mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 130  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 22:18 
Cytuj  
buu, Bodziu ma racje czesciowo - Gal i Rha czesto zachowuja sie jak pacany :lol:

ja akurat mam taki charakter, ze ott sobie moga gadac - ale nie kazdy tak podchodzi:
- jedni sie obrazaja
- inni mszcza sie pocichu
- trzeci - odda odrazu

zgadzam sie z Bodkinym - ze gra to zabawa, a nie dokuczanie innym z powodu zlego dnia lub wiekszych kompleksow od wzrostu w RLu lub Finalu

wiec Panowie, czas nabrac dystansu i szacunku do innych i siebie (na wzajem z reszta) - mam prawo to napisac po pijackich hysteriach w stosunku do mnie ze strony Tomali i Marasa, lub nieobuzdanej agresji i braku kultury w jakim kolwiek pojeciu Coldeego

sadze, ze kobiety czesciej sa w porzadku niz faceci - beczka piwa, zly dzien, brak czulosci rozwala was i ponosi wami zbyt czesto - ott :D


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek


Ostatnio edytowano 6 kwi 2006, 22:22 przez Elfka, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 22:18 
Cytuj  
Bodziu --> tez nie jestem fanem wyzywania kogos po czyims bledzie, niczego to nie wnosi do gry, ale niektorym w sytuacjach napiecia puszczaja nerwy, u nas od tego sa glownie Gal i Rha, czasem Huck. :D Na mnie to nie dziala. :D

Z drugiej strony warpowanie sie w trakcie runu tez jest srednio powazne.

Oczywiscie jak ci przejdzie zapraszamy w poniedzialek na limbus.

ZMIANA TEMATU:

Jak juz wiecie wprowdzilem CALKOWITA BLOKADE BANKU, mowcie mi Grobelny, :D inaczej nigdy nie dam rady wyciagnac 150 monet.

Po blokadzie swoje AFy dostana KOLEJNO:

1. Zjawcia

2. Pitia

3. Huckster

(lista oczywiscie moze sie zmienic jesli osoby z wieksza iloscia monet tez sie na cos zdecyduja albo dostana potrzebne itemy.)

Trzeba bedzie sie tez porozliczac z monet z ludzmi ktorzy z nami nie chodza i poszukac nowych twarzy. :D

===============================================

Kalndarz imprez (jesli bedzie dosc ludzi na trudne runy)

Poniedzialek (Monday) 10.04 - Apollyon SE (zaczynamy zbierac set na druga Omege)

Czwartek (Thursday) 13.04 - Apollyon Central - Omega

Poniedzialek (Monday) 17.04 - Apollyon SW

Czwartek (Thursday) 20.04 - Temenos Center - Ultima

Poniedzialek (Monday) 24.04 - Apollyon NW

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 22:25 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Z drugiej strony warpowanie sie w trakcie runu tez jest srednio powazne.


Wybacz, ale jak ktos cie nazywal dzieckiem z mongolizmem to chyba bardziej jest nie na miejscu , anizeli warpowanie sie do Jeuno, poza tym tam juz nikt nie mial raise.

btw. zapomniales jak Gal sie warpnal przy niefortunnym pullu przy kosciach na Apollynie ? Pamietaj za monitorem siedzi czlowiek, nie maszyna !


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 22:29 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):

Wybacz, ale jak ktos cie nazywal dzieckiem z mongolizmem to chyba bardziej jest nie na miejscu , anizeli warpowanie sie do Jeuno, poza tym tam juz nikt nie mial raise.



Sto po brawurowej akcji wszystkich raisnal i jeszcze zdazylismy wygrac!
Otworzylismy finalowa skrzynke 5 sekund przed koncem!

