mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 07:35 
Cytuj  
mam mapke Ogrodów :D
wiecej czasu zajelo mi dotarcie do sky niz szukanie cofferka :P

teraz przydalby sie kluzcyk z Palacu ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 08:35 
Cytuj  
cudownie, gratuluje!

Edit:
powtarzam sie z komunikatem:

Tak jak juz pisalam, wyjatkowo sie wybralam w srode, gdyz tego dnia mam CoP. Prosze o ustalenie dogodnego terminu dla wszystkich, uwzgledniajac mnie i Lesia. Nie moze to byc sroda.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 12:43 
Cytuj  
Elfka napisał(a):
Tak jak juz pisalam, wyjatkowo sie wybralam w srode, gdyz tego dnia mam CoP. Prosze o ustalenie dogodnego terminu dla wszystkich, uwzgledniajac mnie i Lesia. Nie moze to byc sroda.

Nie moze to byc sroda, poniewaz nie pasuje 2 osobom, a pasuje calej reszcie? O_o


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 12:50 
Cytuj  
Uwzględniając innych oprócz środy zostaje tylko piątek.
Wątpię żeby było możliwe wieczorem w piątek zebrać tłumy do sky.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 12:54 
Cytuj  
piątek wieczorem, dla mnie odpada...RL sex drugs rock 'n roll :D


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 12:56 
Cytuj  
Vej nie musisz mi przypominac ile razy na LS-e olewalo sie ludzi i ponizalo ich udzialy w rozwoju LS-a, opuszczalo sie ich potrzeby nizej niz wlasne.
Zamiast mnie moze pojsc Pitia jako WHM, jak sie jemu nisko poklonia (po ostatnich wydazeniach i goryczy, ktora ma), lub Zet, co byloby sensacja, ale sensacje zdazaja sie nie tylko w filmach.

Lecz nadal bedzie 1 WHM, co nie jest odpowiednio dobre i sprowadza do wiele trudnosci.

Jesli ma byc to run CCLS to mona zastanowic sie, jak sie nie da, to poprostu sie nie da i tyle.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 13:19 
Cytuj  
jak wszystkim wiadomo jedynymi wolnymi dniami w tygodniu sa sroda i piatek
w poniedzialki zwykle CoP Alfa i Beta robi swoje runy
we wtorki - dynamis
w czwartek - ENM run

najlepszym rozwiazaniem byloby zeby wszystkie CoP statici spotykaly sie w jeden dzien - moze wszyscy zarezerwuja sobie poniedziałki na CoP?

w piątki wieczorami zwykle jest dosc pusto na LSie i raczej nie da sie w ten dzien robic SKY RUNOW - zreszta w piatki chyba tez jest tam juz tloczno...

bo skonczy sie na tym ze nasz wypad na Genbu byl i bedzie naszym jedynym wypadem...


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 13:33 
Cytuj  
Musze przyznac Anc ze twoje posty z ostatnich kilku tygodni budza we mnie dosc skrajne emocji... i bynajmniej nie powinien to byc powod do dumy, czy to twoje czy to mojej.

W zasadzie tez ktos moze powiedziec ze po co sie wtracam jak jeszcze ani razu nie bylem na zadnym niebianskim wypadzie, ale jednak...

Rozumiem ze jestes (mam wielka nadzieje ze tylko i bardzo chwilowo) jedynym WHM z dostepem do sky i tak wysokim lvlem, wiec mozesz w jakis tam sposob podyktowac warunki. Ale nie rozumiem dlaczego caly LS ma sie uginac pod twoim zadaniem/sugestia/deklaracja - "bo ty nie mozesz"? O_o O ile wiem to dziala w zupelnie inny kierunku - decyduje wiekszosc a nie jakis WHM z mania wielkosci O_O
Jesli sroda wam koliduje z CoPem to zmiencie termin CoPa, w koncu kazdy wykazuje w tym kierunku jakas elastycznosc.

Ja ze swej strony moge powiedziec ze piatek jest terminem bardzo ryzykownym poniewaz wiele osob jednak przedklada RL nad ta glupia gre i woli spedzic czas na piwie, imprezie, ze znajomymi, chlopakiem/dziewczyna niz latac po jakis wirtualnych lokacjach.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 13:50 
Cytuj  
Blad Viej, ani nie mowie ci bys nie wypowiadales sie, ani nie mowie, ze jestem jedynym WHM, ktory ma dojscie do Sky, ani twierdze kategorycznie i nie wale w sufit staffem, by sroda zostala zmieniona na dogodny dla mnie i Lesia dzien :D

Poprostu, po-raz pierwszy poszlam na run Sky i zapowiedzialam, ze w srody mam CoP i ze sie okaze dalej czy moge uczestniczyc. Tak sie sklada, ze wiekszosc mojego skladu nie moze kontynuowac CoP w inny dzien, wiec napisalam o tym, ze sroda dla mnie niestety nie pasuje, co uwazam za sluszne.

Jedynie z przykroscia twierde, ze sytuacja w Sky nie poprawi sie i tyle, jak tu nie patrz.
CoP w naszym skladzie mozemy kontynuowac do 60lvl, tak ja to widze. A co dalej bedzie pokaze czas.

