mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 333 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 11:00 
Cytuj  
Fajny screen Tom. :D
Tomala - napaleniec
Comodo - luzak
Vejitta - spokojny

Hehe, ogłaszam konkurs na Quote'y to tego screena :lol:


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 05:07 
Cytuj  
Taka przyklejka do tematu ...... umówiłem się z Anc ,że dziś wieczorem poży czę sobie od niej bat earringi , kupię medicines , food , earth staff , yagudki i ....... pójdę "przeżyć " >>Bęcki << Maata ....... dignąłęm około 4 nad ranem na 69 i ....kupiłem te kolczyki , medicine ring , i całaą resztę ....poczytałem na alla i ....w drogę ......

"Hm.That was a mighty fine display of skill there, Coldee. You've come a long way ......8 minut 26 sec........ za 1szym razem , ale cały byłem w nerwach ......... idę się uchlać :D :D :D


_________________
COLD is BACK !

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 06:41 
Cytuj  
Woot, grats ^^

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 08:34 
Cytuj  
Grats! Cold!!
a nie mowilam, "ze nie taki wilk straszny..." :wink:
wiedzialam, ze nie bedziesz w stanie zasnac z mysla, ze dziadek Maat na cie czeka :D hehe, tak to juz jest....raz, a dobrze!


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 09:31 
Cytuj  
Congratsy Coldee! A screeny gdzie? :]


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 09:35 
Cytuj  
Grats Cold!!! ^^


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 10:43 
Cytuj  
Ważne info

Przeczytałem sobie opisy Trójzęba po Po naszym Promie. Wynika z niego, że porezbujemy accesji do 3 BCków - Boneyard Gully, Bearclaw Pinnacle i Mine Shaft #. Sprawa nie jest taka prosta, bo np. do Boneyard Gully nie można tak poprostu wejść. Nie wiem jak jest z innymi BCkami, proszę ludzi znających się na temacie o info.

Jeśli chodzi o Boneyard - czeka was wycieczka na kochaną górkę. Ja zrobiłem ten quest przy okazji naszego CoPa, wy też możecie. Zaraz po wejściu do zony (nie pamiętam nazwy) z labiryntu stoi Tarutaru. Prosi o jakieś kamory i daje sakiewkę. Trzeba wejść na górkę i trejdnąć na szczycie sakiewkę to tego czegość od CS w CoPie. Potem oddać efekt taru i otrzymać Maskę Gazową - już można wejść do Boneyard Gully - gratz.

Aha. Każdy, kto wpadnie na bombę (w mglistą pogodę popują) w Misarelux Coast i Tavnazian Archipelago ma obowiązek ją zabić. 100% drop to Bomb Core (czy jakoś tak). 2 są potrzebne do itemu, który pozwoli nam zyć 15 sek dłużej na BC ze snollem (wybucha po 45 sek). Im więcej ufarmujemy corów, tym lepiej. Zaznaczam to teraz, by nikt przypadkiem swoich nie sprzedawał, jeśli ma. Piszę teraz, bo zanim Phal, Naif i Canto nas dogonią, to może każdy jakiś core będzie miał i 1 problem dla nas z głowy.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 11:01 
Cytuj  
Comodo - zeby wejsc do tych 3 BC w ramach misji CoP nie potrzebujecie zadnych specjalnych itemkow

- ta maska o ktorej wspominasz to item na wejcie do ENM75


i grats zrobienia Vahzl :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 11:22 
Cytuj  
Comodo - ja mam jeszcze 6 corów - jak chcecie. Sprzedam po 5k/sztuka.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 11:37 
Cytuj  
ja mam 1 na alcie w sand :-)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 12:22 
Cytuj  
grrats, cold ^^

mi niestety udalo sie dopiero za drugim razem, z racji ze maat ciagle mi resowal sleepy.. a do wygranej walki zabraklo mi 20mp, bo mialam odpalic convert i chainspell.. i juz by padl >< nie fart...
za drugim razem okazal sie tak banalny, ze wcale nie musialam odpalac chainspell.. po jednym nukeu z 2h padl... 9:14 ^^;;;