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 22:32 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Anc - jesli zamierzasz jakos cos komentowac to prosze cie bardzo wysil sie na tyle aby opisac pewne rzeczy a nie tylko zdawkowo napisac tektst, ktory moglbym napisac ci przy kazdym Twoim poscie.
Ale to tak na marginesie, jako ze nie mam dzis ochoty na wieksze rozpisywanie sie. Staraj sie byc obiektywna !



za dziecinne uwazam - odejscie z runu

Pitia kiedys sie obrazil na Saia, bo nie dal mu mozliwosci lotnac item dla WHMa, ktory mogl mu duzo dac,
a poszedl ten item na free - wiec Pitia zrezygnowal - ale Drac z tego powodu nie opuscil Dynamisu w srodku
sadzisz, ze nie bylo mu przykro albo nie mial fatalny niesmak?
wiadomo przeciez, ze Drac gral z brakow BRDow, a Pitia jednoczesnie nie mogl tam byc

(moze przyklad jest sredni, ale sens rzeczy jest podobny - to co sie zaczelo trzeba skaczyc)

staram sie byc objektywna - tyle


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 22:44 
Cytuj  
Anc....pisz z Bodziem ... ja już z tobą skończyłem ....masz zamiar znowu do tego wracać ???? odpuść już sobie , kobieto.


_________________
COLD is BACK !

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 22:45 
Cytuj  
Bod - czy ja mowilem bezpośrednio do Ciebie ? Chodziło mi o konkretną sytuację i ogólny błąd. A swoją drogą nawet jeżeli nie zagrował tego Revan to czemu ty padłes ? :( Przecież to był jego błąd. Ja wiem że się czepiam i że ludzie mnie nie lubią ale nie robię tego bo muszę codziennie komuś nawrzucać czy miałem zły dzień - robię to po to żeby wytknąć komuś błąd żeby wiedział co zrobił albo co robi źle. A że ty akurat podjąłeś dyskusję po moich narzekaniach to rozmawiałem dalej z Tobą. Uważam że skoro głównym celem naszej zabawy czyli runu jest zdobycie jak największej liczby monet to chyba powinno nam wszystkim w takim samym stopniu zależeć na tym aby wszystko szło sprawnie i bez potknięć. Sam powiedziałeś że przed komputerami siedzą prawdziwi ludzie - tacy jak ja czy Ty naprzykład i chcą żeby ten Limbus udał się jak najbardziej i mają prawo zdenerwować się i wyrazić swoje zdanie jeżeli ktoś psuje tą zabawę. I proszę zauważ że nikogo nie wyzywam, jedynie mówię że zostało zrobione coś źle. A ponieważ nie jestem nieomylny liczę na podpowiedzi z Waszej strony. Co do fochy - rzeczywiście zrobiłem tak samo - źle. Szkoda tylko że przez to że Sto wziął WHM suba bo mieliśmy BLM'a padło potem parę osób.
Natomiast uważam że Rha przesadza z wulgaryzmami w stosunku do innych osób - wyraża je często w sposób ironiczny i nie wprost ale moim zdaniem jest to za ostry sposób wyrażania swojej opinii...


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 22:59 
Cytuj  
Gal - wspolny cel to jedno, a sposob dojscia do niego to drugie, wybacz moze Zjawcia toleruje chamskie i impertyneckie zachowanie Rhaegala, ale ja nie musze i nie bede, to jest taka mala roznica, jakbys nie widzial ale to tak k woli przypomnienia. Wybacz Gal, ja po prostu nie czuje sie na silach w dalszym uczestnictwie w takim stylu, moze Wam to nie przeszkadza, ale dla mnie jest to unacceptable :( Znajdziecie kogos w zastepstwie, nobody's perfect and irreplaceable :)
Doskonale wiesz dlaczego jestem jeszcze w FF11, wiec postaraj sie mnie zrozumiec i wyciagnij wnioski, jakie ja sam wyciagam.


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 01:20 
Cytuj  
Bodziu przede wszystkim zejdź ze mnie, napisałem to co napisałem (screen na dole) ale jako jedyny wziąłeś sobie to tak bardzo, bardzo osobiście.

Miałem ochotę iść na limbus i go zrobić ale chciałem zacząć o czasie, stąd moje "popędzanie". SAM TO ROBISZ jak musisz czekać 2 minuty na kogoś (zacząłeś jakiś cyrk robić niedawno o punktualność jak nagle sam jesteś punktualny to tak a propos). Moje zdanie na temat taru znasz, jak bierzesz sobie moje zadowolenie z martwego taru do siebie to masz jakis problem z tym związany (jak Ci przeszkadza że Xav i ja sie cieszymy z martwego taru czy blma i bierzesz to OSOBIŚCIE to masz faktycznie problem).

