mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 6 sty 2007, 23:50 
Cytuj  
Logujac sie do gry mialem inne plany, nagle dostaje info na /t ze garrison bedzie. Wybraliscie termin calkiem ..... spontanicznie. Nie wiem czemu piszesz w liczbie mnogiej skoro tylko ja odmowilem udzialu ze wzgledu na pt. Kass byl chyba zbyt zmeczony na jaka kolwiek zabawe, Kyuu byl chyba na dyna, a Allbina wogole nie bylo w grze. Na dzisiaj takze planowany byl ZM4 - oczywiscie nie doszedl do skutku ^^. Z tego co pamietam Ty miales najwieksze pretensje po ostatnim Garnku, teraz znowu sie burzysz bo 2 osoby odmowily udzialu n/c.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2007, 00:08 
Cytuj  
Po poprzednim miałem pretensje o drame związaną z lootem :D
Teraz - bo termin nie był jednak ustalany dzisiaj lecz tydzień temu.
Pretensje mam dlatego, że ja się wywiązałem - przyszedłem, mimo że byłem zmęczony i jakoś nie miałem ochoty na to - jednak skoro się umawiam to się pojawiam.
W Twoim wypadku jednak z relacji innych osób wynikało, że było to coś w stylu "idę, idę, będę o 20... a wiecie jednak nie idę, bo wystawiłem flagę i złapałem party"...

Kass: coś Ty wystrzelił z tym baranem? oO

Generalnie chodzi mi o to - jeżeli ktoś mówi, że będzie to niech będzie, albo niech chociaż dzień wcześniej (lub nawet kilka godzin chociażby) powiadomi resztę, że nie może.

A proporcja jest trochę inna w wypadku 1 party i 2 party.
1 party: 2/4/6/6+NM
2 party: 4/6/8/8+NM
3 party: 6/8/10/10+NM
Możecie nie wierzyć, ale zrobić to w 6 osób jest ciężko...

Gul mi skoczył - muszę skombinować kilka baniek na sprzęt dla BLM, a wydałem kilkadziesiąt tysi na soczki (wszystkie poszły)...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 7 sty 2007, 01:20 
Cytuj  
Pokaz mi gdzie ty widzisz ustalony termin tydzien temu Oo. Kass Ci dobrze napisal - robienie jakich kolwiek eventow w czasie dynamisow mija sie z celem.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2007, 01:46 
Cytuj  
Nie ja ustalałem termin tylko chyba nawet Kass (była to jakaś gadka na LS'ie do której ja dołączyłem po jakimś czasie).
I akurat do kogo jak do kogo, ale do Kasseia pretensji nikt mieć nie może, bo jakby nie patrzeć to on wyszedł z inicjatywą eventów dla low-lvls.
No dobra - mam malutkie "ale"... o tym jednak za chwilkę

Chodzi mi o to, by nie deklarować się, że się idzie, a odwoływać to na 5-10 minut przed eventem. Ja specjalnie by nie być tym wielkim spóźnialskim przylazłem już o 17. Z zainteresowanych był jeszcze Gizmos.
I nikt nic nie wie - czy będzie Irrie, czy będzie Bartas, czy będzie Seehj, czy też inne osoby, które się zadeklarowały. Ktoś (chyba Sono) rzucił tekstem, że Tadek będzie o 20. Byłeś o 20 i cały czas była gadka, że idziesz. A o 20:20 miałeś już party...
Nie wiem kiedy są dynamisy, czy kiedy Pixies campi HNMy. Nie leży to obecnie w kręgu moich zainteresowań. Od tego jest to forum by się ustawić i poinformować "taki, a taki termin mi nie pasuje".

I tutaj mały żal do Kasseia, o którym wspomniałem wcześniej. Dzisiejszy termin ustalił nikt inny jak On. Pamiętam nawet rozmowę z moją propozycją, że może lepsza byłaby niedziela, to spokojnie każdy w sobotę mógłby sfarmować triggera "nie ... przez tydzień zdążysz to sfarmować".

I nie chcę Was zrażać i wymuszać - "POMAGAJCIE NOOBOM" - wiem, że macie już swoje zajęcia. Apeluję tylko o lepszą organizację - informowanie o tym czy w dany termin można dany event zrobić czy też jest to niemożliwe (bo jest dynamis, bo nidhogg popuje, bo jest ZM, CoP, rank10, bo będzie pełnia i HQcrafting).

Wszyscy dobrze wiemy, że FFXI to gra, w której eventy rzadko kiedy są spontaniczne. Więc nie zmieniajmy planów na ostatnią chwilę, bo burzymy plany kilkunastu innych osób.
Czemu takie wielkie pretensje? Było nas 8 osób. W gotowości byli Atoreis i Freyah. Jeszcze 2 osoby i spokojnie moglibyśmy kilka razy to zrobić, zabrać dropy i jeszcze cieszyć się DC.

Moja propozycja na przyszłość - róbmy Garrisony te oczywiste (czyli Gustaberg, który zawsze należy do Bastok) tylko, gdy co najmniej połowa uczestników ma triggery. Będzie większe zainteresowanie, gdyż będzie też i większy drop.

