mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1963 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 99  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 19:32 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
Póki co największymi drama makerami to jest Samotnik, Kamilus oraz Shinji-kun, nawet upierdliwa i zrzędliwa jędza Loth wam do pięt nie dorasta....
Poza tym czuję sie nie kochany :( Od kiedy Kamilus, Shinji i Loth grają nie ma już więcej dram ze mną w roli głównej, gdzie wrzucaliśmy sobie na temat który serwer lepszy Fairy czy Ramuh, kto jest lepszym towarzyszem do rozmów Polak czy Włoch, jak grać nin-em (a raczej jak nie grać), podlizywania się Zjawci :( Zapomnieliście o mnie :cry:
Sidagel napisał(a):
za długa przerwa było od loldramy;)
Ja bym to wyciął wszystko :) i zrobił temat [OT]loldrama

Genialny pomysł Irrie :D Ja bym jeszcze przeniósł to do forum WoW-owców ^_^


Czlowieku to mnie rozbawiles. Raz sie wypowiedzialem na temat jak sie do "nowego" zwracacie, a Ty ze mnie jednego z najwiekszych drama makerow robisz ? Do tej pory wypowiadalem sie w topicach traktujacych stricte o grze, ale w/e wiesz lepiej. Ubzdurales sobie cos i teraz musisz z tym zyc.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 19:48 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Cytuj:
Pierwsza fala byla przede wszystkim dorosla, srednia wieku 25-30 automatycznie sprawiala, ze poziom rozmow na LSie mial jakis tam swoj poziom, nie bylo hormonalnych emo specyficznych dla nastolatkow.

Ignored :(


Strasznie nam srednia zanizales Goku. :D Bez Ciebie i Edwina to by bylo pewnie 30-35. :D :wink:

**

Posty: 405
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 20:30 
Cytuj  
Doszlam do wniosku, ze lubicie dramy robić bo posty możecie ponabijać xDxD

*

Posty: 108
Dołączył(a): 12.09.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 20:50 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
... to by bylo pewnie 30-35. :D :wink:

O kurcze ale "dinozaury" :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 21:31 
Cytuj  
Superbart napisał(a):
mrynar napisał(a):
... to by bylo pewnie 30-35. :D :wink:

O kurcze ale "dinozaury" :wink:


W koncu pierwszy polski gracz FFXI - Sztorm byl "starszy od Yody" :D (juz nie pamietam kto to powiedzial).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 21:34 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Ja tam proponuję nieco szacunku względem kilku osób, których najzwyczajniej nie znacie (jesteście nowi w finalu) i narażacie się na pośmiewisko wśród starych graczy.
Sam tak zacząłem - mój pierwszy post to było wtrącenie się w spór pomiędzy Rhaegalem, a chyba Bodziem. Miałem GÓWNIANE pojęcie o runach, dynamisach. Do tego blade pojęcie o samej grze. Wtedy też na mnie naskoczyła lolLoth =P. Teraz po przeszło roku grania wstydzę się za tamte posty. Nie potrafiłem wówczas zrozumieć sposobu w jaki kłócą się członkowie CC, nie potrafiłem pojąć jak jedna osoba może doprowadzić do klęski całego party. Najzwyczajniej w świecie byłem noobem.
Gal akurat jest tutaj dosyć doświadczoną osobą - mało pisze na forum, za to dużo robi w grze (organizacja dynamisów). To wcale nie jest takie proste zgromadzić grupę kilkudziesięciu osób, które sumiennie stawiają się na wszystkie zaplanowane eventy.
Dlatego Twoje rzucanie się gol do Gala jest trochę śmieszne. Tak naprawdę gówno wiesz o grze (ja właśnie wychodzę z tego etapu - zaczynam poznawać podstawy =] ), zachowałeś się względem nowego tak jak się zachowałeś (niezbyt fajnie, ale i mi się zdarza), a na zwróconą uwagę postawiłeś się w pozycji bojowej przeciwko komuś kto tworzył ten dział, to community od lat.



dobrze powiedziane ... i chyba bez wlazenia w d......


_________________
COLD is BACK !

*

Posty: 78
Dołączył(a): 14.06.2006
Offline
PostNapisane: 19 maja 2007, 11:49 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
W koncu pierwszy polski gracz FFXI - Sztorm byl "starszy od Yody" .

wybitne.
.
generalnie rzecz biorac - czytam topic od deski do deski i nie moge pojac - to srednia wieku jest 20-25 czy 10-15?
jezu.
niepojete rzeczy niektorzy wyczyniaja. nie moge wytykac kto, bom jeszcze nie pamietliwy nick'ami, ani wytykac nie wypada.
ale takie zachowanie, to faux pas jak cholera. wydaje mi sie. te dremy wszystkie, chyba to co Opiekun (tak? Opiekun to Mrynar?) opisal jako 'trzecia fala'. ale przeciez nie tylko trzecia fala 'dramy' robi. 'drama queen'.
.
zanim przenioslem sie na Ramuh mialem wrazenie ze integracja jest pelna, ze wszyscy polacy trzymaja razem, ze jest cieplo, mama, narzuta i wersalka, ze community w sile, i ze wodzowie narodu nadal sa w kupie, a nie wybijaja do innych LS'ow. no, nie jest zle, badz co badz.
.
jest wielkie prawdopodobienstwo, ze wypowiadam sie na temat, na ktory nie mam pojecia, mimo ze wydaje-mi-sie, ze jakies tam mam.
jesli tak jest - badzcie eleganccy.


_________________
Awangarda (Ramuh).

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 19 maja 2007, 12:01 
Cytuj  
Starzy wyjadacze zrobili sobie nowe podwórko:) a cała reszta/resztka została bądź się podzieliła po LS'ach szukając czegoś więcej niż 3 osób na krzyż do pogawędek.

