mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 11:36 
Cytuj  
Dokładnie.

Czyli skład aktualny wygląda tak:

Cold WHM
Kal RDM
Phal PLD
Veji WAR
Sai RNG
Ja MNK

Może być nieźle.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 11:45 
Cytuj  
Zastanawiam się ostatnio dlaczego niektórzy potrzebujący expa nie chodzą na ENM'ki ??? :roll:
Wiem, że w ciągu np. 3 godzin (2 łatwe enm'ki) można zarobić w normalnym exp party 6-12 k expa, lub na tych enm'ach 0-6k expa. Wiem też, że można w ciągu 300 godzin zarobić 0 expa czekajac, biegajac, stojąc, rozmawiając itd ... Mały exp jest dla chcących "na wyciągnięcie ręki" ...

[Edit]

ENM Static 8)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 11 sie 2005, 11:58 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 11:46 
Cytuj  
Ja na ENMki chętnie się przejdę WHMem.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 11:52 
Cytuj  
W sumie to moglibyśmy te ENM zrobić. Skład dałby radę. Zastanowimy się dziś in game.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 11:56 
Cytuj  
A co ja wczoraj proponowalem ? :>


_________________
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 12:00 
Cytuj  
Wiem, wiem. Dobijmy do 59, Kalcia i ja, a potem możemy chodzić po exp na ENM.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 12:07 
Cytuj  
nie chcialbym w zaden sposob spowalniac statika, mi na expowaniu rngra nie zalezy tak bardzo wiec od razu mowie ze jesli kiedykolwiek bedzie setyuacja ze mozecie sie zerbac na exp a ja bede zajety (np wtorki albo weekendowe hnmowe wypady) lub nie bede mial neta czy cokolwiek, to macie dobrac ta jedna osobe i isc expic ! w razie gdybym kiedys odstawal levelem zawsze moge te kilkanascie k expa dorobic w miedzyczasie, wy macie expic przy kazdej okazji !!


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 12:30 
Cytuj  
kalcia napisał(a):
... a reszta osob byla ode mnie wyzej o 2-3 lv, mialam MASE resistow; mialam resisty na kazdym debuffie i dlatego whm musial za mnie castowac debuffy ...


Może przydadzą się informacje stąd :
http://ffxi.allakhazam.com/db/jobs.html?fjob=2&mid=1122795152645023571&num=9
http://ffxi.allakhazam.com/db/jobs.html?fjob=3&mid=1119513994257023935&num=32
http://ffxi.allakhazam.com/db/jobs.html?fjob=3&mid=1123109172945827611&num=19


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 13:32 
Cytuj  
Simi - a moze bysbys ja wspomogl swoimi elemental debuffami typu >>>Burn(INT down)-Shock(MND down), ktore mozesz dawac juz od samiutkiego poczatku walki.
Uwierz mi o wiele bardziej to jej pomoze :) a i aggro nie schwytasz :D
Ale to tak na marginesie, bo ja sie nie znam :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 13:44 
Cytuj  
Bodziu znasz się znasz :)
Ja z Kalcią nigdy w exp party nie byłem i chyba nieprędko będę :roll: (się tylko lekko wtrącam w ten topic 8) ), ale to o czym piszesz (lub frost-shock) robię dziesiątki-setki razy jak expuję. Gdyby mieli blm'a pewnie też by to robił .... :cry: Kalci nie radzę bo się załamie resistami ....

[Edit]
albo radzę, ale musi zjeść food na int, używać odpowiednich staffów do różnych "czarów" itd , może nie będzie tak źle :)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 16:28 
Cytuj  
Simi, nie mam juz takich resistow jak kiedys i juz od pewnego czasu zmieniam staffy do czarow, jak rowniez kolczyki/pierscionki ^^
na debuffach elementalnych miewam czasem resisty, ale np frost wchodzil ostatnio bezproblemowo XD byl problem z choke'm i drownem ;p z tego co pamietam ;p
co jednak nie zmienia faktu, ze rdm i tak miewa czesciej resisty na debuffach ze scapowanym enfeeblingiem niz taki nin na tym samym lv ze scapowanym ninjutsu ^^;;
Toramy ponoc czesto wszystko resistuja... ostatnia bilam taka jedna co byla DC dla Saia i mnie szlag trafial, mimo ze ona byla o 20lv wyzej ode mnie ;pp
jak dla mnie kazdy debuff musi wlazic za max drugim razem >0<
jak za czwartym nie chce to rzucam klawiatura ;ppp
cale szczescie nie jest tak tragicznie ^^;
z tym, ze boje sie ze jak mobek bedzie stanowczo za wysoko to bedzie wiecej resistowal, mimo lasek, mimo duzego skilla, i odpowiedniego equipu ^^;;

ja dzis bede expic, czy to u Vejiego, czy u mnie,a le bede ^^;