Czy Revan żył ułamek sekundy aby nie można było uśpić? Czar rzuca się tak samo szybko na weaknessie jak i bez niego, nie wmawiaj, że jest inaczej. Mogłeś uśpić tonberrych, mogłeś równie dobrze je obejść. Postanowiłeś z jakiegoś powodu zginąć.

Nie miałbym ŻADNEJ UWAGI do nikogo jakbyś rzucił Sleepga kiedy mówiłem aby uspić mobki i iść wyżej. Samemu postanowiłem je ominąć we właściwym momencie i pobiegłem do góry wierząc, że podołasz tak prostemu zadaniu jak rzucenie sleepga. Widać myliłem się, od teraz będziemy polegać na bardzie do usypiania skoro albo nie czytasz party chat (i to w sytuacji kiedy NIE MA WALKI więc NIE PRZELATUJE DUŻO TEKSTU) albo byłes AFK i nikomu nie powiedziałeś.

To chyba Ty miałes zły wieczór a nie ja bo zareagowałeś jak panienka- rzuciłeś dupą, pokazałeś foche i zrobiłeś HP. Faktem jest natomiast, że pokazałeś nam jaki ważny dla Ciebie jest teamwork- ostatnie piętro to 5 goblinów i bez Sleepga mogliśmy sobie pomarzyć o zwycięstwie, na szczęście LUDZIE POSŁUCHALI tego co im powiedziałem, każdemu prawie z osobna i wygraliśmy w ostatnich pięciu sekundach. Jedyna śmierć jaka nastapiła podczas tej walki to Op, który "chciał się sprawdzić" :D

Raz piszesz że grasz jak grasz, innym razem wkurwiasz się sam na ludzi, którzy grają DOKŁADNIE JAK TY- przyjmujesz taktykę jak Ci akurat wygodniej sie bronić. To jest śmieszne, bądź konsekwentny.

Jeszcze jedno- nie wymagam aby ktos grał superultra zajebiście i bez błędów. Gdybym tego chciał to ustalilibyśmy 2-3 skillchainy i robili je zawsze. Każdemu bym powiedział jakie jest jego zadanie przed każdym limbusem i co np TY masz zrobić jak trzeba obejść mobki. Chcę natomiast aby osoba zmeritowana, która gra dłuzej niż rok potrafiła trzeźwo ocenić sytuację i wyciągnąć wnioski SAMODZIELNIE.

Jako że wychodze na chama i niszczyciela morale to poniżej screen z rozmowy- rzeczy wyczernione nie są ważne bo wtedy Bodziu sie wylogował.

Obrazek


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 08:00 
Cytuj  
Bodziu nie ma najmniejszych szans żeby ktokolwiek inny niż Taru BLM zrozumiał grę Taru BLM, hardcore w hardcorze jest obcy tym którzy nawet sprawy sobie nie zdają co to zwykły hardcore bo grają przecież dla fun'u gdzie popełniać bezkarnie gafy mogą 1000/sekundę, dlatego np. ja ciesze się gdy tacy uberzy jak Xav czy inni superwysocy faceci/kobiety zwracają czasem uwagę na blmów taru po swojemu bo wiedzą że sami nie mają najmniejszych szans stać się nawet średnimi magami, dlatego pocieszają się jak mogą i tuszują swoje marzenia których nawet nie próbują zrealizować w grze, kompromitacja boli przecież każdego (oprócz ignorantów tylko)

TARU BLM też chciałby pograć sobie dla fun'u, ale w ffxi jest to niemożliwe, wszystko co robi jest praktycznie od razu widoczne, tak samo jak marny i żenujący dmg melee 75levelowców na limbusach na który mało kto zwraca ludziom uwagę, ale tu już widać poprawę :D

nie oszukujcie się ani innych ludzi pls że limbus daje WAM czy NAM jakiś fun, fun daje to co jest po limbusie, lub jakieś nieoczekiwane rzeczy typu superdmg na nim, jak można cieszyć się z tego że SETNY raz się robi dokładnie to samo, już kiedyś ktoś pisał że nie chodzi po Rostrumy z SW bo funu z tego żadnego bo jest to zwykłe powielanie schematu
WSZYSCY chodzą/chodzimy na limbusy dla siebie/innych TYLKO I WYŁĄCZNIE po to żeby zdobyć/ktoś zdobył jakieś ITEMKI, musicie mi uwierzyć że nie jest to zbyt ambitne zadanie w porówaniu nawet z głupim/nudnym dynamisem i nie ma sensu nadawać nudnym limbusom rangi supereventów, bo co może być ciekawego w sieczce stada mobków które wiadomo jak zabić za każdym razem dokładnie TAK SAMO?