tutaj maat na pierwszej walce odpalil na mnie asuran fists (mam lv 69;p)
Obrazek

tu udalo mi sie uspic go jak odpalil chainspell, ale fart ^^;;
Obrazek

wow, comodo sie zainteresowal :DDD
mysle, ze jak nie uda nam sie zdobyc core'ow, to odkupimy od wspolLSowiczow, po nizszej cenie (khekhe;p) ;p

przypominam ze dzis mapety dla phala i innych zainteresowanych ^^


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 14:41 
Cytuj  
Bede w domu dopiero po 20.00


_________________
Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 18:31 
Cytuj  
Kalcia, zabiłaś mnie swoim opisem :lol:

Gratzy Maata :wink:

Co do Bomby. Oczywście nie mam z nią doświadczenia i wszystko co napiszę zostanie zaraz ostro skrytykowane :] Nie wiem jak się używa tego 15 sek. itemu. Czy trzeba stać blisko i czy bomba może go jakoś interuptnąć (chyba nie, scrola warpa się interuptnąć nie da). Walka wydaje się banalna - o ile można ją zrobić w 5 osób. 6ta osoba - ja (bard za długo castuje piosenki by robic cokolwiek) - będzie miała kilka (z 6) EXów serwując je jeden po drugim. Jeśli reszta timu nie nawali z utrzymywaniem przy życiu tanka, te 9k HP zabierzemy jej bez problemu. Zawsze, jeśli walka ma jakiś haczyk, musi być odpowiednio ułatwiona po odhaczeniu. Więc wystarczy tylko by 1 osoba serwowała itemy 1 po 2gim, a reszta to już będzie rutyna. PLD wbiega, odpala Voke, Shied, Invincible, reszta napieprza aż miło, ja w tym czasie używam itemów. No, chyba, że bomba może użycie ich jakoś interuptnąć. Czekam na opinie weteranów.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 00:11 
Cytuj  
grrats all rozwalonych mapetow ^^
szkoda ze xet nie mogl sie pojawic na czas i pojsc z wami .___.

veji napisze co i jak, zebyscie mogli pojsc na diablosa ^^


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 00:11 
Cytuj  
ALL RIGHT!!! ...macie szczescie ze wam sie udalo :>

Zespol w skladzie:
Saed
Thergal
Phalian
Naif
Kalcia
Simiurg

rozklepala Mammety :} Co oznacza mniej wiecej tyle ze teraz czekaja ich jeszcze bardziej hardcore'owe walki ;]

Nie tracmy jednak czasu (i przestrzeni :>):

W czwartek idziemy na Diabolosa, macie jednak kilka rzeczy do zrobienia zanim tam pojdziemy.


Kolejny chapter to dwie uncapped walki..:
http://promathia.runtimerepairs.com/Missions/3-3.html

a) Overgrown Ivy to banal i powinnismy dac sobie rade, jesli ktos bedzie w grze jak ja bede to chetnie pomoge
b) Loumiere jest troche trudniejszy, bo ciagle wraca do swojego spotu i tam robi full heal, musimy na niego wybrac sie w wiekszej grupie, najlepiej w czw. przed Diabolosem; najlepiej wczesniej jak da rade, zwlaszcza ze potem czeka was rajd na gorke (troche to popaprane, ale was zaprowadze ^^)

...i Diabolos:
http://promathia.runtimerepairs.com/Missions/3-5.html

Walka jest latwa, ale potrzebujecie Chipow zeby sie do niej dostac. Chipy farmuje sie w Pso'xja, proponuje wam wejsc do Pso'xja z wiezy wokol ktorej Nue popuje. Tam jest uncapped area i dwa deremite'y ktore dropuja gray chip i maja ok. 50 lvl. Chipy ufarmowac mozecie nawet przed walkami powyzej... i najlepiej tak. Farmowanie nie zajmie wam dluzej niz 30 min (drop rate jest duzy).