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 07:33 
Cytuj  
Hehehe no to widzę, że skład pełny :))) Gratuluję i życzę udanego expowania :)))
Co do resistowania, muahahaha, niech zginą wszystkie mobki, które mają czelność to robić, to jest dla maga chyba największy koszmar. Chociaż od 58 levelu z AF body są znacznie mniejsze problemy :)


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 08:11 
Cytuj  
Ja tez życzę udanego expowania :D
Resisty są dla maga koszmarem jak używa spelli które są resistowane. :)
Nikt nikogo do tego nie zmusza (ostatnio blm w moim party rzucał Poison II, ale musiał zmienić cały sprzęt chyba żeby resista nie było, po co to robił nie wiem, dla przebiegu walki nie ma to żadnego znaczenia walcząć z mobkami które mają levele 75+ i mnóstwo hp i po 20-30 sekundach i tak giną - ja mam na Poison II resisty w exp party od wielu wielu tygodni).
Wszyscy wiedzą , że rdm'i są zapraszani do exp party, żeby castowali Dispel (tyle razy ile trzeba na walkę) (czasem refresh - pisze czasem bo każdy wie, że tego pilują tylko najlepsi rdm'i a nie jest wymagane w party posiadanie przecież najlepszego rdm'a :) ). Nie wiem czy na waszych/naszych levelach jest możliwy resist na Dispelu, ale jak jest to dopiero wtedy ja bym się zaczął przejmować problemen resistów :), reszta podatnych na resist spell'i (poza Sleep) nie ma i nie może mieć wpływu na przebieg walki w normalnym exp party, bo przecież jest często resistowana a ludzie levelują ... :D.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 08:17 
Cytuj  
Simi - odpowiem ci za tego BLMa co rzucal poison2, ja to na 70lvl do konca robilem, aby podciagnac enfeebling magic, lepiej sam zacznij to robic, potem jest jeszcze ciezej, na 10 castow jak jeden wejdzie to dobrze, a jak zdobedziesz skillupa to bedziesz w happy :D


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 08:31 
Cytuj  
Bodziu - tak myślałem, że sobie podciąga enfeebling magic. Ja mam cały czas nadzieję, że levelując WHM'a sobie podciągnę enfeebling magic (Dia,Dia II,Diaga, Paralyze,Slow,Silence) kosztem miliona resistów i castowania spelli które maja jakiś wpływ na zachowanie mobka :D. (ja wolę pilnować stuna jak trzeba)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 08:40 
Cytuj  
Kochani, bardzo, ale to bardzo przepraszam za wczoraj, czkajac na static położyłem sie i zaczalem ogladac tv i ..... usnąłem..... :-? . Czuje się totalnie głupio, tym bardziej że static powstał tak jakby na moją prośbę, mam nadzieje że mi wybaczycie...

Jeszcze raz wielkie sorrry, dla Kalci, Colda i Phala.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 08:54 
Cytuj  
No dobra, Tom wczoraj zaspal, jego strata :> Wszyscy juz maja 59 lvl (oprocz spiochow rzecz jasna) wiec moznaby dzisiaj sprobowac isc calym setupem i zobaczyc jak to w ogole dziala.

Co do naszej 'spiacej krolewny' ;) to jesli sie zgadza dzisiaj isc cala grupa to idziemy, a Tom bedzie mial poki co wolna reke i bedzie mogl, do pewnego momentu rzecz jasna, isc expowac MNKa z random prty (az dociagnie to nas) - co wy na to?


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 08:59 
Cytuj  
Dałem ciała, dałem, więc karą będzie mniejszy exp w static pt. Od jutra mam wolne do przyszłej niedzieli, wiec bede znacznie dłuzej in game, postaram się podciagnąć exp.

I jeszcze raz sorry.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 09:20 
Cytuj  
Co powiecie na ENM - My pojdziemy Subami a Tom MNK ?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 09:24 
Cytuj  
Pomysł jak dla mnie super. Jednak Veji i tak musiał by iśc mainem war/nin. Chyba że by nie szedł. Ale to sie jeszcze ustali.

I może jakieś farmowanie anim wczesniej. Tak na wszelki wypadek, żeby nie było niepotrzebnego wipe outa.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.