oczywiście można i trzeba experymentować, ale tylko z dmg'em żeby zabijać szybciej mobki, na limbusach najważniejszy jest TYLKO CZAS I DMG, każde pisanie czegokolwiek na chacie kosztuje SEKUNDY i przerwę całego alliancea na chwilę bo wszyscy się skupiają i próbują rozumieć co autor miał na myśli, ale jak zwykle Polak musi się poparzyć milion razy żeby zrozumieć co to ogień

NIE mam pojęcia po co piszecie cokolwiek na chcacie na 39 limbusie, chodzić tyule czasu i być niezgranym jako zespół ....................................

nie wierzę żeby Bodziu zrezygnował z waszych limbusów dlatego nie będę go zapraszać do nas :D :D :D :D :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 08:20 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):

TARU BLM też chciałby pograć sobie dla fun'u, ale w ffxi jest to niemożliwe, wszystko co robi jest praktycznie od razu widoczne, tak samo jak marny i żenujący dmg melee 75levelowców na limbusach na który mało kto zwraca ludziom uwagę, ale tu już widać poprawę :D



Akurat na limbusach melee robia dobry dmg. Pamietam, ze jak swego czasu Val mierzyla dmg to wykrecalem najwiekszy zazwyczaj, nawet na mobach ktorym w normalnych warunkach robie malo krzywdy w porownaniu z BLMami. Gal tez robi duzy dmg na limbusach.

EDIT:
czasem tego nie widac golym okiem, ale np. 100 x 90 > 5 x 900

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 08:27 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Akurat na limbusach melee robia dobry dmg. Pamietam, ze jak swego czasu Val mierzyla dmg to wykrecalem najwiekszy zazwyczaj, nawet na mobach ktorym w normalnych warunkach robie malo krzywdy w porownaniu z BLMami. Gal tez robi duzy dmg na limbusach.


wiem, ale u nas jest/było/jest inaczej, chodzi mi o to że KAŻDY DD MA OBOWIĄZEK na 75 lvlu zadbać o to żeby zadawać dmg tak duży jak to jest niemożliwe, merity, sprzęt, food, haste itd TO MUS w eventach gdzie czas gra główną rolę, hate jest wtedy najmniej ważny bo jest przecież rotacyjny, a SUPPORT NIE MA PRAWA SPAĆ JAK KTOKOLWIEK MA YELLOW HP, mnóstwo rzeczy jest do poprawienia a szkoda że wszystko zależy od humoru w realu POJEDYŃCZYCH LUDZI

szkoda że w CC nie robimy akcji bezinteresownego pomagania ludziom w zdobyciu itemków które poprawiły by im atrybuty a tym samym dmg, w głupich HNMLSach to się robi cały czas (oczywiścei licząc na jakieś profity) wśród całkowiecie obcych ludzi których się nawet nie lubi, a u nas czeka się MIESIĄCMI aż każdy ewentualnie sam zdobędzie coś co pozwoli mu zadawać 5-10 dmg'a więcej, potem czeka się znowu MIESIĄCAMI itd., ewentualnie od niechcenia pisząc na naszym superchacie głupie słowo : grats :-?


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 7 kwi 2006, 08:39 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 08:35 
Cytuj  
bLAbLaBla :lol:
ide spac dalej ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 09:28 
Cytuj  
dopisze tutaj , bo Simi pisze KILKA głupot ......