Mam nadzieje ze jakims cudem wyrobimy sie z tymi drobnostkami do czw lol


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 08:17 
Cytuj  
Comodo - bombka wcale taka prosta nie jest jak wynika z opisow - trzeba jej zadać 9k dmg w 30 sec (z saltami troche wiecej)) - bombka w tym czasie 3 razy sie powieksza - i jak czas sie skonczy bombka wybucha i robi wipe-out wszystkim :D

warunek wygrania tego BC jest jeden - 9k dmg zadane bombce zanim skonczy sie czas :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 09:35 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
Comodo - bombka wcale taka prosta nie jest jak wynika z opisow - trzeba jej zadać 9k dmg w 30 sec (z saltami troche wiecej)) - bombka w tym czasie 3 razy sie powieksza - i jak czas sie skonczy bombka wybucha i robi wipe-out wszystkim :D

warunek wygrania tego BC jest jeden - 9k dmg zadane bombce zanim skonczy sie czas :D
Haha, Zja, akurat to to wiem. Czytałem opis. Na bombkę jest 45 sekund i każdy item zatzrymuje timer na 15 sekund. Z odpowiednim użyciem itemów mamy unlimited time. Z czego miałby wynikać mój poprzedni wywód, gdybym nie przeczytał opisu.

Gratz mammetów. Nie było tak ciężko chyba ;)

Kopsnijcie Canto na tę górkę.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 10:26 
Cytuj  
to pogadaj z canto zeby sie kopsnal na gorke z reszta ;p

jak sie uzyje salta osoba ktora go rzucila nic nie moze robic chyba przez 15sekund, wiec all zalezy od reszty w danym momencie ^^;;;


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 10:57 
Cytuj  
Comodo napisał(a):
Co do Bomby. Oczywście nie mam z nią doświadczenia i wszystko co napiszę zostanie zaraz ostro skrytykowane :] Nie wiem jak się używa tego 15 sek. itemu. Czy trzeba stać blisko i czy bomba może go jakoś interuptnąć (chyba nie, scrola warpa się interuptnąć nie da). Walka wydaje się banalna - o ile można ją zrobić w 5 osób. 6ta osoba - ja (bard za długo castuje piosenki by robic cokolwiek) - będzie miała kilka (z 6) EXów serwując je jeden po drugim. Jeśli reszta timu nie nawali z utrzymywaniem przy życiu tanka, te 9k HP zabierzemy jej bez problemu. Zawsze, jeśli walka ma jakiś haczyk, musi być odpowiednio ułatwiona po odhaczeniu. Więc wystarczy tylko by 1 osoba serwowała itemy 1 po 2gim, a reszta to już będzie rutyna. PLD wbiega, odpala Voke, Shied, Invincible, reszta napieprza aż miło, ja w tym czasie używam itemów. No, chyba, że bomba może użycie ich jakoś interuptnąć. Czekam na opinie weteranów.

Jesuu!!!!! Co wy kobiety, nie czytacie tych długich postów? Za dużo zdań dla was by objąć jedną myślą?! Przeciez już napisałem KALCIU, że walczymy w PIĄTKĘ. Item CASTUJE się 15 sekund. Rzucam item, jak go rzucę (po 15 sek) timer stopuje się na 15 sek, a ja natychmiast zaczynam rzucac 2gi! To cała filozofia! Walka ma unlimited time, jak mamy z 6 itemów, a walczymy w piątkę! Uff. Czytajcie poprzednie posty.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

***

Posty: 540
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 10:59 
Cytuj  
Te salty sa rare, wiec jedna osoba moze uzyc tylko jeden salt.


_________________
Draconi Hume BRD75 COR75 MNK55 BLM42 WHM37 WAR25 THF15 BST15 NIN20 RNG45
77 Merit Points
Boneworking 100+2, Leather 60,Cloth 50, Goldsmithing 18, Alchemy 60

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 333 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.