mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 15:37 
 
Duszek napisał(a):
Cypis - skrin fajny :D ale te kolory... ten tego... ouch moje oczy...

pytam powaznie - nie draznia was te kolory?

Specjalnie wybieralismy hm.. screeny z kontrastem. Taka juz jest konwencja wowa, niektore itemy sa strasznie oczojebne, a niektore stonowane.
Poza tym zarzut o 'kolorki' od kogos kto gra w ff wydaje mi sie smieszny :wink:

edit: normalne screeny (duze B<):
http://www.fohguild.org/forums/attachme ... ow0019.jpg
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 16:09 
 
O jest trial DDO. Trzeba zobaczyć co to za cudo. http://trial.ddo.com
Jest i trial EVE. Hmmm ciekawe. http://www.mmorpg.com/eve_trial.cfm

W sumie to chciałem dać mały cień szansy WoW - ale lepiej poczekam na ten nadchodzący dodatek. Pewnie nadal będzie kicha taka jak jest cały czas.
Ja WoW'a wrzucam do jednego wora z L2, GW i RO. Gierki przyjemne, ale cieniutkie jeśli oczekuje się ciekawej rozgrywki.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 16:11 
 
tczewiak napisał(a):
O jest trial DDO. Trzeba zobaczyć co to za cudo. http://trial.ddo.com
Jest i trial EVE. Hmmm ciekawe. http://www.mmorpg.com/eve_trial.cfm

W sumie to chciałem dać mały cień szansy WoW - ale lepiej poczekam na ten nadchodzący dodatek. Pewnie nadal będzie kicha taka jak jest cały czas.
Ja WoW'a wrzucam do jednego wora z L2, GW i RO. Gierki przyjemne, ale cieniutkie jeśli oczekuje się ciekawej rozgrywki.

To fantastycznie.
To, ze jestes wlascicielem jedynej slusznej prawdy i chcesz sie podbudowac poprzez nazywanie ludzi, i samych gier kicha wiemy juz od dawna. Naprawde nie musisz tego robic z taka duzo czestotliwoscia.


_________________
cypis#2942
Obrazek


Ostatnio edytowano 23 gru 2006, 16:14 przez cypis, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 16:12 
 
Proponuje zakonczyc ten temat. Niech fanboye FFXI dalej zyja z przekonaniem, ze sa wybrancami pijacymi wino za 1200 zeta, a cale miliony ludzi grajacych w inne mmo to banda zidiocialych pryszczatych dzieci. Naprawde mam niezly ubaw czytajac argumenty co niektorych. Oczywiscie FFXI ma najlepsza fabule, cud-miod grafe rodem wyciagnieta z Jetix, albo Cartoon Network, no ale jest "mroczna" w porownaniu do bajkowej grafy z WoW. No i najlepsze "W wow dostaje sie wszystko na talezu". No oczywiscie tworzysz postac, logujesz sie do gry i zaraz jakas mila duszyczka raczy Cie full setem T3 i +100000 golda na start zeby Ci bylo milutko w czasie grania...smiech na sali. NIe wiem skad sie biora podobne dziwactwa w ustach niektorych. Rozumiem, ze naczytaliscie sie mitow i legend nt. WoW ale moze lepiej samamu najpierw zagrac, poznac gre i sie wypowiadac.

Wystarczy porownac recenzje w branzowych magazynach. Jakie oceny ma wow, a jakie inne mmo. No ale oczywiscie zaraz ktos powie, ze ci ludzie nie znaja sie na rzeczy i nie wiedza co pisza.

Ktos tam napisal, ze FFXI to nie tylko lvlowanie, ze mozna robic inne rzeczy. Wyobraz sobie, ze pewnej nocy grajac w wow z ludzmi z mojej gildii przegadalismy prawie do rana biegajac sobie i robiac inne smieszne rzeczy niekoniecznie zwiazane z progressem w samej grze. Raz nawet urzadzilismy sobie party przed Crossroads wraz z graczami przeciwnej frakcji...tak popostu bez wymachiwania mieczami....
Jak widzicie nie jestescie az tak wyjatkowi jak wam sie wydaje i wszystko zalezy od podejscia do gry, a nie od tego jak dobra lub jak kiepska to jest gra.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 16:20 
 
Obrazek
A gdzie Wasz przecudny WoW? :lol:


Wedge: nie my zaczęliśmy. Chcieliście porównywać do FFXI jakiś kiepski szajs, to też tak wyglądała nasza reakcja. Oczywiście FFXI ma lepszą i dużo bardziej rozbudowaną fabułę niż większość innych MMOGów (a już na pewno niż WoW, GW czy L2). To wy zaczęliście najazd na ffxi nie mając pojęcia o tej grze. A jak się okazuje - bardzo wielu z "nas" grało w WoW'a więc nasze pojęcie o "konkurencji" jest nieco większe...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 16:23 
 
@tczewiak
To, ze masz problemy z logicznym rozumowaniem widac od dawna. Roball wcale nie 'zaczal', tylko wkleil kilka filmow z pytaniem o co tam biega. Od razu ktos sie wpienil, ze podwarza sie cudownosc jego gry i zaczelo sie atakowanie wowa. A to, ze wszystko na talerzu podane, ze kolorowe i tym podobne idiotyzmy.
Idz napisz cos o wyzszosci maca nad pecetem, slonce.


