mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 27  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2007, 16:37 
 
Huckster napisał(a):
Gratz Glizdus SP! :) Teraz poszukaj tego Warhorse Hoofprinta!


znalazłem w 10min :P


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2007, 16:55 
 
o z assaultu z eskortem wypada Storm Mantle. ciekawe kto to będzie chciał *coughsouleatercough* :wink:


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2007, 18:07 
 
no to Cie zaskocze no thx :)

Za to zdecydowanie chce ta misje bo mam z niej 5 punktow a chce perdu bronie wkoncu ^^


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2007, 08:12 
 
Gli2duS napisał(a):
o z assaultu z eskortem wypada Storm Mantle. ciekawe kto to będzie chciał *coughsouleatercough* :wink:


ja chce :D + Storm Manopolas z Periqia PSC(rekawice w sam raz dla mojego przyszlego PLD lv 50+)^^


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2007, 10:35 
 
ogolnie storm pieces niektore sa fajne ale nie mantle :)


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2007, 18:50 
 
a tak na serio to z assultow to ja chce glownie to:
Kumokirimaru RareExclusive
(Great Katana) All Races
DMG: 80 Delay: 450
Enhances "Zanshin" effect
Critical hit rate +5%
Vs. vermin: Critical hit rate +8%
Lv. 70 SAM
Lebros Cavern/Sergeant Major
reszte moge zdobyc przy okazji, ale to jest dla mnie priorytet!!!!!


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 21:16 
 
o ktorej dzis ruszamy? 22? i czy kazdy bedzie?


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 09:53 
 
Gratz wczorajszego wypadu - 10 pięter machnęliśmy! Nawet lampy nam nie były straszne.

Wielkie dzięki za pomoc Kamilus!

Ato - jeśli jeszcze raz się spóźnisz nie informując ludzi o tym (np na forum) to Kamil wchodzi za Ciebie do statika. Drakant przekazał mi info o tym, że Ciebie nie będzie około 22:30, jak już zaczynaliśmy drugi run.

Anyway - w czwartek atakujemy bossa z piętra 40 - czas na legsy :) Czy znowu uda się z dropem?

Miejcie 4 tagi!


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 10:40 
 
Huckster napisał(a):
to Kamil wchodzi za Ciebie

Ekhem. Dzięki za pamięć, ale... Nie czuję się na siłach, robię za mały dmg. No i osobiście wolę złożyć od nowa static swój by porobić niezbędne póki co zwykłe misje. Najwyżej czasami poleechuję u Was na goliardy gdy nie będę mógł chodzić u siebie...
Mam nadzieję, że czasami pozwolicie ;)

A tak to wielkie dzięki za fun. Wkurza mnie tylko to, że rzadko trafiam z MB >.<

P.S. Huck dla mnie cenniejsze niż cukrzenie ("dobrze grasz") jest wytykanie błędów ;) Wolę się poprawiać niż żyć w błogiej nieświadomości i wiecznie noobić :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 12:59 
 
Zdupiasz bursty, nie zdążasz ze Stunami, mało enbeeblujesz moba. :) - tak lepiej? Widziałem, że pomagałeś Saku ze Sleepgą - to często ratuje dupę.

Co do burstów - my z Marasem walimy Kasha > Sharkbite od razu jak mamy TP (ja czasami nawet walę jak nie mam jeszcze nałądowanego SA lub TA).

Ustawienie takie zwykle jest:
Przed SC: Maras > MOB > < Glizdus < Huck
Maras wali Kashe: Maras > < MOB < Glizdus < Huck
Ja walę Shark B.: Maras > MOB > < Glizdus < Huck

Nasz SC robi light (wczoraj nie kumam jak to się udało - ale na Heraldic Impie mój SATA+SB zrobił 1.3k dmg i light 1.4k dmg (nigdy nie przekroczyłem 100% damage'u z WSa).

Co do "słodzenia" - Kamil - dla nas do przede wszystkim fun. Idzie nam naprawdę coraz lepiej, ludzie są coraz lepiej zgrani - więc jest co chwalić :) Teraz więcej już zależy od szczęścia na danym poziomie a nie od naszych umiejętności (przykład pierwszego runy - enemies + geary nie mogą zobaczyć - a nie można było dojść do impów bez aggrowania geara)

Pamiętajcie jeszcze o zadaniach, bo czasami też to nie jest jasne:
1. ldr = Eliminate Enemy Leader:
  • Mokke, Mokka, Mokku (Imps)
  • Vile Wahdaha, Vile Ineef, Vile Yabeewa (Soulflayers)
  • Uriri Samariri, Eriri Samariri, Oriri Samariri (Poroggos)
  • Ginger Custard, Anise Custard, Cumin Custard, Nutmeg Custard, Mint Custard, Cinnamon Custard, Caraway Custard, Vanilla Custard (Flan)
  • Gem Heister Roorooroon (THF), Stealth Bomber Gagaroon (THF), Quick Draw Sasaroon (RNG) (Qiqirn)
  • Shielded Chariot, Battledressed Chariot, Long-Gunned Chariot, Long-Horned Chariot (Chariots)
2. enemies = Eliminate Specified Enemies
  • Imps (Heraldic Imps)
  • Soulflayers (Psycheflayers)
  • Poroggos (Poroggo Gents)
  • Flan (Ebony Puddings)
  • Qiqirn (Qiqirn Treasure Hunters & Qiqirn Archaeologists)
  • Chariots (Racing Chariots)
3. all = Eliminate All Enemies
Saku pulluje wszystko, my wszystko zabijamy. Rzucamy się na aktualnie czerwonego moba (jak jest więcej w pullu)

4. spec = Eliminate Specified Enemy
Zwykły mob (nie NM) który checkuje jako "Impossible To Gauge!"