Sporadycznie jednak (i tutaj ustalić to należałoby w niedzielę około 18 - po przetasowaniu regionów) moglibyśmy wykonywać walki na nieco wyższym capie. Wcześniej ustalić termin, a w niedzielę go poprzedzającą wybrać miejsce i w ciągu tygodnia farmić triggery.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 sty 2007, 04:26 
Cytuj  
Może slabo aktualizowalem zmiany ale nie jestem "wymiataczem" z hilvl:) i nie wszystko dobrze wiem kiedy,i gdzie jest i z tej strony mi jest przykro, dla tych co przyszli i bardzo przepraszam.


PS. To ostatni raz jak chcialem cos ruszyc do fajnej zabawy, poniewaz nie da sie tego zrobic w gronie osob, ktore zazwyczaj maja "wazniejsze" sprawy:)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2007, 10:36 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
I tutaj mały żal do Kasseia, o którym wspomniałem wcześniej. Dzisiejszy termin ustalił nikt inny jak On. Pamiętam nawet rozmowę z moją propozycją, że może lepsza byłaby niedziela, to spokojnie każdy w sobotę mógłby sfarmować triggera "nie ... przez tydzień zdążysz to sfarmować".
Jeśli dobrze kojarzę to było to gdzieś w okolicy świąt i dotyczyło Ronfaure, a nawet jeśli Gustaberg, to na miłość boską na 100% była mowa o godzinie około 21:30, czyli po dynamisie. Zresztą to są jakieś dwa tygodnie, czemu nikt się nie postarał o to, aby ludzie potwierdzili obecność. Ja od nowego roku praktycznie w ogóle nie gram. Byłem we wtorek na dynamisie, w środę grałem trochę w nocy i tyle. Reszta to logowanie, aby pogadać na czacie. Forum przeglądam za to regularnie ale kompletnie żadnej informacji nie było o tym wypadzie. Ze mną w grze NIKT w tym tygodniu nie gadał na ten temat. Wystarczyłoby proste "idziesz na garrison w sobotę?". Zalogowałem się do gry i słyszę - Garrison jest, no to przecież nie pójdę na event jeśli mam coś innego zaplanowane i to nie grze, ale w real, bo chyba po 30 minutach się wylogowałem.

sidadagel napisał(a):
Może slabo aktualizowalem zmiany ale nie jestem "wymiataczem" z hilvl:) i nie wszystko dobrze wiem kiedy,i gdzie jest i z tej strony mi jest przykro, dla tych co przyszli i bardzo przepraszam.
Nie o biega. W tej grze jak chcesz żeby ludzi Ci przyszli na event to musisz z każdym gadać po kolei, a potem jeszcze potwierdzać z 3 razy, czy faktycznie będą. Ja wypad na sleepga II organizowałem chyba z 3 miesiące i się poddałem. Zrobiliśmy to potem takim half spontanem.

sidadagel napisał(a):
PS. To ostatni raz jak chcialem cos ruszyc do fajnej zabawy, poniewaz nie da sie tego zrobic w gronie osob, ktore zazwyczaj maja "wazniejsze" sprawy:)
Świetne podejście :har:

Jak już wspominałem w innych tematach ja teraz będę grał znacznie mniej. Grałem głównie z nudów, obecnie się nie nudzę, więc będę grał wtedy kiedy przychodzi mi na to ochota, a dodatkowo będę regularnie chodził na stałe eventy, które mnie interesują, oraz na to, na czym zadeklarowałem swoją obecność. Na pewno nie będzie już tak, że będę siedział w grze przez 8-10h dziennie, bo mogę spędzić ten znacznie ciekawiej. Poza tym rozglądam się od jakiegoś czasu za inną grą. W pierwszej chwili myślałem, że po prostu nowa praca mi nie pozwoli tyle grać, ale to nie o to biega. Pracowałem kiedyś fizycznie od 6 do 17-18, a potrafiłem grać po pracy 7h w SWG i spać po 2-3h. Chyba po prostu FFXI nie jest w moich oczach warte takich poświęceń ;)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 00:22 
Cytuj  
Dobra misiaczki!!! Robimy Garrison!!!!
Tylko tym razem bez wpisywania się i nie pojawienia!!!
Możemy zrobić znowu North Gustaberg albo coś na CAP30 jak chcecie i zaproponujecie:))))

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 10:44 
Cytuj  
moge sie dolaczyc jak potrzebujecie ludzi.tylko dajcie termin bo musze wiedziec czy pracuje w dany dzien wieczorem. Jak na lvl cap 30 to tylko jako Thf, jezeli idziecie na cap 20 to moge jako blm(18 ) :P , nin/war, nin/thf.
a i dajcie znac jaki lotsystem stosujecie,zebym nie przyswirowal na miejscu lotujac wszystkie itemy na 999 :D

to chyba tyle.co do terminu to mi nawet dzisaj pasuje.raczej spedze dzisaj upojna noc z fajnalem i piwskiem :D

edit:a do cap 40 brakuje mi 2 lvli:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 10:51 
Cytuj  
lotsystem: freelot przy założeniach - równa ilość itemów dla każdego (czyli tak jak było zawsze) + DC dla sponsora danego runu.
Idziemy:
Freyah NIN lub WAR lub THF
Kamilus BLM. ewentualnie (ale niechętnie) WHM

Mamy Darksteel ebgrawving (gustaberg CAP20).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 11:29 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
lotsystem: freelot przy założeniach - równa ilość itemów dla każdego (czyli tak jak było zawsze) + DC dla sponsora danego runu.
Idziemy:
Freyah NIN lub WAR lub THF
Kamilus BLM. ewentualnie (ale niechętnie) WHM

Mamy Darksteel ebgrawving (gustaberg CAP20).