_________________
cypis#2942
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 16:24 
 
Owszem mnie też rozśmieszały niektóre komentarze zarówno jednej jak i drugiej strony ale to nie my zakładamy tematy na waszym forum z nudów- taki detal. Cale szczęście FF oferuje na tyle zajęcia w endgame, że na nudę czasu nie ma.^^


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 16:26 
 
Nie wiem jaka motywacje mial robau, ale ja gdybym chcial zaczac grac w nowe mmo, to znalazlbym jakies filmy z gry i gdybym mial ewentualne watpliwosci, to bym je wkleil z pytaniem 'czy tak naprawde wyglada ta gra'. Kilka osob oczywiscie nie wytrzymalo i zaczelo flamowac OP. Taki detal.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 16:30 
 
Flame zaczął się od tego:
Cytuj:
Aha czyli te beznadziejne animacje , zerowa dynamika pve i pvp to zamierzone żeby gra była bardziej surowa ? . Sorry ale w tych "łatwych grach" jak WoW i GW byś nic nie zrobił z takim refleksem jakim popisują sie ludzie na tych filmikach


My nie wpadamy na forum WoW i nie piszemy, jaki to WoW jest beznadziejny. To jest Wasz wybór w co gracie. Wielu ludzi słucha też mandaryny czy ich troje. A w moim odczuciu tego nawet "śpiewem" nazwać nie można.

Wiecie czemu piszemy tylko tutaj? Bo mamy multum zajęć w RL i w grze. Więc szkoda nam czasu na wędrowanie po opaśnym dziale forum WoW czy L2.
Nam się WoW nie podoba, a wam żyłka skacze. Ale cóż tam - ja się mitów naczytałem i powtarzam. Bo przecież nie do pomyślenia jest bym w to grał. Ależ ci gracze FFXI są wstrętni. Grają w jakąś kiepską gierkę z grafiką rodem z tibii (albo i gorszą), zerową dynamiką (pomiędzy wykonywanymi akcjami robimy wyprawy do kuchni w celu zaparzenia kawy/herbaty)...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 16:32 
 
tczewiak napisał(a):
A gdzie Wasz przecudny WoW? :lol:


Tu jest:

Obrazek

I leje z gory cieplym moczem na FF XI.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 23 gru 2006, 16:33 przez Sniegu, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 16:32 
 
No to moze przeczytaj sobie 1 post roballa. Ja tam nie widze zadnego najazdu na wasza gierke. Tylko pare kiepskich filmikow z FFXI.
Co to znaczy, ze bardzo wielu z was gralo w wowa?? Bo jesli oznacza to wcisniecie wybranie rasy, klasy, nicka i wcisniecie przycisku create to nie mamy o czym gadac. Nawet jesli przebrneliscie przez noobowe krainy to i tak nic nie wiecie o grze. A tabelka nie robi na mnie zadnego wrazenia. Na tej samej stronce mozesz rowniez poczytac sobie recenzje obydwu gier. Tyle, ze ja olewam cyferki i recenzje. Gra ma sie podoabc mnie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 16:35 
 