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2007, 12:41 
Cytuj  
Miło, ze wróciłeś Aef. Widać legenda CC ma wpływ na ludzi z Fairy /mówi ta, co trzyma swoja taru tylko po to, żeby czasem trafić na pogawędke o wag... wagach/. Welcome back :]

Fale jak fale. Starsi "uberzy-omg-wyjadacze" bywają na CC sporadycznie lub wcale. Na starym podwórku panuje nowe "pokolenie" graczy. Jak u większości jakichkolwiek grup, tutaj też sa osoby bardziej i mniej szczere, bardziej lub mniej skłonne do kłótni etc. Z tych mniej grzecznych graczy chce się robić grupę ZUA i wprowadza się na siłę "zero tolerancji dla zua". Jak chociażby próba przekonania mnie i innych do tego, aby sie nie udzielali, bo są źli i złe rzeczy piszą. Wojewódzki czy Majewski tez grzeczni nie są. Ogląda się/słucha ich lub nie. Można zignorować i nie oglądać/słuchać. Póki co mamy demokracje i mogą się swobodnie wypowiadać. Nam tutaj kilka osób chce tego zabronić, bo nie jesteśmy milusi, kochaniusi i nie jesteśmy jakoś specjalnie oddani sprawie CC. Czyni nas to gorszymi graczami od tych, którzy wyśmiewają nicki, zjeżdżają za głupie pytania ingame etc.? Piszemy co piszemy, piszemy to w takiej formie jaka widać. Nie róbcie z tego forum i z ls'a zabawy w Giertycha...
blah / whatever / tea time


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2007, 16:25 
Cytuj  
Może wprowadzić nowy zakaz: osoby poniżej 75 levelu i 100 godzin grania nie mogą się wypowiadać?? :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 108
Dołączył(a): 12.09.2006
Offline
PostNapisane: 19 maja 2007, 23:09 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
Może wprowadzić nowy zakaz: osoby poniżej ... i 100 godzin grania ...

Real czy Vana'diel :wink:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 22:01 
Cytuj  
Mam mały problem z U/O, Mammety przechodzi mój static bez żadnych problemów, ale Omega daje nam wipe na <50% :/ Macie jakieś rady? Nasz skład to: brd, nin, smn, sam, war, sam. Narazie jesteśmy 0/4 choć raczej to były runy testowe (czyli nie odpalaliśmy 2hr, nie zużywaliśmy innych itemów niż reraise [osoby, które mogą wskrzeszać] i food).


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 22:28 
Cytuj  
sluchaj ......mysmy to chyba zawsze robili z WHM:p ...ale byc moze da sie bez

poza tym mielismy czarnucha i redmaga

radzilbym zajrzec na nasze statikowe Topiki

Lesia albo Vejiego ..... dalbym ci linki ale na piwo sie zbieram zaraz

albo zagadaj z ktoryms z chlopakow >> PMke znaczy


_________________
COLD is BACK !

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 22:43 
Cytuj  
Mmmmm... chyba reaktuję konto :D btw. jeden sam może iść jako whm, więc to nie jest problem dla nas :) Próbowaliśmy nawet z whm-em, ale wtedy wipnęliśmy na mametach ><


_________________
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 23:07 
Cytuj  
Przy NIN tanku musi być WHM(na ultimie stona potrzebna) ja to robilem pare razy za pierwszym razem ze statikiem w składzie: 2xRNG, NIN, WHM, RDM, SMN jakoś poszło potem pomagałem kyu i samadamowi to było DRK, WAR, NIN, BLM, RDM, WHM. No i bez pomp to pamietam że wepony wariowały wiem że na omedze i ultimie po 3 używaliśmy na określonych % hp+ musicie tak zrobić zeby nie zginąć wiecej niż jeden raz bo czasu wam nie styknie(czyli mamenty muszą być bez żadnego zgona zresztą można też zaczekać za niedługo w czerwcowym updacie będzie nerf.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 23:10 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
Mam mały problem z U/O, Mammety przechodzi mój static bez żadnych problemów, ale Omega daje nam wipe na <50% :/ Macie jakieś rady? Nasz skład to: brd, nin, smn, sam, war, sam. Narazie jesteśmy 0/4 choć raczej to były runy testowe (czyli nie odpalaliśmy 2hr, nie zużywaliśmy innych itemów niż reraise [osoby, które mogą wskrzeszać] i food).


bez pomp to proste ze na 50% was wepony rozwalaja
50% - 30% -10% trzba uzyc pompy


_________________
Jast v2.0

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 5 cze 2007, 19:31 
Cytuj  
Czy da się ściągnąć jakieś patche do tej gry osobno? Kupiłem sobie ostatnio, chciałem to ściągnąć, ale niestety, mój net co jakiś czas traci łącze, no i Play Online od razu wywala mi patchowanie i muszę od nowa preparing i patchowanie i znowu wywala mi patchowanie...

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 cze 2007, 19:44 
Cytuj  
Niestety za 1 razem trzeba to sciagnac :)

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 cze 2007, 20:10 
Cytuj  
za pierwszym razem to tylko sprawdzanie plikow musi zrobic do konca.jak sciagnie juz jakas czesc updat'u to jej 2 raz nie sciaga,tylko to co zostalo.z tym ze check files sie tez robi 2 raz caly :P


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 5 cze 2007, 20:14 
Cytuj  
No wlasnie, wszystko ladnie pieknie, ale ten filecheck trwa godzine prawie :p
Sam patch chyba jeszcze 3 godzinki zostaly.. ech zobaczym.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1963 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 99  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.