po pierwsze piszesz "....na limbusach najważniejszy jest TYLKO CZAS I DMG, każde pisanie czegokolwiek na chacie kosztuje SEKUNDY i przerwę całego alliancea...." >>> uwierz ..od kilku limbusów posługujemy się tym ( juz wyklętym ) TSem i wiele decyzji jest podejmowanych BAAARDZO szybko . wczoraj nawet "plusy " TSa zauważył THW , wchodząc do nas na TS i rozmowa stricte po polsku zamieniła się w rozmowy po angileksu również. Ale dla ciebie TS to tylko samo zło , zarówno na dynamisie jak i limbusie ... myślę ,że każdy z czasem nauczy się korzystać z limbusa w tych właśnie celach , NIE TYLKO aby pogadać o głupotach

po drugie ..... z każdego itemka zdobytego przez graczy jestem BARDZO zdowolony , a jak zdobyłeś w końcu itemki na upgrade , cieszyłem się jak głupi :) to samo dotyczy chęci pomocy w zakupie HQ staff dla ciebie :) ( poradziłeś sobie jak zwykle sam ) :) , ale chcieliśmy ci pomóc , bo pomimo ,że cholerna maruda z Ciebie to lubimy grać wśród swoich i z Tobą :)

mi jak na razie Limbus przynosi wiele funu , złoszczę się tylko , gdy widzę jak jedni robią wszystko ,żeby ta grupa jak najdłużej istniała ( Veji , Maxii ) a drudzy mają 10+ osób przed eventem naprawdę głęboko w dupie >> nie pojawiając się ....bo można robić w grze coś innego , nawet jeśli ci drudzy czekają na księcia od poprzedniego limbusa aż :)


_________________
COLD is BACK !

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 09:33 
Cytuj  
Rha - ciesze sie ze ten screen dales, choc raz nie wyprzesz sie z tego co napisales :P


Nie wiem dlaczego, ale cala dyskusja na temat niepowodzenia byla prowadzona przeciwko mnie, ot fajny pradox !!! Nikt nie czekal abym sleepnal te tonberriesy, poniwaz restowalem, a jak ktos juz zlapal aggro to cala dyskusja potoczyla sie jak sie potoczyla. No coz polemike o odwracaniu sie mobow macie opanowana do perfekcji, z reszta inne aspekty rowniez, wiec ja tam nie pasuje jako "perfekcjonista", w koncu maly czarnuch i tak wam tylko przeszkadzal, so be it ! Kazdy inny BLMem bedzie i tak lepszy ode mnie wiec nie ma cie sie czym przejmowac :)

Good Luck :)

btw. co do tych goblinow, daliscie sobie rade, wiec po co pisac ze beze mnie nie mozna bylo tego zrobic ? Jak widac nie ma niezastapionych. Mozecie pisac co chcecie, zrobilem tak jak uwazalem w danej chwili, dzieki calej sytuacji jaka stworzylismy, jakbym byl maszynka to bym olal to wszystko robil dalej, ale jestem czlowiekiem i zrobilem moze i zle, ale tak samo jak sie czulem. Jesli sie w danym teamie czlowiek zle czuje, no to cos nalezy z tym zrobic, trudniej wielu wyprostowac, latwiej sie jednego pozbyc. :) Ale to tak na zakonczenie :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 10:01 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Rha - ciesze sie ze ten screen dales, choc raz nie wyprzesz sie z tego co napisales :P


Nie wypieram sie tego co piszę, bronie swojego punktu widzenia w przeciwieństwie do Ciebie popierając to rzeczowymi argumentami.


Bodziu napisał(a):
Nie wiem dlaczego, ale cala dyskusja na temat niepowodzenia byla prowadzona przeciwko mnie, ot fajny pradox !!!


Pewnie dlatego że jako jedyny zareagowałeś histerycznie.

Bodziu napisał(a):
Nikt nie czekal abym sleepnal te tonberriesy, poniwaz restowalem, a jak ktos juz zlapal aggro to cala dyskusja potoczyla sie jak sie potoczyla. No coz polemike o odwracaniu sie mobow macie opanowana do perfekcji, z reszta inne aspekty rowniez, wiec ja tam nie pasuje jako "perfekcjonista", w koncu maly czarnuch i tak wam tylko przeszkadzal, so be it ! Kazdy inny BLMem bedzie i tak lepszy ode mnie wiec nie ma cie sie czym przejmowac :)


Odpowiedz na proste pytanie. Czy jesteś w stanie samodzielnie użyć sleepga czy potrzebujesz do tego asysty kilku osób?

Drugie pytanie, też proste- czy potrafisz ominąć mobka który idzie wyznaczoną ścieżką i reaguje na sight?

Trzecie pytanie- czy jest możliwe aby w momencie jak ktoś ma aggro podnieść się i rzucić sleepga na dwa stworki koło siebie?