Mowiac na serio, to ja nie widze Sky w jednym wypadku, jak nie bedzie Rha albo Xava, a co gorzej obu naraz, magowie jakos tam sie pozbieraja.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 14:07 
Cytuj  
Dla mnie środa jest git.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 14:27 
Cytuj  
Jak nasz LS ma kiedyś być takim z którego da się zrobić skład na wypady do Sky to musi być wprowadzony jakiś rodzaj dyscypliny np, w jakimś LSie dynamisowym mają :
"You must not be in another linkshell that does, or plans on doing, Dynamis.
You must give DynamisCatAttack events priority over all other FFXI events such as leveling."

Jeśli tak nie będzie to w końcu zacznie się interesowanie ludzi innymi LSami i innymi rzeczami ciekawymi w realu i w CC będa online ludzie z levelami 1-45 a reszta sie będzie świetnie bawić w innych LSach lub w realu lub przed telewizorem :roll: .
Własne plany lub obojętne jakich staticów wg mnie zawsze muszą być na drugim planie jeśli chodzi o imprezy organizowane w ramach LSa.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 14:30 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
Własne plany lub obojętne jakich staticów wg mnie zawsze muszą być na drugim planie jeśli chodzi o imprezy organizowane w ramach LSa.


I tu sie mylisz, nie mam zamiaru w taki sposob wlasnie podchodzic, gram dla funu i nie podporzadkuje sie takim regulom. Wybacz ale coraz bardziej jestem wlasnie zmeczony obowiazkami w grze anizeli w realu, to nie jest PRACA !!! Jesli tak ma to wygladac to nawet na mnie nie liczcie :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 14:32 
Cytuj  
Omg tylko nie cytuj DCA. Czy ty wiesz kto to prowadzil? Nie? Wlasnie, osoba o tak skrajnych pogladach i wymagajaca szalonej lojalnosci. CC to dla mnie w peirwszej kolejnosci social LS, ktora zawsze byl miejscem gdzie mozna bylo pogadac sie i posmiac, a nie obowiazkiem jak wojsko.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 14:41 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Slayerek napisał(a):
Własne plany lub obojętne jakich staticów wg mnie zawsze muszą być na drugim planie jeśli chodzi o imprezy organizowane w ramach LSa.


I tu sie mylisz, nie mam zamiaru w taki sposob wlasnie podchodzic, gram dla funu i nie podporzadkuje sie takim regulom. Wybacz ale coraz bardziej jestem wlasnie zmeczony obowiazkami w grze anizeli w realu, to nie jest PRACA !!! Jesli tak ma to wygladac to nawet na mnie nie liczcie :)


Rozumiem dokładnie.
Jak nie masz 4-5 godzin na tydzień dla eventu LS'owego to nie winię Ciebie za to. Innych zresztą też nie. Zawsze możecie się bawic w tym czasie sami.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 14:48 
Cytuj  
uspokojcie sie juz pls, i tak w kazda srode bedziemy robic akurat to na co pozwoli ilosc ludzi ktorzy beda ingame,

poza tym nie zapominajcie ze farmowanie triggerow to nieraz dlugie godziny bicia w kolko tych samych mobow i jezeli bedziemy miec na to tylko kilka godzin raz w tygodniu to na pewnie nie bedziemy co srode bic jakiegos Goda (o kilku nawet nie wspominam ;))


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 14:56 
Cytuj  
Ja tam poczekam, aż się wykłucicie i się najpewniej dostosuję :]


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 14:57 
Cytuj  
A tak wogole to nie wiem czy zdajesz sobie sprawe Comodo ale gdybys posluchal moich, Rha albo Saitou krzykow o Invite dla mnie, to mozna bylo uniknac przynajmniej polowy zgonow. Z moimi laczami moglem kiteowac zolwia 2 godziny na takim terenie.
Funkcja osoby majacej party lead jest krytycznie wazna na NHMach, co prawda dotyczy to glownie sytuacji kiedy ma sie wiecej niz 18 osob ale jak widac, nie tylko.

No ale trzeba sie tego gdzies nauczyc :)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 15:03 
Cytuj  
ksawery napisał(a):
A tak wogole to nie wiem czy zdajesz sobie sprawe Comodo ale gdybys posluchal moich, Rha albo Saitou krzykow o Invite dla mnie, to mozna bylo uniknac przynajmniej polowy zgonow. Z moimi laczami moglem kiteowac zolwia 2 godziny na takim terenie.
Funkcja osoby majacej party lead jest krytycznie wazna na NHMach, co prawda dotyczy to glownie sytuacji kiedy ma sie wiecej niz 18 osob ale jak widac, nie tylko.

No ale trzeba sie tego gdzies nauczyc :)


Powiem tak. Akurat chwilę wcześniej odpaliłem 2H, zwołałem magów, dałem im ballady i poleciałem supportować tanka. Zmarłem po pierwszym Mambo. Nie wiem jak długo shoutowaliście, zwykle patrzę na loga. Mówi się trudno. Na szczęści ballady uratowały sytuację. Najwyżej następnym razem dajcie lidera BLMowi, który w takiej sytuacji oprócz Stunowania i curowania nie ma więcej do roboty ^^ Sam wogóle się dziwiłem na początku czemu mam lidera ^^ No i na tym Genbu miałem wyjątkowe lagi O_o


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 15:05 
Cytuj  
BLM sie nei daje lidera. BLM w kazdej chiwli musi miec mozliwosc odpalenia Stun'a. Najczescniej liderami sa wlasnie Bardzi bo oni maja "najwolniejsza" robote i najczesciej wolna chwile.

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 15:06 
Cytuj  
No dobra, następnym razem wezmę to pod uwagę ^^ Będzie lajt ^^


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.