety stać mnie już tylko na ten ostatni miesiąc - ciężko teraz o dobrą robotę dla studenta) to wieczorami bym wogóle nie siedział. Są wypadki losowe i nic nie poradzimy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 11:08 
Cytuj  
a tak poza tym to zjawcia nie wiem czy pamietasz ale ty zapoczatkowalas expowanie w przypadkowych party na diunach ;] ja tam bylem bez nikogo z LSa 2 razy

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 11:14 
Cytuj  
Pobijcie sie ! :D

Ustalcie sobie lvl na jakim zaczynacie, stały skład, i jakis konkretny dzień na start. Ot i cała sztuka, a reszta, to tylko dogadanie sie kiedy, gdzie i co robicie razem. I tu już musicie byc skrupulatni w expowaniu, bo róznica 1 lvl jest do przyjecia czasem, a czasem zabija exp całemu party. To tyle odnosnie formowania static party.
Dobijcie sobie spokojnie do tego uzgodnionego lvl, spotkajcie sie i poexpujcie razem, i zobaczycie czy to ma sens czy nie ma.

Pan sub THF jest bardzo potrzebny, naprawde zapewnia utrzymanie przez dlugi czas. W ls-e ze starej geardi to chyba wszyscy maja sub THF na jakims tam poziomie, ja mam lv 25 ze wzgledu na flee bo jestem leniuszek :D


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 11:16 
Cytuj  
A gdzie sie tak wogole idzie po Qufim ??

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 11:17 
Cytuj  
Mam pytanie o smoka: kiedy idziecie, od której strony zaczeliście i czy macie miejsce dla Ancover (WHM lvl 20)?

Pytanie do tych którzy przy smokach pomagali: czy jak mam zrobioną misję od strony San do mogę pomagać w tej od strony Win i odwrotnie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 11:19 
Cytuj  
Pomagac zawsze mozesz, nawet jak juz zrobiles ta misje ;] robilismy od windurst, a miejsce jest dla kazdego :D tylko chcielismy zeby wszyscy mieli 25 lvl Jeszcze sie nie umawialismy na smoka, bo niektorzy maja 20 lvl a niektorzy 24

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 11:23 
Cytuj  
Opi - jak ktos juz zrobil misje na smoka to chyba moze pomoc? w takiej sytuacji jak nie starczy miejsca dla wszystkich w 1 party to ci ktorzy zalicza smoka pomoga w 2 party :)

Stok - jak tylko zrobimy rank 3 to mozemy sie umowic na duala na Balliscie - Zjawcia MNK vs Panpritula BLM - moze byc ciekawie :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 11 sty 2005, 11:28 przez Duszek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 11:26 
Cytuj  
Chyba nie zrozumieliście pytania...

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 11:32 
Cytuj  
Opi - na smoka jest nastepujaca ekipa: Zjawcia, Prit, Piter, Darko i Krzysiek i mamy jeszcze miejsce dla 6 osoby :) wszyscy zaczeliśmy misje od Windurst i mamy zrobione obie czesci - teraz tylko musimy zabic smoka wiec jak Ancover zrobi obie czesci to zrobimy smoka razem z Nią :) Moge sie z Ancover przespacerowac do Wind i Sand zaliczyc questy dla konsulów i droga do smoka stoi otworem :)

to nawert lepiej ze pojdziemy na smoka bez uberow :P bedziemy musieli sobie poradzic sami opierajac sie tylko na poradach :D

a level chyba nie jest az tak ważny? 20-25 spokojnie chyba moze być :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.