Wedge napisał(a):
Proponuje zakonczyc ten temat. Niech fanboye FFXI dalej zyja z przekonaniem, ze sa wybrancami pijacymi wino za 1200 zeta, a cale miliony ludzi grajacych w inne mmo to banda zidiocialych pryszczatych dzieci. Naprawde mam niezly ubaw czytajac argumenty co niektorych. Oczywiscie FFXI ma najlepsza fabule, cud-miod grafe rodem wyciagnieta z Jetix, albo Cartoon Network, no ale jest "mroczna" w porownaniu do bajkowej grafy z WoW. No i najlepsze "W wow dostaje sie wszystko na talezu". No oczywiscie tworzysz postac, logujesz sie do gry i zaraz jakas mila duszyczka raczy Cie full setem T3 i +100000 golda na start zeby Ci bylo milutko w czasie grania...smiech na sali. NIe wiem skad sie biora podobne dziwactwa w ustach niektorych. Rozumiem, ze naczytaliscie sie mitow i legend nt. WoW ale moze lepiej samamu najpierw zagrac, poznac gre i sie wypowiadac.
Może nie zauważyłeś ingnorancie, ale niektórzy potrafia prowadzić tutaj normalną dyskusję, o dość luźnym i miłym charakterze. Podejrzewam, że temat z założenia miał być prowokacją, ale nawet jakoś się generalnie obyło bez wyzwisk itp. A na posty ludzi ze zmianami w mózgu (niezależnie czy amatorów FF, WoW, czy Maców) po prostu się uwagi nie zwraca, przynajmniej ja tak robię, zresztą i tak mam kilku ludzi się tutaj wypowiadających w ignore, bo mnie ich wypociny nie interesują kompletnie ;) Grałem w obie gry, uważam, że zarówno WoW jak i FF mają wady i zalety, ale obie są dobrymi tytułami. Podobało mi się też EVE, SB, L2 (przez pierwszy tydzień ;) ), EQ2, SWG (preNGE), PS, DDO, kiedyś się też zachwycałem UO. Z każdej jednak zrezygnowałem, powody były różne, ale w przypadku WoW zrezygnowałem przez jego oprawę graficzną. Faktycznie podobały mi się niektóre lokacje, ale dobiła mnie jaskrawość kolorów, szczególnie niektórego ekwipunku. Jak się przemogę i będę miał nadmiar czasu to oblukam grę znowu i może zostanę na dłużej. Jednak idzie tyle fajnych tytułów (osobiście czekam na Age of Conan), że podejrzewam, iż quitnę FF, a co dopiero mówić o powrocie do starych tytułów.... Tematy chyba nie ma co zamykać, umrze, śmiercią naturalną. Prowokacja się nie udała, a gadka (w tym moja) jest dość płona w temacie... :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 16:35 
 
tczewiak napisał(a):
Obrazek
A gdzie Wasz przecudny WoW? :lol:


Wedge: nie my zaczęliśmy. Chcieliście porównywać do FFXI jakiś kiepski szajs, to też tak wyglądała nasza reakcja. Oczywiście FFXI ma lepszą i dużo bardziej rozbudowaną fabułę niż większość innych MMOGów (a już na pewno niż WoW, GW czy L2). To wy zaczęliście najazd na ffxi nie mając pojęcia o tej grze. A jak się okazuje - bardzo wielu z "nas" grało w WoW'a więc nasze pojęcie o "konkurencji" jest nieco większe...


Zripostuje w wasz sposob: www.mmorpg.com to serwis emokidsow?;(

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 16:36 
 
Sniegu napisał(a):
tczewiak napisał(a):
A gdzie Wasz przecudny WoW? :lol:


Tu jest:

I tu:
http://mmorpg.com/gamelist.cfm/setView/ ... /gameID/15
Specjalnie dla tczewiaka, ktory czasami ma problemy z percepcja rzeczywistosci: Od recenzenta ffxi dostal nizsza note niz wow (6.1), glosy ludzi sa na tym samym poziomie (8.1). I co?


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 16:47 
 
O tak - ja widzę świat w różowych kolorach xD
Jednak na głównej stronie mmorpg.com jest jakiś tam sobie ranking. Gracze ocenili jednak ffxi>wow (może i obie mają 8.1 - nie wnikałem, mimo to jednak wow nie zmieścił się w głównym rankingu). Ale o rankingi to krzyczał któryś z was. Ten sam, który potem pisał, że go rankingi nie interesują :lol:

Ja wybrałem - wolę FFXI niż WoW'a. I o tak - czuję się teraz gorszy, bo gram w grę, w którą nie gra tyle ludzi co w WoW'a. Jestem gorszy, gdyż lubię Maci.
WoW leje ciepłym moczem na FFXI, a gracze FFXI leją ciepłym moczem na WoW'a =]


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 16:49 
 
jezu ...skonczcie juz .

po filmikach nie oceniaj gry < tyle

kazdy lub prawie kazdy napisal wam / ci , ze FF ocenic mozesz dopiero po 50 lvlu + i mniej wiecej w srodku fabuly kazdego z dodatkow .....

czemu Polacy ( niektorzy ) sa na tyle po.....ni i marza TYLKO i wylacznie o wzniecieniu FLAME'a na innym forum w temacie ktory w sumie nie ma sensu ?

jak zalezy ci na ocenie gry > umow sie z kilkoma pifkami > u ktoregos z swirow FFXI .. posiedz i poptarz > na dynamis > organizacje > kampienie HNMow > moge ci wyslac kilka filmikow ze streszczeniem fabuly >> wtedy zobaczysz co sie mniej wiecej dzieje

wejdz na POWAZNE LSy
znajdz w www.guildpotral.com

CAE , DH , SW >> tam masz filmiki > porzadnej jakosci i konkretne rzeczy nagrane ...