DC>>>>whats that? dragon chronicles?
mysle ze kazdy moze ufarmowac trigger przed runem zeby run zrobic kilka razy(zajmuje to jakies 30 min).ostatnio jak robilem garrison to farmienie triggerow dla kazdego z party zajelo 45 (czyli 6 sztuk) z TH1.

zasady lot jak zawsze nic mi nie mowia,nie bylem na zadnym runie z wami jeszcze:D.

edit: ale z tego co rozumiem to jezeli ktos ma juz dany item, nie lotuje wiecej na ten item gdy ponownie dropnie?

jezeli robimy gustaberg to trigger sobie dzisaj zalawie 8) tylko trzeba jeszcze termin runu

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 12:43 
Cytuj  
Tak zasada, że jak już zdobyłeś to już nie lootujesz.
DC == Dragon Chronicles.

Pierw muszą być chętni. W tym poście będę uzupełniał listę na dany CAP

Chętni na CAP20 North Gustaberg:(wymagane 12 osób)
1.Irrie drg,war,nin,smn,thf
2.Freyah nin,war,thf
3.Kamilus blm,whm
4.Goliat blm[18],nin,war,thf
5.Krzysiek WAR, THF, PLD, RNG, SAM, NIN, WHM, BLM, MNK
6.Gizmos DRK, NIN, WHM, BLM, RDM
7.Katsu WHM/BLM
8.Azraelx BLM,WHM,RDM
9.
10.
11.
12.
Chętni na CAP30 ????
1.Irrie war,nin.thf
2.Goliat thf
3.Krzysiek WAR, THF, PLD, RNG, SAM, NIN, WHM, BLM, MNK
4.Katsu WHM/BLM
5.Azraelx BLM,WHM
6.Kamilus LBM,WHM
7.Freyah THF
Aktualizacja z dnia 26.04.07


Ostatnio edytowano 26 kwi 2007, 06:12 przez Sidagel, łącznie edytowano 14 razy
**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 13:07 
Cytuj  
Cytuj:
Tak zasada, że jak już zdobyłem to już nie lootujesz.


ej Irrie, co to za lipa?To ty lotujesz a ja juz potem nie? ja pier...,tez mi zasady :D

j/k

na cap 30 moge jak thf/nin albo thf/war
na cap 40 tez moge poojsc jak dzisaj 2 lvl dobije, only thf/nin bo warek sie zatrzymal w rozwoju na 15 lvl :p

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 13:24 
Cytuj  
oj sorki. nie zauważyłem, że babola zrobiłem.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 18:44 
Cytuj  
Buahaha zasady lotów na tym runie są super... przecież Feet i Legs sa gówno warte w porównaniu do sprzętu z garrison. Mógłbym iść ale od razu mówię, że olewam Manekiny i lotuję tylko Garrison Equip.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 19:17 
Cytuj  
Ostatnio było, że nogi i stopy kazdy, zeby mial a garnizonowe graty lootowal kto chcial je zdobyc. Jak mamy cie dodac to podaj czym mozesz isc;)

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 20:44 
Cytuj  
WAR, THF, PLD, RNG, SAM, NIN - jako Krzysiek
WHM, BLM, MNK - jako Blacklady
NIN, WAR, THF... niepamiętam co tam jest jeszcze - Jasonos

Jeżeli w weekend i Black będzie w domu (i będzie Jej się chciało iść... ja też niewiem czy pójdę) to mogą być Kris/ BL i Jasonos. Jak w tygodniu to tylko jedna z tych trzech postaci.

**

Posty: 447
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 13:45 
Cytuj  
Garrison Gustaberg onry -> DRK, NIN, WHM, BLM, RDM


_________________
.oO°Oo. Gizmos: Elvaan .oO°Oo.
RDM 75 | BLM 75
Bastok/Windurst/SanD'Oria: Rank 10 | ZM: Done | CoP: Done | ToAU: Done | WotG: 3 | Assault: C

**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2007, 09:55 
Cytuj  
WHM/BLM Please let me join.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 00:09 
Cytuj  
Proponuje wybrać nowego organizatora.

PS. w sprawie jakiś umówionych rzeczy i spraw związanych z moją osobą proszę o kontakt osobisty przez /tell

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 18:50 
Cytuj  
Zorganizuje ktoś tego Garrison'a wreszcie??:) I nie robić jakiejś loldramy bo temat ma dotyczyć chętnych na taki wypad nie zależnie od LS'a

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.