5. lampy = Activate All Lamps
  • 1 = wszyscy klikają w 1 lampę
  • razem = Wszyscy klikają w określonej minucie na hasło Katsu
  • order = Katsu ma przejebane :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 13:51 
 
Huckster napisał(a):
nigdy nie przekroczyłem 100% damage'u z WSa


Tam jest zawsze light pogoda to chyba ma jakis wplyw na SCny.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 14:02 
 
Huckster napisał(a):
Zdupiasz bursty, nie zdążasz ze Stunami, mało enbeeblujesz moba. :) - tak lepiej? Widziałem, że pomagałeś Saku ze Sleepgą - to często ratuje dupę.

Pewnie, że lepiej. Bursty akurat wiem. Stuny... No niestety zdaża się, że mi się makro klinuje i nie wiem czemu... Zawsze klikam kilka razy - czasami za pierwszym razem wchodzi, czasami za trzecim >.<
No i czasami recast po poprzednim spellu blokuje >.<
Enfeeblowanie - a jest na drobnicy sens więcej niż bio, poison i shock? Dowalać slow i paralyze na których mam zazwyczaj resisty?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 00:31 
 
tczewiak napisał(a):
Huckster napisał(a):
Zdupiasz bursty, nie zdążasz ze Stunami, mało enbeeblujesz moba. :) - tak lepiej? Widziałem, że pomagałeś Saku ze Sleepgą - to często ratuje dupę.

Pewnie, że lepiej. Bursty akurat wiem. Stuny... No niestety zdaża się, że mi się makro klinuje i nie wiem czemu... Zawsze klikam kilka razy - czasami za pierwszym razem wchodzi, czasami za trzecim >.<
No i czasami recast po poprzednim spellu blokuje >.<
Enfeeblowanie - a jest na drobnicy sens więcej niż bio, poison i shock? Dowalać slow i paralyze na których mam zazwyczaj resisty?


Generalnie wiekszosc mobow zwyklych pada zanim byc castowal wiecej niz 3 enfeelebe.
Stun macro trzeba zaufac klikasz raz i juz :)


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 01:42 
 
BLM na nyzulach :
- nie burstuje
- nie traci MP na głupoty
- nie bawi się w żaden enf
- nie używa długocastujących się nuków
- stunuje tylko sleepgi lub jakieś silniejsze ga
- w razie czego uspypia tylko te mobki które wie że da radę uśpić
- cały czas ma mieć blink i stoneskin i rr
- na bossach zazwyczaj TYLKO curuje lub jeśli mobek jest podatny na nuki to może sobie raz lub dwa razy nuknąć, jak zdąży to 3

nyzule to sieczka na czas i nic poza tym, wszyscy się sprężają i zabijają właściwe mobki tak szybko jak się da


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 03:50 
 
lol Simi a dlaczego nie ?


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 08:52 
 
Szczerze mówiąc to Simi ma rację :) Po pierwsze - SC na Nyzul to święto, większość mobków po jednym WS'ie ma przynajmniej 50% hp mniej więc robienie SC mija się z celem, a w związku z tym MB. Mobki giną w 10-15s jakikolwiek debuff w wykonaniu BLM poza BioII(o ile wogóle) mija się z celem, a w związku z tym i mocne nuki - opłaca się 3jki castować max. Sleepga owszem i stun owszem :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 08:54 
 
katsu napisał(a):
lol Simi a dlaczego nie ?

zależy które nie
magic burst to wymysł SE dla magów żeby się nie zanudzili podczas długotrwałych walk, w endgamie MB prawie nie występuje chyba że melee do tego dopuszczą , mobek jest podatny na nuki, nie trzeba czuwać ze stunem i wie się że to nie będzie groziło zgarnięciem hate, takich sytuacji i mobków jest coraz mniej
"In all cases, a Magic Burst greatly increases Magic Accuracy, making a Resist less likely." -> gdyby nin czy rdm miał czekać żeby z MB zrobić np. blind czy paralyze to ..., gdyby blm miał czekać na nyzulach w walce ze zwykłymi mobkami na nuknięcie z MB to pewnie okazałoby się że zrobi to jak mobek ma 2% HP a w 90% przypadkach w ogóle by nie zdążył nuknąć


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 14:11 
 
Dzięki chłopaki za rady!

U nas jasne, że też jest młócka, ale jak są bossy albo gówniane puddingi czy te z rurami na pysku to dobry SC DUŻO daje. I nie jest tak, że po WSie mobek (nie mówię o EP i DC) ma 50% HP. I taki SC zwykle mamy 1-2 na walkę - wtedy jest okazja do bursta. Jak nie ma to trudno - wchodzi normalny spell.

Ostatnio na Fafnirze (lev.20) zajebiście wyszło nam kombo Kasha > Shark Bite + Burst z Burst II - Fafnirowi zjechało ok 1/3 życia po takim strzale. A jeżeli mamy możliwość maxymalizowania damage - to to robimy - czas jest super ważny i dodatkowe 500-1000 dmg może przesądzić o win/lose.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 14:13 
 
Huckster napisał(a):
Ostatnio na Fafnirze (lev.20) zajebiście wyszło nam kombo Kasha > Shark Bite + Burst z Burst II - Fafnirowi zjechało ok 1/3 życia po takim strzale. A jeżeli mamy możliwość maxymalizowania damage - to to robimy - czas jest super ważny i dodatkowe 500-1000 dmg może przesądzić o win/lose.

Eeee? Domyślam się, że to ze mną gdyż raczej nikt inny b2 nie miał... Ale ja chyba b2 wyprowadziłem wtedy za późno i nie było MB?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 15:36 
 
hehehe za wczesnie uzyles ale przestales castowac i potem nie pamietam czy jeszcze raz rzucales


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 27  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.