jesli szukasz na youtube filmikow z FFXI > poszukaj RECOLLECTION

to taka undergroundowa ( a szkoda ze SE nie zaakceptuje tego na swoja reklame ) wizytowka FFXI . przedstawia kazdy job ze specjalami + migawki z najwazniejszych momentow scenariusza .

jakos gram z Amerykanami , ktorzy siedza w OBU grach .... niczego nie flameuja , nie krytykuja > zlosliwie

potrafia chlodna ze spokojem oceniac jedna i druga gre

nie twierdze ze FFXI jest naj .... po prostu grajac w niego 26 m-cy , nie zostawilbym go dla WoWa czy innej gry . troche szkoda ...postaci , gry

i przyjaciol z LSa .

jesli ( niektorzy z was ) chca flameu ... smialo ... temat przestanie miec SENS jakikolwiek i zostanie zablokowany . A mozna SPOKOJNIE pogadac .

wasza sprawa > ja > ide pograc


_________________
COLD is BACK !


Ostatnio edytowano 23 gru 2006, 16:50 przez coldee1, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 446
Dołączył(a): 20.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 16:49 
 
Ludzie, teraz sie zacznie bitwa na oceny? :lol: Darujcie sobie bo szkoda czasu, a juz przyklad z liczba graczy to mnie dopiero rozwalil. Naprawde jezeli oceniasz wartosc produktu po liczbie odbiorcow to gratuluje gustu. Swietny argument wnoszacy wiele do dyskusji lacznie z komentarzem na poziomie. Tak samo jak bledy spowodowane lenistwem programistow FFa uwazac za plus gry 'bo podwyzszaja trudnosc'. Paranoja. Nie rozumiem jak mozna dyskutowac jezeli obu gier nie poznalo sie dobrze. Za niektorych mi wstyd, inni mnie rozmieszaja, a wszystko sprowadza sie do gustow. Roball dostal odpowiedz na swoje pytanie i jezeli go gra bardzej nurtuje to nic nie stoi na przeszkodzie zeby sam sprawdzil. Tylko nie generalizujcie pls.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 16:50 
 
tczewiak napisał(a):
(może i obie mają 8.1 - nie wnikałem, mimo to jednak wow nie zmieścił się w głównym rankingu)

Nie wiem jak u ciebie, ale mnie w podstawowce uczyli, ze w alfabecie 'f' jest przed 'w'.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 157
Dołączył(a): 19.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 16:52 
 
tczewiak napisał(a):
Flame zaczął się od tego:
Cytuj:
Aha czyli te beznadziejne animacje , zerowa dynamika pve i pvp to zamierzone żeby gra była bardziej surowa ? . Sorry ale w tych "łatwych grach" jak WoW i GW byś nic nie zrobił z takim refleksem jakim popisują sie ludzie na tych filmikach



Dla mnie Flame zaczął się od bełkotu Sidagela , od razu przyjął postawe fanboy'a który złapał aggro bo ktoś (vide roball) śmiał wypowiedzieć się o jego ukochanej gierce inaczej niż w superlatywach.

Cytuj:
Tylko nie generalizujcie pls.


O właśnie.
A niektórzy tylko to potrafią wydaje się.
WoW = kolorowy, łatwy, dla dzieci.
FF11 = dla pro leet gamerów.


_________________
kek ?


Ostatnio edytowano 23 gru 2006, 16:55 przez BcN, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 16:54 
 
tczewiak napisał(a):
O tak - ja widzę świat w różowych kolorach xD
Jednak na głównej stronie mmorpg.com jest jakiś tam sobie ranking. Gracze ocenili jednak ffxi>wow (może i obie mają 8.1 - nie wnikałem, mimo to jednak wow nie zmieścił się w głównym rankingu). Ale o rankingi to krzyczał któryś z was. Ten sam, który potem pisał, że go rankingi nie interesują :lol:

Ja wybrałem - wolę FFXI niż WoW'a. I o tak - czuję się teraz gorszy, bo gram w grę, w którą nie gra tyle ludzi co w WoW'a. Jestem gorszy, gdyż lubię Maci.
WoW leje ciepłym moczem na FFXI, a gracze FFXI leją ciepłym moczem na WoW'a =]


Sam wyskakujesz z rankingiem ktory o kant dupy mozna rozbic. Statystyk nie oszukasz a nikt nie napisal ze wow jest lepszy bo wiecej osob w niego gra. Moj post byl tylko riposta na twoj.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.