Bodziu napisał(a):
btw. co do tych goblinow, daliscie sobie rade, wiec po co pisac ze beze mnie nie mozna bylo tego zrobic ? Jak widac nie ma niezastapionych. Mozecie pisac co chcecie, zrobilem tak jak uwazalem w danej chwili, dzieki calej sytuacji jaka stworzylismy, jakbym byl maszynka to bym olal to wszystko robil dalej, ale jestem czlowiekiem i zrobilem moze i zle, ale tak samo jak sie czulem. Jesli sie w danym teamie czlowiek zle czuje, no to cos nalezy z tym zrobic, trudniej wielu wyprostowac, latwiej sie jednego pozbyc. :) Ale to tak na zakonczenie :)


Różnica na daniu sobie rady z dużą dozą szczęścia a gwarantowanym zwycięstwem dzięki obecności BLMa jest znaczna. Robisz z siebie ofiarę nie wiadomo jakiego ataku podczas gdy nawet nie były do Ciebie osobiście skierowane moje słowa. Widac jednak sam uważałeś, że zawaliłeś skoro wziąłeś sobie to co napisałem do siebie a co za tym idzie zgodziłes się z tym. No więc, skoro jesteśmy tego samego zdania to o co chodzi?

Nie mam nieskończonych pokładów cierpliwości i nie będę każdemu z osobna tłumaczył co i jak ma robić bo mam dość roboty z tankowaniem- może to wygląda z boku tak super łatwo ale wcale tak nie jest- szczególnie kiedy człowiek stara się ogarnąć nie tylko jednego mobka ale całość pola walki (bo może się add obudzić). Dlatego jesli ktoś robi ewidentnie coś głupiego to mam prawo się zirytować i wyraźcić swoja opinię na ten temat jakakolwiek by ona nie była. Jeśli tak się stresujesz grając ze mną to może ja odejdę a Ty sobie zostaniesz? W końcu tanków mamy więcej niż BLMów. Chcę Cię tylko widzieć jak ktoś zwali akcję która doprowadzi do śmierci wielu osób- czy będziesz milczał czy wyrazisz swoje zdanie? Juz raz dałeś przykład że jednak wyrazisz własne zdanie kiedy kilka razy umierałeś z jakiś powodów (pech chciał że akurat miałem wtedy weakness i opieprzałeś tylko Zjawcie, która tankowała).

Chcę Ci tylko uświadomić, że właśnie dlatego że nikt nikogo nie opieprzał i nikt nikomu nie robił uwag SW stało się tym czym jest obecnie- zdechłym LSem pełnym ludzi dla których FF to tylko Dynamis i Limbus a i to niechętnie. To taki bliski przykład do naszej sytuacji- ja od osób z odpowiednim stażem wymagam odrobiny pomyślunku czy Ci sie to podoba czy nie a mierny poziom gry (bo to co się stało było mierne) nie jest przeze mnie akceptowalny- stać nas wszystkich na przynajmniej bycie średnimi.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 11:39 
Cytuj  
bla bla bla :roll:

Nie znudzilo wam sie jeszcze? :D

Bodkins zachowal sie nieodpowiedzialnie warpujac sie z limbus-a, i tyle, wbiegl na slepo w moby bo ... pognaliscie do teleportu zamiast powiedziec zeby je uspil .. blad pospiechu ... pocieszne bylo jak Bodkins padl po astral folow moba .. a jeszcze bardziej pocieszne jak padl zaraz po raise ... To napewno potrafi spowodowac "zalosc" jak mowi Ancover. Bodzio przyklada za mala uwage do zachowania moba za duza do innych spraw .. Moj blad polegal na uspieniu nie tego Demonka i moj zgon kosztowal NAS czas i MP.
Drugi błąd jaki dostrzegam że mob bezkarnie mnie mlóci distrubujac Sleep kiedy wokol kreci kilka innych osob mogacych zareagowac .. i tyle.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 11:44 
Cytuj  
Stok. Problem polega na tym, że NAPISAŁEM aby uśpić mobki...


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 11:47 
Cytuj  
drama torama :D

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 11:55 
Cytuj  
egoist napisał(a):
drama torama :D


A gdzie obrazek? :D


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 130  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.